Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: انگلیس در مستند; های المپیک به تعویق افتاد; محرک اصطبل; ‘همه گیر است شتاب’

کنگره مذاکرات در یک بسته محرک اقتصادی شد و در را بهم ریخته و یک کنگره در بیمارستان دوشنبه به عنوان ایالات متحده coronavirus تلفات شتافت به سوی 500.

آتی سهام با اشاره به شدت کاهش ساعت پیش از باز شدن بل در بازار بورس نیویورک, برنامه ریزی برای شروع معاملات در روز دوشنبه با یاد طبقه تجاری تعطیل برای اولین بار در بازار بورس را 228 سال سابقه.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: سنا خواهد رای دوباره صبح روز دوشنبه به متوقف محرک لایحه که دموکرات ها مسدود یکشنبه شب. منتقدان گفت: این طرح بیش از حد سخاوتمندانه به شرکت های بزرگ و بیش از حد ناشی از خست برای کار خانواده است.

این COVID-19 بالغ تیره و تار شد. ایالات متحده گزارش داد بیش از 35,200 تایید موارد انتهایی تنها ایتالیا و چین است. ملی تلفات رسیده 471 سراسر 34 متحده, District of Columbia, پورتوریکو و گوام. در سطح جهان بیش از 14,700 که مردم از ویروس و 341,365 مردم تایید شده است به آن را دارند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد.

بسته محرک بازدید speedbump

مک کانل R-Ky., لعنتی دموکرات برای مخالفت با توافق گردد بسته نجات و برنامه ریزی شده یکی دیگر از رای گیری روز شنبه گفت که او امیدوار است که آنها را یک “تغییر از قلب” پس از بازارهای مالی ایالات متحده افتتاح شد صبح روز دوشنبه. ایران با طرح دلار تخمین زده می 1.4 تریلیون شامل $1,2000 چک برای اکثر آمریکایی ها به علاوه پول بیشتر برای کسب و کار. در تمام این محرک می تواند در مجموع 2 تریلیون دلار. رهبر اقلیت سنا چارلز شومر گفت: این لایحه موفق به ارائه بودجه است که بیمارستان های شهرهای متحده و پزشکی کارگران نیاز برای مبارزه با بحران.

“این قانون تا به حال بسیاری از مشکلات است. در بالای لیست آن گنجانده شده یک شرکت بزرگ نجات ارائه, با, بدون, برای حمایت از کارگران و عملا هیچ نظارت” شومر گفت.

بازار سهام به نظر می رسد رهبری برای یکی دیگر از جست و خیز کردن در روز دوشنبه

با توجه به COVID-19 نگرانی های بازار بورس نیویورک برنامه ریزی شده به تابع عملا شروع دوشنبه. سهام بودند آماده به گسترش تاریخی و زیان پس از ارسال خود را به بدترین هفته در سال است. آتی به صورت میانگین صنعتی داو جونز سقوط 600 امتیاز اوایل دوشنبه در حالی که استاندارد & ضعیف است 500 آتی نیز به طور قابل توجهی پایین تر است. اقتصادی علائم غم انگیز با ایالات متحده بیکاری کمک برنامه های پیش بینی شده برای افزایش به بیش از 2 میلیون نفر در آخرین هفته گلدمن ساکس تحلیلگران پیش بینی است.

سنت لوئیس فدرال رزرو رئیس جمهور جیمز بولارد پیش بینی کرد نرخ بیکاری در ایالات متحده می تواند به 30 ٪ در ماه های آینده یک سطح بدتر از اوج رکود بزرگ در دهه 1930 ،

– جسیکا مانتون

یوتا در کنگره بن McAdams بستری شده با ‘شدید و تنگی نفس’

ساعت پس از ایالت کنتاکی اعلام کرد او تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس, Rep. بن McAdams, D-یوتا در بیمارستان بستری شد با “شدید تنگی نفس” دفتر او در بیانیه ای گفت: یکشنبه شب. McAdams یکی از دو نفر از اعضای مجلس نمایندگان مبتلا به coronavirus.

McAdams گفت: او موفق به دریافت اکسیژن “به عنوان من تلاش برای حفظ اکسیژن خون در سطح مناسب” اما در حال حاضر احساس شد “نسبتا ” بهتر” و اکسیژن است. یوتا دموکرات گفت که او انتظار منتشر خواهد شد “را به عنوان به زودی به عنوان پزشکان تعیین مناسب است.”

دو نفر از اعضای یوتا هیئتی از کنگره سنسور. میت رامنی و مایک لی که خود قرنطینه پس از آمدن به تماس با سناتور. رند R-Ky., که یکشنبه اعلام کرد او تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19. پل گفت: او احساس خوب است.

– نیکلاس وو

بیش از 100 میلیون آمریکایی در مستند

این اقدامات چشمگیر در ابتدا گرفته توسط منطقه خلیج سان فرانسیسکو و سپس کالیفرنیا برای جلوگیری از گسترش بیشتر این ویروس در حال گسترش در سراسر کشور است. اوهایو, لوئیزیانا و دلاور بودند که در میان آخرین متحده سازماندهی stay-at-home سفارشات در روز یکشنبه الزامی ساکنان خود را به ترک خانه به جز فعالیت های ضروری مانند خرید مواد غذایی و دارو به دنبال درمان های پزشکی و ورزش. فیلادلفیا انجام همان. همچنین یکشنبه لس آنجلس شهردار اریک Garcetti با استناد به “بیش از حد بسیاری از مردم بسته بندی سواحل مسیرهای پیاده روی و پارک” تعطیل ورزشی و تفریحی در پارک های شهر و پارکینگ بسته در سواحل شهرستان.

