Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: WH گزارش shelved CDC بازگشایی قصد دارد; تهمت نوکر تست مثبت; مستند از سالمندان?

یک گزارش جدید از روز شنبه ادعا مغلوب ساختن پیشی جستن دولت کنار گذاشته مراکز کنترل بیماری و پیشگیری راهنمای دقیق برای به آرامی بازگشایی ملت به عنوان coronavirus همچنان به چکش اقتصاد ایالات متحده.

و ملت است بازگشایی. مراکز خرید در هاوایی می توانید قبول مشتریان از امروز شروع. ساخت و ساز و املاک و مستغلات عملیات می تواند از سر در میشیگان. مونتانا اجازه خواهد داد مدارس به راه اندازی مجدد در کلاس درس تدریس در اختیار مدارس محلی تخته.

وجود دارد بیش از 74,500 مرگ و میر و 1.2 میلیون تایید coronavirus موارد در ایالات متحده آمریکا توسط پنج شنبه بعد از ظهر با توجه به جان هاپکینز داده داشبورد. آخرین روزانه مرگ و میر تقریبا 2,400 با بیش از 24,000 به تازگی تایید موارد گزارش شده است. در سراسر جهان به ویروس به کشته شدن بیش از 267,000 مردم و آلوده بیش از 3.8 میلیون نفر است.

ما زنده وبلاگ در حال بروز رسانی در طول روز است. تازه کردن برای آخرین اخبار و به روز رسانی در صندوق پستی خود را با جلسه توجیهی روزانه. پایین برای جزئیات بیشتر.

در اینجا برخی از مهم ترین تحولات روز شنبه:

تقریبا 3.2 میلیون آمریکایی واصل جدید تعداد مدعیان بیکاری در هفته گذشته فشار کل به شگفت آور 33 میلیون نفر در کمتر از دو ماه.
یخ زندانی در جنوب کالیفرنیا درگذشت از coronavirus اول مرگ گزارش شده در ایالات متحده مهاجرت بازداشتگاه.
یک MIT مطالعه می گوید: هدف رویکرد نگه داشتن همسر مردمی در خانه موثر تر خواهد بود در برابر coronavirus از جهانی مستند سیاست.

خبر خوب برای به اشتراک گذاشتن امروز: مردم در ایرلند در حال کمک به بومیان آمریکایی دست و پنجه نرم کردن با کروناویروس گفت: آنها با الهام از یک 173-در سال عمل محبت: در سال 1847 اعضای چاکتو ملت به 170 دلار خواهد بود که تقریبا $5,000 امروز به ایرلندی در طول قحطی.

آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد: Coronavirus آنتی بادی آزمایش در دسترس هستند در سراسر کشور است. در اینجا به همین دلیل آنها ممکن است ارائه یک از امنیت کاذب.

گزارش: کاخ سفید قفسه سی دی برنامه برای بازگشایی ملت

A step-by-step guide از بالا, مقامات بهداشت فدرال برای کمک به رهبران محلی تصمیم بگیرد که چگونه به بازگشایی اماکن عمومی مطرح شده است و با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آسوشیتد پرس گزارش. 17-گزارش صفحه توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از تیم طراحی شده برای کمک به ایمان رهبران و صاحبان کسب و کار مربیان و دولت و مقامات محلی تعیین چگونه به جرم حمل و نقل مراکز بهداشتی روز کلیساها و رستوران ها.

فدرال مقامات بهداشت عمومی به طور کلی توصیه صبر در بازگشایی اقتصاد در حالی که کاخ سفید شده است خواستار یک سرعت سریع تر با وجود هیچ نشانه این بیماری همه گیر است که کاهش در سراسر کشور. آژانس دانشمندان گفته شد هدایت “هرگز نور روز را مشاهده کنید,” یک CDC گفت: با توجه به AP. رسمی بود و نه مجاز به صحبت با خبرنگاران صحبت کرد و در خواست نامش فاش نشود.

یک فرد نزدیک به کاخ سفید را coronavirus نیروی کار گفت: AP CDC اسناد بودند هرگز پاک توسط CDC رهبری برای انتشار عمومی.

