Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: ادامه اعتراضات به عنوان برگ برنده می گوید حامیان به ‘آزادی’ متحده; تگزاس برطرف خرده فروشی, فروشگاه, قوانین

کشور در حال حرکت رو به جلو در متناسب و شروع می شود بیش از coronavirus گیر با تگزاس اعلام کاهش محدودیت ها در فروشگاه های خرده فروشی و بازگشایی پارک در حالی که معترضان در برخی از ایالت ها را در فرمانداران تمسك به ماندن در خانه ، بازار سهام شد تا, و مواد مخدر را نشان می دهد وعده برای درمان ویروس.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت این کشور نزدیک به “نور در انتهای تونل”. موارد جدید هستند “کم و ثابت” در سواحل غرب به عنوان موارد و بستری شدن در بیمارستان کاهش در نقاط مانند شهر نیویورک و نیواورلئان, معاون رئیس جمهور, مایک پنس گفت.

اما سیل از گریم اخبار نیز نشان می دهد نشانه کمی از کند. بی سابقه بیکاری در هفته گزارش را تبدیل به هنجار برخی از محرک های پرداخت در برزخ تنش بیش از برخی از ایالت های اجتماعی فاصله محدودیت باعث تظاهرات و ویروس مرگ و میر همچنان به صعود.

آخرین آمار و ارقام مرگ و میر در ایالات متحده به عنوان شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز تحت فشار قرار دادند و در مجموع مرگ و میر در کشور به بیش از 37,000 که از صبح روز شنبه. ایالات متحده آمریکا و مرگ جهانی بالغ شده اند غیر منتظره ای فرار این هفته به احتمال زیاد در بخشی به دلیل جدید شمارش روش برای مردگان در شهر نیویورک و به تازگی تجدید نظر اعداد در چین است.

وجود دارد بیش از 706,000 coronavirus موارد در ایالات متحده و بیش از 2.25 میلیون نفر در سراسر جهان روز شنبه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است.

صدها تن از بیش از coronavirus محدودیت

تظاهرات بریدن این هفته در سراسر کشور با یک پیام مشترک به فرمانداران: آرامش سخت اقامت در خانه دستور اعزام به مبارزه با رمان coronavirus.

روز چهارشنبه در شاید بزرگترین اعتراض تا کنون هزاران نفر از رانندگان قفل و لانسینگ, میشیگان. و در روز جمعه یک مرد در اعتراض به دست زدن به از شیوع کروناویروس در فلوریدا زندان گرفته شده بود را بازداشت و پس از او به دام افتاده خود را در دو بتن-بشکه پر خارج فرماندار عمارت, پلیس گفت:.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت برخی از ایالت’ محدودیت های “بیش از حد” و به نام هواداران برای “آزادی” می گوید که تجربه کرده اند تظاهرات.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که دستورالعمل متحده شروع به باز کردن اقتصاد خود است lurched از کوبیدن دموکراتیک فرمانداران به گفته او توسعه یافته دوستی با آنها و بازگشت به حمله به آنها را. در یک سری از مبارز توییتهایی جمعه تهمت دفاع از عملکرد خود در ویروس خود را تمدید انتقاد از رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو و حمله سلف خود باراک اوباما ،

مقامات بهداشت هشدار داده اند در برابر آرامش محدودیت بیش از حد به زودی برای عدم مناسب تست برای پیگیری که در آن بیماری گسترش می یابد و در ادامه به آن داشته باشد.

– Joel شانون بارت یانسن جان Fritze دیوید جکسون, Alicia Devine و جیم Rosica

تگزاس باز, پارک, برطرف, خرده فروشی, فروشگاه, قوانین, اما نگه می دارد و مدارس بسته

تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت اعلام کرد دستور اجرایی جمعه که به سهولت برخی از شدید ترین coronavirus محدودیت در فروشگاه های خرده فروشی و پارک اما اعلام کرد که تمام مدارس دولتی و خصوصی بسته باقی خواهد ماند برای بقیه سال تحصیلی.

ابوت گفت: تمام فروشگاه ها در تگزاس خواهد بود قادر به کار خرده فروشی-to-go آغاز جمعه آینده که در آن آنها می توانند ارائه موارد به مشتری ماشین و خانه و یا مکان های دیگر.

