Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: آمازون کارگران به اعتصاب; ویرجینیایی دستور به ماندن در خانه; ما افزایش مرگ و میر گذشته 3,100

آمریکا مرگ رسید گذشته 3,100 در روز سه شنبه ساعت پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در دفاع از تصمیم خود برای گسترش اجتماعی فاصله اقدامات و شدید اقدامات در سراسر کشور صحبت به واقعیت تلخ رو به آمریکا در میان coronavirus بیماری همه گیر.

بیش از 500 مرگ و میر گزارش شده دوشنبه, ملت, بالاترین مجموع روزانه از اولین آمریکایی درگذشت شش هفته پیش.

در ایلینوی, بزرگترین مرکز کنفرانس در امریکا در حال تبدیل به یک بیمارستان است. در نیویورک یک شناور نیروی دریایی بیمارستان شامل 1,000 تخت و 12 اتاق عمل وارد بندر برای کمک به سهولت سرریز بیماران ازدحام منهتن بیمارستان. و در لاس وگاس ساکنان بی خانمان هستند که مجبور به خوابیدن در مربع نقاشی روی آسفالت از یک ورزشگاه فوتبال پارکینگ در تلاش برای حفظ امن فیزیکی فاصله از یکدیگر.

ایالات متحده تا به حال بیش از 164,000 موارد تایید شده در اوایل روز شنبه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد. در سراسر جهان بیش از 800,000 افراد آلوده شده با این ویروس و بیش از 38 ، 000 فوت کرده اند.

بحران جهانی: جهان پیشی 800,000 موارد ایتالیا 100,000

بسیاری از جهان قفل شده است و در همان زندگی و مرگ مبارزه آمریکا مواجه است. تعداد در سراسر جهان تایید coronavirus موارد پیشی گرفته 800,000 روز سه شنبه در حالی که ایتالیا را شمارش پیشی گرفته 100,000. ایالات متحده بیش از هر کشور با بیش از 164,000 اگر چه در دسترس بودن تست و ملی جمعیت عوامل عامل در مجموع.

ایتالیا تا به حال بیشترین مرگ و میر با بیش از 11 ، 000. که شامل 812 روز دوشنبه از 756 روز یکشنبه. اسپانیا دیده است بیش از 8000 مرگ و میر از جمله 849 روز دوشنبه آن را بالاترین مجموع تا به امروز است.

مغلوب ساختن پیشی جستن: “هیچ انتخاب دیگری اما به گسترش اجتماعی فاصله

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: جمعه شب که “ما هیچ انتخاب دیگری” وقتی که می آید به توسعه اجتماعی فاصله از طریق حداقل تا پایان ماه آوریل است.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی است که تبدیل به رفتن به کروناویروس متخصص گفت: در سی ان ان است که پس از نشان دادن نسبت ناروا داده و ثابت کرد که میزان مرگ و میر نبود کاهش تهمت توافق برای گسترش اجتماعی فاصله دستورالعمل.

“آن را نمی خواهد که شده است یک ایده خوب به جلو و عقب در یک زمان هنگامی که شما واقعا نیاز به فشار دادن پا بر روی پدال به عنوان مخالف در ترمز” گفت: Fauci که قبلا تخمین زده است که بين 100000 و 200000 آمریکایی ها می میرند از ویروس.

آمازون کارگر می گوید که او از کار اخراج شد برنامه ریزی برای اعتصاب

آمازون مواجه بالقوه دیگر محل اختلال سه شنبه به برخی از کارکنان برنامه ریزی شده اند یک “بیمار” بر خواسته برای شرایط بهتر از جمله پرداخت دو برابر به دلیل خطرات کار در طول بیماری همه گیر.

روز دوشنبه کارگران در آمازون انبار در استاتن آیلند نیویورک راه می رفت در طول ناهار بیش از نگرانی در مورد ایمنی در کار سایت و ادعا 10 co-کارگران تا به حال تست مثبت وجود دارد با COVID-19. ساعت بعد کارمند کریس Smalls توییتی که او اخراج شده است و پس از کمک به سازماندهی اعتصاب.