نیویورک تاپ 20,000 مرگ اما وضعیت را بهبود می بخشد

نیویورک در صدر 20,000 coronavirus میر پنج شنبه, مراتب بیش از هر کشور دیگر. تنها چهار کشور جذب شده اند مرگ و میر بیشتر از نیویورک است. دولت اول مرگ و میر گزارش شده 14 مارس و آنها مشخصی در 800 یک روز در اوایل ماه آوریل. آنها بوده ام در کاهش در هفته های اخیر با 231 گزارش روز شنبه. و تعداد بستری ضربه کم از 600 روز سه شنبه از بالا تقریبا 3,181 در اوایل ماه آوریل. در سراسر کشور, اما به همه گیر نشان داده است هیچ نشانه ای از عقب نشینی است.

“در نیویورک, تعداد پایین آمدن و این پایین آمدن به طور چشمگیری” رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: پنج شنبه, اضافه کردن یک هشدار برای ملت است. “حرکت نزولی از کوه بسیار بیشتر شیب ملایم تر از آنچه که ما رفت و از طریق بالا رفتن از کوه. ما آرزوی آن را تندتر کاهش, اما آن را نمی.”

– یوسف Spector

مغلوب ساختن پیشی جستن نوکر تست مثبت – اما نه تهمت

یک عضو ارتش آمریکا که در خدمت در کاخ سفید دارای آزمایش مثبت برای coronavirus اما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است پس از آزمایش منفی کاخ سفید در بیانیه ای گفت. سی ان ان گزارش داد که این فرد به عنوان نوکر برای رئیس جمهور و فردی که مورد آزمایش قرار گرفت و پس از شروع به نمایشگاه علائم صبح روز چهارشنبه.

“ما به تازگی مطلع در کاخ سفید واحد پزشکی که عضو ارتش ایالات متحده که با این نسخهها کار در کاخ سفید پردیس دارای آزمایش مثبت برای coronavirus” سخنگوی کاخ سفید هوگان Gidley گفت. “رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور باید پس از آزمایش منفی برای این ویروس و آنها باقی می ماند در سلامت است.”

MIT, مطالعه می گوید: مستند از سالمندان کار می کنند بهترین

به جای سفارش از همه به پناهگاه در محل سیاستگذاران مقابله با COVID-19 همه گیر خواهد دریافت نتایج بهتر از نگه داشتن همسر مردمی در خانه. که نتیجه گیری از جدید MIT مطالعه که به نظر می رسد در بهداشت عمومی و اقتصادی اثرات شیوع کروناویروس.

MIT اقتصاددانان دریافتند جهانی مستند سیاست های اتخاذ شده توسط بسیاری از ایالات در ایالات متحده هنوز هم می تواند در نتیجه یک 1.83% نرخ مرگ و میر در جمعیت بزرگسال در حالی که کاهش سالانه تولید ناخالص داخلی توسط متناوب 24.3%. با این حال محققان می گویند هدف با سیاست های سختگیرانه اجتماعی-فاصله محدودیت در آسیب پذیر ترین – به طور معمول کسانی که مسن تر از 65 – را مرگ و میر نزدیک به 1% کاهش آسیب در اقتصاد به 12.8 درصد از تولید ناخالص داخلی.

“دیفرانسیل مستندات در گروه با دیفرانسیل خطرات می تواند به کاهش تعداد تلفات و خسارت اقتصادی قابل توجهی دارد.” “ما همچنین پیدا کنید که اکثر این سود را می توان با یک روش ساده و هدفمند سیاست است که اعمال تهاجمی مستند در قدیمی ترین گروه و رفتار بقیه یکنواخت.”

تگزاس ممنوع زندان برای صاحبان کسب و کار که نادیده گرفتن اقامت در خانه سفارشات

تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت اصلاح اقامت خود را در خانه سفارش پنجشنبه منع مقامات محلی از اسامی افرادی که به نقض خود را coronavirus اجرایی سفارشات. این اقدام یک روز پس از ابوت گفت دالاس تصمیم قاضی به زندان یک سالن مالک به صورت غیر قانونی بازگشایی مغازه او رفت و بیش از حد. شلی لوتر یک صاحب سالن زیبایی شد, محکوم به یک هفته در زندان و جریمه $7,000 پس از بازگشایی سالن او à la Mode نزدیک به دو هفته پیش و نادیده قضاوت را بس-و-دست برداشتن از سفارش.

