یک ملوان بر روی ناو یو اس اس تئودور روزولت درگذشت دوشنبه اما روزانه آمریکا مرگ و میر از coronavirus غوطه ور شده بعد ارائه امیدوارم که بدترین بیماری همه گیر به زودی می تواند در این کشور یکدفعه آینه.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو که منجر به یک دولت است که دیده است و تقریبا نیمی از همه آمریکایی COVID-19 مرگ و میر اعلام کرد “بدترین است” – اگر ساکنان همچنان به دنبال سفت و سخت رفتار دستورالعمل.

در واشنگتن کاخ سفید را رد کرد و به عنوان “مسخره” هر حدس است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود شلیک Dr. Anthony Fauci پزشکی از کاخ سفید در مبارزه با این بیماری همه گیر. مغلوب ساختن پیشی جستن باقی مانده است به تعیین “بازگشایی” ایالات متحده برای کسب و کار به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. او نام یک وظیفه نیروی شنبه به اتهام بدانند که چه زمانی و چگونه به آن را انجام دهد.

Ogbonnaya Omenka یک متخصص سلامت در دانشگاه فلوریدا warrington کالج داروسازی و علوم بهداشت گفت: ایالات متحده آمریکا امروز “رویکرد گام به گام” برای باز کردن این کشور خواهد بود به احتمال زیاد مورد نیاز است.

“تعیین زمانی که به بازگشایی dicey وظیفه” Omenka گفت. “این تصمیم می تواند نتیجه معکوس اگر آن را تبدیل به بیش از حد به زودی.”

دوشنبه مشخص شده یک ماه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی. وجود دارد کمتر از 2000 نفر مورد تأیید و سپس در سراسر کشور.

روز یکشنبه آمریکا کشته شد 1,557 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است. که پایین بود از 1,877 در روز شنبه و بیش از 2000 نفر در روز جمعه. در سراسر جهان وجود دارد که بیش از 100 ، 000 مرگ و میر و 1.88 میلیون coronavirus موارد از بعد از ظهر دوشنبه.

ما مرگ و میر کاهش برای دومین روز متوالی

روزانه مرگ و میر در ایالات متحده بیش از 2000 برای اولین بار در روز جمعه اما تضعیف شنبه پایین تر و پایین دوباره جمعه. کارشناسان امیدوار بودند این کشور رسیده بود اوج و همچنان نزولی پایین منحنی.

“کاهش در نرخ مرگ و میر برای دو روز متوالی خوش آمدید, اخبار, قطعا, اما یکی که باید دریافت شود با تعداد زیادی از خوشبینی محتاطانه گفت:” Ogbonnaya Omenka یک متخصص سلامت در دانشگاه فلوریدا warrington کالج داروسازی و علوم سلامت. اما او هشدار داد که مورد تأیید و بستری شدن در بیمارستان شد و مهم اندازه گیری در تعیین جهت شیوع.

“بستری شدن در بیمارستان می تواند هنوز هم پایمال کردن سیستم مراقبت های بهداشتی,” او گفت:. “بنابراین در حالی که کاهش در مرگ و میر مهم و اندازه گیری, حتی مهم تر از معیار یک افول در جدید انتقال.”

مغلوب ساختن پیشی جستن رسانهها ارسال خواستار Fauci شلیک

کاخ سفید با صدور بیانیه ای روز شنبه گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به هیچ وجه قصد شلیک Dr. Anthony Fauci پس از Fauci اذعان کرد که زندگی می تواند ذخیره شده در صورتی که رئیس جمهور به حال تعطیل در این کشور زودتر از اواسط ماه مارس. مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی فشرده در جدول زمانی روز شنبه اذعان کرد در سی ان ان بود که مقاومت مواجه برابر خاموش شدن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن حامی دیانا لورن است که به چالش کشیدن مجلس نانسی پلوسی برای او صندلی را از سان فرانسیسکو توییتی که در اوایل آن Fauci که عنوان coronavirus. صدای جیر جیر خود را بازتوییت شده توسط تهمت یکشنبه شب با نتیجه “زمان به #FireFauci…”

“این رسانه ها پچ پچ مسخره است – رئیس جمهور تهمت نیست شلیک دکتر Fauci,” سخنگوی هوگان Gidley در بیانیه ای گفت:. “دکتر Fauci شده است و همچنان مورد اعتماد مشاور رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.”

– دیوید جکسون

رژیم صهیونیستی. Andrew Cuomo: ‘بدترین است’

پس از ایالت نیویورک گزارش 671 جدید و میر دوشنبه آوردن دولت به طور کلی و در مجموع به بیش از 10 ، 000 Gov. اندرو کومو ارائه شده خوش بینی با یک نکته. “بدترین است” کومو گفت: طی جلسه توجیهی روزانه “اگر ما همچنان به هوشمند رفتن به جلو است.”

