Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: تهمت نشانه $2T بسته کمک; بوریس جانسون آزمایش مثبت; ما شهرداران گزارش منابع کمبود

نخست وزیر بوریس جانسون آزمایش مثبت برای coronavirus آمریکا تبدیل به رهبر جهانی در موارد و مجلس تعیین شد به رای گذاشتن 2 تریلیون دلار کمک های اضطراری لایحه جمعه به عنوان COVID همچنان به طاعون جهان است.

در همین حال نیویورک همچنان به چشم انداز مثبت در مرگ و میر به عنوان یک کانون شیوع این بیماری در ایالات متحده Southwest Airlines قصد دارد برای لغو 1,500 پروازهای روزانه جمعه آغاز و پارک ملی گراند کانیون مقامات در حال بسته شدن سه نفر از دره عمیق و باریک محبوب ترین مسیرهای پیاده روی در ظهر.

اما وجود نشانه هایی از یک پوشش نقره ای: خانه برگزار در 9 a. m. ET و تنظیم شده است به رای دادن در 2 تریلیون دلار کمک های اضطراری لایحه که ارائه $1,200 برای اکثر آمریکایی ها همراه با کمک های مالی برای کسب و کارهای کوچک و بیمه بیکاری. مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود به ثبت نام در آن است.

اوایل روز جمعه در ایالات متحده شمارش نزدیک به 86,000 موارد coronavirus با 1,296 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد. بیشتر تأیید انتظار می رود که ایالات متحده در رمپ تا تست. بیشتر 537,000 مردم شناخته شده اند آلوده در سطح جهان و بیش از 24 ، 000 فوت کرده اند.

نخست وزیر بریتانیا بوریس جانسون آزمایش ویروس

نخست وزیر بوریس جانسون شد اولین رهبر جهان برای تست مثبت برای coronavirus جمعه. جانسون تایید عفونت خود را در حساب رسمی توییتر.

بریتانیا رهبر 55 گفت: توسعه علائم خفیف بیش از 24 ساعت گذشته.

“من در حال حاضر خود جدا اما من ادامه خواهد داد برای رهبری دولت پاسخ از طریق ویدئو کنفرانس به عنوان ما به مبارزه با این ویروس” او گفت:.

پرنس چارلز ملکه الیزابت دوم را پسر و وارث تاج و تخت بریتانیا آزمایش مثبت برای coronavirus این هفته بود و خود منزوی در اسکاتلند با توجه به دفتر خود. او تنها نمایش داده می شود علائم خفیف دفتر خود گفت.

– کیم Hjelmgaard

نرخ مرگ و soars در نیواورلئان; شهرستان می تواند تبدیل به آینده کانون

تعدادی از شناخته شده coronavirus موارد در لوئیزیانا شروع به پریدن کرد به 2,305 در روز پنج شنبه افزایش 510 موارد از روز شنبه و در مجموع 83 مرگ و میر با توجه به لوئیزیانا وزارت بهداشت. نزدیک به نیمی از لوئیزیانا موارد — 997 — آمد از نیواورلئان.

جمعیت کثیری گرفتم آورده اند ممکن coronavirus به نیواورلئان در طول مردی Gras جشن.

اما این شهر نرخ فقر و عدم بهداشت و درمان و مسکن مقرون به صرفه همراه با نرخ بالا از ساکنان با موجود شرایط پزشکی ممکن است رانندگی آن رشد انفجاری و می تواند آن را بعد از ایالات متحده, کانون شیوع.

این شهرستان گزارش روز شنبه که a 17-year-old teen درگذشت پس از ابتلا به ویروس, آوردن شهر coronavirus مرگ, شمارش به 46 — بیش از نیمی از این ایالت مجموع تعداد مرگ.

New Orleans, امنیت میهن, مدیر Collin آرنولد گفت: ظرفیت بیمارستان ها در New Orleans منطقه رو به کاهش است و این شهرستان نیاز اضافی تخت بیمارستان در عرض چند هفته.

– ریک جرویس ماریا کلارک و لورنزو ریس

بازارهای سهام آسیا پس از افزایش محرک رشد بازارهای ایالات متحده برای 3 روز

سهام پیشرفته روز جمعه در آسیا پس از وال استریت وارد یک راست سومین روز از دستاوردهای با نزدیک شدن به کنگره تصویب عظیم coronavirus امداد لایحه.

