Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: 15 ، 000 نفر در ایالات متحده در حال حاضر از درگذشت COVID-19; بیش از 24,000 بهبود; بریتانیا جانسون از ICU

ایالات متحده پیشی گرفته است 15,000 مرگ و میر ناشی از کوروناویروس به عنوان موارد همچنان به افزایش در حالی که بیش از 24,000 مردم بهبود در سراسر کشور.

موارد تایید شده در ایالات متحده بیش از 450.000 پنج شنبه. مرگ و میر نزدیک شد 6,000 یک هفته پیش اما در دو روز گذشته شده اند وجود دارد نزدیک به 2 ، 000 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد.

در خبری دیگر نخست وزیر بوریس جانسون از مراقبت های ویژه سهام ایالات متحده رسید و بالاتر با وجود ذهن بیحس کننده بیکاری اعداد و برخی از آمریکایی ها می تواند شروع به دریافت محرک چک های پنج شنبه.

برخی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کابینه نشانه سرخوردگی با مستندات و اقامت در خانه سفارشات: دادستان کل ویلیام Barr به نام محدودیت در بسیاری از ایالت “شدیدی;” وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: بخش از اقتصاد می تواند بازگشایی ماه مه.

و قابل توجه تشویق ثبت نام: از یک دانشگاه واشنگتن مرکز تحقیقات بهداشت کاهش برآورد آمریکا مرگ کل از coronavirus قرار دادن احتمال تلفات در ماه اوت در حدود 60000.

در سراسر جهان وجود دارد که حدود 1.5 میلیون مورد تأیید و بیش از 90 ، 000 مرگ و میر.

نخست وزیر بوریس جانسون از ICU

نخست وزیر بوریس جانسون منتقل شد از یک واحد مراقبت های ویژه که در آن او بود که برای درمان coronavirus به یک به طور منظم بیمارستان ward, دفتر او در بیانیه ای گفت: روز شنبه به عنوان شرط بریتانیا رهبر همچنان به بهبود بخشد.

در این بیانیه از خیابان داونینگ گفت Johnson, 55, است دریافت “نظارت نزدیک در فاز اولیه خود را بازیابی.” نخست وزیر گفت که جانسون “یک شب خوب” در بیمارستان و در وضعیت با ثبات و “بهبود است.”

جانسون است که برای مراقبت در سنت توماس ” در بیمارستان مرکزی لندن است. او تشخیص داده شد با COVID-19 مارس 26 و هنوز هم تا به حال سرفه و تب 10 روز بعد. او بستری در بیمارستان روز شنبه و به ويژه در روز دوشنبه.

جانسون همسر کری Symonds است و همچنین دچار نشانه های سازگار با این ویروس. در اوایل این هفته Symonds توییتی که او احساس قوی تر و “در بهبود.”

– کیم Hjelmgaard

مرگ و میر می تواند به سقوط کوتاه از بینی; تعطیلات تابستان ‘کارت’

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: او را با احتیاط خوش بینانه ثابت در افزایش مرگ و میر در ایالات متحده می تواند به زودی “به نوبه خود در اطراف و منحنی که نه تنها صاف اما (شروع) پایین آمدن.” هفته گذشته Fauci و کاخ سفید وظیفه نیروی برآورد آمریکا مرگ و میر ناشی از این ویروس در 100.000 240,000.

“من معتقدم که ما در حال رفتن به دیدن یک رکود در آن به نظر می رسد بیشتر شبیه 60,000,” Fauci گفت: “امروز” نشان می دهد. که تعداد مسابقات به روز شده برآورد منتشر شده توسط موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی مستقل بهداشت جهانی مرکز تحقیقاتی در دانشگاه واشنگتن است. کل نیز مطابقت آمریکا مرگ و میر ناشی از عفونت شدید آنفلوآنزا در فصل زمستان دو پیش.

Fauci خواست در CBS This Morning اینکه آمریکایی ها خواهد بود در نظر گرفتن تعطیلات تابستان رفتن به بازی بیس بال و, برگزاری, خانواده, دریافت-togethers پاسخ داد: “می توان آن را در کارت.”

Mnuchin: ما می تواند در کسب و کار در ماه آینده

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: این بخش از اقتصاد می تواند بازگشایی ماه مه. پرسیده شده توسط CNBC میزبان Jim Cramer اگر او فکر اقتصاد می تواند “برای کسب و کار باز” در ماه مه Mnuchin پاسخ داد: “من … به عنوان به زودی به عنوان رئیس جمهور احساس می کند راحت با مسائل پزشکی ما در حال ساخت همه چیز لازم است که شرکت های آمریکایی و کارگران آمریکایی می تواند برای کسب و کار باز.”

