Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: پارچه ماسک توصیه می شود; FEMA می فرستد لوازم پزشکی

آمریکا مرگ و میر از coronavirus راهپیمایی به یک رکورد دیگر-تنظیم سرعت اولیه روز شنبه با حدود 1200 مرگ و میر در 24 ساعت به عنوان اضطراری فدرال تلاش کارگران برای پاسخ به درخواست های از جان گذشته برای ماسک از ده ها تن از متحده است.

بسیاری از سنت های زندگی در آمریکا در حال تغییر روزانه با ملت نمادین ترین خرده فروشان از جمله Walmart, Target, Costco و Home Depot – استناد به قوانین جدید در مورد چگونه بسیاری از مردم می تواند اجازه داده می شود در داخل فروشگاه. برخی نمی خواهد اجازه می دهد بچه ها. دیگران نیاز به ماسک صورت.

متحده به طور فزاینده ای خواستار گارد ملی برای کمک به دولت و پلیس در اجرای پناهگاه در خانه سفارشات. در پنسیلوانیا رانندگان در نظر گرفتن یک منظره سوار ماشین شد و توسط پلیس متوقف و با توجه به $200 بلیط برای نقض stay-at-home سفارشات در این دولت است.

“ماندن در خانه به معنی ماندن در خانه” ایالتی پنسیلوانیا سخنگوی پلیس Ryan Tarkowski گفت.

وجود دارد بیش از 278,000 تایید coronavirus موارد در ایالات متحده در اوایل روز شنبه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد. ملت را کشته بود در 7,159. در سراسر جهان مرگ و میر بود و فقط بالا 60,000 با 1.1 میلیون نفر آلوده.

CDC توصیه می کند با پوشیدن پارچه ماسک صورت در عمومی

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که مردم را به شروع به پوشیدن ماسک برای جلوگیری از گسترش coronavirus برگشت در راهنمایی های قبلی که خواست مردم را به پوشیدن ماسک.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید در کنفرانس خبری روز جمعه که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری دستورالعمل صرفا داوطلبانه است. “شما می توانید آن را انجام دهید – شما لازم نیست به آن را انجام دهد. این تنها یک پیشنهاد است.”

جراح عمومی جروم Adams دقیق به توصیه های جدید جمعه, اذعان در حال تکامل هدایت شده است “گیج کننده به مردم آمریکا.”

آدامز تاکید کرد جدید توصیه های مربوط به غیر پزشکی پارچه پوشش صورت و آیا جایگزین فعلی اجتماعی فاصله راهنمایی. عموم مردم باید شروع به پوشیدن پزشکی-درجه تجهیزات آدامز گفت که چنین اقداماتی باید متعلق به صنعت پزشکی.

مرجان شاهزاده می رسد در میامی با یک دوجین coronavirus موارد در هیئت مدیره

یک شاهزاده گشت کشتی با حداقل ده نفر در هیئت مدیره که آزمایش مثبت برای رمان coronavirus لنگر انداخت شنبه در بندر میامی آغاز خواهد شد و پیاده کسانی که با نیازهای پزشکی.

هفت مسافر و پنج خدمه در مرجان شاهزاده خانم تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 همانطور که از پنج شنبه.

کشتی حمل 1,020 مسافران و 878 خدمه است که انتظار می رود چند روز برای همه مسافران به ترک کشتی. آن دسته از مسافران که در حال سالم و مناسب برای پرواز هستند و انتظار می رود برای شروع پیاده جمعه این خط خبر داد.

آنها منتقل خواهد شد به طور مستقیم از کشتی به فرودگاه بین المللی میامی برای پرواز به خانه.

مسافران نشان دادن هر گونه نشانه ای از بیماری تنفسی و یا کسانی که دوره نقاهت بعد از اینکه بیمار باقی خواهد ماند در هیئت مدیره تا زمانی که آنها پاک کشتی پرسنل پزشکی.

کشتی کروز انتظار می رود برای پایان دادن به حملات آمریکای جنوبی سفر 6 آوریل در فورت لادردیل فلوریدا که در آن دو هلند امریکا کشتی MS روتردام و MS زاندم, لنگر انداخت پنج شنبه.

بین این دو کشتی بیش از 200 نفر گزارش شده بود coronavirus مانند علائم و 14 بدحال مردم گرفته شد به فلوریدا بیمارستان.

