کروناویروس در فلوریدا: صدها نفر برای حضور در Mar-a-لاگو جمع آوری کمک با وجود جمعیت هشدارهای

سگ بزرگ در مرتع پرورش احشام نجات را لغو نمی سالانه آن شراب زنان و کفش های جمع آوری کمک در Mar-a-لاگو رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن باشگاه خصوصی در پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس اما مهمان را تشویق به “خودداری از دست دادن و بغل کردن یا بوسیدن.”

ساعت پس از فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis پیشنهاد کرد که شهرستانها در نظر گرفتن محدود کردن اجتماعات بزرگ — بیش از 250 نفر — برای جلوگیری از شیوع کروناویروس یک سگ محلی-نجات خیریه گفت: این حرکت رو به جلو با یک فروخته شده جمع آوری کمک در Mar-a-لاگو انتظار می رود به منظور جلب بیش از 700 نفر از جمله رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دختر در قانون لارا مغلوب ساختن پیشی جستن.

سگ بزرگ در مرتع پرورش احشام نجات ملت بزرگترین قفس-free, no-کشتن سگ های امداد و نجات مستقر در Loxahatchee نخلستان را لغو نمی سالانه آن شراب زنان و کفش های جمع آوری کمک در رئیس جمهور باشگاه خصوصی در روز شنبه با وجود دیگر سازمان های خیریه دعوت کردن وقایع در پالم بیچ و شهر لغو چهار جلسات عمومی.

“این Maralago باشگاه دقت زیر تمام CDC توصیه ها از جمله تمیز کردن و ضدعفونی کردن از مهمان مناطق” برنامه ریز رویداد تعقیب اسکات نوشت: در یک ایمیل به پالم بیچ پست.

علاوه بر ضد عفونی کننده دست ایستگاه و “به عنوان یک اضافی اقدام احتیاطی پس از ورود مهمانان را تشویق به خودداری از دست دادن و بغل کردن یا بوسیدن,” اسکات اضافه شده است.

سوال در مورد وضعیت این رویداد ایمیل به صورت سازمان پاسخ داده شد از طریق یک پاسخ اتوماتیک از این گروه مدیر عامل شرکت کریستوفر کاروس.

“Mar-a-لاگو است لغو این رویداد و یا هر گونه حوادث در آینده هفته” کاروس نوشت. “در این زمان پالم بیچ نیست COVID-19 ‘نقطه داغ” و ما خوش شانس است که ما نمی دانیم از هر گونه مشکوک یا تایید جامعه انتقال در پالم بیچ شهرستان.”

کاروس گفت: این سازمان است که با دقت نظارت بر وضعیت بیماری تنفسی در پالم بیچ شهرستان. هیچ بلیط-خریداران خواسته اند برای بازپرداخت کاروس اضافه شده است. این رویداد سالانه است که بزرگترین در طول روز جمع آوری کمک در این باشگاه با قیمت بلیط در سال گذشته رویداد اعم از $500 و 1000 $است.

دو مورد از coronavirus تایید شده اند در پالم بیچ ایالت فلوریدا وزارت بهداشت اعلام کرد اواخر روز پنجشنبه. آنها علامت گذاری به عنوان محلی موارد اعلام شده توسط مقامات دولتی از شیوع بیماری مرگبار گسترش یافته است.

علاوه بر این یک مسافر در یک JetBlue پرواز ورود از نیویورک در فرودگاه بین المللی پالم بیچ شد آلوده به بیماری تنفسی به گفته مقامات فرودگاه. پنسیلوانیا مردی که با حضور در یک کنفرانس در پالم بیچ شهرستان مرکز کنوانسیون نیز آزمایش مثبت است.

سگ بزرگ در مرتع پرورش احشام نجات تصمیم به حرکت به جلو با این رویداد پس از اخبار بی خانمان است که یک مقام ارشد برزیل رسمی که dined بود و عکس با تهمت و معاون رئیس جمهور پنس در Mar-a-لاگو آخر هفته گذشته شما با coronavirus.

مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت: او “نگران نیست” در مورد تعامل خود را. اما فلوریدا ایران با وزیر بهداشت ، ریک اسکات روز پنجشنبه اعلام کرد که او قرار بود به خود قرنطینه چرا که او در ملاقات با مقامات برزیلی در میامی در روز دوشنبه.

“در حالی که من اعتقاد ندارم من تعامل با فرد آلوده است که فرد بود در همان اتاق به عنوان من” اسکات گفت.

نگه داشتن مردم از هم جدا – از طریق لغو تالار اجتماعات تشویق مردم به ماندن در خانه و اصرار کسانی که بیرون رفتن برای حفظ فاصله اجتماعی از دیگران – کاهش فرصت و سرعت اجتناب ناپذیر گسترش این بیماری است.

در پاسخ به مقامات بهداشت عمومی ترویج اجتماعی فاصله رویدادها در سراسر کشور در حال لغو شد. N. C. A. A. مردان و زنان مسابقات بسکتبال لغو شده است. برادوی در حال رفتن تیره و هر دو جهان دیزنی در فلوریدا مرکزی و دیزنی لند در کالیفرنیا در حال بسته شدن درهای خود را.

در پالم بیچ کانتی معتبر بین المللی صلیب سرخ توپ لغو اجتماعی فصل تنها سیاه و سفید و کراوات جشن, برنامه ریزی برای 20 مارس در قطع است. پالم بیچ بین المللی قایق نمایش پالم بیچ جشنواره کتاب و پالم بیچ غرور جشن نیز لغو شده است. بهار آموزش بازی در وست پالم بیچ و مشتری شده اند به حالت تعلیق درآمد.

مغلوب ساختن پیشی جستن را نشان داده اند کمی ترس از این بیماری بسیار مسری. مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین میزبانی بیش از 1 ، 000 طرفداران در دو جمع آوری اعانه در Mar-a-لاگو آخر هفته گذشته, دست دادن با VIP اهدا کنندگان در Mar-a-لاگو را کوچکتر طلاکاری سالن.

بانوی اول Melania Trump نیز نه خودداری از جمعیت. او ساخته شده هیچ اشاره ای به این ویروس در روز چهارشنبه او در ملی PTA قانونی کنفرانس در Alexandria, Virginia, به گزارش واشنگتن پست. این ویروس همچنین نبود که در سخنرانی اخیر خود در وزارت دادگستری ملی مخدر اجلاس در روز جمعه و بین المللی از شجاعت مراسم اعطای جوایز در وزارت امور خارجه با توجه به پست.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او تا به حال تست شده برای ویروس, توصیه کاخ سفید به پزشک.

“من احساس می کنم بسیار خوب من احساس می کنم بسیار خوب است. اما من حدس می زنم آن را یک معامله بزرگ برای آزمایش و این چیزی است که من انجام می دهد. اما دوباره من صحبت کرد و به کاخ سفید دکتر — فوق العاده پسر با استعداد — او گفت که او می بیند هیچ دلیلی برای انجام آن وجود دارد هیچ نشانه هیچ چیزی او گفت:” در آن زمان است.

[email protected]

@StapletonPB

این داستان در اصل منتشر شده به palmbeachpost.com و به اشتراک گذاشته شده به دیگر فلوریدا روزنامه ها در ایالات متحده آمریکا امروز شبکه – فلوریدا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>