کروناویروس در فلوریدا: مهار استراتژی هنوز هم مورد بحث حتی به عنوان اعداد افزایش

“من در تلاش برای نخ سوزن در اینجا” DeSantis گفت.

به عنوان تعداد موارد و مرگ و میر مرتبط با COVID-19 — بیماری های ناشی از رمان coronavirus — به طور چشمگیری افزایش در فلوریدا بحث بر سر چگونه به بهترین حاوی ویروس و نگه داشتن آن از گسترش می رود.

فلوریدا نزدیک به 2000 موارد اواخر روز چهارشنبه با 510 موارد جدید. 34 درصد افزایش یافته بود که بزرگترین پرش تنها در یک روز به دولت فشار رو به جلو در به شدت تست افرادی که بیش از 65 باید زمینه ای شرایط پزشکی و در حال حاضر بدترین علائم.

با فلوریدا عقب مانده ملت, در اجتماعی فاصله مورد نیاز مقامات بهداشت عمومی اپیدیولوژی و سیاستمداران خواسته اند که او را به تعطیل دولت آفتاب قبل از آن می شود داغ بعدی منطقه مانند شهر نیویورک است.

دموکرات ها به ویژه در ستون بندی در: “دولت ما دچار مشکل است و ما نیاز به سرعت گسترش این ویروس قبل از ما در سیستم بهداشت و درمان غرق در موج انتقادی بیمار بیماران مبتلا به” فلوریدا از حزب دموکرات صندلی Terrie ریزو گفت: در تهیه بیانیه ای در روز شنبه.

معاون رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری نیز انتقاد کرده است DeSantis برای گرفتن جسورانه عمل است.

“فلوریدا شایسته و مبتنی بر علم با عمل از رژیم صهیونیستی. ران DeSantis می شود.” “در حالی که دیگر کشورهای بزرگ ادامه را قوی فوری و گسترده اقدام به متوقف کردن گسترش COVID-19 فلوریدا است.”

از سوی دیگر جمهوری خواهان تمجید DeSantis اقدامات و رهبری: “احساس من بر روی زمین است آن را بهتر در حال حاضر” کنگره نیل دان R-پاناما سیتی گفت: پاناما سیتی اخبار هرالد پنج شنبه.

دان — یک جراح که دارای تخصصی در سرطان پروستات پیشرفته — به این روزنامه گفت: او معتقد است که زمان coronavirus پاسخ کمک خواهد کرد که “ما به عقب بر گردیم به حالت عادی الگوی بازسازی خودمان … مردم را به بازگشت به فروشگاه و آنها را به بازگشت به کار آنها را به بازگشت به ساحل.”

او انتظار دارد که بدترین ویروس آلوده خواهد شد با عید پاک در خط با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هدف از بازگشایی امریکا برای کسب و کار توسط مارس 12, عید پاک یکشنبه.

محققان از دانشگاه هاروارد جهانی مرکز بهداشت و دانشگاه استنفورد تولید شده مطالعات نشان تاثیر دراماتیک که اجرا اقامت در خانه مورد نیاز می تواند در مسطح منحنی عفونت را گسترش خرید زمان برای بیمارستان ها برای تنظیم به یورش بیماران با علائم شدید.

“من در تلاش برای نخ سوزن در اینجا” DeSantis گفت: در یک کنفرانس خبری در روز شنبه.

او همچنین گفت که او با دریافت اظهارات مثبت از دکتر دبورا Birx رئیس جمهور Coronavirus وظیفه نیروی واکنش هماهنگ و دکتر Anthony Fauci یک وظیفه نیروی عضو و رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی.

“دکتر Birx گفت: دیروز چه متفکر داده محور رویکرد فلوریدا تا به حال,” DeSantis گفت. “دکتر Fauci گفت: نه هر ابزار مناسب در هر جمعیت در کشور است.”

دولت در حال حاضر در وضعیتی وخیم از خاموش شدن ناگهانی از جمله بسته شدن میله کاباره ها و رستوران ناهار خوری اتاق ورزشگاه و تجمعات بیش از 10. بزرگتر, شهری, استان ها و شهرستانها نیز در دستور خاموش شدن ناگهانی از غیر ضروری کسب و کار مجبور مردمی به ماندن در خانه.