– راشا علی

نرخ جرم و جنایت غوطه به عنوان همه گیر نگه می دارد و ساکنان در داخل خانه

نرخ جرم و جنایت فرو در شهرستانها و استان ها در سراسر ایالات متحده بیش از نیمه دوم ماه مارس به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس راند میلیون ها نفر از ساکنان داخل خانه های خود بمانند.

پلیس وارد شده به طور چشمگیری کمتر تماس برای سرویس حوادث جرم و دستگیری ها در دو هفته گذشته از ماه مارس نسبت به هر یک از قبلی شش هفته در ایالات متحده آمریکا امروز و تحلیل داده های جرم و جنایت منتشر شده توسط 53 سازمان های اجرای قانون در دو دوجین متحده یافت می شود.

قطره های گسترده در ترافیک و فرد متوقف می شود — تا آنجا که 92 درصد در برخی از حوزه های قضایی — کمک درایو تیز کاهش در جرائم مواد مخدر و DUIs. دزدی و مسکونی منازل به قصد سرقت با کاهش کمتر باز کردن فروشگاه ها و خانه های خالی و برخی از سازمان های وارد شده کمتر ضرب و جرح و سرقت ، رزرو به هر یک از نزدیک به دو دوجین شهرستان زندانهای تحت نظارت توسط سازمان خبری کاهش حداقل یک چهارم از ماه فوریه.

اما موارد خشونت خانگی باید مشخصی در مریلند Montgomery County, که در آن پلیس را دیدم 21 درصد افزایش در چنین تماس های بیش از دو هفته گذشته به طور متوسط 39 در هر روز است.

“این چیزی است که ما متاسفانه انتظار دانستن که مردم در حال رفتن به قرنطینه می شود و در خانه های خود گفت:” رئیس پلیس مارکوس جونز.

– Kenny Jacoby, Mike Stucka و کریستین فیلیپس

  

COVID-19 آوردن کوانتومی تغییر به راه مغازه های امریکا

به عنوان ملت همچنان دست به گریبان با رشد coronavirus بحران خرده فروشان از جمله Walmart, Target و Costco در حال محدود کردن چگونه بسیاری از خریداران می توانید وارد فروشگاه برای تشویق اجتماعی فاصله.

برخی از خرده فروشان در نظر گرفتن محدودیت های و حتی بیشتر. ویسکانسین-بر اساس Menards دیگر نمی خواهد اجازه می دهد کودکان زیر 16 سال را در هر یک از فروشگاه های آن با توجه به COVID-pandemic, the Milwaukee Journal Sentinel بخشی از ایالات متحده آمریکا امروز شبکه روز جمعه گزارش داد.

Menards سخنگوی جف ابوت گفت KVRR اخبار محلی یک داکوتای شمالی ایستگاه که صفحه اصلی بهبود زنجیره ای در نظر دارد برای شروع مصرف خریداران و کارکنان درجه حرارت در سراسر شرکت 300-به همراه فروشگاه.

و در ساحل میامی شروع آوریل 7, همه مشتریان و کارکنان شما نیاز به پوشیدن ماسک در داخل فروشگاه های مواد غذایی و رستوران و داروخانه اورژانس اندازه گیری مورد تایید جنوب فلوریدا جمعه.

– کلی Tyko

برخی به زودی به بچه وزن تولد خانه شلوغ بیش از بيمارستان

به عنوان بسیاری از بیمارستان ها در حال تبدیل به ضعف coronavirus ایستگاه نبرد بیشتر مادران باردار در حال تصمیم گیری آن را امن تر برای تولد در خانه.

“بیمارستان ها ممکن است به زودی مانند در ایتالیا اجرا از تخت و آنها در حال اجرا از منابع” گفت: اریکا McBee یک پرستار در راکویل مریلند به دلیل در تابستان با اولین نوزاد. “آنها به احتمال زیاد به زودی خزنده با بیماری است که بهترین مکان برای آوردن نوزاد خود را با هیچ سیستم ایمنی بدن به جهان است.”

حدود 1% از تولد در ایالات متحده رخ می دهد در صفحه اصلی با توجه به موسسه ملی بهداشت و علم است. آن را خیلی زود به می گویند که آیا COVID-19 تغییر خواهد کرد این آمار به هیچ وجه قابل اما شواهد نشان می دهد زنان بیشتر کاوش در آن در حال حاضر.