“آمازون خواهد بود و نه آتش کارگران نسبت به کل آن شکست به انجام آنچه در آن باید به نگه داشتن ما و خانواده های ما و جوامع ما امن” Smalls توییتی. آمازون گفت: Smalls اخراج شد برای نقض دستورالعمل های ایمنی. نیویورک دادستان کل Letitia James به نام شلیک “ننگین” و گفت که او با توجه به “تمام گزینه های قانونی.”

کارگران در تمام فروشگاه های مواد غذایی متعلق به آمازون نیز تهدید به عمل کار روز سه شنبه. و ترس از آلودگی و خطر نیز منجر به عنوان بسیاری از 150,000 کارگران برای تحویل مواد غذایی خدمات Instacart به اجرا در سراسر کشور اعتصاب دوشنبه.

– مایک اسنایدر

ویرجینیایی دستور داد تا در خانه بماند تا 10 ژوئن

ویرجینیایی تحت دستور به ماندن در خانه تا 10 ژوئن تحت حکم صادر شده توسط رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم. افراد ممکن است ترک محل اقامت خود به دنبال توجه پزشکی, کار, برای مراقبت از خانواده و یا اعضای خانواده فروشگاه برای مواد غذایی و نسخه و شرکت در فعالیت های با سخت اجتماعی فاصله مورد نیاز نرتهم گفت. مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان و شهردار واشنگتن دی سی موریل Bowser خود را صادر مشابه دستورات صادر شده از یک جهت مشابه اما شامل هیچ پایان تاریخ.

“ما در یک بحران بهداشت عمومی و ما باید همه این را به طور جدی و مسئولانه عمل,” Northam, گفت:, و اضافه کرد که کسانی که در نقض اجتماعی فاصله قوانین “هستند که بسیار خودخواه چرا که شما با قرار دادن همه ما به خصوص ما با ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در خطر است.”

آمریکای شمالی بزرگترین مرکز همایش های تعمیرشده به طور موقت بیمارستان

مقامات در ایالت ایلینوی اعلام کرد قصد دارد روز شنبه به تبدیل شیکاگو مک کورمیک محل مرکز کنوانسیون به یک جایگزین مراقبت از تاسیسات با ظرفیت تا 3000 COVID-19 بيمار. ساخت برگزار خواهد شد در فاز بیش از چند هفته آینده گفته است. فرماندار J. B. پریتزکر فعال کرده 30 نیروی هوایی از ایالت ایلینوی گارد ملی برای کمک به کل نیروی کار در ارتباط با این پروژه با توجه به فرمانداری. ساخت و ساز خواهد بود حمایت 15 میلیون دلار در بودجه فدرال از FEMA برای حمایت از ارتش سپاه’ ساخت و ساز طرح کرد.

ایلینوی شاهد موجی از coronavirus موارد با مجموع 5,057 موارد از جمله 73, مرگ و میر, از شنبه, با توجه به ایلینوی وزارت بهداشت. “این موارد که من گزارش نمی گرفتن همه این موارد در ایالت ایلینوی از COVID-19,” IDPH مدیر دکتر نگزی Ezike گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی دوشنبه. “ما می دانیم که ما در حال تست همه است.”

– فضل Hauck

Macy’s, kohl’s در میان خرده فروشان اعلام جارو furloughs

میسی است furloughing یک “اکثریت” از آن 125,00 کارگران و کول همان را انجام خواهد داد با 85,000 کارکنان به عنوان شدید اقتصادی اختلالات ناشی از کوروناویروس اقامت در خانه درایو از طریق رول صنعت خرده فروشی. Gap Inc., که صاحب شکاف موز جمهوری اسلامی و نیروی دریایی نیز اعلام کرد که این امر می تواند “توقف پرداخت” برای اکثریت کارگران فروشگاه در ایالات متحده و کانادا تا فروشگاه قادر به بازگشایی شده است.

