Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: ما تلفات بازدید 40,000; نیویورک مجموعه تهاجمی تست آنتی بادی; پول بیشتر به زودی برای کسب و کارهای کوچک

Coronavirus مرگ و میر در ایالات متحده آمار جدید فلات ایالت نیویورک آغاز خواهد شد و این ملت را تهاجمی ترین تست آنتی بادی در این هفته مبارزات انتخاباتی و برخی از ایالات آمریکا شروع به شل محدودیت به عنوان در سراسر کشور تلاش برای بازگرداندن اقتصاد شروع به شکل گرفتن در روز یکشنبه ،

مذاکره کنندگان نیز نزدیک به یک معامله است که می تواند ارائه $300 میلیارد دلار بودجه اضافی برای مبارزه کسب و کارهای کوچک.

شدت محدودیت باقی مانده در نیروی. در شهر اوکلاهما مجازی برگزار شد به مناسبت سالگرد 25 از بمب گذاری که به کشته شدن 168 نفر است.

“آنچه ما می شکند قلب بیشتر است … ما می دانیم که ما نمی توانیم جمع آوری جمعیت زیادی که به طور معمول به این یاد مراسم” سازمان در بیانیه ای گفت. ادای احترام شامل 168 ثانیه سکوت و نام 168 نفر کشته در بمب گذاری را با صدای بلند بخوانید.

COVID-19 ادعا کرد زندگی تقریبا 1,900 آمریکایی ها شنبه و تلفات مرگ در ایالات متحده آمریکا پیشی گرفته 41,000 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد.

به عنوان بیکاری soars و اقتصادی خرید اینترنتی را افزایش می دهد کاخ سفید اعلام کرده است, راهنمای متحده شروع به باز کردن اقتصاد خود است. یک تعداد انگشت شماری از کشورهای در حال شروع روند آرامش محدودیت به عنوان تظاهرات محصول در سراسر کشور است.

وجود دارد بیش از 746,000 coronavirus موارد در ایالات متحده و بیش از 2.3 میلیون نفر در سراسر جهان است.

فرمانداران بهم تهمت را ‘آزاد’ متحده

دموکرات و جمهوری خواه حکام را به عقب رانده یکشنبه در رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها به “آزادی” برخی از کشورهای که در آن مردم اعتراض اجتماعی فاصله اقدامات تصویب به سرعت گسترش coronavirus.

“من نمی دانم که هیچ راه دیگری برای توصیف آن” رژیم صهیونیستی. جی Inslee D-بشویید. گفت: در ABC News, ابراز ناباوری در دیدن “رئیس جمهور ایالات متحده در واقع تشویق به نافرمانی” در برابر قوانین است که طراحی شده برای محافظت از سلامت مردم است.”

“این خطرناک است زیرا می تواند الهام بخش مردم را به چشم پوشی از چیزهایی است که در واقع می تواند صرفه جویی در زندگی خود” Inslee گفت.

کالیفرنیا ، لری هوگان مریلند با سی ان ان گفت او فکر نمی کنم آن را “مفید” برای مغلوب ساختن پیشی جستن “را تشویق به تظاهرات و تشویق مردم به رفتن در برابر خود رئیس جمهور سیاست.”

رئیس جمهور با صدور دستورالعمل های پنج شنبه برای باز کردن اقتصاد

– ویلیام Cummings

هنگامی که موج دوم coronavirus آمار و چه آن را مانند نگاه ؟

قبل از اولین مرگبار فاز COVID-19 همه گیر آن دوره اجرا شده است دانشمندان نگران موج دوم این بیماری است.

COVID-19 نقطه شیرین می تواند همان آنفلوانزا تقریبا اکتبر تا مارس با یک قله بین ماه های اکتبر و نوامبر مدل سازی نشان می دهد. اگر آن رفتار مانند آنفولانزا آن را به حرکت به نیمکره جنوبی در فصل زمستان وجود دارد و سپس بازگشت به نیمکره شمالی خود را برای ماه های سرد سال.