کومو را نشان می دهد که بیانیه خود را باور شخصی و افزود که مسطح جدید و میر منحنی می تواند در نهایت با “دو یا سه روز از رفتار بی پروا.” برای جلوگیری از که کومو خواسته ساکنان به دنبال اقامت در خانه محدودیت و در ادامه به اقدامات احتیاطی.این می آید یک روز پس از کومو یک فرمان اجرایی را امضا که به کارگردانی کارفرمایان به ارائه ضروری کارگران را با پارچه یا فولاد ماسک, رایگان, زمانی که کارکنان در تعامل با مردم است.

این 671 جدید مرگ و میر در کمترین نیویورک گزارش کرده است در چند روز. کومو گفت که “اساسا مسطح وحشتناک در یک سطح از درد و غم و اندوه.”

– لورنزو ریس

ملوان از ناو یو اس اس تئودور روزولت می میرد

یک ناو یو اس اس تئودور روزولت ملوان بود که بستری در واحد مراقبت های ویژه از نیروی دریایی ایالات متحده بیمارستان گوام در هفته گذشته درگذشت دوشنبه COVID عوارض مرتبط با نیروی دریایی گفت. ملوان که نام نمی شد بلافاصله منتشر آزمایش مثبت مارس 30 بود از حذف کشتی قرار می گیرد و در انزوا ، او در بر داشت العملی پنجشنبه CPR اجرا شد و او را به بیمارستان بردند و در آنجا درگذشت, نیروی دریایی گفت.

یو اس اس تئودور روزولت وارد در گوام در مارس 27 برای برنامه ریزی یک پورت مراجعه کنید. از آن پس بحران در کشتی را لرزاند نیروی دریایی. تقریبا 600 نفر از اعضای 4,800-عضو خدمه باید آزمایش مثبت برای coronavirus. نیروی دریایی اخراج این هواپیما حامل کاپیتان پس از او التماس کرد با نیروی دریایی برای کمک به, در نامه ای به دست آمده توسط رسانه ها. روز بعد وزیر نیروی دریایی سرنگون شد.

– تام Vanden بروک

سهام باز پایین تر پس از دستاورد های تاریخی

سهام ایالات متحده پژمرده تقریبا 1% در اوایل معاملات روز شنبه زیر وال استریت بزرگترین هفته تقریبا در نیم قرن. استاندارد & ضعیف است 500 و شاخص 12 درصد در چهار روز هفته گذشته بازار بسته شد در روز جمعه و شروع به پریدن کرد بیش از 20% در سه هفته گذشته. خوشبینی رانده شد پیش بینی ها نشان می دهد این بیماری همه گیر به زودی سهولت در ایالات متحده آمریکا همراه با تریلیون دولت دلار ریخته بودن به اقتصاد به نگه داشتن آن شناور در طول تقریبا در سراسر کشور مستند.

آبه چهره بیشتر انتقاد در ژاپن; عود در S. Korea

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد که به طور پیوسته انتقاد خود را برای پاسخ به coronavirus مواجه است بیشتر خرید اینترنتی برای به اشتراک گذاری ویدیو خود را تایید حساب توییتر است که در بسیاری از رسانه های اجتماعی در حال تماس تن-ناشنوا است.

این ویدئو نشان می دهد آبه نشستن بر روی نیمکت با یک بی طرفانه نگاه نوازش یک سگ جرعه جرعه از لیوان خواندن و سپس روی یک صندلی نشسته و مشت زدن کلید کنترل از راه دور. در طرف دیگر تقسیم قاب یک نوازنده strums گیتار و آواز می خواند.

“شما می توانید دوستان خود و یا سازماندهی نوشیدن احزاب اما اقدامات شما قطعا صرفه جویی در بسیاری از زندگی” آبه نوشت: در پیام. “هر کس لطفا همکاری کنند.”

در روز سه شنبه آبه اعلام کرد از یک ماه وضعیت اضطراری – در اصل متمرکز در توکیو اوزاکا و پنج دیگر استان, اما بعد از گسترش به کل کشور – درخواست از ساکنان برای ماندن در خانه. آن داوطلبانه است و با این حال بسیاری از ساکنان هنوز هم مجبور به رفت و آمد و خود را در معرض قرار گرفتن در معرض از آنجا که برخی از شرکت های آهسته بوده است به انتقال به کنترل از راه دور کار می کنند.

موارد در کشور باید مشخصی در روزهای اخیر با 7,370 تایید گزارش و 123 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد و از دوشنبه بعد از ظهر.