دستورالعمل صادر شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن موثر از طریق 30 آوریل توصیه می کنند که مردم را جمع آوری در گروه های 10 یا بیشتر نه رفتن به رستوران یا کافه ها و محدود کردن فعالیت های خود را در خارج از خانه.

– نیکلاس وو

نرخ بیکاری نزدیک به عنوان رکورد اخراج در ادامه به افزایش

بیش از 6.6 میلیون آمریکایی در زمینه بیکاری ادعا می کند برای اولین بار هفته گذشته وزارت کار گفت: پنج شنبه, بازتاب یکی دیگر از افزایش اخراج و اقتصاد است که در ادامه به تعطیل بیشتر به حداقل رساندن سرایت از coronavirus. هفته گذشته رکورد 6.65 میلیون مدعیان مجموع تجدید نظر شده بود تا توسط 219,000 به تمام زمان بالا 6.86 میلیون. اقتصاددانان به حال تخمین زده می شود که 5.5 میلیون نفر از کارگران ظ تعداد مدعیان بیکاری در هفته گذشته با توجه به بلومبرگ نظرسنجی. تنظیم فصلی نرخ بیکاری بود 5.1% برای هفته پایان مارس 28.

“دلایل وجود دارد به فکر می کنم این تنها آغاز است می گوید:” اقتصاددان جسی Edgerton از جی پی مورگان چیس.

– Paul Davidson

لذا بلوک $250ب برای کسب و کارهای کوچک استناد نیازهای بیمارستان

تلاش جمهوری خواهان مجلس سنا برای دوباره پر کردن صندوق اضطراری برای کسب و کارهای کوچک است توسط coronavirus بحران مسدود شده بود توسط دموکرات ها که نام آن را “سیاسی کاری” که موفق به در نظر گرفتن بیمارستان ها و فشار دیگر نیاز دارد. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., تا به حال قانون پیشنهادی تقویت محبوب چک Protection Program (PPP) توسط یکی دیگر از 250 میلیارد دلار در بالای $349 میلیارد کنگره تصویب شده در ماه گذشته به عنوان بخشی از 2.2 تریلیون دلار pandemic پاسخ شناخته شده به عنوان مراقبت عمل می کنند.

اما زمانی که آن را آمد تا روز شنبه در یک رای صدای مریلند دموکراتیک Sens. بن کاردین و کریس ون Hollen اعتراض, به طور موثر مسدود کردن آن. لایحه “بود نه مذاکره بنابراین آن را نمی خواهد انجام” کاردین گفت.

– Christal هیز و Ledyard پادشاه

بازارهای سهام ایالات متحده در ادامه موج

سهام ایالات متحده در حال افزایش دوباره پنج شنبه یک روز پس از میانگین صنعتی داو جونز شتافت 779.71 امتیاز بالاتر به 23,433.57. استاندارد & ضعیف است 500 رز 3.4% شنبه به پایان در 2,749.98 رانده شده توسط سود در مورد ضرب و شتم پایین انرژی, املاک و مستغلات, ابزار و سهام. گسترده ای شاخص شروع به پریدن کرد نزدیک به 23 درصد از این آمار کم دو هفته و نیم پیش.

سهام مخلوط شد در آسیا در روز پنج شنبه پس از 3.4% افزایش در وال استریت به عنوان سرمایه گذاران تصمیم مثبت تمرکز برای اطلاعات در مورد شیوع کروناویروس را در مسیر.

تلاش دانشجویان برای دریافت میلیاردها دلار کمک

وزارت آموزش و پرورش است پراکنده حدود 6.3 میلیارد دلار در کمک های اضطراری به کالج ها به منظور کمک به دانش آموزان تلاش از نظر مالی با توجه به شیوع کروناویروس, آموزش و پرورش, وزیر بتسی DeVos گفت: پنج شنبه.

پول می آید از طریق مراقبت در قانون که به تصویب کنگره در ماه گذشته است که به منظور سرپا نگه داشتن دست و پا زدن اقتصاد از طریق ویروس ” اختلالات.

این معلوم نیست که دانش آموزان را از دریافت وجه و از آن خواهد شد تا به دانشگاه به توزیع پول به دانش آموزان به عنوان آنها را مشاهده کنید مناسب. پول می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای دوره مواد غذایی و مسکن و مراقبت های بهداشتی و هزینه های مشابه بخش گفت.

دولت فدرال نیز به حالت تعلیق فدرال وام دانشجویی پرداخت و تنظیم نرخ بهره در این وام به صفر طریق سپتامبر.

– کریس Quintana

نیویورک یکی دیگر از مرگبارترین روز اما بستری شدن در بیمارستان همچنان کاهش

ایالت نیویورک آمار روزانه بالا با 799 و میر یکشنبه آوردن دولت شمار کشته شدگان به بیش از 7000 Gov. اندرو کومو گفت. اما کومو اضافه شده است که بستری شدن در بیمارستان و بخش مراقبت ويژه پذیرش ادامه به اسلاید نشان می دهد که شیوع منحنی مسطح است در دولت خود را. تقریبا نیمی از مرگ و میر در ایالات متحده رخ داده در نیویورک است. و به عنوان او می کند در تمام اخبار روزانه, همایش, او خواست ساکنان هوشیار باشند.

