Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: ما پیشی 200K موارد; فلوریدا به موضوع اقامت در خانه سفارش; ایالت نیویورک کشته و نزدیک به 2000

فلوریدا چهارشنبه اعلام کرد که آن را موضوع یک مادر اقامت در خانه سفارش آمریکا coronavirus مرگ و میر پیشی گرفته 4,500 به بیش از 200,000 موارد گزارش شده و مقامات بهداشت عمومی با توجه به توصیه که بیشتر آمریکایی ها پوشیدن ماسک صورت برای مبارزه با این بیماری همه گیر آورده است که اقتصاد جهانی را به زانو در.

“حتی اگر شما یک ماسک آن را نمی توان در هزینه های اجتماعی فاصله,” جراح عمومی جروم آدامز گفت. او افزود که در سطح بالاتر N95 ماسک لازم نخواهد بود و می تواند در هزینه های مراقبت های بهداشتی کارگران که به آنها نیاز دارید.

کنونی آمریکا مرگ و میر به نظر می رسد یک بخش کوچکی از آنچه ملت چهره بیش از چند هفته آینده مقامات بهداشت عمومی می گویند. تقریبا 2000 در حال حاضر فوت در ایالت نیویورک به تنهایی باعث شهر نیویورک به نزدیک آن پارک ها و باز کردن موقت بیمارستان در مرکز کنوانسیون و نمادین در پارک مرکزی.

در سراسر جهان وجود دارد که بیش از 46,000 مرگ و میر و بیش از 921,000 موارد تایید شده. ایالات متحده پیشی گرفته است چین کشته و بیش از دو برابر آن رسمی شمارش برای تایید موارد با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد.

تایید ایالات متحده موارد پیش افتادن از 200,000

بیش از 200 ، 000 نفر در ایالات متحده آمریکا به آزمایش مثبت برای coronavirus که از جمعه دو برابر تعداد موارد از فقط پنج روز پیش.

مقامات بهداشتی هشدار می دهند که تعداد موارد تایید شده است و انتظار می رود در ادامه به افزایش در روزهای آینده به عنوان خصوصی و بهداشت عمومی آزمایشگاه سطح شیب دار تا تست در سراسر کشور. بیش از 1.1 میلیون نفر آزمون انجام شده است معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: شنبه شب.

بسیاری از موارد تایید شده در نیویورک که در آن بیش از 83,000 مردم باید آزمایش مثبت برای این ویروس از جمله بیش از 47,000 در شهر نیویورک با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان.

– فضل Hauck

فلوریدا می پیوندد لیست stay-در-خانه متحده

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گفت که او خواهد بود صدور دستور برای ساکنان به ماندن در خانه برای 30 روز آینده و تنها ترک برای خدمات ضروری است. DeSantis گفت: منظور خواهد شد و به اثر جمعه در 12:01 صبح

DeSantis قبلا در برابر صدور اقامت در خانه سفارش اما گفت او تصمیم به صدور حکم زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تمدید ملی اجتماعی فاصله دستورالعمل های اضافی برای 30 روز.

– جیم کمی Pensacola, اخبار مجله

مطالعه جدید می یابد presymptomatic انتقال COVID-19

یک مطالعه منتشر شده توسط CDC در روز چهارشنبه ارائه شواهد بیشتری است که coronavirus می تواند به گسترش بین مردم قبل از فرد آلوده می داند که آنها بیمار است.

محققان با بررسی اطلاعات برای 243 گزارش COVID-19 موارد در سنگاپور از 23 ژانویه تا مارس 16 و متوجه شد که presymptomatic انتقال حدود 6.4 درصد از محلی به دست آورد موارد است. انتقال رخ داده است یک تا سه روز قبل از بيماران شروع به تجربه علائم.

“امکان presymptomatic انتقال را افزایش می دهد چالش های مهار اقدامات” این مطالعه گفت. “پتانسیل برای presymptomatic انتقال خط اهمیت اجتماعی دورى از جمله اجتناب از جمع تنظیمات برای کاهش COVID-19 گسترش یافته است.”

یک مطالعه قبلی در چین پیشنهاد کرد که 12.6 درصد از انتقال شد presymptomatic.

– فضل Hauck

کومو: ایالت نیویورک به آمار ‘راس’ در پایان مارس

ایالت نیویورک مرگ و میر از coronavirus ادامه تیز آن صعود با 391 نفر در حال مرگ در آخرین دوره 24 ساعته نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت. این ویروس به کشته شدن نزدیک به 2000 نفر در دولت تقریبا نیمی از کل ایالات متحده.

