Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: ایتالیا پیشی چین مرگ و میر; CDC هشدار به افراد جوان; State Dept. می گوید: نمی خارج از کشور سفر

ایتالیا مرگ و میر پیشی گرفتن چین در روز پنج شنبه در حالی که در آمریکا مقامات بهداشت هشدار داد coronavirus می تواند خطرناک برای افراد جوان بیش از حد به زندگی تغییر همه گیر در ادامه به تلق تلق کردن جهان است.

شکار برای پزشکی درمان شدت یافته است. غذا و دارو کمیسر Stephen هان گفت: در آن می تواند به “سه تا شش ماه” به منظور توسعه روش های درمانی جدید برای مبارزه با کروناویروس. آژانس نیز تمیز کاری چند در حال حاضر مورد تایید مواد مخدر.

جهانی مرگ و میر گذشت 9,700; وجود دارد بیش از 235,000 موارد تایید شده. در آمریکا, مرگ و میر, شروع به پریدن کرد به 157 سراسر 22 متحده – از جمله اولین گزارش مرگ و میر در, کانکتیکات, میشیگان, میسوری و پنسیلوانیا است. وجود دارد بیش از 11,238 تایید موارد بالا از حدود 1600 یک هفته پیش هنگامی که وجود دارد 40 و میر گزارش شده.

مردم گزارش به قرارداد رمان کروناویروس در آمریکا توسط روز

ایتالیا پیشی چین برای بسیاری از مرگ و میر

ایتالیا مشخص شده تیره و تار نقطه عطف پنج شنبه به عنوان آن مرگ و میر از این جهانی شیوع کروناویروس چین پیشی گرفته است. ایتالیا در مجموع 3,405 شامل به طور متوسط بیش از 350 تن در روز از مارس 15, با توجه به سازمان بهداشت جهانی داده است.کشور دوم در جهان-قدیمی ترین جمعیت پس از ژاپن و بسیاری از مرده ها از آن جمعيت سالمندان.

تعدادی از عوامل دیگر نیز در حال مقصر برای این ویروس وحشی گرفتن در ایتالیا. آنها شامل یک کاملا ضعف سیستم مراقبت های بهداشتی و یک شکست به سرعت تحمیل ملی مستند. ایتالیا نشان دهنده یک استارک تصویر چگونه این ویروس از طریق جوامع در سرعت فوق العاده خطرناک, upending روزمره و تهدید به طلیعه چیزی بودن در جدی ترین رکود اقتصادی در دهه.

چین کمیسیون ملی گزارش داد که سربازان ارتش Thurdsay خارجی موارد – اما در داخل کشور منتقل موارد این ویروس اولین بار پس از آن شروع به ضبط آنها را در ماه ژانویه است. COVID-19 پدید آمده در ووهان در چین مرکزی هوبئی استان در ماه دسامبر.

– کیم Hjelmgaard

افراد جوان در معرض خطر بیش از حد

آمریکایی ها در تمام سنین با آن مواجه شده اند عوارض جدی در سلامتی در میان کروناویروس جدید شیوع فدرال بهداشت گزارش می گوید. اطلاعات جدید از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری را نشان می دهد که در میان حدود 12 درصد از COVID-19 نفر در ایالات متحده شناخته شده است به نیاز به بستری شدن در بیمارستان در حدود یک در پنج میان افراد سنین 20 تا 44. CDC گزارش منتشر شده در پنج شنبه ردیابی سلامت از Feb. 12 تا 16 مارس برای 2,449 COVID-19 بيمار در ایالات متحده که در سنین شناخته شده بودند.

داده ها هنوز هم مسن تر نشان می دهد آمریکایی ها در صورت بالاتر خطر بستری ورود به بخش مراقبت های ويژه و یا حتی مرگ, این گزارش می گوید.

– رایان میلر

وزارت امور خارجه: آیا سفر در خارج از کشور

وزارت امور خارجه اسبق آمریکایی ها به سفر در سطح بین المللی قویترین آمریکا هشدار هنوز به عنوان بیماری همه گیر خود ادامه داده و ثابت مارس در سراسر جهان است.

