کروناویروس در فلوریدا: دیاز-Balart است ویروس را اعضای کنگره دریافت تست شده ؟

این سوال رو به دیگر اعضای فلوریدا 29-عضو هیات نمایندگان کنگره از جمله کسانی خواهد بود که آسیب پذیر به گفته مقامات بهداشتی’ دستورالعمل این است که آیا آنها را درخواست conronavirus آزمون به عنوان یک احتیاط.

پس از برس با کروناویروس توسط دیگران فلوریدا کنگره دارای آزمایش مثبت برای کوروناویروس. خواهد شد و دیگر قانونگذاران فدرال در حال حاضر آزمایش می شود به عنوان یک احتیاط?

تا کنون هر چند اجماع است نه ارسال به یک آزمون مگر اینکه علائم ظاهر می شود وجود دارد و یا دلیل خاصی برای انجام این کار حتی به عنوان برخی از دو دوجین از اعضای کنگره هستند در قرنطینه.

در بیانیه ای غرب پالم بیچ دموکرات لوئیس فرانکل گفت: مقادیر محدود معنی COVID-19 آزمون باید محفوظ است برای کسانی که به آن نیاز دارید.

“من هیچ علائم و هیچ برنامه ای برای آزمایش می شود” گفت: Frankel. “متاسفانه دسترسی به تست دشوار است در فلوریدا و افرادی که بیمار هستند و باید اولویت داده می شود. من کار از خانه و اجتماعی فاصله خودم.”

جمهوری خواه همتایان موافقت کرد.

“تست باید متعلق به مردم نشان علائم این ویروس به افراد سالم که هیچ علائم” گفت: چوپان Conboy وزیر مطبوعات برای کنگره ایالات متحده Vern, Buchanan, R-بزرگترین قایق داخل کشتی بازرگانی کلید. “Vern است هزینه های خود را در زمان نگه داشتن مردم در منطقه ما تا به تاریخ و صحبت با اعضای کنگره در مورد بهترین راه برای پاسخ به شیوع بیماری است. او می خواهد به مطمئن شوید که ما در حال انجام همه چیز ممکن است برای نگه داشتن مردم در امن و کمک به کسانی که از لحاظ اقتصادی نهفته است.”

میامی جمهوریخواه کنگره ماریو دیاز-Balart نشان داد روز شنبه از او تست مثبت برای coronavirus و علامتی است. او اولین عضو کنگره برای تست مثبت برای این ویروس در مرکز جهانی همه گیر. دموکرات در کنگره ایالات متحده بن McAdams یوتا بعد اعلام کرد که او نیز در حال آزمایش آزمایش مثبت برای COVID-19.

>>Coronavirus: آنچه در پالم بیچ شهرستان ساکنان نیاز به دانستن

در روز پنج شنبه بعد از ظهر دیاز-Balart در توئیتر خود نوشت: “من می خواهم برای تشکر از تمام دوستان و همکاران خود را به خوبی خواسته های من به عنوان بهبود از #COVID2019. با این حال گفت: من همچنان به تکرار جدیت این همه گیر و مصرانه از شما را به ماندن در خانه و به دنبال @CDCgov را توصیه.”

من می خواهم برای تشکر از تمام دوستان و همکاران خود را به خوبی خواسته های من به عنوان بهبود از #COVID2019. با این حال گفت: من همچنان به تکرار جدیت این همه گیر و مصرانه از شما را به ماندن در خانه و به دنبال @CDCgov را توصیه.

— ماریو دیاز-Balart (@MarioDB) مارس 19 سال 2020

فلوریدا 29-عضو هیئت لیست 11 نفر بیش از سن 65 که مقامات بهداشت عمومی باید گفت که آسیب پذیر ترین گروه جمعیتی. اما هیچ کدام را علنا اعلام کرد برای تست شده اند صرفا به این دلیل است که.

>>Coronavirus: نقطه نظر: اتحاد رسانه overhyped پوشش? هیچ راه

در میان دموکرات ها دلری بیچ را Alcee Hastings که گفت: در سال گذشته او در مبارزه با سرطان لوزالمعده است 83 ساحل میامی را دانا Shalala است 79 میامی را Frederica Wilson 77 است. فرانکل است 71 و شمال فلوریدا Al لاوسون است 69.

