کروناویروس در فلوریدا: DeSantis junks آزمایش طوفان جلسات راهکار. چرا ؟

DeSantis افزایش ارتباطات در راه بزرگ در طول طوفان دوریان اما برخی از کارشناسان مدیریت بحران سوال که چرا او انجام داده است و نه همان در طول coronavirus بیماری همه گیر.

در روزهای منتهی به طوفان دوریان رژیم صهیونیستی. ران DeSantis شد به عنوان محبوب به عنوان تخته سه لا و بطری آب. یک همه جا صدا در تلویزیون و رادیو, فرماندار جدید ریاست مکرر به طور گسترده ای تلویزیونی به روز رسانی است که اطلاعات ارائه شده در سرعت باد آورده در کارشناسان در موج طوفان توصیه که Publix فروشگاه باز بود و اجازه دهید مردم می دانند که در آن به تخلیه آن رخ داد.

اما در طول بیماری همه گیر کوروناویروس — طولانی مدت و موثر تر تهدید برای تمام فلوریدا — DeSantis تا حد زیادی کنار گذاشته آزمایش فرمول به صورت روزانه طوفان جلسات.

گاهی اوقات به نظر می رسد فرماندار در جلسه اتاق در دولت ساختمان کاپیتول. بار دیگر در روز چهارشنبه در کنفرانس مطبوعاتی در مرکز کنوانسیون ساحل میامی فرماندار صحبت می کند از یک مکان جایی در دولت است.

در مناسبت جمهوریخواه فرماندار همراه با مقامات محلی و فدرال. در ساحل میامی او پیوست توسط نمایندگان از U. s. Army Corps of Engineers, شهرستان Miami Beach, Miami-Dade County است. بار دیگر او به ارمغان می آورد همراه کلید مقامات وزارت امور خارجه ، در افتتاح یک تست سایت در FITTEAM Ballpark را از سواحل پالم در مارس 30, او پیوست توسط مدیریت اضطراری مدیر Jared Moskowitz.

اما به طور کلی راهکار مورد استفاده در طول طوفان تهدیدات که کار کرده است برای اطلاع رسانی و آرامش شهروندان از پنساکولا به کلید غرب شده است junked در طول coronavirus بیماری همه گیر.

برای مثال فلوریدا نشده اند شنوایی روزانه از دولت جراح عمومی اسکات Rivkees. و یا از مقامات مسئول از تامین مواد غذایی مانند کمیسیون کشاورزی و خدمات مصرفی نیکی سرخ شده یک دموکرات ساخته شده است که دور تا حدودی با صحبت کردن در تلفن سالن های شهر با فلوریدا در کنگره.

پس چرا فرماندار باید جامع تر طوفان-مانند جلسات? فرمانداری نیست, پاسخ به سوالات, برای این داستان. نه سرخ شده یا Rivkees.

روابط عمومی و ارتباط جمعی کارشناسان می گویند فرماندار و دولت به طور کلی از دست رفته است یک فرصت است.

“یکی از توابع کلیدی داشتن دید در بار مثل این است که قادر به گزارش سلامت عمومی اطلاعات, اما, همچنین با انجام این کار, شما در حال ایجاد اعتماد عمومی” گفت: Dan Keeney, رئيس جمهور از DPK روابط عمومی و متخصص در مدیریت بحران است. “این هم یک فرصت کشف و ضبط و یا یک فرصت از دست رفته است.”

به ویژه هنگامی که مردم در مواجهه با انواع چالش ها و نگرانی ها. مشکلات با دولت مزایای بیکاری روند شده اند و به خوبی مستند شده است. شده است وجود دارد سردرگمی در مورد تست برای COVID-19. وحشت خرید اتحاد چپ خرده فروشان نیز از وسایل مانند حوله کاغذی و یک الگوی رفتاری القا کمبود کاغذ توالت.

Keeney و دیگران وجود دارد گفت: دلایل رهبران ممکن است انتخاب کردن به پایین در زمان بحران. یکی این است که آنها به سادگی به عدم پاسخ. این یک استراتژی است که او اشاره می کند که اتخاذ شده است بیشتر از ایالات متحده فرمانداران از DeSantis.

“زمان بسیار بهبود کیفیت و چه افراد مضطرب در مورد آنها ممکن است یک هفته از هم اکنون” Keeney گفت. “این آتش سوزی تنظیم کنید و سپس از شما خواسته شده تا برای دفاع از خود را نداشته باشند اما کسانی که گاهی اوقات می تواند برود اگر شما فقط حفظ مشخصات پایین برای دو روز.”

علاوه بر این با وجود فرماندار روزانه جلسات متوسط Floridian خواهد بود سخت فشرده برای پیدا کردن جایی که آنها را به تماشا. فلوریدا کانال که حامل خود را در کنفرانس های مطبوعاتی است که دقیقا یک نام خانگی. و حتی اگر این رویداد است که توسط تلویزیون های محلی, این بار متفاوت از روز به روز.

