Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: 14% از 3000 نیویورکی تست مثبت; پیش نویس NFL قرار می دهد و ورزشی در کانون توجه

نتایج منتشر شده پنج شنبه از آزمایش تصادفی از نیویورک نشان داد coronavirus شیوع گسترده در سراسر دولت است. پیش نویس NFL البته مجازی را ممکن است یک حواس پرتی موقت آن را به عنوان نهاد ورزشی در انظار پس از benched با ترس تیم ها و جمعیت خواهد سوخت این بیماری همه گیر.

شروع پنج شنبه, نیویورک, مقامات بهداشتی به صورت تصادفی آزمایش مردم در فروشگاه های مختلف و مکان های دیگر در سراسر کشور. هدف: کمک به درک که ساخته شده است تا ایمنی نسبت به ویروس و جایی که آن را شایع ترین است. تعمیم در سراسر کشور را با جمعیت حدود 20 میلیون نفر از 13.9% نرخ عفونت محققان می آید به “حدود 2.7 میلیون که آلوده شده اند,” رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت.

وجود خواهد داشت شانس کمی از عفونت در این سال در پیش نویس NFL که در اصل برنامه ریزی شده را در لاس وگاس بود اما مجبور به حرکت های آنلاین توسط ویروس. ورزش عامل Leigh استاینبرگ اشاره کرد که در حالی که پیش نویس این تساوی جمعیت به طور سنتی تنها بازیکنان با حضور در مجموعه مقالات. “برای بیش از 90 به 95 درصد از بازیکنان آن را همیشه مجازی پیش نویس” او گفت:.

همچنین پنج خانه را تا این قانون در درجه اول با هدف ارائه کمک به کسب و کارهای کوچک رنج می برند از تاثیر اقتصادی این بیماری همه گیر کوروناویروس. بیش از 4.4 میلیون آمریکایی در زمینه های جدید به تعداد مدعیان بیکاری در هفته گذشته تنها در یک رشته از هفته با جدید بیکاری, شماره وزارت کار ایالات متحده گزارش شده است.

سنا گذشت و اندازه گیری, سه شنبه همان روز سن. الیزابت وارن برادر دونالد نی شاه ماهی مرده از COVID-19. این ویروس به کشته شدن بیش از 187,000 مردم در سطح جهان است. بیش از 2.6 میلیون تأييد موارد گزارش شده است, از جمله بیش از 856,000 در ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است. وجود دارد بیش از 47,000 مرگ و میر گزارش شده در ایالات متحده

تقریبا 14 درصد از 3,000 نیویورکی تست مثبت

آزمایش تصادفی از 3000 نیویورک نشان داد که 13.9 درصد مبتلا به کروناویروس و توسعه آنتی بادی Gov. اندرو کومو گفت: پنج شنبه. کومو که گفت: اطلاعات اولیه بود گفت: آن را به این ترتیب احتمال دارد که 2.7 میلیون نفر در کشور آلوده شده اند و با مرگ و میر از 0.5%. داده ها جمع آوری شد بیش از دو روز در 19 شهرستان و 40 محلات در سراسر کشور. مردان آزمایش مثبت در یک نرخ بالاتر از ساکنان شهر نیویورک در یک نرخ بالاتر در حدود 21 درصد از بقیه از دولت است.

“این مردم بودند و در مورد” کومو گفت. “آنها آلوده به آنها آنتی بادی و اکنون در حال بهبود است.”

– یوسف Spector

برادر الیزابت وارن می میرد از coronavirus

سناتور. الیزابت وارن اعلام قدیمی ترین برادر دونالد نی شاه ماهی مرده است پس از آلوده شدن با کوروناویروس. وارن D-Mass., توییتی که شاه ماهی, 86, یک کهنه سرباز جنگ ویتنام که عضو نیروی هوایی در 19 “بود جذاب و خنده دار یک رهبر طبیعی.” بوستون گلوب گزارش داد که شاه ماهی آزمایش مثبت برای coronavirus حدود سه هفته پیش. او گرفته شد به نورمن بیمارستان منطقه ای در نورمن اوکلاهما در 15 آوریل. او شش روز بعد. وارن قدردانی به پرستاران و سایر متخصصان پزشکی که درمان برادرش.