“این تعداد را ادامه خواهد داد تا به” کومو گفت. “این است که افرادی که در هواکش برای یک دوره از زمان. اگر شما در یک ونتیلاتور وجود دارد تقریبا تنها 20 درصد شانس که شما خواهد آمد ونتیلاتور. دیگر شما در ونتیلاتور پایین تر شانس شما آمد.”

کومو نیز گفت: وجود 83,712 موارد تایید شده که از بعد از ظهر چهارشنبه افزایش 7,917. مدل نشان می دهد apex از شیوع کروناویروس در دولت خواهد رسید “تقریبا در پایان ماه آوریل یعنی یک ماه دیگر از این” کومو گفت. او افزود که این مدل می تواند در طول زمان تغییر.

کومو نشان داد یک طرح از بنیاد گیتس که برآورد 93,000 آمریکا, مرگ و میر, از جمله 16,000 در ایالت نیویورک است. “آنچه که می گویند به بقیه ملت است که این نه فقط در نیویورک” کومو گفت.

CDC به نقد و بررسی این که آیا بیشتر مردم باید پوشیدن ماسک صورت

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری بررسی خواهد شد آن هدایت دلسرد عموم مردم از پوشیدن ماسک جراح عمومی جروم آدامز گفت: در ABC Good Morning America.

“ما یاد گرفته ایم وجود دارد یک مقدار عادلانه از بدون علامت گسترش و بنابراین ما خواسته ایم CDC به نگاهی دیگر یا نداشتن بیشتر مردم ماسک جلوگیری از انتقال این بیماری به افراد دیگر” آدامز گفت. CDC در حال حاضر راهنمایی است که افراد بیمار باید از ماسک می پوشند اما افراد سالم نباید مگر اینکه آنها در تماس با COVID-19 بيمار.

مقامات بهداشتی باید گفت که ماسک لزوما محافظت کاربر از گرفتن ویروس, اما آنها جلوگیری از گسترش به سایر مردم است.

Dr. Anthony Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: سی ان ان “Coronavirus: واقعیت در مقابل داستان با سانجی گوپتا” پادکست که او از مردم پوشیدن ماسک به عنوان طولانی به عنوان مراقبت های بهداشتی کارگران اولویت اول: “من می خواهم لاغر نسبت به آن از آنجا که منظور من چه آسیبی می توانید آن را انجام دهید اگر شما به اندازه کافی ماسک?”

– نیکلاس وو

پنس تشبیه ایالات متحده ویروس وضعیت به ایتالیا

معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: در سی ان ان که ایتالیا “ممکن است بیشتر قابل مقایسه با منطقه به ایالات متحده” از نظر coronavirus میزان مرگ و میر و موارد. او در پاسخ به یک سوال در مورد دولت طرح که 100000 به 240,000 آمریکایی ها می میرند از COVID-19.

ایتالیا در حال حاضر بزرگترین تعداد از coronavirus مرگ و میر با بیش از 13000 از جمله 837 جمعه و مسیرهای پیاده روی تنها در ایالات متحده در تعدادی از موارد در بیش از 110,000. اما ایتالیایی مقامات بهداشتی می گویند که آنها بر این باورند که مرگ منحنی ممکن است به اوج خود رسید.

ایالات متحده بیش از 206000 موارد و بیش از 4,600 مرگ و میر ناشی از چهارشنبه بعد از ظهر.

پنس رنگ نسبتا چشم انداز خوش بینانه زمانی که او گفت: “مدتی در اوایل ماه ژوئن ما به خوبی می تواند coronavirus تا حد زیادی پشت سر ما به عنوان یک ملت و قرار دادن آمریکایی ها به کار می کنند.”

— نیکلاس وو

ایتالیا مرگ و میر کاهش یابد

هر چند ایتالیا گزارش کرده ترین coronavirus-مرگ و میر ناشی از هر کشوری در جهان با 13,155 کاهش روزانه نرخ مرگ و ممکن است نشان می دهد که این کشور شیوع پایانی.

با توجه به کشور عمران سازمان حفاظت ایتالیا گزارش 727 جدید مرگ و میر در چهار شنبه. مشخص شده است که کاهش 110 – یا 13.1% – از روز سه شنبه رقم 837. یکشنبه جدید مرگ رقم کمترین میزان از آوریل 25, زمانی که 662 جدید مرگ و میر گزارش شده است.

