Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: USNS آسایش می رسد در نیویورک; Anthony Fauci دفاع فرمت اجتماعی فاصله قوانین

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو به نام بهداشت و درمان کارگران در سراسر ایالات متحده برای کمک به نیویورک راش از coronavirus موارد و ملت برتر بهداشت عمومی کارشناس با شور و نشاط در دفاع از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به گسترش اجتماعی فاصله اقدامات به عنوان یک نبرد شامل coronavirus را به دست آورد بخار دوشنبه.

“کمک به نیویورک” کومو گفت. “ما هستند که آمار در حال حاضر.”

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: در سی ان ان که coronavirus عفونت و مرگ و میر در نیویورک و جاهای دیگر آغاز کرده اند و نه کاهش “در قاب زمان که در ابتدا تخمین زده می شود.” Fauci گفت: او نشان داد و نسبت ناروا داده و رئیس جمهور به سرعت موافقت با توصیه به گسترش این دستورالعمل از طریق پایان ماه آوریل است.

“آن را نمی خواهد که شده است یک ایده خوب به جلو و عقب در یک زمان هنگامی که شما واقعا نیاز به فشار دادن پا بر روی پدال به عنوان مخالف به روی ترمز” Fauci گفت.

آمریکا مرگ کل پیشی گرفته 2,800 مردم وجود دارد بیش از 153,000 تایید موارد دوشنبه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد. فقط در هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او می خواست کشور – مهمترین اقتصاد – “مشتاق برای رفتن” عید پاک. بود که قبل از Fauci گفت: 100,000 تا 200,000 آمریکایی ها می میرند و از آنجا که از virus.

جهانی تعداد مرگ بیش از 36,800 دوشنبه و وجود دارد بیش از 766,000 موارد تایید شده.

کومو خواستار خارج از دولت کمک کند

کومو به نام پرستاران و پزشکان از سراسر کشور اگر وضعیت خود را در خانه متحده نیست فوری برای سفر به نیویورک برای کاهش شیوع.

“در این نبرد نیروهای ما بهداشت حرفه ای” کومو گفت. “ما نیاز به کمک. ما باید برای کمک به پرستاران شاغل 12 ساعت شیفت. ما باید برای کمک به پزشکان. کمک به ما در حال حاضر و ما را به نفع بازگشت.”

کومو نیز در مواجهه با سوال در مورد دولت انبارهای تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک صورت بعد از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فصاحت روز یکشنبه خواسته اگر ماسک بودند “رفتن از درب عقب.”

کومو گفت که در حالی که او را “تمایلی به درهم و برهم کردن” با مغلوب ساختن پیشی جستن در مسائل دیگر او را به جای نگه داشتن تمرکز بر روی coronavirus و از او پرسید که مغلوب ساختن پیشی جستن “فقط حقیقت را بگویید” مورد فدرال پاسخ.

“من نه درگیر شدن رئیس جمهور در سیاست” کومو گفت. “من تنها هدف این است که برای تعامل با رئیس جمهور در همکاری است.”

بیمارستان کشتی با 1000 تخت می رسد در بندر نیویورک

این USNS راحتی یک کشتی بیمارستانی نیروی دریایی با 1000 تخت و 12 اتاق عمل وارد بندر نیویورک دوشنبه و می تواند آماده برای بیماران به عنوان به زودی به عنوان شنبه ، کشتی استفاده می شود برای غیر coronavirus بیماران برای کمک به کاهش فشار در منطقه محلی بيمارستان.

“تعداد تخت ما تا به حال در آغاز ماه مارس به سه گانه توسط مه” شهردار, بیل د Blasio روز دوشنبه گفت:. “این یک وظیفه دلهره آور اما ما یک افزایش بزرگ است.”

با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد شهر نیویورک گزارش داد بیش از 36,000 موارد تایید شده – تقریبا یک چهارم از کشور موارد – و 790 مرگ و میر. یکی از دلایل افزایش موارد تایید شده توسط مهاجم تست شده است. هنوز CDC با استناد به “گسترده جامعه انتقال” اصرار دارد که ساکنان نیوجرسی و کانکتیکات و نیویورک خودداری از غیر ضروری سفر برای 14 روز.