در آن روز COVID-19 ارشاد کالج آمریکایی متخصصان زنان و زایمان معتقد است که بیمارستان ها و معتبر تولد مراکز مکان های امن برای تحویل و “در ادامه به توصیه های زیر موجود مبتنی بر شواهد راهنمایی در مورد زایمان در خانه.”

ACOG یادداشت های برنامه ریزی شده خانه تولد همراه است با کمتر مادری از مداخلات برنامه ریزی شده, بیمارستان, تولد, بلکه در ارتباط است با بیش از دو برابر افزایش خطر مرگ نوزاد بلافاصله پس از تولد و یک سه برابر افزایش خطر تشنج نوزادان یا جدی عصبی اختلال. اینجا بیشتر بخوانید.

– مریم Nahorniak

FEMA می گوید فرستاده است و میلیون ها نفر از ماسک و هواکش به متحده

فدرال مدیریت اضطراری آژانس گفت: این اگزوز تمام منابع برای پاسخگویی به مطالبات متحده به دنبال لوازم پزشکی برای درمان coronavirus اضافه کرد که این ملی ذخایر به تنهایی نمی تواند انجام این درخواست توسط دولت.

FEMA سخنگوی جانت Montesi گفت: FEMA تحویل و یا ارسال متحده میلیون ها نفر از N-95, ماسک, فولاد, ماسک صورت سپر و بیمارستان از لباسهای ملی ذخایر.

همانطور که در آوریل 2, آژانس حمل 11.6 میلیون N-95 ماسک 26.3 میلیون فولاد ماسک 5.2 میلیون سپر چهره و 8,100 هواکش میان دیگر لوازم پزشکی.

Montesi همچنین با اشاره به این آژانس تلاش برای تسریع در منابع از بازار جهانی از جمله پرواز در مارس 29, که تحویل 80 تن تجهیزات از آسیا به نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات است. اضافی پروازهای فرود در شیکاگو در مارس 30, میامی, در مارس 31, لس آنجلس در تاریخ 1 آوریل به عنوان به خوبی به عنوان در شیکاگو و در کلمبوس, اوهایو, اوایل جمعه.

FEMA برنامه ریزی شده پرواز اضافی و اضافه کردن بیشتر روزانه او اضافه شده است.

– کورتنی سوبرامانیان

نیویورک برای ارسال گارد ملی برای به دست گرفتن هواکش

پس از نیویورک کشنده ترین شب با توجه به coronavirus رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو روز جمعه گفت او را در گارد ملی را به استفاده نشده هواکش و تجهیزات برای توزیع مجدد آنها را به مکان های از بزرگترین نیاز دارید.

نیویورک تکان دهنده 562 مرگ و میر یک شبه — به طور متوسط مرگ و میر 23 یک ساعت – به عنوان تعداد کل مرگ و میر در کشور به علت COVID-19 ضربه 2,935, Cuomo اعلام کرد.

در پاسخ کومو گفت: او را به امضای یک دستور اجرایی که اجازه خواهد داد که گارد ملی برای رفتن به بیمارستان ها و مراقبت های بهداشتی و امکانات را استفاده نشده هواکش و سایر لوازم پزشکی به طوری که آنها را می توان در بخش هایی از دولت در نیاز ناامید از منابع بیشتر است.

“من قصد ندارم به اجازه دهید مردم می میرند چرا که ما نمی توزیع پنکه” کومو گفت:

– یوسف Spector

گوگل با استفاده از داده های مکان به پیگیری های اجتماعی فاصله موفقیت

یک ابزار جدید از گوگل ناشناس با استفاده از داده های مکان برای محاسبه است که جوامع در حال کاهش ترافیک در مکان های عمومی.

جامعه تحرک گزارش ابزار تخمین تغییر در بازديد و اقامت در خرده فروشی و تفریح مکان های مواد غذایی و داروخانه ها و فروشگاه ها و پارک ها و محل کار و مکان های دیگر.

به طور منظم به روز رسانی داده های نشان داده شده به عنوان یک درصد در مقایسه با شروع مطالعه در دسترس است برای حداقل 130 کشور و مناطق.

“علاوه بر منابع دیگر مقامات بهداشت عمومی ممکن است ما امیدواریم که این گزارش کمک خواهد کرد که حمایت از تصمیم گیری در مورد نحوه مدیریت COVID-19 همه گیر” می خواند جمعه گوگل وبلاگ پست توسط مدیران جن Fitzpatrick و کارن DeSalvo.