“منحنی به ما می گوید که ما در فلات گفت:” سیلویو Brusaferro رئیس جمهور این کشور را ملی سلامت با توجه به نگهبان. “این بدان معنی نیست که ما ضربه اوج و که آن را بیش از, اما ما باید شروع به فرود … با استفاده از اقدامات در نیروی.”

ایتالیا شده است تحت یک ملی مستند پس از 9 مارس و در روز چهارشنبه وزیر بهداشت روبرتو Speranza گفت: محدودیت خواهد بود توسعه یافته تا مارس 13.

اسپانیا و بریتانیا دچار خود مرگبارترین روز در عین حال روز شنبه. اسپانیا وزارت بهداشت اعلام کرد 864 جدید مرگ و میر و بهداشت عمومی انگلستان گزارش 563.

— لورنزو ریس

سهام ایالات متحده, تازه, کردن یکی از بدترین محله های تاریخ, به شدت کاهش یافت و زمانی که بازار باز جمعه به عنوان داو کاهش یافته است بیش از 800 امتیاز. کاهش می آید یک روز پس از رنگ آبی تراشه شاخص های ارسال شده خود را بدترین سه ماهه اول تا کنون.

استاندارد اند پورز 500 نیز غرق در چهار شنبه: 10 از 11 بخش بودند پایین تر منجر به کاهش در مالی املاک و مستغلات و ابزار سهام. زیان می آیند به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار آمریکایی ها به بند به صورت یک “جهنم بد دو هفته” جلوتر است.

گفت: Anwiti Bahuguna از چند دارایی استراتژی در کلمبیا Threadneedle سرمایه گذاری: “آنچه ما در حال تجربه در حال حاضر معادل قرار دادن بیمار در پزشکی ناشی از کما – محاسبه موقت خطر با هدف ایجاد بیشتر دراز مدت سلامت است.”

– جسیکا مانتون

ویمبلدون لغو شد برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم

در یک حرکت بود که نشانه های به شدت در طول هفته گذشته تمام انگلستان باشگاه رسما لغو ویمبلدون برای سال 2020 با استناد به “احتمال زیاد مسیر” از شیوع کروناویروس در انگلستان و لجستیکی عدم امکان راه اندازی این رویداد در یک نقطه بعد از آن در تابستان است.

از آن خواهد شد اولین بار در ویمبلدون نیست تاج یک قهرمان از مسابقات تنیس متوقف شده از سال 1940 تا 1945 به دلیل جنگ جهانی دوم است.

– دن Wolken

شرکت های تر و تمیز 401(k) سهم

بیشتر شرکت ها به دنبال به طور موقت متوقف 401(k) مشارکت در تلاش برای کاهش هزینه ها به عنوان coronavirus بازدید بحران خود درآمد و سود کار وکلای گفت.

این یکی دیگر از راه شرکت در حال تلاش برای شامل نصب ضرر و زیان همراه با میلیون ها نفر از اخراج و کارمند furloughs. برای کارگران و کسانی که حرکت می کند قرار دادن دندانه بزرگ در بودجه خانواده و برنامه های بازنشستگی که در حال حاضر ضرب و شتم توسط بازار سهام را غوطه.

شادی نپر-جویس سر از مزایای کارمند در شرکت حقوقی جکسون لوئیس گفت: در مورد لغو 401(k) مطابق ramped تا بیش از دو هفته گذشته.

“در انتظار یک رکود اقتصادی کارفرمایان به دنبال این توانایی را به حالت تعلیق کسانی که سهم را برای سال جاری و یا آینده نزدیک برای کمک به هزینه های” نپر-جویس گفت.

— Dalvin قهوه ای

دانشگاه کالیفرنیا سیستم قطره SAT/ACT نیاز

دانشگاه کالیفرنیا در سیستم بزرگترین و تاثیر گذار ترین نهاد به چشم پوشیدن از آن نیاز است که دانش آموزان آینده نگر ورود به دانشگاه در سال 2021 ارسال نمرات از SAT یا ACT استاندارد آزمون است.

به عنوان بخشی از تاثیر coronavirus شیوع هر دو عمل و کالج مدیره است که در اداره نشسته بود با تاخیر و یا لغو خرما برای آزمون خود را. در این زمان از سال آزمایش به طور سنتی اداره به 11th-دانش آموزان کلاس در مراکز سراسر کشور که در حال حاضر بسته شده است.