– لورنزو ریس

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او تمدید دستورالعمل به مارس 30 در مشاوره از کارشناسان بهداشت و درمان

مغلوب ساختن پیشی جستن روز دوشنبه گفت که او تمدید دستورالعمل های اجتماعی فاصله آوریل 30 به دلیل وقوع است و نمی رود به اوج قبل از عید کمتر از دو هفته به دور است.

“ما نمی خواهیم آن را انجام بیش از حد به زودی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک مصاحبه تلفنی در فاکس و دوستان صبح نشان می دهد.

مغلوب ساختن پیشی جستن صادر اجتماعی فاصله دستورالعمل در اوایل این ماه به 15 روز است که باید شنبه به پایان رسید. بیش از آخر هفته, اما, مقامات بهداشتی توصیه او این است که تعدادی از موارد است که هنوز هم در حال افزایش است و خیلی زود به سهولت تماس های اجتماعی فاصله و مردم ماندن در خانه. او اعلام کرد که فرمت یکشنبه.

“ما باید برای به دست آوردن این چیز رفته” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

– دیوید جکسون

Fauci: میلیون ها نفر از آمریکایی ها آلوده می شود; 100,000 می میرند

میلیون ها نفر از آمریکایی ها خواهد شد به احتمال زیاد آلوده به ویروس coronavirus قبل از بحران است و بیش از 100000 نفر می میرند تهاجمی با وجود تلاش ها برای جلوگیری از شیوع Fauci سی ان ان گفت در روز دوشنبه. او اشاره کرد که از دو سال پیش آنفلوآنزا کشته شدن بیش از 60 ، 000 آمریکایی و “این است که به وضوح بدتر” از آنفولانزا.

Fauci گفت: توصیه می شود که مغلوب ساختن پیشی جستن گسترش دستورالعمل چون نیویورک و شهرهای دیگر شد و در ادامه به افزایش در مورد تایید شده و در مرگ و میر و سایر شهرستانها به احتمال زیاد به دنبال دارد.

“شما می خواهید شروع به دیدن برخی از مسطح کردن و چرخش به اطراف از منحنی” Fauci سی ان ان گفت. “آن را انجام نمی دهد که.”

Fauci گفت: تهمت بود نه فروش سخت: “او در داده و او آن را حق دور. … او فقط سرش را تکان داد و گفت: “من حدس می زنم ما باید آن را انجام دهد.'”

فرماندار فلوریدا در ارتباط اجازه می دهد کشتی های کروز به حوض

هلند امریکا MS زاندم و MS روتردام کشتی کروز راس به سمت فلوریدا اما ممکن است پیدا کردن یک استقبال گرم در فورت Lauderdale از رژیم صهیونیستی. ران DeSantis. خط کروز گفت: کانال پاناما قدرت بود اعطا مجوز برای کشتی ها برای حمل و نقل کانال.

چهار سالمندان مسافران در زاندم درگذشت هر چند علل مرگ باید اعلام نشده است. یکی دیگر از 73 مهمانان و 116 خدمه را گزارش کرده اند علائم شبه آنفولانزا. علائم و نشانه های آنفلوآنزا و کروناویروس مشابه هستند. DeSantis گفت: این امر می تواند “یک اشتباه” را به مسافران کشتی کروز به جنوب فلوریدا برای درمان به این دلیل که دولت در حال حاضر تعداد زیادی از جدید کروناویروس عفونت و این تعداد در حال رشد است. او گفت: منطقه تخت بیمارستان نیاز به ذخیره شود برای ساکنان و نه “اتباع خارجی است.”

– دیوید الیور و مورگان Hines

آمازون کارگران در نیویورک انبار طرح اعتصاب

آمازون کارکنان در شهر نیویورک انبار برنامه ریزی شد یک اعتصاب برای روز شنبه خواستار پرداخت بهتر و حمایت در برابر COVID-19. کارکنان در جزیره استاتن مرکز پاسخگویی حمله خواهد کرد تا این ساختمان این است که مقادیر در پی چندین کارگران تست مثبت برای coronavirus می گوید کریس Smalls مدیر دستیار است که هماهنگی اعتصاب.

“ما در حال بازگشت به کار تا زمانی که آنها نزدیک ساختمان پایین می گوید:” Smalls, و اضافه کرد که تقریبا از 5000 کارمند در ساختمان در طول دوره یک هفته. “آنها می دانند که در زمان ناهار هنگامی که آنها در ساعت از, بازگشت نیست.”

