Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: 200,000 جهانی مرگ و میر گزارش شده است; تست آنتی بادی رمپ تا

جهان در گذشت یکی دیگر شوم نقطه عطف شنبه به عنوان جهانی گزارش coronavirus مرگ و میر پیشی گرفته 200,000. در ضمن در ایالات متحده آمریکا اعلام کرده اند که مرحله به مرحله برنامه ای برای بازگشایی اقتصاد خود را اغلب با استفاده از داده های سلامت برای ایجاد یک جدول زمانی.

این به عنوان یکی دیگر از کشتی نیروی دریایی گزارش شده شیوع کروناویروس: USS Kidd کردن اقیانوس آرام به سمت آمریکای مرکزی. مقامات گفت: حداقل 18 نفر از اعضای خدمه ناوشکن آزمایش مثبت و انتظار می رود این تعداد به رشد است.

به عنوان آنتی بادی آزمایش سطح شیب دار در سراسر ایالات متحده, New York روز شنبه اعلام کرد که بهداشت و درمان کارگران و حمل و نقل و مقامات اجرای قانون آغاز خواهد شد دریافت آزمون های این هفته است.

با این حال سازمان بهداشت جهانی هشدار دوشنبه گفت: “در حال حاضر هیچ شواهدی وجود دارد که افرادی که از بهبود COVID-19 و آنتی بادی های محافظت از دوم عفونت است.”

این ویروس به کشته شدن بیش از 200 ، 000 نفر در سراسر جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است. بیش از 2.8 میلیون تأييد موارد گزارش شده از جمله بیش از 924,000 در ایالات متحده با بیش از 53,000 مرگ و میر.

ملوانان روی عرشه کشتی نیروی دریایی آزمایش مثبت

تعدادی از ملوانان روی عرشه ناو یو اس اس کید نیروی دریایی ناوشکن خاموش سواحل اقیانوس آرام آمریکای مرکزی باید آزمایش مثبت برای coronavirus و کشتی آماده شد برای بازگشت به بندر پنتاگون روز جمعه گفت.

“با استفاده از درس های آموخته شده از دیگر موارد” نیروی دریایی فرستاده هشت نفر تیم پزشکی روی کشتی پس از یک ملوان بود که در نشان دادن علائم به پرواز شد به یک مرکز پزشکی در سن آنتونیو و آزمایش مثبت برای ویروس پنتاگون سخنگوی رئیس جاناتان هافمن, گفت:.

شیوع می آید پس از صدها موارد گزارش شده از روی عرشه ناو یو اس اس تئودور روزولت و یک ناو هواپیمابر که لنگر انداخت در گوام است. کشتی کاپیتان اخراج شد برای ارسال مملو ایمیل به فرماندهان شفاعت برای سریع تر اقدام برای حفاظت از خدمه خود را از شیوع کروناویروس اما یک افسر نیروی دریایی بعد از آن توصیه می شود بازگشت خود.

– فضل Hauck

تا 100 بیمارستان ها می تواند در عرض یک سال

در جوامع روستایی در سراسر آمریکا بیش از 800 بيمارستان در حال حاضر با آن مواجه خطر مالی قبل از همه گیر در زمان نگه دارید. در حال حاضر آنها باید در پیدا کردن یک راه برای درمان هزاران نفر از coronavirus بیماران در جوامع خود را که می تواند باعث مالی آبشار که غرق تا صد بيمارستان در سال آینده.

ایالات متحده آمریکا امروز شبکه تجزیه و تحلیل گزارش های مالی ارائه شده به مراکز مدیکر و مدیکید خدمات یافت که تقریبا نیمی از شهرستانهای استان با کروناویروس موارد در حال خدمت توسط یک بیمارستان است که ضرر و زیانی در سال 2017. برای 640 از این مبارزه مراکز پزشکی وجود دارد هیچ دیگر بیمارستان در شهر است.