“در حالی که کسب و کار دیجیتال باز می ماند ما از دست داده اند و اکثر ما فروش با توجه به تعطیلی فروشگاه” گفت: میسی در آن بیانیه است.

بخش های دیگر اقتصاد در حال حاضر ساخته شده است. هفته گذشته Cheesecake Factory گفت: این امر کردند 41,000 کارگران ساعتی و برش اجرایی پرداخت. و هتل غول هیلتون هایت و ماریوت اعلام کرده اند furloughs.

– برت ملینا

است 6 پا به اندازه کافی برای اجتماعی فاصله? چرا یکی MIT محقق می گوید که

رمان coronavirus باعث شده است تا اجتماعی فاصله اقدامات در سراسر جهان است. یک پژوهشگر معتقد است آنچه که انجام می شود کافی نیست.

لیدیا Bourouiba استادیار در دانشگاه MIT تحقیق پویایی exhalations (سرفه و عطسه به عنوان مثال) برای سال در دینامیک سیالات انتقال بیماری آزمایشگاهی و پیدا exhalations باعث گازی ابرها که می تواند سفر تا 27 فوت است.

تحقیقات خود را می تواند پیامدهای جهانی COVID-19 همه گیر هر چند اقدامات نام توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و سازمان بهداشت جهانی تماس برای شش و سه پا از فضا بود.

“وجود دارد یک ضرورت تجدید نظر در این دستورالعمل در حال حاضر داده شده توسط WHO و CDC نیاز برای تجهیزات حفاظتی به خصوص برای خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران” Bourouiba گفت: ایالات متحده آمریکا امروز.

– اردن کولور سیتی

بی خانمان در لاس وگاس خواب در رنگ مربع در پارکینگ ورزشگاه

افراد بی خانمان در خیابان های لاس وگاس در حال خواب در مربع رنگ در آسفالت از یک ورزشگاه فوتبال پارکینگ – بسیاری از آنها بدون بالشتک.

جنوب نوادا سلامت منطقه در هفته گذشته اعلام کرد که یک مرد بی خانمان آزمایش مثبت برای COVID-19 مجبور خیریه کاتولیک به شاتر آن پناهگاه و ترک 500 نفر بدون یک محل به خواب شبانه.

شهر لاس وگاس مقامات به زودی پس از افتتاح اورژانس پناهگاه بی خانمان در بالای پارکینگ Cashman مرکز که در آن جعبه مشخص شده است بر روی آسفالت در رنگ سفید برای ایجاد فضای بین ساکنان موقت.

این سرپناه موقت عمل از 6 بعد از ظهر تا 8 صبح از طریق آوریل 3. آن در نظر گرفته شده برای افراد بی خانمان است که می تواند راه رفتن به سایت از بی خانمان حیاط خیریه کاتولیک تا به حال به نزدیک است.

– اد کمندا رنو, روزنامه مجله

برای اولین بار خدمات ما عضو یک نگهبان ملی می میرد از coronavirus

نیوجرسی ملی نگهبان است که ایالات متحده برای اولین بار خدمات عضو به مرگ از COVID-19 پنتاگون اعلام کرد دوشنبه شب. این نگهبان درگذشت شنبه و در بیمارستان بستری شده بود پس از 21 مارس است.

اوایل روز دوشنبه پنتاگون اعلام کرده بود که تعدادی از COVID-19 موارد در میان نیروهای خود را به خانواده ها و کارکنان غیر نظامی پیشی گرفته بود 1,000. وجود دارد 1,043 موارد در مقایسه با 613 روز جمعه 70 درصد افزایش یافته است. وجود دارد 569 نیروهای با ویروس, 26 از آنها در بیمارستان بستری هستند.

این بیماری مجبور شده است که پنتاگون به شاتر استخدام امکانات ضایعات عمده آموزش تمرینات توقف سفر و اجرا اجتماعی فاصله در آن پست. واحد مورد نیاز برای استقرار سریع به نقاط داغ در سراسر جهان در حال منزوی به نگه داشتن آنها را از تبدیل شدن به آلوده.