توکیو و سئول شروع به پریدن کرد و 1.2 درصد و شانگهای اضافه 0.6% در حالی که سهام کاهش یافت و در استرالیا.

وال استریت به نظر می رسد به شانه بدبختی اخبار بیکاری به عنوان S&P 500 با افزایش 6.2% آوردن آن سه روز تجمع به 17.6%. داو صنعتی افزایش یافته است و حتی تندتر 21.3% از دوشنبه.

دستاوردهای اوایل این هفته در آمد که در کاپیتول هیل و فدرال رزرو وعده داده شده مقدار شگفت آور از کمک برای اقتصاد و بازار امیدوار به حمایت از آنها به عنوان علل شیوع بیشتر کسب و کار را تعطیل روز به روز.

مغلوب ساختن پیشی جستن و رییس جمهوری صحبت می کنند

ساعت پس از ایالات متحده آمریکا پیشی گرفتن چین به عنوان رهبر جهانی در coronavirus موارد جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت: “بسیار خوب مکالمه” با رئیس جمهور چین.

در یک صدای جیر جیر بعد از 1 p. m. و تهمت گفت که او و یازدهم تا به حال “مورد بحث در جزئیات بزرگ” ویروس است که “ravaging بخش های بزرگی از سیاره ما است.” “چین بوده و از طریق مقدار و توسعه یک درک قوی از ویروس” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما در حال همکاری نزدیک با هم. احترام بسیار!”

در حالی که چین دارای جمعیت چهار برابر اندازه ایالات متحده در روز پنج شنبه پیشی گرفتن آن در بیشتر موارد تایید شده از ویروس.

خطوط هوایی آمریکا پرواز می میرد از coronavirus آسانسور صنعت ترس

پل Frishkorn یک فیلادلفیا مبتنی بر خطوط هوایی آمریکا پرواز و نماینده اتحادیه درگذشت از coronavirus خدمه پرواز اتحادیه تایید پنج شنبه.

Frishkorn 65 ساله بود که به عنوان یک مدافع خستگی ناپذیر برای پرواز سپاه بود که صرف وقت در فیلادلفیا خدمه اتاق “پاسخ دادن به سوالات و کمک به اعضای ما از طریق این زمان دشوار” قبل از اینکه او بیمار با توجه به این بیانیه.

صحبت کردن با تلفن به ایالات متحده آمریکا امروز لری Bassani رئيس جمهور از انجمن های حرفه ای خدمه پرواز گفت که Frishkorn مرگ افزایش یافته است در حال حاضر نگرانی عمیق خود را برای خدمه پرواز در کار میان بسیار مسری ویروس.

– برایان الکساندر

رکورد 3.3 M آمریکایی ها درخواست برای مزایای بیکاری در میان coronavirus

تعداد آمریکایی تشکیل پرونده اولیه برنامه های کاربردی برای مزایای بیکاری شروع به پریدن کرد و تقریبا twelvefold به رکورد 3.3 میلیون در هفته گذشته وزارت کار گفت: ارائه واضح ترین شواهد در عین حال از coronavirus گسترده آسیب به اقتصاد است. در کل خوب بود در بالای 1.5 میلیون ادعاهای اقتصاددانان پیش بینی کرده بود با توجه به متوسط برآورد از کسانی که در نظر سنجی بلومبرگ.

این بیماری همه گیر است و مجموعه ای خاموش ترین ناگهانی نزدیک به خاموش شدن اقتصاد در تاریخ است. بسیاری از رستوران ها و مغازه ها و سینما عرصه ورزش و دیگر جمع آوری لکه های بودند مجبور به بستن درهای خود را و یا مقیاس خدمات – و اخراج کارکنان.

– Paul Davidson

نیویورک می بیند مرگبارترین روز پس از ویروس آمار شهرستان

یک صد نفر در ایالت نیویورک درگذشت جمعه از coronavirus دولت تک مرگبارترین روز پس از این ویروس در مرکز جهانی همه گیر برای اولین بار آمار رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت.