“اما آن را سخت بدانید که هیچ خانواده به نگه داشتن دست خود را و یا می گویند “دوستت دارم” یک بار دیگر – و هیچ مراسم تشییع جنازه برای کسانی از ما که دوست داشت او را به نگه داشتن هر یک از دیگر, از,” او گفت:. “من شما را از دست صمیم قلب برادر من.”

– ویلیام Cummings

خانه مجموعه به تصویب $484 میلیارد محرک redux

محبوب وام کسب و کار کوچک برنامه که از پول زد به تزریق پول نقد. خانه است که انتظار می رود به تصویب نهایی روز شنبه به قانونی که پمپ $320 میلیارد به چک حفاظت برنامه طراحی شده است که به نگه داشتن کسب و کارهای کوچک از سازندگان و کارگران خود را از رفتن بیکاری است. این لایحه همچنین حدود 75 میلیارد برای بیمارستان از 25 میلیارد دلار برای آزمایش و 60 میلیارد دلار به صورت اضطراری فاجعه وام و کمک های مالی. مجلس سنا در تصویب لایحه جمعه و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در گفت و آن را نشانه.

– مایکل کالینز و Christal هایس

پیش نویس NFL قرار می دهد و ورزشی در کانون توجه

به یاد داشته باشید که ورزش یک چیز است ؟ جوانب مثبت را در مرکز صحنه برای اولین بار در بیش از یک ماه پنج شنبه شب زمانی که فوتبال ملی لیگ لگد کردن آن دانشگاهی پیش نویس است. عملا اما هنوز هم. غایب از دور اول لیگ سالانه “بازیکن انتخاب جلسه” خواهد بود که هزاران نفر از طرفداران به طور معمول کشیده شده به سایت برای دور اول. دوم و سوم دور تنظیم شده برای سه شنبه و چهار نهایی دور به اتمام خواهد رسید شنبه. The Cincinnati Bengals دریافت اولین انتخاب سخت به دست آورده خود را افتضاح 2019 کمپین زمانی که آنها رفت 2-14. انتظار می رود آنها را به LSU کارفرمایی جو نقب زدن.

ایلینوی اعلام کرد اصلاح اقامت در خانه سفارش از طریق ممکن است

رژیم صهیونیستی. JB پریتزکر در روز پنج شنبه اعلام کرد که یک نسخه اصلاح شده از ایلینویز’ stay-در-خانه سفارش را به اثر ممکن است 1 و در ادامه از طریق این ماه است.

“ایلینوی در حال حاضر به دنبال در اوج یا فلات مرگ و میر در هر روز در جایی بین اواخر ماه آوریل و اوایل ماه مه” پریتزکر گفت.

پریتزکر گفت: دفتر خود مشغول به کار با, دانشگاه, ادارات بهداشت و مشاوره خارج از گروه به مدل دولت موارد و پیش نویس اصلاح شده به منظور.

اصلاح شده به منظور اجازه می دهد تا پارک دولت برای شروع مرحله به مرحله بازگشایی; اجازه می دهد تا گلخانه, باغ, مراکز و مهد کودک دوباره به عنوان ضروری کسب و کار; نیاز افراد به پوشیدن چهره-پوشش و یا یک ماسک زمانی که در یک محل عمومی که در آن آنها نمی توانند حفظ شش پا فاصله اجتماعی و بیشتر.

پریتزکر در حال حاضر لغو کلاس های حضوری برای بقیه سال تحصیلی.

