Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: نیمی از نیویورک صورت عفونت; جزئیات آمدن بر 2 تریلیون دلار محرک; پرنس چارلز بیمار

کاخ سفید و رهبران کنگره از هر دو طرف به 2 تریلیون دلار محرک مقابله اوایل روز شنبه که شامل پرداخت های مستقیم به اکثر آمریکایی ها و میزان بی سابقه ای از پول برای کسب و کارهای کوچک است که رانده شده اند به آستانه در میان coronavirus بیماری همه گیر.

ساعت بعد از آن نازل شد که بریتانیا پرنس چارلز آزمایش مثبت برای ویروس.

محرک مقابله نازل شد و در حدود ساعت 1 صبح پس از پنج روز مذاکرات. رهبر اقلیت سنا چاک شومر آن را به نام یک “توافق دو حزبی در بزرگترین بسته نجات در تاریخ است.”

معامله می آید که موارد تایید شده در امریکا در حال حاضر بیش از 55,200 شده اند نوردی در یک نرخ نمایی — به ویژه در نیویورک و بیشتر انتظار می رود که ایالات متحده را افزایش می دهد تست. در سطح جهان بیش از 19,000 مردم کشته شده اند توسط این ویروس با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد.

آمریکا مرگ و میر در 802 اوایل روز شنبه پس گرفتی 600 در روز سه شنبه.

اکثر آمریکایی ها برای به دست آوردن $1,200 چک

مردم با درآمد کمتر از $75 ، 000 در هر سال دریافت خواهد کرد $1,200 چک تحت محرک توافق که کلاه پنج روز از مذاکرات است. زوج های متاهل درآمد کمتر از 150.000 دلار را دریافت خواهد کرد $2,400 و کودکان خواهد بود ارزش یکی دیگر از $500 در هر تحت قرارداد. یکی دیگر از 250 میلیارد دلار در کنار مجموعه ای از پرداخت های مستقیم به افراد و خانواده $350 میلیارد دلار در وام کسب و کار کوچک 250 میلیارد دلار در مزایای بیمه بیکاری و 500 میلیارد دلار وام برای شرکت های مضطرب.

رهبر اقلیت سنا چاک شومر گفت که هر کارگر که گذاشته خواهد شد که حقوق و دستمزد خود را بدهند توسط دولت فدرال به طوری که آنها می توانید پرداخت صورتحساب خود را.

“و از آنجا که بسیاری از آنها خواهد بود furloughed به جای اخراج در صورتی که منافع آنها را می توانید در ادامه و — بسیار مهم — آنها می توانند با شرکت و یا کسب و کار کوچک” او گفت:.

پرنس چارلز آزمون, مثبت, نمایش ‘علائم خفیف’

بریتانیا پرنس چارلز وارث تاج و تخت دارای آزمایش مثبت برای coronavirus رسمی خود را محل اقامت خانواده سلطنتی در بیانیه ای گفت. این بیانیه گفت که پرنس چارلز, 71, است “شده نمایش علائم خفیف اما در غیر این صورت باقی می ماند و در سلامت خوب است.” همسرش دوشس کورنوال ندارد, ویروس, تست نشان داد.

ملکه الیزابت لغو تعدادی از خاطرات حوادث “به عنوان یک احتیاط معقول” در میان شیوع اما در اواخر هفته گذشته او هنوز هم برگزاری “مخاطبان” با اعضای عمومی. بریتانیا پادشاه است 93.

– کیم Hjelmgaard

ایتالیا, ایران, دیدن سنبله در مرگ و میر; اسپانیا می گذرد چین

ایتالیا شاهد یک جهش در آن روزانه مرگ و میر پس از دو روز مستقیم از ریزش ملت مدنی رئیس حفاظت کرد. سهشنبه دیدم 743 مرگ و میر ناشی از 601 روز دوشنبه و 653 روز یکشنبه. بیش از 6800 نفر از شیوع جاروب به ایتالیا در ماه گذشته. در اسپانیا که در آن یک سالن هاکی روی یخ تبدیل شده است به یک سردخانه 738 بیشتر مرگ و میر گزارش شده از مجموع 3,434 به طور کلی بیش از چین و کل.

ایران گزارش 122 مرگ و میر آوردن مجموع وجود دارد به بیش از 2000. کمیساریای عالی سازمان ملل برای حقوق بشر میشل باشله هشدار داد که ایالات متحده تحریم ها مانع تلاشهای ایران برای مبارزه با کروناویروس – و قرار دادن تمام جهان در خطر است. “در یک چارچوب جهانی همه گیر مانع پزشکی تلاش در یک کشور افزایش مییابد خطر برای همه ما” باشله گفت.

پس داو جونز’ تاریخی افزایش سهام آسیایی جهش

U. S آتی سهام اشاره کرد و کمی پایین تر چهار شنبه زیر میانگین صنعتی داو جونز بزرگترین افزایش از سال 1933. بازارهای جهانی roared اما با ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن شاخص پریدن 5.3% هنگ کنگ با اضافه کردن 3% و سیدنی صعود 3.6%. توکیو قیمت سهم نیز افزایش داد با تصمیم برای به تعویق انداختن بازی های المپیک 2020 به ماه جولای سال 2021 با در نظر coronavirus بیماری همه گیر.

که به دنبال خیره کننده 11.4 درصد افزایش روز سه شنبه در داو. S&P 500 شاخص پریدم 9.4% به عنوان یک موج خرید در سراسر جهان قطع شده است یک ماه تقریبا بدون توقف فروش.

به دانشکده ها ارسال دانش آموزان خانه آزادی دانشگاه دعوت آنها را به عقب

بسیاری از آنها را نمی خواهد شرکت در کلاس در فرد اما هزاران نفر از آزادی دانشجویان را به انجیلی ویرجینیا دانشگاه در میان coronavirus بیماری همه گیر.