در کره جنوبی نگران کننده روند ممکن است در حال ظهور. در طول هفته گذشته این کشور در مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش شده است که حداقل 116 بهبود بیماران دارای آزمایش مثبت دوباره بیش از دو برابر هفته گذشته در عود در مجموع 51.

“در حالی که ما در حال قرار دادن بیشتر وزن فعال به عنوان این ممکن است باعث شود ما در حال انجام یک مطالعه جامع در این زمینه گفت:” Jeong Eun-kyeong مدیر KCDC.

– لورنزو ریس; آسوشیتد پرس

جورج Stephanopoulos ‘احساس’ با وجود تست مثبت

“صبح به خیر آمریکا” لنگر جورج Stephanopoulos روز دوشنبه گفت که او دارای آزمایش مثبت برای coronavirus اما هیچ نشانه ای ندارند. همسرش, بازیگر و نویسنده علی Wentworth تایید او آزمایش مثبت برای COVID-19 تقریبا دو هفته پیش. این زوج دارای دو فرزند و ونت ورث خود جدا شده و در یک اتاق در خانواده خانه نیویورک. Wentworth بد بود اما آیا نیاز به بستری شدن در بیمارستان.

“من تا به حال هرگز یک تب هرگز لرز هرگز تا به حال یک سردرد هرگز سرفه هرگز تنگی نفس” Stephanopoulos گفت. “من احساس بزرگ است.”

– امی Haneline

ضعف: Pandemic پخش کردن راه کارشناسان انتظار

Coronavirus بیماری همه گیر در حال پخش است را به عنوان مقامات اورژانس در سراسر کشور انتظار می رود زمانی که آنها پیش نویس پاسخ برنامه در طول دهه گذشته است. بسیاری از گیراندم گسترش بیماری خسته کننده به بیمارستان ها و پزشکان مجبور به انتخاب کنید که بیماران را زندگی-حفظ و مراقبت که می میرند به دلیل کمبود تجهیزات پزشکی. نتیجه واقعی: یک دیوانه تقلا برای هواکش و به صورت ماسک و دستکش و سایر تجهیزات حفاظت شخصی.

عدم آمادگی نمی تواند در جهل دکتر گفت: Ashish Jha, دانشکده مدیر هاروارد جهانی بهداشت موسسه.

“ما شناخته شده برای همیشه لطفا برای که ما از رفتن به ضربه توسط یک بیماری همه گیر بود,” او گفت:. “این سناریو همه در مورد صحبت کردیم.”

– دنیس Wagner

ترس و نفرت از: 1 ماه بعد نمایش تغییر COVID-19

آمریکایی ها به طور چشمگیری تغییر نگرش بین ایالات متحده آمریکا امروز/نظرسنجی ایپسوس گرفته 10-11 مارس و آوریل 9-10. تغییرات بودند جای تعجب نیست بعد از یک ماه که در آن تقریبا همه آمریکایی ها دستور داده شده است به ماندن در خانه و کشور تلفات رسیده است یک رکورد جهانی. تعداد که می گویند این ویروس به شمار بالایی تهدید به آنها را شخصا و به آمریکا دو برابر شده است.

“در ابتدا من فکر کردم ما قصد داریم برای انجام این کار; هر کس در خانه بماند برای چند هفته برای یک ماه و ما خواهید بود به حالت عادی بازگشت می گوید:” برنت Charnigo, 39, کلیولند بود که در میان کسانی که مورد مطالعه. “در حال حاضر روشن است که نمی شود در این مورد. آن را به مدت طولانی.” چه مدت ؟ او مکث. “سال.”

– سوزان صفحه

بزرگ-مادر بزرگ 97 ضربه COVID-19

97 سال مرخص شد از بیمارستان برزیل یکشنبه پس از تبدیل شدن به یکی از قدیمی ترین بیماران برای زنده ماندن COVID-19. جینا Dal Colleto در بیمارستان بستری شد مارس 1 پس از نمایش علائم از جمله سرفه و سردرگمی ذهنی با توجه به بیانیه ای از شبکه d’or سن لوئیز که کنترل ویلا نوا ستاره بیمارستان. دال Colleto قرار گرفت اکسیژن و زمان صرف شده در واحد مراقبت های ویژه. او چرخ را از بیمارستان به کف زدن.

دال Colleto زندگی به تنهایی در شهر ساحلی سانتوس با توجه به این بیمارستان است. او شش نوه و پنج نوه بزرگ و “لذت راه رفتن, خرید و پخت و پز” بیمارستان در بیانیه ای گفت. برزیل را تجربه کرده است و بیشترین تعداد coronavirus موارد در آمریکای جنوبی – 22,318 مورد تأیید و 1,241 مرگ و میر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

– N’dea Yancey-برگ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im