– تام Vanden بروک

بازارهای سهام آسیا افزایش سه شنبه بعد از وال استریت تظاهرات; S&P تا 3.4%

بازارهای سهام آسیا رسید شنبه پس از تجمع در سهام ایالات متحده عمدتا موجب توسط مراقبت های بهداشتی شرکت اطلاعیه ای از تحولات است که می تواند کمک در شیوع کروناویروس.

یک شبه تظاهرات در وال استریت یش بیشتر بر روی دستاوردهای اخیر شکوفایی برای بازار است که در آینده بهترین هفته برای S&P 500 در 11 سال البته بعد از افتادن به بازار خرس خاک. خوش بینی که غنچه که بدترین فروش ممکن است با نزدیک شدن اما بازارهای سراسر جهان هنوز هم با احتیاط به عنوان رهبران کار به پرستار اقتصاد خود را از طریق این بیماری همه گیر. S&P 500 باقی مانده است 22.4% زیر آن رکورد در ماه گذشته, و نفت سقوط به 18 سال کم است.

S&P 500 با افزایش 3.4% دوشنبه چهارم آن افزایش در پنج روز گذشته.

“با وجود برخی از مهلت برای بازار یک شبه عدم قطعیت باقی می ماند به عنوان گسترش COVID-19 ویروس در ادامه گفت:” زو Huani در Mizuho بانک, هشدار بیش از حد خوش بینی.

نیروی دریایی کشتی بیمارستانی با 1000 تخت می رسد و در شهر نیویورک بندر

این USNS راحتی یک کشتی بیمارستانی نیروی دریایی با 1000 تخت و 12 اتاق عمل وارد بندر نیویورک دوشنبه و می تواند آماده برای بیماران به عنوان به زودی به عنوان شنبه ، کشتی استفاده می شود برای غیر coronavirus بیماران برای کمک به کاهش فشار در منطقه محلی بيمارستان.

“تعداد تخت ما تا به حال در آغاز ماه مارس به سه گانه توسط مه” شهردار, بیل د Blasio روز دوشنبه گفت:. “این یک وظیفه دلهره آور اما ما یک افزایش بزرگ است.”

با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد شهر نیویورک گزارش داد بیش از 36,000 موارد تایید شده – تقریبا یک چهارم از کشور موارد – و 790 مرگ و میر. یکی از دلایل افزایش موارد تایید شده توسط مهاجم تست شده است. هنوز CDC با استناد به “گسترده جامعه انتقال” اصرار دارد که ساکنان نیوجرسی و کانکتیکات و نیویورک خودداری از غیر ضروری سفر برای 14 روز.

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis نمی خواهند کشتی های کروز به حوض در دولت

هلند امریکا MS زاندم و MS روتردام کشتی کروز راس به سمت فلوریدا اما ممکن است پیدا کردن یک استقبال گرم در فورت Lauderdale از رژیم صهیونیستی. ران DeSantis. خط کروز گفت: کانال پاناما قدرت بود اعطا مجوز برای کشتی ها برای حمل و نقل کانال.

چهار سالمندان مسافران در زاندم درگذشت هر چند علل مرگ باید اعلام نشده است. یکی دیگر از 73 مهمانان و 116 خدمه را گزارش کرده اند علائم شبه آنفولانزا. علائم و نشانه های آنفلوآنزا و کروناویروس مشابه هستند. DeSantis گفت: این امر می تواند “یک اشتباه” را به مسافران کشتی کروز به جنوب فلوریدا برای درمان به این دلیل که دولت در حال حاضر تعداد زیادی از جدید کروناویروس عفونت و این تعداد در حال رشد است. او گفت: منطقه تخت بیمارستان نیاز به ذخیره شود برای ساکنان و نه “اتباع خارجی است.”

– دیوید الیور و مورگان Hines

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>