Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: متحده فاش بازگشایی قصد دارد; مستند اعتراضات گرم; شهر نیویورک را لغو عمده ژوئن حوادث

ظاهرا coronavirus-رایگان کشتی کروز لوکس بود و پایان آن 15-هفته اودیسه در بندر دوشنبه در حالی که در صفحه اصلی در ایالات متحده مرگ و میر افزایش تقریبا 2000 و رهبران سیاسی bickered بیش مستندات, کمک مالی و تظاهرات.

در واشنگتن یک معامله به نظر می رسد به ارائه اضافی $300 میلیارد دلار برای کسب و کارهای کوچک خرد stay-at-home سفارشات. این قرارداد نیز ارائه کمک های مالی بیشتر برای بیمارستان ها و برای تست. در نیویورک, مقامات بهداشت عمومی برنامه ریزی به پا زدن کردن گسترده ترین تست آنتی بادی مبارزات انتخاباتی در این کشور است.

در پنسیلوانیا, شهرستان پایتخت از هریسبورگ اعتراض برنامه ریزی شده بود روز شنبه توسط مخالفان رژیم صهیونیستی است. تام ولف را محدود ماندن در خانه سفارش دهید. هفته گذشته پنسیلوانیا مقننه تصویب یک لایحه که بازگشایی برخی از کسب و کار اما گرگ از حزب دموکرات گفته است او را وتو کند. مشابه تظاهرات شده اند springing تا در سراسر کشور در روزهای اخیر به بیکاری تعداد افزایش و صبر رقیق.

آمریکا مرگ و میر پیشی گرفته 40,000 با بیش از 750,000 تایید موارد به گفته جان هاپکینز داده است. تعداد در سراسر جهان موارد بود نزدیک 2.5 میلیون با بیش از 165,300 مرگ و میر.

بیشتر از ما ممکن است تا به حال COVID-19 و آن را نمی دانند

تحقیقات جدید نشان می دهد که بسیاری از مردم تا به حال coronavirus بدون علائم سوخت امیدواریم که که آن را تبدیل به بسیار کمتر کشنده تر می ترسید. اما بدون گسترده آنتی بادی آزمایش این امر نیز آن را دشوار است به دانستن که در اطراف شما ممکن است مسری پیچیده تصمیم گیری در مورد بازگشت به کار و مدرسه و زندگی عادی.

در هفته گذشته گزارش “سکوت عفونت ها” را از یک پناهگاه بی خانمان در بوستون, ایالات متحده, نیروی دریایی, ناو هواپیمابر, زنان باردار در بیمارستان نیویورک چندین کشور اروپایی و کالیفرنیا. مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری می گوید: 25 درصد از افراد آلوده ممکن است علائم. مقامات پنتاگون می گویند آن را ممکن است به عنوان بالا که 60% تا 70% در میان پرسنل نظامی است.

پنسیلوانیا آخرین دولت به دیدن تظاهرات

سازمان دهندگان گروه های مخالف به تعطیلی مدارس و کسب و کار در پنسیلوانیا در طول coronavirus بحران وعده داده شده اجتماعی دور رالی در ظهر دوشنبه در کنگره به تماس برای “شروع مجدد اقتصاد است.” متی Bellis تاسیس یک گروه به نام دوباره باز PA که او می گوید انباشته شده است بیش از 18,000 اعضای. او گفت KDKA رادیو که معترضان به طرح “دایره واگن در سراسر کشور خانه اجازه دهید آنها را می دانم که صدای بوق شاخ در اتومبیل های خود را که ما می خواهیم برای بازگشایی PA.”

رژیم صهیونیستی. تام ولف منتشر فاز-در برنامه هفته گذشته با هدف بازگشایی دولت ارائه شده اما چند جزئیات و هیچ جدول زمانی. محدودیت در تجمع جرم در محل باقی می ماند برای مدت زمان از بازگشایی روند و یک “قوی تست رژیم” باید در محل در مناطقی که مجاز به بازگشایی شده است.

گرجستان, کارولینای جنوبی به فاش کردن برنامه ای برای بازگشایی

فرمانداران از ایالت کارولینای جنوبی و گرجستان برنامه ریزی, اخبار کنفرانس ها برای بعد دوشنبه در میان منطقه ای ایران با هدف آغاز روند عقب مستند سفارشات. در کارولینای جنوبی متعدد نمایندگان مجلس گفت: Greenville, اخبار آنها مطلع شنبه توسط رژیم صهیونیستی. هنری مک مستر را که در فروشگاه های خرده فروشی و سواحل را مجاز به بازگشایی شده است. مک مستر گزارش را محدود به تعدادی از مشتریان در بازگشایی فروشگاه به 20 درصد خود را آتش-کد ظرفیت. اجتماعی فاصله قوانین نیز اعمال خواهد شد به سواحل. دولت Rep. استوارت جونز مانند مک مستر یک جمهوریخواه به نام طرح “یک گام اول است.”