– جاش سلمان و Jayme فریزر

حتی اگر شما می توانید یک آزمایش پادتن آن را نمی ممکن است به شما بگویم چقدر

از ساحل به ساحل اپیدیولوژی با استفاده از برخی از بسیاری از آنتی بادی آزمون است که وارد بازار شده برای تعیین چقدر COVID-19 گسترش یافته است. اهمیت این آزمون را از دست داده در آمریکایی که خارش به بازگشت به کار دیدن عزیزان و پیدا کردن اگر آنها آلوده شده با این ویروس.

بسیاری از سوالات در مورد که در آن برای پیدا کردن آنتی بادی آزمون ها چگونه کار می کنند و اگر آنها حتی می تواند قابل اعتماد باشد. با کمی اطلاعات عمومی در مورد آزمون’ دقت کارشناسان سوال که آیا آزمون را به مردم اطمینان کاذب نشان می دهد آنها نسبت به این بیماری است.

“در حال حاضر هیچ شواهدی وجود دارد که افرادی که از بهبود COVID-19 و آنتی بادی های محافظت از دوم عفونت” سازمان بهداشت جهانی در بیانیه ای گفت جمعه. آزمون نیز “بیشتر نیاز به اعتبار سنجی برای تعیین دقت و قابلیت اطمینان” کرد.

– Adrianna رودریگز و فضل Hauck

مغلوب ساختن پیشی جستن توصیه های پزشکی تساوی انتقاد

پس از اولین coronavirus مورد تشخیص داده شد در ایالات متحده بیش از سه ماه پیش رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها ساخته شده و اظهارات در مورد بیماری و شناور درمان است که کارشناسان پزشکی در خود دولت باید به حال به راه رفتن به عقب.

از گفتن در ماه فوریه که این ویروس را “معجزه آسایی” ناپدید می شوند به شعار یک تست ضد مالاریا مواد مخدر در روزانه خود را در کنفرانس های مطبوعاتی تهمت اغلب جرأت دور در صحرا علوم برای قرار دادن یک نور مثبت در این بیماری همه گیر.

آخرین نمونه از که آمد روز شنبه هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد کرد که دانشمندان با نگاه به این که آیا نور ماوراء بنفش و یا مواد ضد عفونی کننده می تواند نقش دارند در درمان بیماران مبتلا به این بیماری است. اظهارات خود باعث ملامت از پزشکان و فوری از هشدارهای وزارت امور خارجه سازمان بهداشت و درمان در برابر خود درمان.

– نیکلاس وو و جان Fritze

40 نفر در میلواکی در حال حاضر تصور می شود به انتخابات

تعداد coronavirus موارد در میلواکی مرتبط ویسکانسین بحث برانگیز آوریل 7 انتخابات به نظر می رسد بیش از پنج برابر بیشتر از آنچه در ابتدا تصور.

در روز شنبه رسانه های توجیهی میلواکی کمیسیون بهداشت و درمان جانت Kowalik اشاره کرد که او در اصل گزارش هفت وجود دارد مشکوک coronavirus موارد یافت شده در افرادی که رای دادند در روز انتخابات و یا مشغول به کار در پای صندوقهای رای است. “در حال حاضر وجود دارد 40 نفر است که نشان داد” او گفت:. “ما در حال تجزیه و تحلیل بیشتر برای نشان دادن ارتباط بین مردم است.”

رژیم صهیونیستی. تونی Evers تلاش برای به تاخیر انداختن انتخابات از ترس است که توده های مردم در حوزه های رأی گیری خواهد در نتیجه بیشتر مردم پیمانکاری COVID-19. فرماندار یازدهم-ساعت پیشنهاد مسدود شده بود بازگشایی تحت سلطه مقننه دولت و دیوان عالی کشور است.

– Milwaukee Journal Sentinel

پستی حامل تحویل کارگران حفظ آمریکایی ها در خانه امن

هزاران نفر از کارکنان آمریکایی در حال ساخت این امکان را برای آمریکایی ها به منظور محدود کردن جنبش خود را. “این باعث می شود من احساس می کنم خوب است که آنها می توانند اقامت در, به خصوص اگر آنها بزرگتر و یا مسائل مربوط به سلامت و من را می توان در اینجا برای کمک به آنها گفت:” کلرادو پستی حامل امی Bezerra, 51.