داده ها می آید از کاربران که تصمیم گرفتند به محل تنظیم تاریخ در این وبلاگ پست می گوید. این شرکت می گوید آن را با استفاده از ابزار حریم خصوصی برای اطمینان یک فرد محل ناشناس باقی مانده است.

– Joel شانون

ویسکانسین توافق نمایندگان مجلس با رد پیشنهاد برای به تاخیر انداختن انتخابات بیش ویروس

جمهوری خواهان مجلس که کنترل مجلس قانونگذاری ویسکانسین را رد کرد رژیم صهیونیستی است. تونی Evers’ آخرین لحظه درخواست جمعه برای متوقف کردن مردم از رای دادن با هم روز سه شنبه برای جلوگیری از هزاران نفر از در معرض بودن به کوروناویروس.

دستگیری رهبران به جای انتقاد Evers برای همچنین خواستار انتخابات به حرکت به مارس 19 — برگشت از هل دادن برای حفظ تاریخ انتخابات در محل — و نه درخواست آنها را قبل از اقدام به جمعه.

میلواکی انتخابات روز جمعه گفت که آنها تنها به اندازه کافی نظرسنجی کارگران برای باز کردن پنج رای گیری مکان برای روز سه شنبه انتخابات است که می تواند در قرعه کشی به عنوان بسیاری از 50,000 رای دهندگان — قرار دادن هزاران نفر در خطر ابتلا به عفونت.

Evers به نام خاص قانونی جلسه برای 4 p. m. روز شنبه برای تمدید انتخابات به تاریخ مارس 19 و تبدیل این مسابقه به طور کامل به پست الکترونیکی-در انتخابات است.