و وجود دارد حتی سوالات که در مورد روزنامه نگاران مجاز به حضور در. فلوریدا جامعه از اخبار ویراستاران متنبه فرماندار ماه گذشته برای “هدفمند خروج از میامی هرالد دفتر رئیس مری الن Klas” از یک کنفرانس مطبوعاتی خواستار آن را “هشدار دهنده توسعه است.”

“کنفرانس های مطبوعاتی انجام می شود در کوتاه مدت متوجه و نیز وجود دارد یک حس است که او دست برداشت خبرنگاران گفت:” Trimmel Gomes, یک تحلیلگر سیاسی که مشغول به کار در تالاهاسی از روز جب بوش است. “ترک آن را به خبرنگاران به تصمیم می گیرید که در حال رفتن به نشان می دهد تا. ارسال مشورتی به همه. که یک نگرانی شده است.”

برگزاری حداقل یک تلویزیونی کنفرانس مطبوعاتی در همان زمان در هر روز خواهد یک راه طولانی در ایجاد اعتماد عمومی به Gomes گفت. پرتاب در مشاوره از کارشناسان او می گوید و DeSantis هر ابزار قابل تصور به گام در راه بزرگ.

“این است که baffling,” Gomes گفت: عدم وجود نظم. “ما شاهد فرماندار نیویورک دریافت یک دسته در این است. او ملی پخش و او یک تیم از کارشناسان طرفین او و ارائه پاورپوینت رفتن را از طریق حقایق است. با فلوریدا که از جمله مهم دولت DeSantis باید انجام چیزی مشابه به همین.”

یکی از دلایل DeSantis ممکن است انجام این کار این است که امکان و یا حتی احتمال که کارشناسان و مدیران آژانس را در تضاد با خود پیام Gomes گفت. که می تواند در تصمیم گیری به نظر می رسد بیشتر با انگیزه های سیاسی از علمی است.

“شاید آژانس سران خواهد بود آینده بیشتر با لينک مستقيم, نگرانی,” او گفت:. “و شما را فرماندار اقامت در پیام سیاسی برای پایان دادن به نه ناراحت واشنگتن و جدید ما ساکن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

گومز گفت که به تازگی, به نظر می رسد DeSantis اتخاذ کرده است برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن استراتژی.

“DeSantis است زیر آتش برای بیکاری سیستم کار نمی,” او گفت:. “در حال حاضر کمیسیون خود شروع به آینه آنچه که اتفاق می افتد در سطح ملی و سرزنش دولت قبلی.”

حتی پس گومز و دیگر کارشناسان می گویند DeSantis بیش از قادر به تبدیل شدن به رهبر فلوریدا نیاز در حال حاضر.

“ما نیاز به رهبر ما به ما الهام بخش و کمک به ما را از طریق این” گفت: Ron ساکس, مدیر عامل شرکت Sachs گروه رسانه ای. “او قطعا دارای مجموعه ای از مهارت های به انجام این کار است. من فکر می کنم فرصت نشده پذیرفته نشده است, اما من فکر می کنم آن را به اتفاق می افتد و ما شاهد چشمک می زند از آن است.”

ساکس که مشغول به کار در ارتباطات دو سابق فلوریدا فرمانداران گفت: “لحظه تعیین” برای DeSantis بهترین ممکن است زمانی در یک, اختصاصی, پخش زنده.

“آنچه ما نیاز داریم این است که مرد در اتهام به جمع ما همه با هم در یکی از خوبی ابلاغ پیام” Sachs گفت. “که زمانی در یک جلسه.”

ساکس همچنین گفت آن است که کمتر مهم است که DeSantis باید کارشناسان در کنار او در روز-به-روز کنفرانس های مطبوعاتی از او مشورت با آنها در پشت صحنه. در حالی که DeSantis است که بدون شک انجام آن ساکس گفت: الک را از طریق آن اطلاعات فوق العاده دشوار است و می تواند در دراز مدت اثرات فرماندار حرفه ای.

“وجود دارد مقدار زیادی از فشار با مشاوران و شوراها است که ممکن است در تضاد با یکدیگر” Sachs گفت. “یک فرماندار یا رئیس جمهور که mishandles یک طوفان یا آتش سوزی یا دیگر فاجعه می شود تعریف شده توسط نادرست آن شرایط است.”

اگر یک تکه از مشاوره ساکس پیشنهاد می DeSantis در این نقطه او گفت: آن خواهد بود به صحبت می کنند از قلب خود را و نشان می دهد که مردم از فلوریدا او را در کنار خود در این سخت ترین زمان است.

“من می دانم آن را به مهم ترین پای بخاری چت که هر انتخاب رسمی ممکن مناسبت به” Sachs گفت.

@WendyRhodesFL

[email protected]

این داستان در اصل منتشر شده به palmbeachpost.com و به اشتراک گذاشته شده به دیگر فلوریدا روزنامه ها در ایالات متحده آمریکا امروز شبکه – فلوریدا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>