“پرتاب تگزاسی در زندان که تا به حال کسب و کار خود را تعطیل از طریق هیچ گسل از خود را مزخرف و من نمی خواهد اجازه می دهد آن را به اتفاق می افتد” ابوت در بیانیه ای گفت.

– نیکول Cobler Austin American-Statesman

چهار مک دونالد کارگران صدمه دیده در تیراندازی

چهار کارکنان مک دونالد در شهر اوکلاهما شد و مجروح در تیراندازی پس از رویارویی با یک مشتری که حاضر به ترک رستوران غذاخوری که بسته شد به دلیل coronavirus محدودیت, پلیس گفت:. یک درگیری صورت گرفت, روز شنبه هنگامی که Gloricia چوبی, 32, مجبور شد از رستوران و یک کارمند دچار ضربه به سر کشته شده است. وودی بازگشت و با یک تفنگ و شلیک سه گلوله کشته شده است. سه کارمند به ضرب گلوله کشته و یا زخمی گلوله و کارمند با آسيب سر گرفته شد به یک بیمارستان محلی با غیر تهدید کننده زندگی, آسیب, مقامات گفت. وودی را بازداشت گرفته شد.

– این Oklahoman

رایگان آبجو در شهر

قادر به ارائه به هتل ها و رستوران ها بسته به علت coronavirus محدودیت یک آبجوسازی در روز پنج شنبه به دور حدود 700 گالن آبجو.

به جای پرتاب آن را دور صاحبان Willinger آبجوسازی در غرب ایالت هسن تصمیم به غذا از نور و تاریکی آبجو رایگان.

فرانتس MastWillinger آبجوسازی صاحب فرانتس ماست گفت: او نیاز به خالی کردن مخازن در اسرع وقت به آنها را پر کنید تا دوباره با آبجو تازه و آماده برای زمانی که میله مجاز به بازگشایی شده است.

حرکت خوبی رفت. ده ها تن از مردم ایستاده بود و با صبر و حوصله در خط خارج آبجوسازی پوشیدن ماسک و نگه داشتن به اجتماعی فاصله گرفت. بسیاری از گرفت کامل سطل و جعبه ها در بازگشت به خانه.

“ما همچنین می خواهم برای تشکر از مردم و ما امیدواریم که آنها به حمایت یک بار ما بازگشایی که آنها به اینجا می آیند توصیه ما” دکل به رویترز گفت تلویزیون.

اتاق بازرگانی دو طرف با بیمه کسب و کار کوچک زیان

تلاش برای وادار کردن شرکت های بیمه برای پوشش coronavirus ضرر و زیان مواجه شده توسط کسب و کارهای کوچک طراحی آتش از یک منبع غیر منتظره: آمریکا اتاق بازرگانی است. سازمان ملی ادعا می کند به نمایندگی از “منافع بیش از 3 میلیون کسب و کار از تمام اندازه ها ، بخش ها و مناطق.” اما اتاق بازرگانی با ارسال نامه ای به کنگره در هفته گذشته ادعا کردند که به کنگره اجازه می دهد و یا می گوید به بازنویسی قرارداد برای پوشش coronavirus زیان خلاف قانون اساسی است.

“Bankrupting صنعت بیمه نمی خواهد کمک به این وضعیت در همه گفت:” تام Quaadman یک اتاق معاون اجرایی رئیس جمهور.

– نیک Penzenstadler

وزارت خزانه داری می خواهد محرک پرداخت صادر شده برای مردم مرده بازگشت

وزارت خزانه داری است که به درخواست افرادی که دریافت یک محرک پرداخت از طرف کسی که مرده است به بازگشت پول بلافاصله. گزارش ها از کشته شدن محرک پرداخت آغاز شده به سطح در ماه گذشته زمانی که IRS شروع به ساخت مستقیم سپرده تا 1200 دلار به مالیات دهندگان حساب های بانکی.

“پرداخت شده به کسی که جان قبل از دریافت پرداخت باید بازگشت به IRS” خزانه داری آمریکا در بیانیه ای گفت.