“این بدان معنی نیست که جمع آوری در جای دیگر” Garcetti گفت در توییتر. “این جدی است. ماندن در خانه و صرفه جویی در زندگی می کند.”

واشنگتن و نیویورک و کالیفرنیا برای دریافت فدرال کمک های پزشکی به زودی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد اقدامات جدید برای کمک به واشنگتن و کالیفرنیا و نیویورک گفت: FEMA خواهد بود بودجه “100% از هزینه” برای استقرار گارد ملی به این کشورها برای کمک به استانداران در مبارزه با گسترش ویروس.

او همچنین کارگردانی FEMA برای عرضه در میان چیزهای دیگر, چهار فدرال ایستگاه های پزشکی با 1000 تخت در نیویورک است که تا کنون بیشترین تعداد COVID-19 نفر در کشور با بیش از 15000. مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت: کسانی که سخت ضربه متحده را دریافت تجهیزات پزشکی و لوازم مانند ماسک و تجهیزات حفاظتی که در تقاضای بالا به عنوان بحران ميگيرد.

کانادا حاضر به ارسال ورزشکاران برای بازی های المپیک 2020 در توکیو

کمیته بین المللی المپیک یکشنبه اعلام کرد که در آن با توجه به امکان به تعویق انداختن 2020 توکیو المپیک و تصمیم نهایی بیش از چهار هفته بعدی.

کانادا در بازیهای المپیک و پارالمپیک کمیته تصمیم گرفت که آنها نمی خواهید به صبر کنید.

در یک حرکت نمایشی یکشنبه شب تیم کانادا گفت: آن را نمی خواهد ارسال المپیک یا پارالمپیک ورزشکاران به بازی اگر آنها برگزار می شود در این تابستان به علت ادامه بیماری همه گیر کوروناویروس. این کشور در المپیک و پارالمپیک کمیته همچنین خواستار کمیته بین المللی المپیک و بین المللی پارالمپیک, کمیته به تعویق انداختن مربوطه خود را در بازی با یک سال.

در حالی که دیگر ملی المپیک, کمیته — از جمله برزیل و نروژ — منتشر کرده اند بیانیه کمیته بین المللی المپیک به تعویق انداختن کانادا اولین کشور را تهدید نمی کند برای ارسال یک هیئت اگر بازی رفتن به عنوان برنامه ریزی شده.

– تام Chris Chavez

Pompeo سفر به کابل

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo وارد کابل به روز دوشنبه در یک سفر اعلام نشده به افغانستان در زمانی که جهان رهبران و دیپلمات های برش پایین در سفر به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. Pompeo با عجله به افغانستان به عنوان بخشی از تلاش برای نجات یک قرارداد صلح بین واشنگتن و طالبان با هدف کشیدن تمام نیروهای ایالات متحده در خارج از کشور است.

Pompeo را لغو کرده است حداقل دو داخلی ایالات متحده سفر به دلیل شیوع بیماری از جمله یک به یک در حال حاضر-لغو گروه هفت نشست وزرای خارجه در پیتسبورگ. آن را در حال حاضر محل این هفته توسط ویدئو کنفرانس. واشنگتن توافق صلح با طالبان زده بود در پایان ماه فوریه اما از آن شده است به شدت خدشه دار سیاسی دشمنی و خشونت از جمله رقابت انتخابات ریاست جمهوری بین وقت رئیس جمهور اشرف غنی و رئیس خود را رقیب سیاسی عبدالله عبدالله.

– کیم Hjelmgaard

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو پیش بینی 80 درصد از دولت می تواند ویروس

ایالت نیویورک در روز سه شنبه آغاز خواهد شد تست مواد مخدر است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به مبارزه با کروناویروس Gov. اندرو کومو گفت. غذا و دارو را حمل می 70,000 دوز هیدروکسی کلروکین, 10,000 از Zithromax و 750,000 از کلروکين به دولت کومو گفت. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ابراز خوش بینی است که این داروها ممکن است کمک به یک “تغییر بازی” در درمان ویروس. کومو اعتبار FDA برای حرکت در اسرع وقت به ارائه مواد مخدر.

کومو گفت: تا 80 درصد از ساکنان دولت می تواند به آلوده شدن با این ویروس هر چند اکثریت قریب به اتفاق را خفیف علائم.

“دستور رئیس جمهور FDA به حرکت و FDA نقل مکان کرد” کومو گفت. “ما همه خوش بینانه است که (به مواد مخدر) می تواند کار کند. من در صحبت با تعدادی از مقامات بهداشت و خوب وجود دارد و اساس به این باور است که آنها می تواند کار کند.” کومو گفت: تعداد تایید COVID-19 نفر در نیویورک افزایش یافته بود به 15,168 و مرگ و میر در کشور است 114 هر دو بالاترین در کشور است.

– لورنزو ریس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>