Coronavirus اخراج جرقه افزایش دولت برای رفع بیکاری

JEFFERSON CITY Mo. — در اوهایو بیش از 48000 نفر کاربردی برای مزایای بیکاری در طول دو روز اول این هفته است. چوب خط حساب کردن در طول همان دوره قبل از هفته: فقط 1,825.

در کشور همسایه پنسیلوانیا در مورد 70,000 مردم به دنبال کمک بیکاری در یک روز — شش برابر مجموع برای کل هفته گذشته.

تعداد مدعیان بیکاری در حال افزایش در سراسر ایالات متحده پس از مقامات دولتی دستور داد میلیون ها نفر از کارگران و دانشجویان و خریداران به ماندن در خانه به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر گسترش این ویروس است که باعث COVID-19 بیماری است.

“ما شده ایم گرفتن آب گرفتگی با تماس” گفت: جان Dodds, مدیر غیر انتفاعی فیلادلفیا بیکاری پروژه. “این رفتن به یک ظرف غذا بزرگ دو ظرف غذا: بیماری و بیکاری است.”

تعداد فزاینده ای از مردم برای پر کردن بیکاری چک می برد تازه سوال در مورد اینکه آیا متحده به انبار به اندازه کافی پول پس از آخرین رکود اقتصادی به جزر و مد بیش از idled کارگران تا زمانی که بحران به پایان می رسد. برخی از ترس تقاضا برای کمک می تواند سبقت گرفتن متحده توانایی به پرداخت ادعا می کند.

“ما صندوق بیمه بیکاری است که ضربه بسیار سخت در حال حاضر” گفت: رژیم صهیونیستی است. جینا Raimondo رود آیلند که در آن coronavirus مربوط به تعداد مدعیان بیکاری در شتاب از صفر به حدود 18,000 به سختی در یک هفته.

Raimondo یک دموکرات گفت: دولت در حال حاضر نیاز به شروع به جایگزینی آن صندوق و جذاب برای کمک از دولت فدرال است که او گفت: نیاز به “گام به گام تا.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیشنهاد یک بسته محرک اقتصادی است که می تواند رویکرد $1 تریلیون و شامل ارسال چک به آمریکایی ها در عرض چند هفته برای کمک به آنها را به پرداخت هزینه برای مواد غذایی صورتحساب رهن و اجاره. جداگانه کمک لایحه در حال بررسی در کنگره می تواند تزریق از 1 میلیارد دلار به دولت بیمه بیکاری برنامه های.

فدرال کمک می تواند رقیب یا تجاوز است که از رکود بزرگ در سال 2008 زمانی که یک صنعت مالی بحران منجر به اخراج گسترده. تحلیلگران اقتصادی هشدار می دهند این کشور به احتمال زیاد ورود — و یا در حال حاضر در آن برای اولین بار رکود اقتصادی پس از آن.

والری کوستا 41 ساله و مادر دو سرعت کاربردی برای مزایای بیکاری پس از رود آیلند کازینو که در آن او کار می کرد به عنوان یک متصدی بار و کوکتل سرور بسته به دلیل ویروس احتیاطی. در حال حاضر او هنوز هم کار می کند.

“ما در حال محدود کردن هزینه های ما. اما ما هم واقعا نمی دانم چه به انتظار” او گفت:. “بسیاری از ما زندگی می کنند از طریق راهنمایی های ما و اگر هیچ راهنمایی هستند که در, که باعث می شود همه چیز دشوار است.”

آخرین رکود اقتصادی منجر به عجز از پرداخت دیون از بیکاری وجوه اعتماد در 35 کشور عضو است که در مجموع متصلب تا بیش از 40 میلیارد دلار از بدهی را پرداخت کارگران بیکار. در بسیاری از کشورهای کسانی که بازپرداخت بدهی شد از طریق افزایش مالیات بر کارفرمایان.

برای تقویت اعتماد خود را بودجه برخی از ایالت ها نیز کاهش مقدار و مدت از مزایای برای کسانی که بیکار شد در آینده.

“متحده واقعا رکود-آماده به دلیل آن را بسیار سخت را برای مردم برای دریافت مزایای اقامت در این برنامه و مزایای کافی و گفت:” میشل همیشه ارشد تحلیلگر سیاست ملی قانون استخدام پروژه های مستقر در نیویورک است که طرفداران برای دستمزد پایین کارگران و بیکاران.

رفع بیکاری و نرخ بیکاری نیز در حال افزایش در سراسر جهان است. سازمان ملل از این سازمان بین المللی کار تخمین می زند که خرید اینترنتی از شیوع کروناویروس می تواند منجر به حدود 25 میلیون شغل در سراسر جهان و تخلیه تا $3.4 تریلیون دلار ارزش درآمد تا پایان این سال است.