تعداد فزاینده ای از کالج ها استفاده کرده اند کسانی که لغو به عنوان انگیزه ای برای ایجاد آزمون های اختیاری برای دانشجویان ورودی یا به طور موقت یا برای آینده قابل پیش بینی. UC سیستم بحث شده است که امکان برای برخی از زمان.

— Chrissie تامپسون

پرنس چارلز است ‘در طرف دیگر’ از coronavirus تشخیص

پرنس چارلز که آزمایش مثبت در هفته گذشته برای COVID-19 بعد از “نمایش علائم خفیف گفت:” در یک ویدیو اعلام به اشتراک گذاشته شده توسط Clarence House است که او احساس بهتری خواهد شد اما ماندن در انزوا.

“اخیرا رفته از طریق فرایند انقباض این coronavirus خوشبختانه با نسبتا خفیف, علائم, من در حال حاضر خودم را در طرف دیگر بیماری است اما هنوز هم در کمتر از یک وضعیت اجتماعی فاصله و به طور کلی انزوا” چارلز گفت.

71-ساله پسر ملکه الیزابت دوم ابراز تسلیت به بیمار و خانواده های کسانی که کشته شده اند. همسرش, Camilla, 72 آزمایش منفی برای ویروس.

– هانا Yasharoff

برای بسیاری از اجاره است که به علت امروز و آسان نخواهد بود به

اجاره به علت یکشنبه اولین روز از ماه آوریل برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها است. اجاره بعد می آید به عنوان یک رکورد 3.3 میلیون آمریکایی که در زمینه بیکاری در یک بحران است که می تواند منجر به حدود 50 میلیون نفر از مردم از دست دادن شغل خود. دولت فدرال در زمان یک گام بزرگ به سوی حفاظت از مستاجرها با صدور 120 روز مهلت قانونی برای اخراج از فدرال یارانه مسکن و یا از یک ملک با فدرال حمایت وام مسکن وام. و ایالات متحده آمریکا امروز و تحلیل نشان می دهد که حداقل 34 متحده صادر گسترده تر moratoriums اخراج.

“من قادر خواهد بود به پرداخت مارس اجاره, اما من نمی دانم در مورد مه یا ژوئن گفت:” ققنوس ساکن ادا Obinway.

– آلن گومز

نیروی کار با گوام فرماندار برای منزوی کردن بیمار ما ملوانان

ملوانان که آزمایش منفی برای coronavirus از ویروس زده ناو هواپیمابر یو اس اس تئودور روزولت را در قرنطینه می شود و بسیاری از خاموش پایه در گوام در هتل ها به عنوان به زودی به عنوان ممکن است, مقامات گفت. رژیم صهیونیستی. لو لئون Guerrero گفت که پرسنل نظامی در حال حاضر مستقر در گوام خواهد عمل به عنوان بافر بین قرنطینه ملوانان و غیرنظامیان است. ده ها تن از کشتی 5000 ملوانان باید آزمایش مثبت و محله های نزدیک را اجتماعی فاصله غیر ممکن است.

“ما محافظت می گوام در حالی که انسانی به آنها,” او گفت:. “است که گوام من می دانم و ما را رها نمی کنند که ما از ترس.”

– استیو Limtiaco و یاس به سرقت برده وایس اقیانوس آرام دیلی نیوز

مغلوب ساختن پیشی جستن به لابی فرماندار فلوریدا در مورد رشته کشتی کروز

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او در حال رفتن به صحبت با فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis در مورد اینکه آیا اجازه می دهد تا دو هلند امریکا کشتی های کروز به حوض در دولت خود را. یکی از این کشتی ها دارای چهار مرده مسافران و 200 دیگر مسافران و خدمه با علائم شبه آنفولانزا. مغلوب ساختن پیشی جستن هرگز به صراحت گفت آنچه که او قصد دارد برای گفتن DeSantis که به نگرانی در مورد منابع پزشکی است که ممکن است مورد نیاز برای فلوریدا.

هلند امریکا MS زاندم و MS روتردام کشتی های کروز را با عبور از کانال پاناما و رهبری هستند به فلوریدا. ویلیام برک رئیس دریایی افسر کارناوال Corp. که صاحب Holland America Line گفت: بندر باتلاقی در فورت Lauderdale تبدیل شده کشتی “بندر آخرین رفت و آمد مکرر.”

– مورگان Hines, دیوید الیور و کریس Woodyard

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>