پارک دولت خواهد بود بازگشایی شد شنبه. بازدید کنندگان باید پوشیدن پوشش صورت یا ماسک و حفظ فاصله 6 فوت از غیر اعضای خانواده و جمع آوری در گروه های بیش از پنج.

“ما در حال حاضر شروع به دیدن glimmers که بدترین COVID-19 ممکن است به زودی پشت سر ما” ابوت روز جمعه گفت. “ما نشان داده که ما می توانیم کررل coronavirus.”

فرماندار گفت که موثر شنبه ممنوعیت عمل جراحی غیر ضروری را سست می شود و به پزشکان اجازه می دهد برای انجام روش های چنین به عنوان تست تشخیصی برای سرطان بدون نیاز به دریافت معافیت به عنوان طولانی به عنوان آنها نمی نایاب بیمارستان فضا و تجهیزات حفاظت فردی مورد نیاز برای درمان COVID-19 بيمار.

– جاناتان Tilove

مواد مخدر گزارش نشان می دهد وعده درمان coronavirus

یک Gilead Sciences داروی ضد ویروس گزارش شده است که نشان دادن وعده برای درمان coronavirus. Remdesivir است که باعث “بهبود سریع در تب و علائم تنفسی با تقریبا تمام بيماران ترخيص شده در کمتر از یک هفته” در بیماران در بیمارستان شیکاگو پزشکی, سایت آمار گزارش شده است.

“کل جهان شده است انتظار برای نتایج از جلعاد را در آزمایش های بالینی و نتایج مثبت به احتمال زیاد منجر به سریع مصوبات توسط سازمان غذا و دارو و دیگر سازمان های نظارتی,” آمار گزارش شده است. “اگر بی خطر و موثر, آن می تواند تبدیل به اولین درمان تایید شده در برابر این بیماری است.”

Remdesivir یکی از داروهای متعدد در حال توسعه به درمان و یا درمان coronavirus. آزمایش های بالینی انجام شده برای اطمینان از ایمنی و اثر بخشی و هیچ تضمینی وجود ندارد شیکاگو بیمارستان نتایج خواهد بود تکرار در جای دیگر.

Evercore ISI مواد مخدر صنعت تحلیلگر Umer Raffat نوشت: اواخر روز پنجشنبه در یک پژوهش توجه داشته باشید که آن را “نه یک گلوله نقره ای” اما دلیل به “با احتیاط خوش بینانه است.”

– Nathan Bomey

نیویورکی می توانید دریافت تصویری

در ایالت نیویورک, ارتباط جنسی, در حال حاضر قادر به دریافت تصویری به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

در شنبه توجیهی رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو به نظر می رسید نامشخص در ابتدا وقتی پرسید که توسط یک خبرنگار اگر ازدواج بودند ممکن است در طول بحران.

درخواست با صدای بلند به کارکنان خود را به آنچه آنها انجام می دهند در مورد آن خود را رئیس ستاد ملیسا DeRosa شروع به پریدن کرد در با پاسخ.

“ما در واقع باید در مورد آن فکر,” او گفت:. “ما امروز با امضای یک فرمان اجرایی اجازه می دهد مردم برای دریافت مجوز ازدواج از راه دور و اجازه دادن به کارمندان برای انجام مراسم بیش از ویدئو. بنابراین در صورتی که یک خیابان از مردم می خواهید برای پایین رفتن از آن خواهد شد در دسترس به آنها.”

کومو به سرعت تایید این ایده.

“تصویری مراسم ازدواج,” او گفت:. “در حال حاضر وجود دارد هیچ بهانه ای هنگامی که سوال می آید تا برای ازدواج. هیچ بهانه ای. شما می توانید آن را با زوم: “بله یا نه.””

– داگ Stanglin

گزارش نشان می دهد Latinos آمادگی برای مبارزه با کروناویروس

لاتینی ها در سراسر ایالات متحده در حال آمادگی برای نبرد خود را در برابر coronavirus یک بحران است که تهدید به ترک بسیاری از در این در حال حاضر آسیب پذیر جمعیت بیمار و بی بضاعت با توجه به یک گزارش جدید. به دلیل ترکیبی از عوامل از جمله کار در پایین پرداخت خط مقدم شغل و عدم پس انداز و بیمه بهداشت و درمان — Latinos هستند shouldering نامتناسب بار در طول این بحران است.

گرفتاری های فعالان می گویند باید یک اثر موج دار شدن به عنوان کشور تلاش می کند تا دوباره باز کنید.