گرجستان رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ پناهگاه-در محل به منظور برنامه ریزی شده است برای اجرا از طریق پایان ماه آوریل است. کمپ کشید گرما برای صدور سفارش و پس از بسیاری کشورهای دیگر.

– کرک قهوه ای, Greenville, اخبار

در میان همه گیر ماری جوانا بی سر و صدا می رود جریان اصلی

بسیاری از فروشگاه های ماری جوانا توقیف توسط مستندات به استقبال این تغییر اجازه می دهد مشتریان برای سفارش آنلاین و انتخاب کنید تا منظقه. که یک تغییر عمده از زمانی که هر یک از فروشنده و خریدار تا به حال به شخصا تایید مجوز فروشگاه کارگر. در کالیفرنیا, فروشگاه تا حد زیادی روشن به یک مدل تحویل. تنظیم کننده در بسیاری از کشورها اعلام شاهدانه مغازه های ضروری کسب و کار در تاریخ همتراز با مواد غذایی و گاز و مشروب. برخی از شاهدانه طرفداران خوشبین هستند شیوع ارائه یک فرصت برای حرکت بیشتر به جریان اصلی.

“در دریای از هرج و مرج این یکی از بزرگترین لحظات در صنعت ما تاریخ” سرمایه گذار مورگان Paxhia گفت.

– ترور هیوز

مغلوب ساختن پیشی جستن ‘OK’ با لاس وگاس با وجود تعطیلی شهردار خشم

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او را “OK” با نوادا بسته شدن غیر ضروری از کسب و کار است که توقیف لاس وگاس قمار روز پس از شهردار این شهرستان به نام shutdown “کل جنون.” مغلوب ساختن پیشی جستن به پشتیبانی واجد شرایط یکشنبه به نوادا را به لیبریا استیو Sisolak را بسته میان coronavirus بیماری همه گیر. نوادا است 3,728 تایید موارد coronavirus با 155 مرگ و میر. لاس وگاس شهردار کارولین گودمن که شناسایی به عنوان یک کشور مستقل به نام Sisolak اجازه می دهد تا کسب و کار برای بازگشایی شده است.

“”آنها بسته یک هتل بزرگ در نوادا که من در لاس وگاس. آن را بسیار شدید گام او در زمان. من با آن OK” گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن. “اما شما می توانید تماس بگیرید که یکی از دو راه.

– برایان الکساندر

ایالت نیویورک شروع به جرم آنتی بادی آزمایش کمپین

ایالت نیویورک آغاز خواهد شد آنتی بادی آزمایش هزاران نفر از ساکنان این هفته را امتحان کنید و تعیین وسعت شیوع کروناویروس Gov. اندرو کومو روز یکشنبه گفت. کومو گفت: یک تست شد و تایید شده توسط FDA و تست برگزار خواهد شد “در تهاجمی ترین راه در کشور است.”

آنتی بادی آزمایش نشان دهنده چگونه بسیاری از مردم آلوده شده توسط virus. کارشناسان بهداشت و امیدوارم که این آنتی بادی ارائه مردم با دفاع در برابر COVID-19. کومو گفت جدید, موارد بستری شدن در بیمارستان و لوله همه به نظر می رسد به عقب در دولت خود را. جدید ترین مرگ روزانه تلفات 507 بود پایین تقریبا 10% از روز قبل و به نمایندگی از کمترین مجموع در بیش از دو هفته است.

“همه نشانه این است که ما در تبار او گفت:” از وقوع. “است که در تمام اعداد است.”

معامله نزدیک به پول برای کسب و کارهای کوچک و بیمارستان و تست

مقابله با دموکرات ها را به دوباره پر کردن اضطراری کسب و کار کوچک وام برنامه می تواند چکش را دوشنبه و کنگره می تواند با تصویب بودجه اضافی برای برنامه این هفته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت:. این برنامه طراحی شده است برای حفظ حقوق به کارگران در میان اقتصادی shutdown ناشی از کوروناویروس بود متوقف شد پنج شنبه پس از آن سوخته و از طریق آن اولیه 350 $میلیارد دلار. دموکرات شده اند برگزاری و خواستار این لایحه شامل پول برای بیمارستان ها و آزمایش است.

“ما بسیار خوب است, مذاکرات در جریان در حال حاضر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت:.