– مولی بک, Milwaukee Journal Sentinel

آمریکا مرگ و میر از coronavirus راهپیمایی به یک رکورد دیگر-تنظیم سرعت اولیه روز شنبه با حدود 1200 مرگ و میر در 24 ساعت به عنوان اضطراری فدرال تلاش کارگران برای پاسخ به درخواست های از جان گذشته برای ماسک از ده ها تن از متحده است.
بسیاری از سنت های زندگی در آمریکا در حال تغییر روزانه با ملت نمادین ترین خرده فروشان از جمله Walmart, Target, Costco و Home Depot – استناد به قوانین جدید در مورد چگونه بسیاری از مردم می تواند اجازه داده می شود در داخل فروشگاه. برخی نمی خواهد اجازه می دهد بچه ها. دیگران نیاز به ماسک صورت.
متحده به طور فزاینده ای خواستار گارد ملی برای کمک به دولت و پلیس در اجرای پناهگاه در خانه سفارشات. در پنسیلوانیا رانندگان در نظر گرفتن یک منظره سوار ماشین شد و توسط پلیس متوقف و با توجه به $200 بلیط برای نقض stay-at-home سفارشات در این دولت است.
“ماندن در خانه به معنی ماندن در خانه” ایالتی پنسیلوانیا سخنگوی پلیس Ryan Tarkowski گفت.
وجود دارد بیش از 278,000 تایید coronavirus موارد در ایالات متحده در اوایل روز شنبه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد. ملت را کشته بود در 7,159. در سراسر جهان مرگ و میر بود و فقط بالا 60,000 با 1.1 میلیون نفر آلوده.
ما زنده وبلاگ در حال بروز رسانی در طول روز است. تازه کردن برای آخرین اخبار و به روز رسانی در صندوق پستی خود را با جلسه توجیهی روزانه. بیشتر عناوین:
• محافظت از خود: که در آن به خرید مواد برای ایجاد ماسک در خانه• آن را امن برای رفتن به خرید مواد غذایی? نکات مفید در بیماری همه گیر کوروناویروس.• Coronavirus است تست فرمانداران. آنها در حال ساخت زندگی و مرگ تصمیم گیری.• درمان درمان آغاز خواهد شد اما اسناد نمی دانم اگر پلاسما درمانی به کار خواهد کرد.• شرکت هواپیمایی لغو پرواز خود را با توجه به کروناویروس بحران ؟ شما هنوز هم به دلیل بازپرداخت را انجام دهید.• خواهد شد که صرفه جویی در زندگی هواکش? دستورالعمل نشان می دهد چگونه به بیمارستان تصمیم خواهد گرفت.
CDC توصیه می کند با پوشیدن پارچه ماسک صورت در عمومی
مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که مردم را به شروع به پوشیدن ماسک برای جلوگیری از گسترش coronavirus برگشت در راهنمایی های قبلی که خواست مردم را به پوشیدن ماسک.
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید در کنفرانس خبری روز جمعه که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری دستورالعمل صرفا داوطلبانه است. “شما می توانید آن را انجام دهید – شما لازم نیست به آن را انجام دهد. این تنها یک پیشنهاد است.”
جراح عمومی جروم Adams دقیق به توصیه های جدید جمعه, اذعان در حال تکامل هدایت شده است “گیج کننده به مردم آمریکا.”
آدامز تاکید کرد جدید توصیه های مربوط به غیر پزشکی پارچه پوشش صورت و آیا جایگزین فعلی اجتماعی فاصله راهنمایی. عموم مردم باید شروع به پوشیدن پزشکی-درجه تجهیزات آدامز گفت که چنین اقداماتی باید متعلق به صنعت پزشکی.
نرخ جرم و جنایت غوطه به عنوان همه گیر نگه می دارد و ساکنان در داخل خانه
نرخ جرم و جنایت فرو در شهرستانها و استان ها در سراسر ایالات متحده بیش از نیمه دوم ماه مارس به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس راند میلیون ها نفر از ساکنان داخل خانه های خود بمانند.
پلیس وارد شده به طور چشمگیری کمتر تماس برای سرویس حوادث جرم و دستگیری ها در دو هفته گذشته از ماه مارس نسبت به هر یک از قبلی شش هفته در ایالات متحده آمریکا امروز و تحلیل داده های جرم و جنایت منتشر شده توسط 53 سازمان های اجرای قانون در دو دوجین متحده یافت می شود.
قطره های گسترده در ترافیک و فرد متوقف می شود — تا آنجا که 92 درصد در برخی از حوزه های قضایی — کمک درایو تیز کاهش در جرائم مواد مخدر و DUIs. دزدی و مسکونی منازل به قصد سرقت با کاهش کمتر باز کردن فروشگاه ها و خانه های خالی و برخی از سازمان های وارد شده کمتر ضرب و جرح و سرقت ، رزرو به هر یک از نزدیک به دو دوجین شهرستان زندانهای تحت نظارت توسط سازمان خبری کاهش حداقل یک چهارم از ماه فوریه.
اما موارد خشونت خانگی باید مشخصی در مریلند Montgomery County, که در آن پلیس را دیدم 21 درصد افزایش در چنین تماس های بیش از دو هفته گذشته به طور متوسط 39 در هر روز است.
“این چیزی است که ما متاسفانه انتظار دانستن که مردم در حال رفتن به قرنطینه می شود و در خانه های خود گفت:” رئیس پلیس مارکوس جونز.
– Kenny Jacoby, Mike Stucka و کریستین فیلیپس
دریافت به روز رسانی روزانه در صندوق پستی خود را: ثبت نام برای ما Coronavirus تماشای عضویت در خبرنامه.
COVID-19 آوردن کوانتومی تغییر به راه مغازه های امریکا
به عنوان ملت همچنان دست به گریبان با رشد coronavirus بحران خرده فروشان از جمله Walmart, Target و Costco در حال محدود کردن چگونه بسیاری از خریداران می توانید وارد فروشگاه برای تشویق اجتماعی فاصله.
برخی از خرده فروشان در نظر گرفتن محدودیت های و حتی بیشتر. ویسکانسین-بر اساس Menards دیگر نمی خواهد اجازه می دهد کودکان زیر 16 سال را در هر یک از فروشگاه های آن با توجه به COVID-pandemic, the Milwaukee Journal Sentinel بخشی از ایالات متحده آمریکا امروز شبکه روز جمعه گزارش داد.
Menards سخنگوی جف ابوت گفت KVRR اخبار محلی یک داکوتای شمالی ایستگاه که صفحه اصلی بهبود زنجیره ای در نظر دارد برای شروع مصرف خریداران و کارکنان درجه حرارت در سراسر شرکت 300-به همراه فروشگاه.
و در ساحل میامی شروع آوریل 7, همه مشتریان و کارکنان شما نیاز به پوشیدن ماسک در داخل فروشگاه های مواد غذایی و رستوران و داروخانه اورژانس اندازه گیری مورد تایید جنوب فلوریدا جمعه.
– کلی Tyko
برخی به زودی به بچه وزن تولد خانه شلوغ بیش از بيمارستان
به عنوان بسیاری از بیمارستان ها در حال تبدیل به ضعف coronavirus ایستگاه نبرد بیشتر مادران باردار در حال تصمیم گیری آن را امن تر برای تولد در خانه.