“ما در سریع ترین بخش رو به رشد در ایالات متحده پس چه اتفاقی می افتد به ما خواهد طنین انداز می گوید:” پریسیلا گونزالس مدیر مبارزات انتخاباتی برای Mijente ملی عدالت اجتماعی سازمان که همراه با کار شورای آمریکای لاتین پیشرفت بررسی وضعیت Latinos در “تاثیر COVID-19 در لاتینی ها در ایالات متحده”

در سراسر کشور تنها 49 درصد از Latinos دسترسی به مراقبت های بهداشتی خصوصی, پایین ترین از هر گروه جمعیتی, این گزارش می یابد. برخی از 70 درصد هیچ دارایی در حساب بازنشستگی.

در ضمن خیلی به شدت نشان داده شده در مزارع و در فروشگاه و انبارها ضروری کسب و کار است که باز باقی می ماند در طول ویروس shut-down. این مشاغل اغلب پیدا کردن کارگران ازدحام با هم یا رو به مکان مناسب و بدون تجهیزات ایمنی.

– مارکو دلا اجوف

تهمت ایمان رهبران بحث مرحله به مرحله در بازگشت از عبادت

مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار تماس با رهبران مذهبی در روز جمعه که شامل بحث و گفتگو در مورد مرحله به مرحله-در بازگشت به گسترده تر در شخص عبادت پس از هفته ها از خدمات مذهبی تا حد زیادی تغییر آنلاین در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن را در تماس با آمد و یک روز پس از کاخ سفید شامل خانه عبادت در میان “سالن بزرگ” است که می تواند قادر به بازگشایی در حالی که رعایت “سخت فیزیکی فاصله پروتکل” در مرحله اول از سه بخش برنامه ریزی برای بازگشایی یک اقتصاد آمریکا که منجمد شده است با تلفات بسیار مسری ویروس.

تماس شامل نمایندگانی از چندین فرقه های مسیحی را به عنوان به خوبی به عنوان یهودی و اسلامی, رهبران, با توجه به بیانیه ای توزیع شده توسط کاخ سفید است.

جک گراهام کشیش تگزاس مبتنی بر Prestonwood کلیسای باپتیست گفت: تماس شامل گفتگو در مورد “چگونه ما در مورد آوردن مردم با هم” و اضافه کرد که کسانی که درگیر توافق کردند که “ما در حال رفتن به انجام این کار با دقت و به تدریج و قرار نیست مردم در خطر است.”

– آسوشیتد پرس

هاوایی استان ها شروع به خاموش کردن اجاره تعطیلات

به عنوان coronavirus همچنان به اسلم ایالات متحده شهرستانهای استان در هاوایی به آرامی شروع به تعطیل اجاره تعطیلات.

همانطور که از ظهر دوشنبه, هاوایی تا به حال 553 تایید موارد coronavirus و نه نفر فوت کرده است با توجه به دولت در سایت. در همین حال رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige در روز جمعه تعطیل سواحل و محدود قایقرانی تفریحی و ماهیگیری برای دو نفر.

در حالی که Ige اعلام کرده است هتل ها و متل ها به عنوان ضروری کسب و کار است که می تواند باز باقی می ماند اجاره برای تعطیلات و یا مهره و صبحانه گنجانده شده است. بنابراین شهرستانهای استان در حال گرفتن محدودیت یک گام بیشتر: کائوآئی در هاوایی و شهرستانهای شهرداران در حال بستن اجاره تعطیلات.

در آوریل 10, Hawaii County شهردار هری کیم اعلام کرد که تخت خواب و صبحانه, اجاره کوتاه مدت و هم سهام باید متوقف عملیات. هر مهمان که در حال حاضر وجود دارد ممکن است باقی بماند و تا پایان خود را از قبل رزرو دوره است.

کیم قانون به اثر رفت مارس 13 و انتظار می رود برای ادامه از طریق 30 آوریل هر چند که تاریخ منوط به تغییر در رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige یا کیم اختیار در آینده اضطراری اعلام.

– مورگان Hines

که در آن است از دست رفته خود را محرک پرداخت ؟

آمریکایی ها در حال رسیدن به تهیه مالیاتی و پوشش در دفاتر خود در سراسر کشور برای پیدا کردن آنچه رخ داده به محرک چک.

پاسخ: IRS فرستاده کسانی که از دست رفته پرداخت به واسطه حساب بانکی اگر یک مشتری یک پیشرفت خود را در اظهارنامه مالیاتی مالیات حرفه ای می گویند.