تا زمانی که وجود دارد یک واکسن “این متاسفانه بعید نیست که ما ممکن است موج دوم و یا حتی سوم موج” گفت: پیتر علائم مدیر سازمان غذا و دارو مرکز بیولوژیک ارزیابی و تحقیق که نظارت بر واکسن.

“من به لرزیدن که فکر می کنم, اما من فکر می کنم ما باید واقع بینانه است.”

– الیزابت Weiss

ایالت نیویورک شروع به جرم آنتی بادی آزمایش کمپین

ایالت نیویورک آغاز خواهد شد آنتی بادی آزمایش هزاران نفر از ساکنان این هفته را امتحان کنید و تعیین وسعت شیوع کروناویروس Gov. اندرو کومو روز یکشنبه گفت. کومو گفت: یک تست شد و تایید شده توسط FDA و تست برگزار خواهد شد “در تهاجمی ترین راه در کشور است.”

آنتی بادی آزمایش نشان دهنده چگونه بسیاری از مردم آلوده شده توسط virus. کارشناسان بهداشت و امیدوارم که این آنتی بادی ارائه مردم با دفاع در برابر COVID-19. کومو گفت جدید, موارد بستری شدن در بیمارستان و لوله همه به نظر می رسد به عقب در دولت خود را. جدید ترین مرگ روزانه تلفات 507 بود پایین تقریبا 10% از روز قبل و به نمایندگی از کمترین مجموع در بیش از دو هفته است.

“همه نشانه این است که ما در تبار او گفت:” از وقوع. “است که در تمام اعداد است.”

نیویورک و فلوریدا و تگزاس در میان کشورهای تسهیلات

های مختلف اجتماعی فاصله سفارشات در سراسر ایالات متحده کمک کرده اند آهسته گسترش coronavirus اما متحده احساس افزایش فشار از معترضان در برابر کاخ سفید برای آغاز محدودیت های آرامش بخش. در حال حاضر برخی از آنها ترسیم برنامه های خود را به انجام این کار. در دوشنبه, ورمونت, شرکت های پیمانکاری, باغ-فروشگاه های عرضه سه خدمه ساخت و ساز و دفاتر کوچک خواهد بود و مجاز به کار با محدودیت های خاصی.

“ما نه اعلام پیروزی چون ما نه از جنگل هنوز” رژیم صهیونیستی. Phil اسکات گفت. “اما ما در حال دیدن برخی از نور روز است.”

این آخر هفته, New York, کانکتیکات و نیوجرسی را باز کرد تا خود را marinas boatyards و قایق قایق های تفریحی استفاده کنید. تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت گفت: تمام فروشگاه ها در این دولت قادر خواهد بود به کار خرده فروشی-to-go آغاز جمعه. و فلوریدا شروع هجوم آوردند به اقیانوس پس از رژیم صهیونیستی. ران DeSantis به چراغ سبز برای بازگشایی برخی از سواحل است.

– برنت Hallenbeck, Burlington, Free Press

NJ رژیم صهیونیستی است. مورفی رد تماس برای بازگشایی دولت بدون محدودیت

یک county رسمی در نیوجرسی به نام رژیم صهیونیستی است. Phil مورفی بلافاصله پس از بازگشایی دولت بدون محدودیت و اعتماد در “آمریکا آزادی نبوغ و قانون اساسی ایالات متحده.” جیم Curcio اطلس شهرستان جانشین ارسال یک پیام در Facebook صفحه تماس برای مورفی به “باز کردن دست بخش خصوصی پس از آن می تواند نجات NJ از این کابوس.”

مورفی رد این ایده به عنوان غیر مسئولانه و اشاره کرد که 19 نفر از اقیانوس اطلس در شهرستان فوت کرده اند از coronavirus: “ما باز کردن سیستم در حال حاضر وجود خواهد داشت خون در دست ما است.

کالیفرنیا, کنتاکی, میشیگان, مینه سوتا, کارولینای شمالی و اوهایو و یوتا در میان کشورهای دیگر که در آن تنگ محدودیت کشیده اند تظاهرات.