در میان جمهوری خواهان ویلیام Posey از Rockeledge 72 مرکزی فلوریدا دانیل وبستر 70 است. بوچانان 68 در حالی که در شرق فلوریدا جان رادرفورد است 67 به عنوان پاناما سیتی نیل دونن. بازنشستگی فرانسیس رونی ناپل است 66.

در کنگره ایالات متحده مایکل والس R-سنت آگوستین گفت: او در میان خانه اعضای هل دادن بلندگو نانسی پلوسی به تعلیق یک قانون است که نیاز به یک رای در فرد است.

“تعدادی از ما در حال هل دادن برای virutal رای گیری” والس گفت: ابراز نگرانی است که برخی از اعضای خانه ممکن است انتخاب کردن به ماندن در خانه و بالا بردن سوال در مورد اینکه آیا اتاق خواهد بود قادر به رسیدن به حد نصاب.

والس گفت: دیاز-Balart تشخیص ضربه به صفحه اصلی.

“به طور معمول من تعامل با کنگره دیاز-Balart زیادی” والس گفت. “به هر دلیل در دو هفته گذشته من نیست.”

والس گفت او شخصا تجربه هر گونه علائم ویروس — تب و سرفه و مشکل در تنفس — و پیروی از رهنمودهای مکرر دست برای شستشو و جداسازی آنجا که او می تواند.

سنین کنار آن اعضای جوان هیئت شده اند که بیشتر تحت تاثیر قرار. دیاز-Balart است 58.

در کنگره ایالات متحده مت Gaetz R-Pensacola به پایان رسید خود را به قرنطینه پنجشنبه گذشته. Gaetz 37 شده بود در تماس با یک فرد در یک محافظه کار کنفرانس در ماه فوریه که بعد از تست مثبت است. Gaetz گفت: نتیجه تست منفی بود.

به گزارش ایسنا ، ریک اسکات, 67, باقی مانده خود قرنطینه پس از آمدن به تماس با یک دیپلمات برزیلی که تست مثبت است. اسکات تست شده است و نمی خواهد تحت یکی مگر اینکه او تجربه علائم خود گفت: دوشنبه..

در سخنرانی خود در کاخ سفید در روز پنج شنبه رئیس جمهور تهمت و گفت که او انتظار دارد که هر دو دیاز-Balart و McAdams به “بهتر است.”

“اکثر مردم در حال گرفتن بهتر است. این به آن معنا نیست آن را سخت دشوار است” گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن که گفت: خود را تست شده منفی است.

رئیس جمهور ستایش آن دسته از اعضای مجلس سنای ایالات متحده و ایالات متحده خانه که رفت به خود انزوا یا که به تمرین خود فاصله.

“من فکر می کنم کنگره است رفتار فوق العاده خوبی در این راستا” او گفت:.

>>یکی بوکا را تست کابوس به پایان می رسد در بیمارستان

>>خانواده و مقابله با عزیزان در مستند در خانه های سالمندان

>>Coronavirus: از رب النوع اتش و فلزکاری, سلام, آب مقدس-مناطق آزاد و سیاسی برجستگی آرنج

تصویری: کروناویروس در مقابل آنفولانزا

>>دریافت CORONAVIRUS اطلاعات توسط ایمیل: ثبت نام برای پالم بیچ پست coronavirus عضویت در خبرنامه

>>Coronavirus موارد در سراسر جهان: یک نگاه تعاملی

>>چگونه به درستی دست خود را بشویید: برای مبارزه با این ویروس خواندن این

پیگیری گسترش coronavirus موارد در ایالات متحده و در سراسر جهان

gh:iframe src=”https://www.gannett-cdn.com/experiments/usatoday/coronavirus-case-map/index.html” scrolling=”no” style=”width:100%; margin:0; padding:0;” resizable=”” width=”100%” height=”600″ frameborder=”no”]

کل موارد مرگ و میر و بهبود کشور

جستجو از طریق هر یک از کشور های زیر:

gh:iframe src=”https://www.gannett-cdn.com/experiments/usatoday/coronavirus-case-map/table.html” scrolling=”no” style=”width:100%; margin:0; padding:0;” resizable=”” width=”100%” height=”600″ frameborder=”no”]

نقشه

https://www.datawrapper.de/_/buJHd/

موارد تایید شده توسط شهرستان

https://www.datawrapper.de/_/Vdnj6/

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>