Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: ما در صدر تلفات 4,000; نیروی دریایی به دنبال منزوی کردن بیمار ملوانان در گوام; macy’s, kohl’s اعلام جارو furloughs

ایالات متحده coronavirus مرگ و میر پیشی گرفته 4,000 اوایل چهارشنبه ساعت پس از یک بیمار سی ان ان لنگر میزبانی یک سورئال زمان نخست برنامه از زیرزمین خانه خود را در میان یک بیماری همه گیر بهداشت عمومی به ارمغان آورده است که اقتصاد جهانی را به زانو در.

“اجازه دهید با استفاده از این مثال از من داشتن آن را به عنوان اثبات که شما می توانید آن را بیش از حد خدای ناکرده. ما را مجبور به انجام همه چیز ما می توانیم برای جلوگیری از بیمار” سی ان ان Chris Cuomo گفت. “ما باید آن را برای خودمان و خانواده ما است و برای کسانی که در خط مقدم هستند که صرفه جویی در زندگی مردم مثل من و بسیاری از شما.

کنونی آمریکا مرگ و میر به نظر می رسد یک بخش کوچکی از آنچه ملت چهره بیش از چند هفته آینده مقامات بهداشت عمومی می گویند. آنها تخمین می زنند که بین 100000 تا 240,000 آمریکایی ها می میرند و در این سال به دلیل coronavirus.

حدود 1,100 کشته در منهتن به تنهایی باعث این شهرستان برای باز کردن موقت بیمارستان در مرکز کنوانسیون و نمادین در پارک مرکزی. در حالی که کارشناسان بهداشت می گوید اجتماعی فاصله کاهش پیدا کرده است و گسترش این ویروس هنوز هم وجود دارد متحده — فلوریدا مهمترین — بدون ایالت stay-at-home سفارشات.

در سراسر جهان وجود دارد که بیش از 42000 مرگ و میر و 860,000 موارد تایید شده. آمریکا است که در حال حاضر پیشی گرفتن چین از مرگ و میر است و بسته شدن در 200,000 تایید موارد با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد.

لنگر Chris Cuomo می شود یک مشورت از سی ان ان تلویزیون doc

سی ان ان لنگر Chris Cuomo, برادر نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو, میزبانی خود را در برنامه از زیرزمین خانه خود را جمعه شب ساعت پس از اعلام او آزمایش مثبت برای coronavirus. “من احساس می کنم خوب است. من قادر به انجام این نشان می دهد اما شما نمی خواهید این” کومو گفت: مخاطبان خود را. کومو مورد بحث علائم از جمله تنگی نفس و تنگی در قفسه سینه خود را با سانجی گوپتا یک جراح مغز و اعصاب و رئیس پزشکی خبرنگار سی ان ان. گوپتا گفت: آنها صحبت می کردن هوا گفت: تنگی در قفسه سینه یکی از علائم او “نگرانی در مورد.”

Cuomo, 49, گفت: او خود منزوی در زیرزمین و دور از خانواده خود را. ناتوانی بود با عزیزان خود هستند و احتمال این که او می تواند آنها را برای تبدیل شدن به بیمار است “صدمه زدن به من راه بیش از هر چیز یک ویروس می تواند.”

برای بسیاری از اجاره است که به علت امروز و آسان نخواهد بود به

اجاره به علت یکشنبه اولین روز از ماه آوریل برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها است. اجاره بعد می آید به عنوان یک رکورد 3.3 میلیون آمریکایی که در زمینه بیکاری در یک بحران است که می تواند منجر به حدود 50 میلیون نفر از مردم از دست دادن شغل خود. دولت فدرال در زمان یک گام بزرگ به سوی حفاظت از مستاجرها با صدور 120 روز مهلت قانونی برای اخراج از فدرال یارانه مسکن و یا از یک ملک با فدرال حمایت وام مسکن وام. و ایالات متحده آمریکا امروز و تحلیل نشان می دهد که حداقل 34 متحده صادر گسترده تر moratoriums اخراج.

“من قادر خواهد بود به پرداخت مارس اجاره, اما من نمی دانم در مورد مه یا ژوئن گفت:” ققنوس ساکن ادا Obinway.

– آلن گومز

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis همچنان به مقاومت در برابر ایالت اقامت در خانه سفارش

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis خودداری کرده است به صدور یک ایالت “stay-at-home” منظور جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus به دلیل این بیماری است و نه آمار بسیاری از مناطق کشور, او گفت:.

حداقل 30 متحده صادر ایالت stay-at-home سفارشات تا کنون. فلوریدا در میان هشت کشور با بیشترین تعداد COVID-19 موارد تنها بدون چنین سفارش.

DeSantis’ رویکرد در تلاش برای مدیریت این بیماری بدون انجام ناروا آسیب به اقتصاد آینه نظرات از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که در روز دوشنبه تصریح کرد اعتقاد خود را که در سراسر کشور از اقامت در خانه سفارش مورد نیاز است.

– فیل Galewitz قیصر سلامت نیوز

نیروی کار با گوام فرماندار به قرنطینه جداسازی بیمار ما ملوانان

U. s. Pacific Fleet, فرمانده Adm. جان Aquilino گفت: صبح روز چهارشنبه که نیروی دریایی ایالات متحده در حال همکاری با فرماندار گوام برای پیدا کردن مکان برای قرنطینه و ایزوله یو اس اس تئودور روزولت ملوانان.