این اداره در روز پنج شنبه صادر سطح 4 مشاوره برای سفر به خارج از کشور — “سفر نیست” — تنها چهار روز پس از آن صادر سطح 3 — مشورتی “تجدید نظر در سفر است.”

“در کشورهایی که خروج تجاری گزینه های در دسترس باقی می ماند شهروندان ایالات متحده که در ایالات متحده زندگی باید ترتیب برای بازگشت فوری به ایالات متحده مگر اینکه آنها آماده هستند به باقی می ماند در خارج از کشور برای یک دوره نامحدود” مشورتی گفت. “شهروندان آمریکایی که در خارج از کشور زندگی می کنند باید همه مسافرت های بین المللی.”

— Curtis تیت

FDA: جدید کروناویروس درمان در 3 تا 6 ماه’

غذا و دارو کمیسر Stephen هان گفت: در آن می تواند به “سه تا شش ماه” به منظور توسعه روش های درمانی جدید به طور خاص طراحی شده به آدرس coronavirus. هان گفت: این سازمان نیز به دنبال ارزش چند در حال حاضر مورد تایید مواد مخدر.

“آنها در حال نگاه کردن به هل دادن آن به سال دوره از زمان” هان گفت. او تخمین زده تصویب یک واکسن در حدود 12 ماه است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ذکر شده حداقل دو دارو که محققان در حال مطالعه است. یکی از آنها هیدروکسی کلروکین یک داروی که مدت طولانی است که مورد تایید برای مالاریا. یکی دیگر از مواد مخدر remdesivir است تجربی و ضد ویروسی. مغلوب ساختن پیشی جستن ابراز خوش بینی در مورد مواد مخدر, اما هان گفت: آژانس هنوز مطالعه اثر بخشی خود را.

– جان Fritze

که در مورد $1,000 برای هر یک از ما…

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می خواهد چک از 1000 $در هر فرد و 500 دلار برای هر کودک به بیرون رفتن در عرض سه هفته از کنگره عبور یک بسته محرک وزیر خزانه داری استیو Mnuchin گفت. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل جمهوریخواه از کنتاکی گفت: برخورد نزدیک بود.

“این طرح 500 میلیارد دلار در دو تراشه ها جای دادند,” Mnuchin گفت: در فاکس کسب و کار “صبح با ماریا.” “یکی از اولین خواهد بود 1000 دلار برای هر نفر 500 دلار برای هر کودک است.”

شش هفته بعد در صورت نیاز “ما به شما ارائه یکی دیگر از $3,000,” او گفت:. Mnuchin گفت که او نیز می خواست $300 میلیارد برای رفتن به سمت کسب و کارهای کوچک برای “استخدام افراد نگه داشتن مردم در حقوق و دستمزد.” یکی دیگر از $200 میلیارد دلار خواهد امن وام به شرکت های هواپیمایی و دیگر صنایع انتقادی او گفت:.

– نیکلاس وو

صدها نفر از آمریکایی ها گیر کرده در خارج از کشور

صدها نفر از آمریکایی ها در خارج از کشور در حال تلاش برای به دست آوردن خانه به دام افتاده در جهانی یخ در مسافرت های بین المللی و توده قرنطينه. محاصره توسط درخواست برای کمک وزارت امور خارجه و سفارتخانه ها در سراسر جهان ارائه داده اند کمی به هیچ کمک برخی از رشته مسافران می گویند.

این بخش است که انتظار می رود به زودی هشدار آمریکایی ها به سفر خارج از کشور و در همه حال با توجه به سیاسی و نیویورک تایمز. انتظار می رود “سفر نیست” مشاوره توصیه آمریکایی ها در حال حاضر در خارج از کشور یا بازگشت به ایالات متحده و یا آماده سازی به سر خم کردن جایی که آنها هستند.

گیر در فیلیپین کریس و پیرس و همسرش, نیلا, تماس سفارتخانه های آمریکا در مانیل و سبو از طریق ایمیل و تلفن 70 بار. هیچ پاسخ به آنها می گویند. “من متوجه آنها احتمالا تحت الشعاع” کریس پیرس گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. “اما در همان زمان همه شهروندان ایالات متحده باید یک اولویت است. … من نمی تواند کمک کند اما احساس می کنم ما در حال رها شده است.”