معامله نزدیک به پول بیشتر برای بیمار کسب و کارهای کوچک

کاخ سفید و کنگره می تواند توافق را به عنوان به زودی به عنوان روز شنبه در $300 میلیارد بیشتر برای چک های حفاظت برنامه برای کسب و کارهای کوچک, خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin گفت. او گفت که این معامله می تواند مورد تایید سنا در روز دوشنبه و خانه می تواند رای در آن روز. Mnuchin ظاهر می شود در سی ان ان دولت از اتحادیه گفت: Mnuchin گفت: این لایحه جدید که شامل 75 میلیارد دلار برای کمک به غرق بیمارستان و یکی دیگر از 25 میلیارد دلار برای افزایش ظرفیت برای تست ویروس.

– خواهد Cummings

مدیر عامل شرکت آمازون می گوید امیدوار به آزمون تمام کارکنان

آمازون در حال ایجاد خود را در آزمایشگاه برای افزایش تست برای COVID-19 و امید به آزمون تمام کارکنان مدیر عامل شرکت جف بزوس می گوید. بزوس در نامه سالانه به سهامداران می گوید ایالات متحده باید خیلی بیشتر coronavirus تست قبل از اقتصاد می تواند راه اندازی مجدد. بزوس گفت: “بسیار بیشتر تست ظرفیت” مورد نیاز است. “اگر هر فرد می تواند آزمایش می شود به طور منظم آن را یک تفاوت بزرگ در چگونه ما مبارزه با این ویروس,” او گفت:. “کسانی که تست مثبت می تواند قرنطینه و مراقبت و هر کسی که تست منفی می تواند دوباره وارد اقتصاد را با اعتماد به نفس.”

– مایک اسنایدر

کاخ سفید: ایالات متحده سرانه مرگ و میر پایین تر از کشورهای دیگر

این سرانه در ایالات متحده مرگ و میر در COVID-19 پایین تر از بسیاری از کشورها در اروپا – با توجه به اطلاعات ذکر شده توسط کاخ سفید – با تشکر در بخشی به ملت های اجتماعی فاصله تلاش محدودیت های برخی از کشورهای در حال reevaluating.

کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx ارائه اطلاعات شنبه نشان ایالات متحده است گزارش 11.24 مرگ و میر در هر 100 ، 000 نفر یک نرخ پایین تر از بلژیک و اسپانیا و ایتالیا و فرانسه و انگلستان و هلند. او اعتبار اجتماعی فاصله اقدامات با نگه داشتن این نرخ پایین است.

آمریکایی های آفریقایی تبار ضربه سخت اما ممکن است بلک زمانی که واکسن می رسد

آمریکایی های آفریقایی تبار که در حال آلوده شدن و کشته COVID-19 در یک نرخ بسیار بالاتر از سفید پوستان ممکن است تمایلی به دریافت coronavirus واکسن هنگامی که یکی منتشر شده است کارشناسان می گویند. سیاه آمریکایی ها 40 درصد کمتر احتمال ابتلا به آنفولانزا عکس یک مطالعه در سال گذشته نشان داد. تاریخی بی اعتمادی نسبت به سیستم مراقبت های بهداشتی است که به مراتب کمتر پزشکان از رنگ و یک رکورد از تبعیض و بدرفتاری می شود خیلی از سرزنش.

دیوید گراهام, 41, یک آفریقایی-آمریکایی پزشک پرستار که رفتار coronavirus بیماران. او گفت: او به خاطر یادگیری در مورد سیفلیس در تاسکیگی آزمایش آغاز شد که در سال 1932. مردانی که اکثرا فقیر و بی سواد sharecroppers شدند در یک مطالعه – و صدها نفر داده نشده پنی سیلین بود که آن را در بر داشت به یک درمان است. ده ها تن از مردان درگذشت و دیگران بی شماری آلوده شدند.

“برای آمریکایی های آفریقایی تبار از یک سن خاص گروه تاسکیگی همیشه بافندگی در ذهن ما” گراهام گفت.