بسیاری از دانش آموزان هستند در معرض خطر به دلیل سن خود رئیس جمهور جری فالول جونیور استدلال در مصاحبه با اخبار و پیشرفته در اونورتر. رییس جمهور, خصوصی, کالج مسیحی برجسته حامی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

آزادی حرکت قابل توجه است به عنوان coronavirus گسترش در سراسر ایالات متحده است. صدها نفر از دانشگاه ها بسته اند خود را به دانشگاه و دانش آموزان خواست تا ترک شلوغ خوابگاه. برخی اجازه داده اند دانش آموزانی که نمی تواند حرکت بازگشت به خانه – دانشجویان بین المللی و یا کسانی که بدون امن مسکن – اما بسیاری از دانشگاه ها در حال تبدیل شدن به خالیتر نه فولر.

– کریس Quintana

تب نمودار نشان می دهد اجتماعی فاصله کاهش گسترش coronavirus

شواهد اولیه نشان می دهد بسته شدن میله, رستوران ها و کسب و کارهای دیگر را به نگه داشتن مردم از هم در مکان هایی از جمله شهر نیویورک کاهش پیدا کرده است و بروز تب است که یک شاخص اولیه coronavirus با توجه به تجزیه و تحلیل جدید از تب و علائم در سراسر ایالات متحده

داده ها از سلامت فن آوری شرکت Kinsa که آیا این تجزیه و تحلیل با استفاده از دماسنج دیجیتال دماسنج نشان می دهد تعداد افراد مبتلا به آنفولانزا مانند بیماری — آتیپیک تب و علائم — شروع به رها کردن تقریبا بلافاصله پس از اجباری اجتماعی فاصله اقدامات انجام شده در برخی از مناطق.

این شرکت محبوبیت تب خوانش از بیش از 1 میلیون دماسنج در سراسر آمریکا آن را پیش بینی 2018 گسترش آنفولانزا و سرماخوردگی است که اغلب به اشتباه برای آنفولانزا در زمستان سال گذشته.

“وقتی که شما تعطیل, مدارس و کسب و کار شما شکستن زنجیره ای از عفونت” گفت: مدیر عامل شرکت Kinsa Inder سینگ. “داده ها نشان آن است که کار و خوشه تب ما شاهد در حال درست کردن و کاهش در روز.

– Jayne O’donnell

شده است در نیویورک به تازگی? برنامه ریزی برای خود قرنطینه کاخ سفید می گوید

اعضای coronavirus نیروی کار در حال ارائه مشاوره به هر کسی که شده است در منطقه متروپولیتن نیویورک به تازگی به خود قرنطینه به مدت دو هفته برای جلوگیری از گسترش ویروس. دبورا Birx کاخ سفید coronavirus پاسخ گوید بازدید کنندگان ممکن است در معرض ویروس و باید اقدامات لازم برای جلوگیری از آلوده کردن دیگران است.

“این خواهد بود بسیار مهم است که آن دسته از افراد خود قرنطینه در خانه های خود را بیش از این بعد 14 روز به مطمئن شوید که آنها نمی تصویب این ویروس به دیگران بر اساس زمان آنها به سمت چپ نیویورک” Birx گفت. “بنابراین اگر آنها چهار روز است فقط 10 روز بیشتر.”

Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: مردم در شهر نیویورک مترو منطقه آلوده شده اند به میزان هشت تا 10 برابر بیشتر از جاهای دیگر است.

– Erick A. Smith

دانشگاه نیویورک فارغ التحصیل خواهد شد دانشجویان پزشکی اولیه قرار داده و پزشکان بیشتر در زمینه

دانشگاه نیویورک ارائه خواهد شد ارشد پزشکی دانش آموزان فرصتی برای فارغ التحصیل از چند ماه در اوایل ارائه آنها به ملاقات تمام نیازهای خود را و تمام اعتبار خود را — برای قرار دادن بیشتر پزشکان در این زمینه به مبارزه با کروناویروس.

دانش آموزان گفته شد سه شنبه شب از طریق ایمیل که اطلاعات هنوز در حال کار می کرد که آنها ممکن است قادر به شروع به کار به عنوان به زودی به عنوان آوریل است.

NYU را گراسمن دانشکده پزشکی ساخته شده است که این پیشنهاد را به دانش آموزان “در پاسخ به رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو را رهنمود برای دریافت بیشتر پزشکان به سیستم بهداشت و درمان با سرعت بیشتری” مدرسه در بیانیه ای گفت: با توجه به گزارش های رسانه ها. ایالت نیویورک می تواند فقط دو هفته از دیدن 40,000 بیماران نیاز به مراقبت های ویژه در امکانات مجهز برای تنها 3,000, Cuomo هشدار داد.

“ما نه کاهش آن. و آن است که شتاب خود را در آن او گفت:” در شهر نیویورک است. “ما در حال حاضر به دنبال در یک قطار گلوله.”

– لیندسی Schnell

آلاسکا و هاوایی و فلوریدا دستور قرنطينه در میان coronavirus

آلاسکا و هاوایی برای اولین بار دو کشور به دستور 14 روز قرنطینه برای همه بازدید کنندگان و ساکنان ورود در دولت فرودگاه. آلاسکا می رود به منظور بررسی اثر چهار شنبه و بررسی خواهد شد آوریل 21. هاوایی منظور موثر است پنج شنبه.

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis نیز با صدور یک فرمان اجرایی نیاز به کسی پرواز به فلوریدا از New York, New Jersey یا کانکتیکات به خود منزوی برای 14 روز پس از ورود. قیمومیت که اثر در زمان سه شنبه.

– Nicquel تری الیس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>