ضمن صدها نفر از هزاران نفر از فلوریدا گذاشته شده است خاموش و یا از کار اخراج شده و زمینه برای بیکاری. بیش از 3 میلیون نفر به تعداد مدعیان بیکاری واصل شد در ایالات متحده آمریکا; $2 تریلیون بسته محرک اقتصادی تصویب شده توسط کنگره روز شنبه قرار است برای کمک به تسکین برخی از بار اقتصادی.

DeSantis حمایت کرده محلی که می خواهید به اعمال سختگیرانه تر مستندات کرده اند و تمایلی به ایجاد که یک ایالت حکم برای ترس از تاثیر اقتصادی آن.

برخی از بخش های دولت باید کمتر از موارد گفت و موضوع را به سفارش کسی را به ماندن در خانه و کسب درآمد نیست چک مناسب نیست “هنگامی که آنها را به رفتن به محل کار در حال رفتن به هر گونه اثر بر آنچه که ما در حال انجام با ویروس.”

او گفت: او را به فکر می کنم از “مرتبه دوم” اثر: “زمانی که در نیویورک انجام داد این کار باعث شد هزاران نفر از مردم را به فرار. نگاه در کالیفرنیا … (که) دستور داد مردم را به ماندن در خانه … اما هزاران نفر از مردم در ساحل, مهمانی.”

DeSantis نقد دریافت کرده است برای بستن در بهار شکستن فعالیت ها و یا سفارش یک ایالت خاموش کردن تمام سواحل است.

به جای او تمرکز خود را بر روی قفل کردن مسافران از نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات و آنها را وادار به خود قرنطینه به مدت 14 روز یا چهره 500 دلار جریمه شکایت که کسانی که مسافران در حال آوردن این ویروس به فلوریدا.

اما کسانی که مسافران هستند یک گروه بسیار کوچک در مقایسه با تعداد زیادی از فلوریدا که آزمایش مثبت برای coronavirus. تنها 110 غیر-ساکنان فلوریدا را تایید کرده اند مثبت و تنها تعداد انگشت شماری از کسانی که در حال مهاجران اخیر از منطقه سه جانبه دولت.

وجود دارد 1,867 فلوریدا شناخته شده به قرارداد کروناویروس که باعث می شود به طور بالقوه مرگبار COVID-19 بیماری است. آن را یک عفونت های حاد تنفسی گسترش فرد به فرد توسط قطرات عطسه و یا سرفه به هوا.

حدود 51 درصد از موارد در جنوب فلوریدا ساخته شده از Broward, Miami-Dade و پالم بیچ شهرستان. که نیز اتفاق می افتد که در آن 40 درصد از تمام آزمون ها در حال انجام است.

DeSantis و اداری تیم نیز متمرکز شدن منابع به مراقبت های بهداشتی کارگران و اولین پاسخ دهندگان. بیش از یک میلیون N95 ماسک دستور داده شده است و بیشتر در ایالت فلوریدای مرکزی انبار توزیع شود که آنها بیشتر مورد نیاز است که عمدتا به جنوب فلوریدا.

“منابع ما شده اند هدایت می شود حقایق و خوشبختانه شما نه به عنوان بسیاری از موارد در مرکزی فلوریدا” DeSantis گفت.

دیل Ewart, اقدام معاون اجرایی رئیس جمهور از 1199 SEIU ایالات بهداشت و درمان کارگران شرق این ایالت مراقبت های بهداشتی کارگران, اتحادیه اروپا خواسته است تا فرماندار به موضوع یک ایالت پناه-در محل به منظور کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus.

“(T)hese متعهد مراقبان می ترسند و ناراحت است که مردم رفاه و ایمنی خود را نمی شود به اندازه کافی خدمت کرده است توسط دولت” Ewart گفت: در نامه ای به فرماندار جراح عمومی رئیس آژانس برای مراقبت های بهداشتی دولت و بخش مدیریت اضطراری.

“PPE کمبود باعث نگرانی و ترس در میان ما مراقبان. حتی در این مرحله اولیه از آنچه که انتظار می رود به طولانی اضطراری برای بهداشت عمومی ما باید به یک نقطه بحران در این کمبود.”

این داستان به روز خواهد شد در طول روز است.

تماس با جف Schweers در [email protected] و به دنبال او را در توییتر @jeffschweers.

این داستان در اصل منتشر شده به tallahassee.com و به اشتراک گذاشته شده به دیگر فلوریدا روزنامه ها در ایالات متحده آمریکا امروز شبکه – فلوریدا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>