– Deirdre Shesgreen یک Morgan Hines

ما مسیر را دنبال میکنیم ایتالیا ؟

ایالات متحده می تواند به زودی پیدا کردن که آیا این احتمال وجود دارد که بعد از کره جنوبی و ایتالیا وقتی که می آید به شتاب از coronavirus موارد و مرگ و میر. کره جنوبی موفق به “صاف منحنی” با اقدام تهاجمی. یک تجزیه و تحلیل داده ها توسط ایالات متحده آمریکا امروز نشان می دهد که آمریکا در مسیر روند است نسبت به ایتالیا است که در آن شرایط در حال وخیم تر.

“هنگامی که شما در یک منحنی نمایی هر لحظه خطرناک است” فرانسیس کالینز مدیر موسسه ملی سلامت گفت: ایالات متحده آمریکا امروز.

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از بدترین-مورد-سناریو این است که تا به 210 میلیون آمریکایی را آلوده دسامبر. بر اساس این پیش بینی 21 میلیون نفر خواهد نیاز به بستری شدن در بیمارستان و 200,000 تا 1.7 میلیون می میرند. کالینز گفت که اگر آمریکا طول می کشد اقدامات شدید “ما قطعا باید قادر به بلانت” آمریکا منحنی. “اما اجازه دهید روشن شود: وجود دارد رفتن به یک جاده بسیار خشن.”

– کیم Hjelmgaard و جیم Sergent

لاس وگاس فرودگاه برج تعطیل

درجه برج کنترل ترافیک در فرودگاه بین المللی McCarran در لاس وگاس بسته شد به طور موقت پنج شنبه پس از یک کنترل کننده آزمایش مثبت برای COVID-19 اداره هوانوردی فدرال گفت. کنترل کننده آزمایش مثبت چهارشنبه.

فرودگاه “باز است با ادامه عملیات در میزان کاهش می یابد با توجه به بسته شدن برج صبا” با توجه به توییتر ارسال از فرودگاه پنج شنبه.

با توجه به FAA برخی از ورود پرواز در لاس وگاس تاخیر شد به طور متوسط شش ساعت و 37 دقیقه است.

برج بود توقیف برای “عمیق و کامل تمیز کردن” FAA سخنگوی ایان گرگور در بیانیه ای گفت. “آژانس در حال کار برای تعیین چگونه بسیاری از کنترل ترافیک هوایی را به خود منزوی کردن از در معرض بودن به کنترل کننده که تست مثبت یا مناطق کنترل کار کرده است.”

— Curtis تیت

کنگره: ‘بدترین سرد من تا به حال’

تشکر. ماریو دیاز-Balart R-Fla., اعلام کرد که او دارای آزمایش مثبت تبدیل شده عضو کنگره به قرارداد به سرعت در حال گسترش ویروس. ساعت بعد Rep. بن McAdams, یک دموکرات از ایالت یوتا اعلام کرد او تا به حال آزمایش مثبت است.

“من احساس بسیار بد است. من فکر می کنم این است که احتمالا بدترین سرد من تا به حال اما (من) گرفتن توسط” McAdams گفت: ان بی سی نیوز’ امروز از قرنطینه پنج شنبه. او گفت که خانواده اش است “نه خروج از خانه برای هر چیزی است.” “گرگ و برخی دیگر از اعضای کنگره می گویند که قانونگذاران باید قادر به رای دادن از راه دور برای جلوگیری از سفر به عقب و جلو به واشنگتن است. حداقل 15 قانونگذاران تا کنون رفته به خود شده است.

– Christal هیز, ایالات متحده آمریکا امروز و دیوید DeMille سنت جورج (یوتا) طیف & اخبار روزانه

بازار سهام باز می شود در پایین لبه بالاتر

سهام ایالات متحده باز پایین تر یک بار دیگر روز شنبه اما دوباره به متوسط سود یک روز پس از چهارشنبه 6 ٪ -plus سقوط. داو دهکدهای از دست داد تقریبا همه از آن سود پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را افتتاح. سهام در آسیا موفق به نگه داشتن بر روی باز کردن دستاوردهای پنج شنبه, چوبکشی بیشتر پس از آخرین فروش در وال استریت در میان ترس از طولانی مدت coronavirus ناشی از رکود اقتصادی است.