– Jayne O’donnell

کالج, دانش آموزان در انتظار سرنوشت ترم پاییز

برخی از دانشجویان می گویند آنها شورش اگر دانشگاه دیگری قرار داده ترم از کلاس های آنلاین برای جلوگیری از گسترش coronavirus – اما این که به طور فزاینده آنچه پردیس رهبران هستند با توجه به انجام. تری Hartle یک معاون ارشد رئیس جمهور آمریکا در شورای آموزش و پرورش ملی تجارت گروه از دانشگاه ها می گوید: هیچ کس نمی داند که در حال حاضر چه ترم پاییز خواهد بود. رایان Sessoms بازاریابی دانشجو در دانشگاه جنوب فلوریدا می گوید: پرداخت همان مقدار از شهریه برای ترم یکی دیگر از شرجی و کلاس های غیر استارت.

“سقوط من ترم آخر” گفت: Sessoms, 24. “اگر آن را به صورت آنلاین در همان شهریه, قیمت, پس از آن من فقط صبر کنید برای ترم بهار.”

– کریس Quintana

“یک جهان با هم در خانه’ تساوی ستاره

“یک جهان: با هم در خانه” تکیه بر نمرات لیست افراد مشهور برای کمک به گسترش برخی از تشویق به قفل-کردن جهان است. روز شنبه آغاز شد و با پخش شش ساعت livestream در YouTube, Facebook و توییتر و سپس به رهبری نخست بار در ABC, CBS و NBC برای دو ساعت. ستاره ها که به نظر می رسد در پخش تلویزیونی بخشی از این رویداد شامل Billie Eilish جنیفر لوپز, Paul McCartney, the Rolling Stones, اپرا وینفری و استیوی واندر.

“من فقط می خواستم بگم صادقانه” با تشکر از شما برای همه مردم خطر جان خود را به مردم از طریق این” Kacey Musgraves گفت: قبل از آواز او ضربه “رنگین کمان.” “این به معنای بسیار به من.”

– Gary Dinges

برادوی را نیک کردرو به پای او قطع شد

نیک کردرو همسر گفت: بازیگر برادوی ساخته شده آن را از طریق عمل جراحی به پای راست خود را قطع به دلیل عوارض ناشی از کوروناویروس. آماندا Kloots مشترک شنبه شب در یک Instagram داستان است که او تا به حال فقط بدست “یک تماس از جراح” روش های زیر.

“او ساخته شده آن را از طریق عمل جراحی است که واقعا بزرگ” Kloots گفت. “آنها در حال گرفتن او را به اتاق را برای بهبود و استراحت برای بقیه.”

در کانادا متولد شده کردرو پذیرفته شده بود به بیمارستان برای آنچه که در ابتدا تصور می شود پنومونی Kloots نوشت: در Instagram در تاریخ 1 آوریل. اولیه coronavirus آزمون آمد تا منفی. او نوشت: در آن زمان که کردرو قرار داده شده بود در پزشکی ناشی از کما برای کمک به تنفس خود را. کردرو این اعتبارات اقدام عبارتند از: Bullets Over Broadway موسیقی که برای او جلب تونی نامزدی.

– راشا علی

غم انگیز جشن علائم شرقی ارتدوکس عید پاک

ارتدکس شرقی کشیش برگزار جرم مسیحی از تعطیلات عید پاک در روز یکشنبه در خالی کلیسای قبر مقدس در اورشلیم به دلیل اجتماعی محدودیت فاصله. غرب مسیحی در مراسم جشن عید پاک در روز مسیحیان معتقدند که عیسی پس از مصلوب شدن او یک هفته پس از تقویم کاتولیک.

معمولا کلیسا خواهد بود پر از وفادار و گردشگران اما سفر از محدودیت های اعمال شده توسط اسرائیل مانع ورود زائران به بیت المقدس برای تعطیلات بهار و محدود جمع نمازگزاران در کلیسا. اسرائیل ثبت بیش از 13000 COVID-19 مورد و بیش از 170 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>