“بیمارستان ها ممکن است به زودی مانند در ایتالیا اجرا از تخت و آنها در حال اجرا از منابع” گفت: اریکا McBee یک پرستار در راکویل مریلند به دلیل در تابستان با اولین نوزاد. “آنها به احتمال زیاد به زودی خزنده با بیماری است که بهترین مکان برای آوردن نوزاد خود را با هیچ سیستم ایمنی بدن به جهان است.”
حدود 1% از تولد در ایالات متحده رخ می دهد در صفحه اصلی با توجه به موسسه ملی بهداشت و علم است. آن را خیلی زود به می گویند که آیا COVID-19 تغییر خواهد کرد این آمار به هیچ وجه قابل اما شواهد نشان می دهد زنان بیشتر کاوش در آن در حال حاضر.
در آن روز COVID-19 ارشاد کالج آمریکایی متخصصان زنان و زایمان معتقد است که بیمارستان ها و معتبر تولد مراکز مکان های امن برای تحویل و “در ادامه به توصیه های زیر موجود مبتنی بر شواهد راهنمایی در مورد زایمان در خانه.”
ACOG یادداشت های برنامه ریزی شده خانه تولد همراه است با کمتر مادری از مداخلات برنامه ریزی شده, بیمارستان, تولد, بلکه در ارتباط است با بیش از دو برابر افزایش خطر مرگ نوزاد بلافاصله پس از تولد و یک سه برابر افزایش خطر تشنج نوزادان یا جدی عصبی اختلال. اینجا بیشتر بخوانید.
– مریم Nahorniak
FEMA می گوید فرستاده است و میلیون ها نفر از ماسک و هواکش به متحده
فدرال مدیریت اضطراری آژانس گفت: این اگزوز تمام منابع برای پاسخگویی به مطالبات متحده به دنبال لوازم پزشکی برای درمان coronavirus اضافه کرد که این ملی ذخایر به تنهایی نمی تواند انجام این درخواست توسط دولت.
FEMA سخنگوی جانت Montesi گفت: FEMA تحویل و یا ارسال متحده میلیون ها نفر از N-95, ماسک, فولاد, ماسک صورت سپر و بیمارستان از لباسهای ملی ذخایر.
همانطور که در آوریل 2, آژانس حمل 11.6 میلیون N-95 ماسک 26.3 میلیون فولاد ماسک 5.2 میلیون سپر چهره و 8,100 هواکش میان دیگر لوازم پزشکی.
Montesi همچنین با اشاره به این آژانس تلاش برای تسریع در منابع از بازار جهانی از جمله پرواز در مارس 29, که تحویل 80 تن تجهیزات از آسیا به نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات است. اضافی پروازهای فرود در شیکاگو در مارس 30, میامی, در مارس 31, لس آنجلس در تاریخ 1 آوریل به عنوان به خوبی به عنوان در شیکاگو و در کلمبوس, اوهایو, اوایل جمعه.
FEMA برنامه ریزی شده پرواز اضافی و اضافه کردن بیشتر روزانه او اضافه شده است.
– کورتنی سوبرامانیان
نیویورک برای ارسال گارد ملی برای به دست گرفتن هواکش
پس از نیویورک کشنده ترین شب با توجه به coronavirus رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو روز جمعه گفت او را در گارد ملی را به استفاده نشده هواکش و تجهیزات برای توزیع مجدد آنها را به مکان های از بزرگترین نیاز دارید.
نیویورک تکان دهنده 562 مرگ و میر یک شبه — به طور متوسط مرگ و میر 23 یک ساعت – به عنوان تعداد کل مرگ و میر در کشور به علت COVID-19 ضربه 2,935, Cuomo اعلام کرد.
در پاسخ کومو گفت: او را به امضای یک دستور اجرایی که اجازه خواهد داد که گارد ملی برای رفتن به بیمارستان ها و مراقبت های بهداشتی و امکانات را استفاده نشده هواکش و سایر لوازم پزشکی به طوری که آنها را می توان در بخش هایی از دولت در نیاز ناامید از منابع بیشتر است.
“من قصد ندارم به اجازه دهید مردم می میرند چرا که ما نمی توزیع پنکه” کومو گفت:
– یوسف Spector
گوگل با استفاده از داده های مکان به پیگیری های اجتماعی فاصله موفقیت
یک ابزار جدید از گوگل ناشناس با استفاده از داده های مکان برای محاسبه است که جوامع در حال کاهش ترافیک در مکان های عمومی.
جامعه تحرک گزارش ابزار تخمین تغییر در بازديد و اقامت در خرده فروشی و تفریح مکان های مواد غذایی و داروخانه ها و فروشگاه ها و پارک ها و محل کار و مکان های دیگر.
به طور منظم به روز رسانی داده های نشان داده شده به عنوان یک درصد در مقایسه با شروع مطالعه در دسترس است برای حداقل 130 کشور و مناطق.
“علاوه بر منابع دیگر مقامات بهداشت عمومی ممکن است ما امیدواریم که این گزارش کمک خواهد کرد که حمایت از تصمیم گیری در مورد نحوه مدیریت COVID-19 همه گیر” می خواند جمعه گوگل وبلاگ پست توسط مدیران جن Fitzpatrick و کارن DeSalvo.