افزایش مرگ و میر تحت فشار قرار دادند نیویورک مجموع تعداد به 365 پس از آغاز ماه مارس زمانی که دولت آن یافت می شود اولین مورد تایید شده از COVID-19.

نیویورک باقی مانده کانون ایالات متحده شیوع کروناویروس با 37,258 موارد تایید شده – تقریبا نیمی از ملی مجموع از پنج شنبه بعد از ظهر. کومو گفت: شیوع اوج در دولت است که هنوز هم حداقل دو هفته دور, و دولت بود مبارزه به اتاق را در بیمارستان ها و به دست آوردن هواکش.

“من نمی خواهم به sugarcoat وضعیت” کومو گفت. “این وضعیت آسان نیست. اما آسان بار نمی جعل شخصیت. این بار دشوار است که جعل شخصیت.”

در همین حال مقامات دولتی از شهرهای شمال ایالت که در آن نیویورک-ساکنان منطقه را خانه دوم به شدت ترغیب آنها به سفر وجود دارد.

– یوسف Spector

سه کودکان مهاجر در آمریکا بازداشت در نیویورک تست مثبت برای COVID-19

سه جزئی بدون همراه کودکان در ایالات متحده بازداشت در نیویورک باید آزمایش مثبت برای coronavirus مقامات روز پنجشنبه گفت.

این کودکان که در سنین و ملیت نیست منتشر شده در سرپرستی دفتر اسکان مجدد پناهندگان (ORR) یک سازمان در درون وزارت بهداشت و خدمات انسانی. دفتر مسئول مسکن مهاجر افراد زیر سن قانونی.

این سازمان گفته است که با انجام یک ارزیابی از کودکان و نمی خواهد آنها را آزاد از نیویورک ارائه دهنده مراقبت امکانات. آن را متوقف کرده است و دادن جزئی بدون همراه کودکان در ایالت های کالیفرنیا و نیویورک و واشنگتن شده اند که سخت ترین ضربه را coronavirus. با بیش از 30000 موارد در نیویورک دولت تبدیل به کانون coronavirus بیماری همه گیر در ایالات متحده است.

– Monsy آلوارادو برگن رکورد

Dr. Anthony Fauci زنده رود در Instagram با NBA star Steph کاری

حدود 50000 بینندگان – از جمله رئیس جمهور سابق باراک اوباما و ستاره پاپ جاستین بیبر – تنظیم به Instagram روز پنج شنبه زمانی که Steph کاری از رزمندگان طلایی امور خارجه به میزبانی دکتر Anthony Fauci در Q&A.

برای نزدیک به 28 ساعت کاری خواسته Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی سوال در مورد COVID-19 تست و اجتماعی فاصله. Fauci دقیق به پاسخ به همه آنها.

Fauci توضیح تفاوت آنفلوآنزا و کروناویروس که از نظر او “بسیار جدی است.” اگر چه افراد جوان هستند و نه به عنوان آسیب پذیر به COVID-19, Fauci استدلال آنها هنوز هم باید به دنبال اجتماعی فاصله قوانین به دلیل نادر شانس آنها می تواند تبدیل به بیمار و به احتمال زیاد شانس آنها می تواند با تصویب این ویروس به کسی ، Fauci پیش بینی شده که رویدادهای مهم از جمله NBA فصل برگزار خواهد شد تا “این کشور به عنوان یک کل در حال گردش است که گوشه ای.”

– علامت گذاری به عنوان مدینه

چین بسته مرزها تلاش برای جلوگیری از بازگشت از coronavirus

چین به طور موقت محروم ترین خارجی از ورود به کشور به عنوان آن را به دنبال محدود کردن تعداد وارد coronavirus موارد است.

وزارت امور خارجه گفت: حتی اتباع خارجی با اجازه اقامت را مانع از ورود شروع شنبه. دیپلماتیک کارگران معاف خواهد بود و اتباع خارجی از آمدن به چین برای “لازم اقتصادی و تجاری و علمی یا تکنولوژیکی و یا فعالیت های خارج از اورژانس نیازهای انسانی” هنوز هم می توانید برای درخواست ویزا. بسیاری از کشورها را متوقف و یا به شدت پیشتر مسافران بین المللی در یک پیشنهاد برای جلوگیری از این بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>