“این تنها 18 روز پس ما تعطیل New York,” او گفت:. “به نظر می رسد مانند یک عمر است.”

دادستان کل بر, تماس, مستندات ‘شدیدی’

دادستان کل ویلیام Barr به نام محدودیت, در اثر, در بسیاری از ایالت ها برای کاهش گسترش coronavirus “سخت گیرانه” و گفت: آنها باید بازبینی ماه آینده. پرسیده شده توسط Fox News میزبان Laura Ingraham در مورد تعادل بین آزادی مذهبی و نیاز به حفاظت از مردم Barr گفت: دولت فدرال خواهد بود “نگه داشتن یک چشم مراقب باشید” در آمریکا با استفاده از قدرت های گسترده ای برای تنظیم زندگی خود شهروندان است.

مقامات Barr گفت: باید بسیار مراقب باشید تا مطمئن شوید که اقدامات سخت گیرانه است که به تصویب رسید به طور کامل توجیه دارد و نه راه های جایگزین برای حفاظت از مردم است.”

– نیکلاس وو

مطالعات نشان می دهد ویروس گسترش در نیویورک آمد از اروپا

Coronavirus شروع به گسترش در نیویورک در ماه فوریه و آمد به این منطقه از طریق مسافران از اروپا تحقیقات جدید نشان می دهد. دو تیم جداگانه از دانشمندان در حال مطالعه ژنتیک ویروس آمد به مشابه نتیجه گیری: مردم گسترش این ویروس هفته قبل از اولین مورد تایید شده در نیویورک است.

“ما می دانیم که با یقین است که این شد که از گونه های” آدریانا Heguy مدیر ژنوم مرکز فن آوری در NYU Langone بهداشت گفت: ایالات متحده آمریکا امروز.

اولین مورد از جدید کروناویروس تایید در نیویورک آمد و در تاریخ 1 مارس. در Jan. 31 رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که محدود کردن ورود به ایالات متحده از کسانی که سفر از چین است. در مارس 11, مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او با محدود کردن سفر از اروپا است.

– Ryan W. Miller

ده ها تن از آمریکایی پرواز خدمه تست مثبت

اتحادیه های کارگری که نمایندگی تجاری خلبانان و خدمه پرواز در می گویند ده ها تن از آنها را که برای خطوط هوایی آمریکا آزمایش مثبت برای coronavirus و آنها نیاز به حفاظت بهتر.

صد از هواپیمایی خدمه پرواز در حال COVID-19 همانطور که از شنبه انجمن های حرفه ای خدمه پرواز گفت. در یک بیانیه جولی هندریک AFPA رئیس جمهور گفت: این اتحادیه شده است هل دادن آمریکا از ماه ژانویه برای اقدامات حفاظتی برای کارگران خط مقدم.

در روز پنج شنبه سروان. دنیس Tajer سخنگوی اتحادیه است که نشان دهنده خلبانان خطوط هوایی آمریکا گفت: ایالات متحده آمریکا امروز که 41 از آنها آزمایش مثبت برای ویروس.

چرا که خدمه پرواز می تواند بردار برای ویروس Tajer گفت: آنها باید از “دریافت” اولین پاسخ ” وضعیت و اولویت برای تجهیزات حفاظتی.”

– راشا علی و Jayme Deerwester

ویروس می تواند بلیط به آزادی برخی از زندانیان سالمند

این بیماری همه گیر کوروناویروس را مجبور مقامات زندان به مقابله با پرسش های دشوار در مورد که می شود به صرف بقیه روز خود را در خارج از دیوارهای زندان. دادستان کل ویلیام Barr دستور داده است تا اداره زندانها به حرکت آسیب پذیر زندانیان به خانه بردهاند. سالمندان – بیشتر در معرض خطر ابتلا به بیمار و در حال مرگ از ویروس شده اند سریعترین رشد جمعیت در فدرال و ایالتی زندان systems, در بخشی به دلیل طولانی اجباری محکوم شد. در حال حاضر نگران خانواده ها و حامیان آنها را می خواهید منتشر شد.

“مردم را تغییر دهید. سن افراد از جرایم به خصوص جرم و جنایت خشونت آمیز. که یک مرد جوان را بازی گفت:” کوین حلقه جمهور از خانواده ها در برابر اجباری حداقل است.