بیش از 36,000 مردم باید آزمایش مثبت برای این ویروس در آمریکا و بیش از 1600 فوت کرده اند با توجه به ایلینوی وزارت بهداشت. بسیاری از این موارد در داخل و اطراف شیکاگو است. حدود یک سوم از دولت ICU تخت و دو سوم از فن های در دسترس هستند با توجه به این بخش است.

“پیش بینی ها روشن است. اگر ما برداشته اقامت در خانه سفارش فردا ما را ببینید ما مرگ و میر در هر روز شلیک به هزاران نفر در پایان ممکن است که گذشته خوبی به تابستان” پریتزکر گفت.

کومو تیکه مک کانل بیش از ورشکستگی مسیر’

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل نظر پیشنهاد دولت فدرال کاهش به قید وثیقه متحده رو به ورشکستگی بود “یکی از واقعا خنگ ایده های تمام دوران” نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت. مک کانل بود ارجاع درخواست از دولت های ایالتی و محلی امن بودجه فدرال خود را برای coronavirus پاسخ.

“شما می خواهید برای دیدن که بازار سقوط را از طریق دخمه?” کومو ادامه داد. “اجازه دهید ایالت نیویورک اعلام ورشکستگی. … شما یک سقوط این تیم ملی فقط گنگ است.”

– لورنزو ریس

نرخ بیکاری همچنان به سر و صدا سوابق

بیش از 26 میلیون آمریکایی در زمینه مزایای بیکاری طی پنج هفته شکستن رکورد تعداد آشکار ویرانگر تلفات این بیماری همه گیر کوروناویروس گرفته شده در اقتصاد است. حدود 4.4 میلیون نفر ثبت برای مزایای بیکاری در هفته گذشته وزارت کار ایالات متحده روز پنجشنبه گفت. که می شده اند یک رکورد کمتر از دو ماه پیش. اقتصاددانان تا به حال حدود 4.5 میلیون ادعا پایین تر از حدود 5.2 میلیون ثبت به هفته قبل و از تمام زمان بالا 6.86 میلیون برنامه ثبت شده در اواخر ماه مارس است.

“ادعای کاهش یافته است بیش از دو هفته گذشته اما باقی می ماند در یک بازی فوق العاده سطح بالا” تحلیلگران برای تحقیق و مشاوره با فرکانس بالا اقتصاد نوشت.

– Charisse جونز

معترضان می گویند مسئله اقتصادی است نه سیاسی

بسیاری از معترضان به چالش کشیدن محدودیت در کشورهای خود را به شدت مقاومت در برابر رشد روایت که آنها هم تراز با یا بودجه توسط گروه های ملی, تفنگ, حقوق سازمان ها و یا اشخاص حمایت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گشتند. این تظاهرات با تمرکز بر عقب ماندن در خانه سفارشات snarled ترافیک در میشیگان مسدود کردن ورودی بیمارستان. هزاران نفر از تشویق پرچم تکان دادن رانندگان cruised در اطراف پنسیلوانیا است. برخی از تظاهرات ویژگی تهمت کمپین پرچم, اما, در خانه, نشانه های یک در تنسی تشویق آمریکایی ها به “ترس خود را دولت” نه coronavirus هستند بیشتر شایع است.

“من در حال گوش دادن به تمام این نگرانی ها و من بیمار از انجام هر چیزی در مورد آن گفت:” مدیسون Elmer که سازمان ویسکانسین در اعتراض. “مردم وجود دارد رنج می برند در هر دو طرف از این است.”

– جان Fritze جوی پادگان و دیوید جکسون

Fauci تهمت برخورد بیش از “موج دوم” از COVID-19

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی, به نظر می رسد در تضاد با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مفهوم که coronavirus ممکن است ظهور در پاییز. مغلوب ساختن پیشی جستن در جلسه چهارشنبه عنوان یک هشدار دهنده از مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است که موج دوم شیوع کروناویروس می تواند به ایجاد چالش های بیشتری از وضعیت فعلی به دلیل آن خواهد آمد در آغاز فصل آنفولانزا.