مشتریان نوک تهیه مالیاتی به مشکل زمانی که آنها با استفاده از دریافت و پرداخت های دولت جدید محرک سپرده ردیابی پورتال و کشف که پرداخت تا 1200 $برای افراد ارسال شد به یک شماره حساب آنها را به رسمیت نمی شناسد.

IRS گفت: آن را در حال حرکت است به ارائه اطلاعات اضافی و حل و فصل هر گونه مسائل به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. اینجا بیشتر بخوانید.

– Dalvin قهوه ای و جسیکا مانتون

Walmart, باشگاه سام به نیاز کارکنان به پوشیدن ماسک صورت

خارج شده و باشگاه سام نیاز کارکنان به پوشیدن ماسک یا دیگر پوشش صورت شروع دوشنبه برای جلوگیری از گسترش ویروس.

خریداران را تشویق به پوشیدن ماسک صورت به عنوان بخشی از خرده فروشان’ به روز شده COVID-19 پاسخ. غول خرده فروشی اعلام کرد که تغییرات در نامه ای به کارکنان که نوشته شده بود در Walmart.com اواخر جمعه.

کارکنان می توانند خود را به ارمغان بیاورد ماسک اگر آنها با دستورالعمل های خاص و یا خرده فروشان می گویند که آنها را با ارائه آنها را کارکنان پس از عبور روزانه سلامت و صفحه نمایش متوسط چک که اول اعلام کرد, مارس 31.

– کلی Tyko

مغلوب ساختن پیشی جستن Mar-a-لاگو furloughs ‘غیرضروری’ کارکنان

دو تا از مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان خواص در جنوب فلوریدا — مار-یک-لاگو باشگاه در پالم بیچ و تهمت دورال در میامی — باید furloughed همه “غیر ضروری” کارکنان در مجموع 713 مردم با توجه به کوروناویروس.

این furloughed کارگران شامل هر دو محیط داخلی و خارجی کارکنان و طیف وسیعی از ماشین های ظرفشویی به جوانب مثبت تنیس به دستیاران اجرایی. هر دو furloughs هستند گفت: به طور موقت اگر چه هنگامی که کارگران را به نام ناشناخته باقی مانده است.

Coronavirus همه گیر است فلج توریستی گرا فلوریدا اقتصاد را وادار به بسته شدن بسته شدن از هتل ها و رستوران ها و کاباره ها و امکانات تفریحی فقط قبل از سودآور بهار فصل تعطیلات.

Mar-a-لاگو باشگاه برای اولین بار به اطلاع اعضای یک جزئی از بسته شدن در مارس 19, در پاسخ به نگرانی های بهداشتی مربوط به شیوع کروناویروس که تاثیر آن رستوران و آبگرم و لغو کلاس های ایروبیک.

– Shannon Donnelly, نخل, ساحل, اخبار روزانه

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام بسته امداد برای کشاورزان

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام کرد 19 میلیارد دلار بسته امداد در روز جمعه برای کمک به کشاورزان آمریکایی شده اند که از نظر مالی صدمه دیده توسط شیوع کروناویروس.

کمک بسته شامل یک توده دولت خرید 3 میلیارد دلار در فراورده های لبنی و تولید گوشت و محصولات و 16 میلیارد دلار در پرداخت های مستقیم به کشاورزان و دامداران برای تقویت درآمد خود را با توجه به وزارت کشاورزی منشی سانی Perdue.

“این کمک خواهد کرد که ما کشاورزان و دامداران و آن پول خوبی سزاوار” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید جمعه.

کاهش در هزینه های مصرف کننده و سازندگان: رستوران تحت اجتماعی-فاصله محدودیت طرح میتوانست به ایالات متحده عرضه مواد غذایی و زنجیره ای در حالی که همه گیر است مانع صادرات آمریکا محصولات کشاورزی.

کشاورزان ایالات متحده که در حال حاضر شده است صدمه دیده توسط آمریکا اختلافات تجاری پیش بینی به از دست دادن 20 میلیارد دلار در درآمد خالص در سال 2020 با توجه به یک به روز رسانی اقتصاد گزارش منتشر شده در این ماه توسط سازمان غذا و کشاورزی سیاست پژوهشگاه در دانشگاه میسوری.

– کورتنی سوبرامانیان و جان Fritze

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de