خدمات پستی, آمازون, فدرال اکسپرس و یو پی اس گزارش آنها ارائه بیشتر بسته است. یک USPS گفت: حمل و حتی می تواند بگوید وقتی که محرک چک شروع به ضربه حساب های بانکی به دلیل تحویل شروع به افزایش در روز.

اما USPS گفت: این مقدار از کلاس اول پست – نامه – کاهش یافته است به طوری که حتی با افزایش در بسته تحویل حجم کلی پایین است حدود 25 درصد. کاهش در درآمد آنقدر شدید است که در اوایل این ماه خدمات پستی دریافت مجوز به قرض گرفتن تا 10 میلیارد دلار برای آب و هوا coronavirus شیوع. که ممکن است فقط در یک عکاسی در اندازه گیری برای این سرویس است که اجرای یک کسری بودجه برای سال.

– ترور هیوز

وزارت کشاورزی ایالات متحده اجازه دهید مرغ گیاهان قرار دادن کارگران به هم نزدیک و حتی به عنوان آنها مریض شدم

به عنوان coronavirus موارد نصب شده در بسته بندی گوشت می آمد گیاهان این ماه, دولت فدرال اعطا 15 مرغ پردازنده چشم پوشی برای کاهش جوجه سریع تر معمولا با ازدحام بیشتر کارگران بر روی خطوط تولید خود را.

به طور کلی مرغ و گیاهان با چنین چشم پوشی حداقل 10 برابر بیشتر از این بسته بندی گوشت می آمد صنعت به عنوان یک کل به کروناویروس موارد در میان کارگران ایالات متحده آمریکا امروز و میانه مرکز خاطر گزارش های تحقیقی یافت.

وزارت کشاورزی ایالات متحده اعطا شده بیشتر از آن چشم پوشی در یک هفته در ماه آوریل از آن تا به حال در هر ماه قبل در طول هشت سال گذشته از این برنامه وجود دارد.

سه نفر از 15 طیور گیاهان اعطا جدید چشم پوشی در مارس گزارش داده اند که شیوع COVID-19 رسانه ها یافت می شود. یکی دیگر از سه کارخانه که در حال حاضر به چشم پوشی نیز شیوع است. برخی از 53 مرغ گیاهان در سراسر کشور باید چشم پوشی.

از صبح روز جمعه 66 ملت را بیش از 6400 بسته بندی گوشت می آمد گیاهان داشته اند مستند coronavirus شیوع بیماری موثر بر بیش از 3,700 کارگران با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز و میانه مرکز ردیابی است. حدود 400 از گیاهان در مقیاس بزرگ.

– آسمان Chadde و کایل Bagenstose

وجود خواهد داشت یک واکسن تا سال 2021? کارشناسان می گویند که ممکن است غیر واقعی

در یک سری از نفس چند میلیارد دلاری شرط ممکن است واکسن داوطلبان برای مبارزه با کروناویروس جدید در حال آماده برای تولید در سراسر جهان در یکی از دراماتیک ترین نمونه از کاهش کوتاه و ساده در نشست با هدف آنچه که بسیاری از کارشناسان در نظر غیر واقعی ایالات متحده آمریکا تاریخ هدف برای یک واکسن.

Dr. Anthony Fauci بارها گفت واکسن ممکن است آماده در 12 تا 18 ماه اما زمانی خواهد شکستن تمام سوابق برای توسعه یک واکسن جدید که به طور معمول طول می کشد بسیاری از سال است.

تولید دهها میلیون نفر از اثبات نشده دوز واکسن در تنظیمات بی سابقه هیچ تضمینی نیست هر کار خواهد کرد و اگر یکی از موثر ثابت شدن آن به آغوش مردم نیاز به غذا و دارو برای سرعت بخشیدن به تصویب آن روند.

– الیزابت Weise, دیوید هیت و جوی پادگان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>