بازار بورس نیویورک گفت: آن را به طور موقت نزدیک آن طبقه تجاری و انتقال به تجارت الکترونیکی موثر دوشنبه آینده. “NYSE را طبقه تجاری ارائه ارزش منحصر به فرد برای صادر کنندگان و سرمایه گذاران اما بازارهای ما به طور کامل قادر به عامل در تمام الکترونیکی, مد” گفت: Stacey کانینگهام جمهور از بورس نیویورک.

– جسیکا مانتون

سرمه را خاموش می بندد 1,100 فروشگاه

Kohl’s Corp. بسته است همه از آن حدود 1,100 فروشگاه های خرده فروشی در سراسر کشور در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر. سرمه فروشگاه را در 7 p. m. به وقت محلی روز شنبه این شرکت اعلام کرد که در انتشار اخبار. فروشگاه ها بسته خواهد شد حداقل تا آوریل 1.

این شرکت گفت: این امر پرداخت آن ذخیره کارکنان دو هفته’ حقوق و دستمزد.

مشتریان هنوز هم قادر خواهد بود به فروشگاه از طریق سرمه وب سایت و برنامه. در اوایل این هفته کول اعلام کرد که این امر کاهش ساعت فروشگاه خود را باز بودند به دلیل “نرم” در فروش.

— سارا Hauer, Milwaukee Journal Sentinel

شهردار نیویورک بسیج پزشکی سپاه ذخیرۀ

شهردار نیویورک, بیل د Blasio خواست بازنشسته مراقبت های بهداشتی کارگران برای پیوستن به این شهر نبرد در برابر COVID-19 گفت: 9,000-عضو پزشکی ذخیره سپاه خواهد بود بسیج بلافاصله به صورت داوطلبانه است. این گروه شامل عمدتا بازنشسته بهداشت و درمان کارگران اما د Blasio گفت: هر کسی که با بهداشت و درمان آموزش خواهد بود خوش آمدید به داوطلب.

“اگر شما به یک پزشک کارگر شما هر گونه آموزش مناسب ما نیاز شما و ما به شما حق دور” د Blasio گفت: در ضبط پنج شنبه منتشر شده در رسانه های اجتماعی. “شهرستان خود را به شما نیاز دارد در حال حاضر.”

این شهرستان شاهد رونق در موارد و رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: USNS راحتی مستقر خواهد شد به بندر نیویورک در ماه آینده. 1000 تخت بیمارستان کشتی دارای 12 به طور کامل مجهز به اتاق عمل و “خواهد شد به طور قابل توجهی افزایش نیویورک بیمارستان افزایش ظرفیت” کومو در بیانیه ای گفت.

فلوریدا رسومات قطره مشروب الکلی ضد عفونی کننده برای

فلوریدا و صنعت تقطیر شده متوقف ساخت مشروبات الکلی در حمایت از ضد عفونی کننده دست – و آن را در دادن چیزهای دور به صورت رایگان. مس پایین و صنعت تقطیر در هولی هیل اعلام کرد BYOB ارائه – شما را به بطری آنها را پر کنید و آن را در روز چهارشنبه. در عرض چند ساعت آنها داده بود دور 20 گالن عمدتا در 4-انس هرچه. مشتریان شامل نمایندگان از یک کلانتر و یک آتش نشانی. وجود متخصص زنان و زایمان, پزشکی, کلینیک کارگران و معلمان مدرسه و صنعت خدمات حرفه ای.

“ما فقط در تلاش برای گسترش برخی از نیت گفت:” جنی کریگ که صاحب کسب و کار با شوهرش جرمی و پدر و مادر خود را. “این دیوانه است زمان رفتن در حال حاضر و ما می خواهم به انجام آنچه ما می توانیم برای کمک به.”

– سوزان Hirt دیتونا در ساحل, اخبار مجله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>