“آن را نمی ممکن است دوباره در تمام,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “او صحبت کردن در مورد بدترین سناریو.”

Fauci مقابله با کمتر خوش بینانه مشاهده: “ما باید coronavirus در پاییز. من معتقدم که به دلیل درجه ای از توانايی انتقال آن است که جهانی طبیعت است.”

– ساوانا Behrmann

سهام بدست آوردن قیمت نفت رالی

سهام ایالات متحده به اتهام بالاتر پنجشنبه پیگیری دستاوردهای بزرگ روز شنبه هنگامی که S&P 500 با افزایش 2.3% به 2,799.31. اروپا و آسیا نیز شاهد دستاوردهای. وزارت خزانه داری رشد شاخص بازده بالاتر در یکی دیگر از نشانه های اندکی کاهش بدبینی در بازار است. وجود اخبار خوب پنج شنبه برای شرکت نفت: قیمت نفت که در حال حاضر با توجه به اقتصادی shutdown نشان داد نشانه هایی از یک رالی پنج شنبه.

ماه رمضان سنت به چالش کشیده شده توسط ویروس

اسلام مقدس ترین ماه آغاز می شود اما اجتماعی فاصله نگرانی می تواند تغییر رمضان سنت برای جهان 1.8 میلیارد مسلمان. ماه به طور معمول ویژگی های روز, روزه, یک شب جشن و جمعی از نماز. نگه داشتن وفادار سالم در طول ماه به شمار یک چالش جدید است این روزها. این ویروس در حال حاضر مختل مسیحیت, مقدس, هفته, عید فصح مسلمان حج و دیگر رویدادهای مذهبی بزرگ.

“رمضان در راه است و مردم باید چیزی برای خوردن” گفت: افغانستان روزانه کارگر Hamayoon که می رود تنها یک نام است. “دولت باید برخی از رحمت بر ما و اجازه می دهد مردم را به کار و حداقل نیمی از روز قادر به تغذیه خود.”

بیشتر تمسخر در لاس وگاس شهردار

انتقاد در ادامه به بارش باران را در لاس وگاس شهردار کارولین گودمن و در این زمان آن را در آینده از درون. گودمن شده است به طور گسترده ای مورد تمسخر برای تمایل خود را برای بازگشایی کازینو و هتل ها و رستوران ها در میان همه گیر بدون یک طرح برای جلوگیری از گسترش ویروس.

نوادا, تاثیر گذار ترین اتحادیه کارگری در روز پنج شنبه را محکوم کرد گودمن پس از او ارائه شده در تلویزیون ملی به لاس وگاس بازگشایی به عنوان یک “گروه کنترل” برای تست چگونه COVID-19 رفتار در هنگام خاموش شدن به پایان می رسد.

“شهردار لاس وگاس’ اظهارات ظالمانه با توجه به ضروری مقدم کارگران شده اند برخورد با عواقب ناشی از این بحران دست اول” آشپزی دبیر اتحادیه-خزانه دار Geoconda Argüello-کلاین در بیانیه ای گفت.

— اد کمندا رنو, روزنامه مجله

داغ جیب اری برنده زن می خواهد به خدمت زندان زمان در خانه

وارث به جیب ثروت رو به پنج ماه زندان در این دانشکده پذیرش رشوه طرح خواسته یک قاضی به او اجازه دهد به او خدمت می کنند مجازات در خانه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. وکلای میشل Janavs گفت: در تشکیل پرونده حقوقی که او علنا نامعلومی وضعیت سلامت است که باعث می شود او را در معرض COVID-19.

Janavs بستری پرداخت مشاور ریک خواننده $100,000 به یک ناظر درست دو دخترش’ عمل exam answers. او نیز موافقت به پرداخت $200,000 برای یکی از دختران او را “استخدام” والیبال ساحلی در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی دادستان گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>