– Charisse جونز

پرنس چارلز دیگر در انزوا

شاهزاده چارلز از خود و انزوا پس از آزمایش مثبت برای coronavirus خود اقامت خانواده سلطنتی Clarence House تایید کرد.

وارث تاج و تخت بریتانیا و 71 بود خود انزوا به مدت هفت روز و در حال حاضر عامل تحت استاندارد فعلی دولت و پزشکی محدودیت هایی که اعمال می شود در سراسر کشور مطابق با انگلستان خدمات بهداشت ملی. در آمریکا CDC توصیه می کند 14 روز از خود جدا می کند.

– Anika نی

تجمع سهام به عنوان نوسانات قوانین بازار

سهام نشان داد متوسط سود دوشنبه با وجود تعمیق coronavirus بیماری همه گیر. آتی برای شاخص Dow Jones Industrial Average با افزایش 200 امتیاز جلوتر از آنچه که می تواند یکی دیگر از فرار هفته در وال استریت. داو سقوط بیش از 900 امتیاز در روز جمعه. استاندارد & ضعیف است 500 آتی از دست داد 1.5%.

بازار سهام ریخته است بیش از 20 درصد پس از دست زدن به سوابق بیش از یک ماه پیش. با وجود جمعه زیان داو هنوز هم بریده بزرگترین هفتگی از سال 1938 به دست آوردن کمک های وعده از کنگره و فدرال رزرو به ارائه کمک های اولیه برای اقتصاد و بازار.

“نوسانات خواهد شد و به احتمال زیاد باقی بماند می گوید:” زنگ زده Vanneman مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر در Orion Advisor Solutions. “این یک مسابقه در برابر ساعت در حال حاضر.”

– جسیکا مانتون

خانه های پرستاری گزارش نمرات تست مثبت

هفتاد و چهار تن از ساکنان تنسی خانه سالمندان و 66 در مریلند تسهیلات باید آزمایش مثبت برای coronavirus مقامات می گویند که. در نشویل دو نفر از ساکنان فوت کرده اند. در ماونت ایری, Md., یکی از ساکنان مرده است.

مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان گفت متعدد سازمان های دولتی و دلپذیر مشاهده پرستاری خانه کارگر هستند و مصرف “گام های فوری برای محافظت از ساکنان اضافی و کارکنان” که ممکن است در معرض. Carroll County Health افسر اد خواننده سعید قربانی یک مرد بود در 90s با شرایط بهداشتی اساسی.

در تنسی, 33, Gallatin, مرکز توانبخشی و درمانی کارکنان نیز آزمایش مثبت برای coronavirus و منزوی در خانه رژیم صهیونیستی. باب لی شدهاند.

شیوع بیماری در خانه های سالمندان افزایش انتقادی نگرانی از آنجا که افراد مسن و کسانی که با زمینه مسائل مربوط به سلامت در نظر گرفته می شوند بیشتر در معرض خطر از ویروس. یکی از کشنده ترین بیماری در زمان جای خود را در کامل بشویید. که در آن بیش از 30 مرگ و میر مرتبط شده اند به زندگی مرکز مراقبت.

– هالی مایر Tennessean

تاخیر در بازی های المپیک تابستانی به لگد کردن در جولای 2021

کمتر از یک هفته پس از اعلام کرد که تابستان بازی ها در ژاپن خواهد بود به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس سازمان تصمیم گرفته اند در یک شروع جدید در تاریخ 23 ژوئیه سال 2021 با توجه به بین المللی المپیک کمیته سخنگوی. مراسم اختتامیه برگزار خواهد شد و در اوت. 8. توکیو المپیک قبلا مجموعه ای برای شروع تقریبا دقیقا یک سال پیش در حال اجرا از تاریخ 24 ژوئیه از طریق Aug. 9.

– تام Chris Chavez

نتانیاهو در کارکنان به طور موقت جدا

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل و کارکنان خود را به طور موقت خود را منزوی در انتظار یک مطالعه اپیدمیولوژیک است که انتظار می رود نشان می دهد که او در معرض coronavirus دفتر خود گفت. نتانیاهو را تکذیب کرد گزارش می دهد که تصمیم گیری ساخته شده بود به قرنطینه او را برای یک هفته پس از پارلمانی, مشاور ریوکا Paluch شد مبتلا به این ویروس است. اسرائیل بیش از 4,300 مورد تأیید و 16 و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>