– ویلیام Cummings

سهام با وجود کاهش سیگنال های احیای اقتصادی

سهام ایالات متحده شد و معاملات به شدت کاهش دوشنبه با وجود نشانه های این کشور slumbering اقتصاد می تواند به زودی شروع به بیدار. داو صنعتی و گسترده تر از استاندارد و پور را به طور متوسط بود پایین بیش از 1٪. این با وجود چندین متحده اعلام به آغاز طرح کاهش مستند محدودیت. شرکت های ملی نیز شروع به هم بزنید – بوئینگ راه اندازی شد برای شروع ramping تا تولید در واشنگتن که در آن حدود 27000 نفر می تواند بازگشت به کار این هفته planemaker گفت. بیشتر نگرانی های فوری برنده شد روز از جمله کاهش قیمت نفت و قایق از سه ماهه اول گزارش های درآمدی ناشی از این هفته مطمئن برای منعکس کردن ویروس-محور تحول اقتصادی.

کشتی پیچد تا 15 هفته کروز با گزارش موارد ویروس

چندین داستان های ترسناک پدید آمده در هفته های اخیر از کشتی های کروز در حال مبارزه برای پیدا کردن استقبال بنادر در حالی که مبارزه گاهی اوقات مرگبار امواج از coronavirus. نه چندان کاستاریکا Deliziosa که مسافران شروع پیاده در بارسلونا روز دوشنبه پس از سفر جهان برای 15 هفته در حالی که جدید کروناویروس گسترش بر روی زمین است. صاحب کاستاریکا Crociere یک شرکت ایتالیایی می گوید: این کشتی هیچ مورد از COVID-19 ویروس در هیئت مدیره. قایق میره آخرین پنج هفته با و بدون تماس انسان با جهان خارج است. صدها قایق را 1,831 مسافران از جمله 168 اسپانیایی ها بودند و انتظار می رود برای به دست آوردن قایق در اسپانیا و بقیه شد و انتظار می رود برای انجام این کار در آینده و آخرین توقف در جنوا, ایتالیا.

شاهزاده فیلیپ تحسین ضروری کارگران; استرالیایی تقلا برای PPE

ملکه الیزابت دوم را صادر نادر بیانیه عمومی, ستایش کسانی که در مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس جدید و نگه داشتن خدمات ضروری در حال اجرا است. پرنس فیلیپ که تبدیل به 99 در ماه ژوئن را تحسین “حیاتی و فوری” کار علمی پزشکی حرفه ای و همچنین افراد مشغول به کار در تولید مواد غذایی جمع آوری زباله و پستی و تحویل خدمات.

این shoutout می آید به عنوان بیمارستان سازمان در حال کوبیدن دولت بریتانیا برای شکست خود را به کادر پزشکی لباس مناسب و تجهیزات برای مقابله با COVID-19 شیوع. با بسیاری از وعده های نقش برآب کریس Hopson از بیمه خدمات درمانی ارائه دهندگان بی بی سی گفته است “نسبتا کم اعتماد به نفس” است که حمل و نقل از 400,000 فولاد لباسهای رسیده از ترکیه وارد خواهد شد دوشنبه. وزیر فرهنگ الیور Dowden می گوید او امیدوار “است که بعد از امروز که پرواز را خاموش و ما به این لباس.”

هنگامی که موج دوم رسید و چه آن را مانند نگاه ؟

قبل از اولین مرگبار فاز COVID-19 همه گیر آن دوره اجرا شده است دانشمندان نگران موج دوم این بیماری است. COVID-19 نقطه شیرین می تواند همان آنفلوانزا تقریبا اکتبر تا مارس با یک قله بین ماه های اکتبر و نوامبر مدل سازی نشان می دهد. اگر آن رفتار مانند آنفولانزا آن را به حرکت به نیمکره جنوبی در فصل زمستان وجود دارد و سپس بازگشت به نیمکره شمالی خود را برای ماه های سرد سال.

تا زمانی که وجود دارد یک واکسن “این متاسفانه بعید نیست که ما ممکن است موج دوم و یا حتی سوم موج” گفت: پیتر علائم مدیر سازمان غذا و دارو مرکز بیولوژیک ارزیابی و تحقیق که نظارت بر واکسن. “من به لرزیدن که فکر می کنم, اما من فکر می کنم ما باید واقع بینانه است.”

– الیزابت Weise

Walmart, باشگاه سام به نیاز کارکنان به پوشیدن ماسک صورت

خارج شده و باشگاه سام نیاز کارکنان به پوشیدن ماسک یا دیگر پوشش صورت شروع دوشنبه برای جلوگیری از گسترش ویروس.

خریداران را تشویق به پوشیدن ماسک صورت به عنوان بخشی از خرده فروشان’ به روز شده COVID-19 پاسخ. غول خرده فروشی اعلام کرد که تغییرات در نامه ای به کارکنان که نوشته شده بود در Walmart.com اواخر جمعه.

کارکنان می توانند خود را به ارمغان بیاورد ماسک اگر آنها با دستورالعمل های خاص و یا خرده فروشان می گویند که آنها را با ارائه آنها را کارکنان پس از عبور روزانه سلامت و صفحه نمایش متوسط چک که اول اعلام کرد, مارس 31.

– کلی Tyko

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im