کروناویروس در فلوریدا: شاهزاده خانم و وایکینگ کشتی لغو همه سفرهای بعدی 60 روز به ویروس

وایکینگ کشتی اعلام کرده است لغو کشتی از طریق آوریل 30, تبدیل شدن به اولین و عمده کروز خط را از جمله اقدامات است.

شاهزاده Cruises اعلام کرد که این تعلیق جهانی آن عملیات به مدت 60 روز در میان coronavirus همه گیر است که در حال حاضر مجبور دو از آن کشتی مسافران به قرنطینه.

تمام عملیات خواهد بود به حالت تعلیق در مارس 12 آوریل 10 با توجه به بیانیه ای از خط کروز مشترک با ایالات متحده آمریکا امروز توسط سخنگوی نگین کمالی.

“این است که قصد ما به ما اطمینان وفادار مهمانان و اعضای تیم جهانی ذینفعان از تعهد ما به سلامت ایمنی و رفاه همه کسانی که بادبان با ما به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که به انجام کسب و کار با ما و کشورها و جوامع ما در سفر در سراسر جهان,” Jan Swartz جمهور شاهزاده Cruises گفت: در انتشار.

مسافران در حال حاضر در کشتی برنامه ریزی شده برای پایان دادن به در پنج روز آینده ادامه خواهد داد به بادبان به عنوان انتظار می رود تا بعد مقدمات سفر در حال مختل نمی. این سفرهای است که گسترش گذشته مارس 17 قطع خواهد شد در کوتاه مدت مناسب تخلیه محل برای مهمانان.

در روال عادی عملیات شاهزاده Cruises در خدمت بیش از 50 ، 000 مسافر در روز است.

ادامه مطلب: فلوریدا پورت بند ممکن است coronavirus اختلال در کسب و کار

همه مهمانان را تحت تاثیر قرار خواهد شد گزینه ای برای انتقال 100 ٪ از پول پرداخت شده برای یک آینده کروز خود را انتخاب. برای تشویق این شاهزاده خانم اضافی ارائه خواهد شد “سخاوتمندانه آینده کروز اعتباری” مورد استفاده قرار گیرد برای کروز کرایه یا پردازنده هزینه.

مردم پرداخت برای کشتی در راه های مختلف از جمله قرار دادن یک سپرده پایین کمالی توضیح داد: در یک ایمیل به ایالات متحده آمریکا امروز. صرفنظر از اینکه چگونه آنها پرداخت می شود و مقدار قرار داده و رو به جلو توسط یک مهمان مسترد خواهد شد توسط خط در هر دو کروز اعتباری و یا پول نقد.

“شاهزاده خانم را افتخار این پیشنهاد برای کسانی که به مهمانان که تا به حال ساخته شده پرداخت نهایی و لغو رزرو خود را و یا پس از 4 فوریه سال 2020” خط کروز در بیانیه ای گفت:. “آینده کروز اعتباری می تواند مورد استفاده قرار گیرد در هر سفر خروج را از طریق مه 1 2022.”

اگر در آینده کروز اعتباری است و نه یک گزینه برای برخی از مهمانان آنها می توانند بازپرداخت وجه نقد در شاهزاده Cruises’ سایت.

“در حالی که این یک مشکل تصمیم گیری کسب و کار ما بصورتی پایدار و محکم بر این باورند که این یک حق است و در تراز با شرکت ما ارزش اصلی” Swartz گفت: در یک ویدیو ارسال شده به یوتیوب در روز پنج شنبه.

شوارتز گفت که این شرکت را با استفاده از زمان برای آماده سازی شاهزاده Cruises’ ناوگان برای بازگشت به خدمات.

وایکینگ کشتی لغو تمام کشتی تا زمانی که ممکن است 1

وایکینگ کشتی اعلام کرده است لغو کشتی از طریق آوریل 30, تبدیل شدن به اولین و عمده کروز خط به چنین اقدامات شدید در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

وایکینگ رئیس Torstein هاگن نوشت: در نامه ای به مسافران در روز شنبه که این شرکت تا به حال ساخته شده “تصمیم دشوار را به طور موقت به حالت تعلیق عملیات” برای رودخانه و اقیانوس, کشتی, آغاز, دوشنبه طریق, مارس 30.

“من نوشتن امروز به دلیل وضعیت در حال حاضر تبدیل شده به طوری که عامل به عنوان یک سفر شرکت شامل خطرات قابل توجهی از قرنطينه یا پزشکی, دستگیری, که می تواند کاهش تجربیات سفر که مهمان ما شده اند برنامه ریزی” هاگن نوشت. “به عنوان یک شرکت خصوصی با منابع مالی ما لازم نیست که به نگرانی در مورد سود سه ماهه انتظارات و انعطاف پذیری که به ما اجازه می دهد توانایی برای انجام آنچه که بهترین است برای مهمانان ما و کارکنان ما همانطور که ما همیشه انجام می شود.”