– کریستین فیلیپس

یکی دیگر از پتانسیل coronavirus واکسن این زمان و بدون تزریق

یکی دیگر از دادگاه در جریان است برای تست ایمنی ممکن است واکسن برای coronavirus و کسانی که از ترس سوزن ممکن است در شانس آن را با استفاده از یک پوست عمیق شات است که می خواهد احساس می کنم کمی کوچک به جای یک واکسن. آزمایشی با هدف به 40 داوطلب سالم در فیلادلفیا و Kansas City, Missouri, دو دوز از پتانسیل واکسن INO-4800 چهار هفته از هم جدا.

شبیه به یک کارآزمایی بالینی است که شروع به تست ایمنی در سیاتل ماه گذشته بالقوه واکسن متکی نیست با استفاده از این ویروس خود را. Inovio داروسازی’ محاکمه به جای تزریق یک قطعه از DNA مصنوعی با یک بخش از ویروس’ کد ژنتیکی. سیاتل محاکمه متکی بر messenger RNA. بعد از شات داوطلبان داده می شود مختصری پالس الکتریکی است که اجازه می دهد تا DNA مصنوعی به راحتی وارد بدن است.

ده ها تن از دیگر پتانسیل واکسن در حال توسعه در سراسر جهان, اما این می تواند بیش از یک سال تا 18 ماه قبل از واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس عامه گفته اند.

– Ryan W. Miller

ایتالیایی PM: COVID-19 می تواند در اتحادیه اروپا; ایتالیا ممکن است به زودی به سهولت مستند

اتحادیه اروپا می تواند سقوط اگر نتواند به گرد هم می آیند بیش از چالش های مالی ارائه شده توسط coronavirus ایتالیا, نخست وزیر گفت. جوزپه کونته و برخی دیگر از رهبران اتحادیه اروپا در حال فشار دادن به صرفه تر اعضای این بلوک به موضوع به اصطلاح “تاج اوراق قرضه” – های بدهی که تمام اتحادیه اروپا و سازمان ملل کمک خواهد کرد که برای پرداخت کردن. هلند در میان کشورهای که مخالف این طرح است.

“اگر ما این فرصت را برای قرار دادن زندگی جدید به پروژه اروپایی خطر شکست واقعی است” کونته به بی بی سی گفت.

کونته نیز گفت: ایتالیا ممکن است به تدریج شروع به سهولت ترین در جهان محدود ملی مستند. تعداد COVID-19 موارد بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر شروع به کاهش در سراسر کشور در روز های اخیر. ایتالیا گزارش کرده است بیش از 17 ، 000 مرگ و میر بیشتر از هر ملت و تقریبا 140,000 موارد تایید شده.

آمریکایی ها می تواند شروع به دریافت محرک پرداخت پنج شنبه

بسیار در انتظار محرک های نقدی آغاز خواهد شد جاری شدن سیل به میلیون ها نفر از حساب های بانکی هفته آینده در اولین موج از پرداخت به ساحل تا ملت کیف پول. میلیون ها نفر از مالیات دهندگان آغاز خواهد شد دریافت پول اضافی به پرداخت اجاره, مواد غذایی و دیگر لوایح در هفته آینده یا احتمالا در اوایل پنج شنبه و یا جمعه. گروه اول – برآورد پوشش 50 میلیون به 60 میلیون آمریکایی – شامل افرادی که در حال حاضر با توجه به اطلاعات حساب بانکی به سرویس درآمد داخلی.

گروه اول نیز شامل امنیت اجتماعی ذینفع که ثبت اظهارنامه مالیاتی فدرال که شامل پرداخت مستقیم اطلاعات با توجه به هشدار قرار توسط کنگره ایالات متحده دبی Dingell D-Mich. Dingell اعلام گفت: انتظار این است که اول با لينک مستقيم سپرده خواهد رسید در اواسط ماه آوریل به احتمال زیاد این هفته آغاز مارس 13.

– سوزان Tompor مطبوعات آزاد دیترویت

فدرال شل ویروس قوانین اجازه دهید به کارگران ضروری بازگشت

در اولین گام کوچک به سمت بازگشایی این کشور مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با صدور دستورالعمل های جدید به آن را آسان تر برای کارگران ضروری شده اند که در معرض COVID-19 به بازگشت به کار اگر آنها از علائم این بیماری است.

دکتر رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: ضروری کارکنان مانند مراقبت های بهداشتی و عرضه مواد غذایی کارگران شده اند که در عرض 6 پا از تایید و یا مورد مشکوک به این ویروس می توانید از بازگشت به کار تحت شرایط خاص اگر آنها در حال تجربه علائم.

در میان برخی از پروتکل های جدید: گرفتن درجه حرارت خود را قبل از کار با پوشیدن یک ماسک صورت در همه زمان ها نیست, های, هدست یا اشیاء مورد استفاده در نزدیکی صورت نه تجمع در اتاق استراحت.

– آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>