داده ها می آید از کاربران که تصمیم گرفتند به محل تنظیم تاریخ در این وبلاگ پست می گوید. این شرکت می گوید آن را با استفاده از ابزار حریم خصوصی برای اطمینان یک فرد محل ناشناس باقی مانده است.
– Joel شانون
ویسکانسین توافق نمایندگان مجلس با رد پیشنهاد برای به تاخیر انداختن انتخابات بیش ویروس
جمهوری خواهان مجلس که کنترل مجلس قانونگذاری ویسکانسین را رد کرد رژیم صهیونیستی است. تونی Evers’ آخرین لحظه درخواست جمعه برای متوقف کردن مردم از رای دادن با هم روز سه شنبه برای جلوگیری از هزاران نفر از در معرض بودن به کوروناویروس.
دستگیری رهبران به جای انتقاد Evers برای همچنین خواستار انتخابات به حرکت به مارس 19 — برگشت از هل دادن برای حفظ تاریخ انتخابات در محل — و نه درخواست آنها را قبل از اقدام به جمعه.

میلواکی انتخابات روز جمعه گفت که آنها تنها به اندازه کافی نظرسنجی کارگران برای باز کردن پنج رای گیری مکان برای روز سه شنبه انتخابات است که می تواند در قرعه کشی به عنوان بسیاری از 50,000 رای دهندگان — قرار دادن هزاران نفر در خطر ابتلا به عفونت.
Evers به نام خاص قانونی جلسه برای 4 p. m. روز شنبه برای تمدید انتخابات به تاریخ مارس 19 و تبدیل این مسابقه به طور کامل به پست الکترونیکی-در انتخابات است.
– مولی بک, Milwaukee Journal Sentinel
چگونه بسیاری از موارد از coronavirus در ما ؟
ایالات متحده تا به حال بیش از 278,000 موارد coronavirus از شنبه و بیش از 7,100 مرگ و میر.

بیشتر coronavirus اخبار و اطلاعات از ایالات متحده آمریکا امروز
• در اینجا که در آن شما هنوز هم می توانید خرید ضد عفونی کننده دست آنلاین. • ‘ممنون که ما این گزینه’: برخی از زنان باردار به نوبه خود به خانه تولد در میان coronavirus بیماری همه گیر.• آمریکایی ها در حمایت از تلاش های شدید برای جلوگیری از coronavirus انتظار بحران به آخرین ماه با توجه به دستور کار عمومی/آمریکا/نظرسنجی ایپسوس.• آیا نمی شود بی حوصله در خانه: 15 محبوب ترین سرگرمی برای شروع در طول coronavirus بیماری همه گیر.• ردیابی coronavirus: ببینید در ایالات متحده شیوع دولت توسط دولت است.• پشتیبانی محلی: در اینجا چگونه شما می توانید کمک به نجات یک کسب و کار در جامعه خود را. • امیدوارم خستگی از ترس:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>