یک زن مسافر در 29-مسافر جنوب شرقی آسیا کروز رودخانه قرار گرفت “در روزهای اخیر” به کوروناویروس “در حالی که در حمل و نقل بین المللی شرکت هواپیمایی” هاگن گفت: مسافران و اضافه کرد که او برگزاری نمایشگاه نیست اما علائم شده بود به قرنطینه. “به طور جداگانه باقی مانده 28 مهمانان نیز در قرنطینه می شود.”

هاگن همچنین با اشاره به سفر دیگر محدودیت های ناشی از کوروناویروس برای این شرکت تصمیم: عمده پورت “از جمله ونیز مونت کارلو و برگن” بسته اند و برای هم بودن, جاذبه های توریستی بزرگ از موزه لوور به توکیو دیزنی لند بسته شده اند و تعداد فزاینده ای از محدودیت های مسافرتی و مستندات خارج از کشور و در آمریکا له معمول مجامع عمومی.

“این تصمیم ما با قلب سنگین اما با شرایط فعلی چه آنها ما قادر به ارائه با کیفیت بالا وایکینگ تجربه که برای ما شناخته شده است” هاگن اضافه شده است. “ما ایستاده مهمانان ما کارکنان و همکاران در این زمان به چالش کشیدن و امیدواریم که آنها به نوبه خود ایستاده خواهد شد به ما.”

مهمانان که سفرهای خواهد بود نهفته تعلیق هم می توانید درخواست یک کل بازپرداخت و یا یک کوپن برای یک آینده وایکینگ کروز به ارزش 125% اصلی پرداخت. مسافران را تشویق به تماس با وایکینگ و یا سفر خود را عامل مارس 25.

وایکینگ را اعلام می آید به عنوان برخی دیگر از کشتی در سراسر جهان کار می کنند برای جلوگیری و مهار شیوع کروناویروس بین مهمانان.

مسافران از دو شاهزاده Cruises’ کشتی الماس شاهزاده و شاهزاده خانم بوده است قرنطینه خارج از کشور و در آمریکا حدود 700 نفر قرارداد coronavirus پس از قرنطینه در هیئت مدیره الماس شاهزاده و حداقل 21 نفر تست شده اند پس از مثبت بودن در بزرگ شاهزاده خانم.

کشتی های دیگر تبدیل شده است که به دور از بنادر برای ترس از ویروس ها از جمله هلند امریکا MS Westerdam که در بر داشت خود را در برزخ در ماه فوریه است.

همانطور که از پنج شنبه صبح coronavirus تا به حال آلوده بیش از 127,749 مردم و کشته 4,717 در سطح جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است.

برخی از مردم 70+ باید محروم از شبانه روزی کشتی های کروز صنعت پیشنهاد می گوید:

در همین حال وزارت خارجه کروز صنعت و کارشناسان بهداشت و درمان در حال ترغیب مردم به هیئت مدیره کشتی, هنوز برنامه ریزی برای تنظیم بادبان.

خطوط کروز انجمن بین المللی (CLIA) ارائه طرح شنبه به, معاون رئیس جمهور, Michael پنس پیشنهاد افزایش اقدامات در سراسر صنعت به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس با شدت گرفتن مجبور دو کشتی از مسافران به قرنطینه و افزایش ترس در دیگران است.

با توجه به پیشنهاد های شبانه روزی باید تکذیب کرد به هر فرد بیش از سن 70 سال مگر اینکه آنها قادر به ارائه یک پزشک توجه داشته باشید تایید تناسب اندام خود را برای سفر در کشتی کروز با توجه به یک فرد آشنا با این وضعیت اما مجاز به صحبت های عمومی.

به طور مشابه هر فرد با یک بیماری مزمن است که می تواند در افزایش خطر, اگر آنها به قرارداد COVID-19 باید محروم از گرفتن بر روی یک کشتی کروز.

در یک جلسه سه شنبه شب پنس تایید او دریافت کرده بود CLIA پیشنهاد. “ما خواهید بود با بررسی که در 24 ساعت آینده,” او اضافه شده است. “رئیس جمهور هدف این است که برای ما به ایجاد خطوط کروز امن تر حتی به عنوان ما با خطوط کروز به اطمینان حاصل شود که — که هیچ یک از ما به خصوص جمعیت آسیب پذیر است-بیرون رفتن در یک سفر دریایی در آینده نزدیک است.”

کمک: آسوشیتد پرس

این داستان در اصل منتشر شده به usatoday.com و به اشتراک گذاشته شده به دیگر فلوریدا روزنامه در گانت رسانه ای شبکه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>