در ایالات متحده, دولت, بیکاری صندوق به طور کلی در مالی بهتر شکل از آنها قبل از آخرین رکود است. هنوز 21 متحده شروع سال با کمتر از مقدار توصیه شده باقی می ماند حلال در دمای رکود اقتصادی, با توجه به وزارت کار ایالات متحده گزارش. در پایین پرداخت بدهی لیست هستند بسیاری از پرجمعیت ترین ایالت کالیفرنیا و تگزاس نیویورک, ایلینوی, اوهایو و ماساچوست است.

اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine یک جمهوری خواه بود که در میان اولین به تعطیل کردن مدارس رویدادهای ورزشی و برخی از کسب و کار به دلیل coronavirus. تعداد مدعیان بیکاری را از سر به فلک کشید.

DeWine دولت اذعان کرد که قانونگذاران ایالتی به احتمال زیاد خواهد شد که به دخالت به تقویت دولت لرزان بیکاری صندوق.

“کارگران وجود دارد نباید نگران است. از آن خواهد شد بودجه برای نیازهای خود گفت:” اوهایو سرهنگ رژیم صهیونیستی است. Jon Husted نیز یک جمهوری خواه است.

پنسیلوانیا در ماه ژانویه در نهایت آخرین پرداخت میلیاردها دلار از اوراق قرضه صادر شده در سال 2012 برای پوشش صندوق بیکاری بدهی از گذشته در رکود است. اما آن صندوق باقی مانده است در معرض خطر از عجز از پرداخت دیون به گزارش وزارت کار ایالات متحده گزارش.

در تنسی جدید نرخ بیکاری سه برابر طول هفته گذشته است. میشیگان دریافت چهار بار به عنوان بسیاری از مدعیان به عنوان انتظار می رود شده بود در اولین روز از این هفته است.

هشدار برای دور ماندن از جمع آوری نقاط نیز ساخته اند آن را پیچیده تر به درخواست برای مزایای با برخی از بیکاری ایالت دفاتر بسته شده است. به جای آنها منتقل کرده اند بیشتر متقاضیان از دفاتر به وب سایت ها و تماس های تلفنی, اما حتی کسانی که سیستم های مشمول مالیات می شود.

فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی گفت: تعداد بیمه بیکاری درخواست شد تا در آغاز این هفته که آن را سقوط دولت وزارت کار وب سایت.

نیویورک وزارت کار گفت: این تجربه “یک افزایش بی سابقه” در تماس و آنلاین بازدیدکننده داشته است برای مزایای بیکاری. در طول نیمه اول سه شنبه آن را به حال 110,000 سایت بازدیدکننده داشته است و 21,000 تماس های تلفنی. که 2 1/2 بار ترافیک وب سایت و 10 بار تماس های تلفنی از کل قبلی سه شنبه. در زمان افزایش بیش از حد بود برای آژانس که مسئولیت رسیدگی به.

فرمانداران و قانونگذاران در بسیاری از کشورهای در زمان عمل در این هفته به مزایای بیکاری آسانتر و سریعتر دریافت کنید. برخی نیز با چشم پوشی از قوانین است که بی اعتنایی هفته اول بیکاری یا تمدید تعداد کل هفته مردم می تواند واجد شرایط.

در کارولینای شمالی ارائه می دهد که کمتر در مزایای بیکاری نسبت به بسیاری از کشورهای کارگران آواره نمی خواهد که به طور فعال به دنبال یک کار جدید به عنوان مورد نیاز است به صورت سنتی فواید و کارفرمایان که باید اخراج کارگران نمی تواند از نظر مالی مسئول مزایای کارگران خود را دریافت خواهید کرد.

کانزاس قانونگذاران به سرعت کار می کرد روز سه شنبه به تصویب قانون است که حذف یک هفته صبر کنید تا شروع به دریافت مزایای و گسترش خود را مدت از 16 تا 26 هفته. اما خانه تجارت رئیس کمیته Rep. شان Tarwater یک جمهوری خواه ابراز نگرانی کرد که مشکلات اقتصادی ناشی از این ویروس همه گیر می تواند نایاب صندوق بیکاری دولت در کمتر از یک سال حتی اگر آن را در بالای رتبه بندی سه ماهه در سراسر کشور.

“آنچه که ما در حال دیدن چیزی است که کاملا منحصر به فرد در اینجا که در آن تغییر کرده است بدبختانه از لحاظ تاریخی کم ادعای شماره چشمگیر تنش که بر بخش های مختلف اقتصاد” گفت: کانزاس معاون وزارت کار, منشی, Brett Flachsbarth.

___

یادداشت سردبیر: برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید مانند ذات الریه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>