“به عنوان کشتی به گوام ما با استفاده از تمام ظرفیت است که ما را به حداکثر میزان ممکن است به پایبندی به دستورالعمل” Aquilino گفت. “ما در حال استفاده از آن دارایی است که ما در حالی که در همان زمان ما در حال کار نسبت به ارائه بهتر قابلیت به طور خاص کار را از طریق فرماندار گوام و بالقوه شناسایی برخی از هتل ها است که می تواند پاسخگویی به نیاز دارید.”

رژیم صهیونیستی. لو لئون Guerrero گفت که او آگاه از درخواست از نیروی دریایی برای کمک به آن ملوانان.

– یاس به سرقت برده وایس اقیانوس آرام دیلی نیوز

Macy’s, kohl’s در میان خرده فروشان اعلام جارو furloughs

میسی است furloughing اکثریت آن 125,00 کارگران و کول همان را انجام خواهد داد با 85,000 کارکنان به عنوان شدید اقتصادی اختلالات ناشی از کوروناویروس اقامت در خانه درایو از طریق رول صنعت خرده فروشی. Gap Inc., که دارای شکاف موز جمهوری اسلامی و نیروی دریایی نیز اعلام کرد که این امر می تواند “توقف پرداخت” برای اکثریت کارگران فروشگاه در آمریکا و کانادا تا زمانی که فروشگاه در حال بازگشایی.

“در حالی که کسب و کار دیجیتال باز می ماند ما از دست داده اند و اکثر ما فروش با توجه به فروشگاه تعطیلی” میسی در بیانیه ای گفت.

بخش های دیگر اقتصاد در حال حاضر ساخته شده است. هفته گذشته Cheesecake Factory گفت: این امر کردند 41,000 کارگران ساعتی و برش اجرایی پرداخت. و هتل غول هیلتون هایت و ماریوت اعلام کرده اند furloughs.

– برت ملینا

ما coronavirus مرگ و میر می تواند به 240,000 با توجه به پیش بینی

برآورد از بین 100000 تا 240,000 آمریکایی ها در حال مرگ در این سال به دلیل coronavirus متقاعد جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به گسترش اجتماعی فاصله دستورالعمل های فدرال و مقامات دولتی گفت.

و ترسناک است که سناریوی بدتر خواهد بود و بدون مداخله با یک طرح به عنوان بسیاری از 2.2 میلیون مرگ و میر, با توجه به کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده دبورا Birx.

دولت را بالا مقامات بهداشتی از جمله Anthony Fauci, مدیر, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی هشدار داد که مدل های همیشه دقیق و تحت تاثیر خواهد شد که چگونه به طور جدی آمریکایی ها را دستور به اجتناب از تماس با دیگران است. مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگران گفته اند مارس می تواند به خصوص مرگبار ماه در جریان نبرد با ویروس.

– جان Fritze

اورژانس بیمارستان صحرایی باز با 68 تخت در شهر نیویورک پارک مرکزی

68-تخت اورژانس بیمارستان صحرایی بنا در پارک مرکزی راه اندازی شد برای دریافت بیماران مبتلا به کوروناویروس. یک تیم از 72 پزشکان و پرستاران و دیگر کارکنان مراقبت های بهداشتی از samaritan’s Purse یک مسیحی انجیلی حوادث-سازمان امداد را بسیج این مرکز که مجهز به 10 هواکش.

این بیمارستان با همکاری نیویورک کوه سینا نظام سلامت و اولویت بندی خواهد شد در حال حرکت سرریز بیماران از بروکلین و کوئینز کوه سینا شاخه به طوری که آنها می توانند رزومه تنفسی درمان مراقبت از.

امداد تلاش است بدون جنجال ، به دلیل ضد تجاوز نظرات در گذشته ساخته شده توسط samaritan’s Purse بنیانگذار فرانکلین گراهام این گروه مواجه میکند.

– لورنزو ریس

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو: FEMA مناقصه مقابل متحده برای هواکش

نیویورک رژیم صهیونیستی است. Andrew Cuomo, مقایسه خرید هواکش به مزایده آنلاین گفت: سازمان مدیریت اضطراری فدرال “اساسا bigfooted” فردی متحده و سوار کردن قیمت. کومو گفت که او معتقد است FEMA “باید بوده است که عامل خرید” برای تجهیزات پزشکی قبل از تبدیل شدن به توزیع کننده انحصاری به ایران نیاز دارند.

“مثل این است که در eBay با 50 کشورهای دیگر در مناقصه یک دستگاه تهویه,” کومو گفت. “شما ببینید پیشنهاد بالا برود چون کالیفرنیا پیشنهاد. ایلینوی پیشنهاد. فلوریدا پیشنهاد. نیویورک پیشنهاد. کالیفرنیا rebids. که به معنای واقعی کلمه آنچه که ما در حال انجام است. منظورم این است چگونه ناکارآمد است. و سپس FEMA درگیر می شود و FEMA مناقصه شروع می شود. و در حال حاضر FEMA مناقصه بالای 50 تا FEMA رانندگی است تا قیمت. چه حس می کند این را؟”

کومو اطلاعات منتشر شده نشان می دهد دولت تا به حال بیش از 75 ، 000 موارد مثبت – از جمله بیش از 9,000 جدید موارد با مرگ و میر 1,550 که از صبح روز سه شنبه. او همچنین گفت: New York آزمون به مراتب بیشتر از هر کشور دیگر.

– لورنزو ریس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>