کروناویروس در فلوریدا: دانشگاههای دولتی دانش آموزان به ماندن در خانه’

دانشگاه سیستم به کارگردانی همه دانشگاه ها به موسسه آموزش از راه دور به امید جلوگیری از گسترش ویروس.

فلوریدا دانشگاه ایالتی سیستم است و کارگردانی آن دانشگاه به تغییر در آموزش از راه دور و دانشجویان را تشویق به ماندن در خانه به مدت دو هفته به منظور کاهش احتمال شیوع کروناویروس جدید در دانشگاه.

“همانطور که ما همچنان به نظارت بر گسترش COVID-19 ویروس روشن شده است که برای حفاظت از دانش آموزان و ساکنان کشور ما فعال به جای واکنش ارشاد به دانشگاه لازم است” این سیستم در انتشار اخبار گفت: بعد از ظهر چهارشنبه. “روشن دانشگاه ها باز باقی خواهد ماند و عملیات خود ادامه خواهد داد اگر چه برخی از تنظیمات ممکن است به عنوان تعیین شده توسط هر دانشگاه است.”

کالج جدید رئیس جمهور Donal اوشی اعلام کرد که ساراسوتا مبتنی بر دانش حرکت می کند به آموزش از راه دور هنگامی که بهار آمده است.

“ما متعهد به اتمام ترم و کار با دانش آموزان به پایان دوره و آموزش” اوشی گفت: در یک ایمیل به دانش آموزان است. “… ما در حال ورود به قلمرو ناشناخته اما ما را از طریق آن دریافت کنید.”

رخصتی بهار در کالج جدید اجرا می شود از روز جمعه تا مارس 22. همه دانش آموزان باید تخلیه محل اقامت خوابگاه شنبه و مدرسه است که انتظار می رود بسته باقی می ماند از طریق آوریل 3 هر چند که تاریخ می تواند بسته به دامنه ویروس.

اوشی گفت: دانش آموزانی که قادر به ماندن در یک محل دور از محیط دانشگاه باید دادخواست مدرسه توسط ایمیل [email protected] بعد از ظهر روز جمعه.

مدرسه را شروع آموزش آنلاین هنگامی که بهار آمده و اساتید ارسال خواهد شد دانش آموزان ایمیل با دستورالعمل در مورد راه اندازی دوره های آنلاین خود را. اوشی گفت: پردیس دفاتر باز باقی خواهد ماند و اعضای هیات علمی و کارکنان انتظار می رود برای ادامه به ارائه گزارش کار به عنوان معمول است.

دانشگاه فلوریدای جنوبی رئیس جمهور Steven C. Currall اعلام کرد در یک کنفرانس مطبوعاتی در تمپا شنبه بعد از ظهر که همه USF دانشگاه ها و شاخه ها در ساراسوتا و سن پترزبورگ خواهد انتقال به کلاس های آنلاین پس از رخصتی بهار, شروع, مارس 23 و در ادامه با این روش حداقل از طریق آوریل 5. مسکونی دانش آموزان در دانشگاه USF در تمپا و سنت پترزبورگ باقی می ماند ممکن است در پردیس در صورتی که مایل. USF ساراسوتا-گاو دریایی ندارد و دانش آموزان در محوطه دانشگاه.

این کالج ایالتی فلوریدا گاو دریایی-ساراسوتا است که در دانشگاه ایالتی سیستم قادر به ارائه به روز رسانی اواخر روز چهارشنبه. پیش از آن در روز مدرسه اعلام کرد که یک فرد در این مدرسه آمده بود به تماس با کسی که تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس و خواهد بود خود را ایزوله و محروم از فعالیت های دانشگاه برای بعد از 14 روز.

از بعد از ظهر چهارشنبه یک اطلاعیه در SCF صفحه وب گفت: تمام فعالیت ها ادامه خواهد داد به عنوان برنامه ریزی شده. مسئولان مدرسه هستند و درخواست همه کارکنان و دانش آموزان در بازگشت از سفر به چین, ایران, ایتالیا, ژاپن و کره جنوبی به خود منزوی و نه بازگشت به دانشگاه برای 14 روز پس از بازگشت خود را.

دولت سیستم دانشگاه دستور داد تمام دانشگاه ها برای انتقال به آموزش از راه دور به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

دانشگاه ها با دانشجویان که در حال حاضر در حال شکستن بهار و یا رفتن در استراحت به زودی در حال گفتن دانش آموزان به بازگشت به دانشگاه برای حداقل دو هفته و اجرای آموزش از راه دور بلافاصله. در علاوه بر این به جدید دانشگاه فلوریدا این سیستم شامل فلوریدا کشاورزی و مکانیک دانشگاه فلوریدا آتلانتیک دانشگاه, دانشگاه ایالتی فلوریدا, دانشگاه جنوب فلوریدا و دانشگاه مرکزی فلوریدا دانشگاه جنوب فلوریدا و دانشگاه وست فلوریدا.

مدارس با دانش آموزانی که در بازگشت از استراحت بودند گفت: به درخواست دانشجویان برای بازگشت به خانه و ادامه تحصیل از راه دور. کسانی که در مدارس عبارتند از: فلوریدا دانشگاه پلی تکنیک فلوریدا, سواحل خلیج فارس, دانشگاه, دانشگاه بین المللی فلوریدا و دانشگاه فلوریدا است.

هر دانشگاه را با ارائه اطلاعات دقیق به دانشجویان و اعضای هیات علمی و کارکنان در اولین زمان ممکن انتشار گفت.

همه دانشگاه ادامه خواهد داد به ارائه خدمات ضروری مانند ناهارخوری, مشاوره, بهداشت و درمان, خدمات کتابخانه و…. به طور بالقوه به صورت محدود و یا از راه دور.

در حالی که دانش آموزان را تشویق به ماندن در خارج از دانشگاه هر دانشگاه را با دانش آموزان کار که باید باقی می ماند در محوطه دانشگاه.

این داستان شامل اطلاعات از یک گزارش (لکلند) لجر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>