– مایکل کالینز

هشدار ویروس می تواند ‘بومرنگ” از کشورهای فقیر به غنی

بالا رسمی سازمان ملل متحد هشدار داد از بلندی COVID-19 بحران در کشورهای فقیر است که می تواند “بومرنگ” بازگشت به کشورهای غنی مگر اینکه آنها کمک آن داشته باشد.

علامت Lowcock U. N. دبیر امور انسان دوستانه گفت: بسیاری از کشورهای کم درآمد می تواند عفونت کروناویروس اوج در سه تا شش ماه آینده. آنها نیاز به تزریق کمک های اضطراری به نگه داشتن همه گیر از decimating خود را در حال حاضر شکننده نظام سلامت و تلاش اقتصاد Lowcock گفت.

“هیچ کس امن تا زمانی که همه امن” او گفت:.

اوباما و لابی مغلوب ساختن پیشی جستن به توقف صدور ویزای کارگر مهمان

چهار سناتور جمهوریخواه خواسته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به توقف صدور مهمان ویزای کارگر تا سال آینده و یا “تا زمانی که اشتغال به بازگشت به سطح نرمال است.” سناتور تام پنبه از آرکانزاس تد کروز از تگزاس جاش هالی از میسوری و چاک Grassley از آیووا استدلال در نامه ای به تاریخ مارس 7, اولین گزارش سیاسی که ویزا تعلیق خواهد بود “بحرانی برای حفاظت از کارگران آمریکایی به عنوان اقتصاد ما می شود روی پای خود.” مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا ماه گذشته ایجاد محدودیت های مهاجرتی اما ارائه معافیت برای کشاورزی و مراقبت های بهداشتی و ایمنی عمومی و سایر صنایع.

– نیکلاس وو

گام به دور از که آنتی بادی آزمایش تا زمانی که شما مطمئن شوید که آن را دقیق

کارشناسان پزشکی به برخی از مشاوره برای آمریکایی ها فکر کردن در مورد گرفتن coronavirus آنتی بادی آزمون: نمی. این توصیه تا سوال آنهایی که می weeded و دانشمندان می دانند که آیا افرادی که جان سالم به در COVID-19 سیستم ایمنی هستند از ویروس.

برخی از محققان می گویند تولید کنندگان باید توقف تبلیغات این آنتی بادی آزمایش برای عنوان کمی تا $25, که بسیاری از آمریکایی ها با استفاده از تصمیم بگیرند که آیا آنها می توانند با خیال راحت توقف اجتماعی فاصله و یا بازگشت به کار.

“این است که به عنوان نزدیک به غرب وحشی که من تا کنون دیده ام از نظر تست های آزمایشگاهی” گفت: Michael Osterholm مدیر مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست در دانشگاه مینه سوتا است. “حتی خوب تست خواهد شد به احتمال زیاد به نتیجهای که عملا بی معنی است.”

– کوین مک کوی و دیوید هیت

فارغ التحصیلان موتورهای خود را شروع: فلوریدا سالمندان را عبور از خط پایان در دیتونا

Coronavirus همه گیر است فاسد فارغ التحصیلی برنامه ای برای هزاران نفر از خانواده ها در سراسر کشور اما سالمندان در دو فلوریدا دبيرستان – Flagler پالم کست و متنزس – خواهد بود عبور دبیرستان خط پایان در سبک. آنها خواهد شد در نظر گرفتن دامان در خانه دیتونا 500. هر فارغ التحصیل خانواده اجازه خواهد داشت تا یک خودرو در Daytona International Speedway و همه باید برای اقامت در داخل وسیله نقلیه خود را. آنها خط تا درایو بیش از خط پایان به قبول آنها دیپلم و یک پیروزی دامان.

“ما در حال رفتن به قادر به ایجاد یک حافظه برای همه از این سالمندان که در حال سرقت از این مراسم قطعه” جاده سریع السیر جمهور تراشه اغوا گفت.

– Cassidy الکساندر دیتونا بیچ اخبار مجله

گزارش از: رقیق کننده های خون می تواند کمک بیشتر به شدت بیمار

خون داروهای رقیق می تواند کمک به صرفه جویی در برخی از بیمارانی که بیشترین شدت تحت تاثیر coronavirus پزشکان در شهر نیویورک در بیمارستان گزارش شده است. این یافته ها از یک تیم در بیمارستان کوه سینا می تواند کمک به یک مشکل مشکل است که شوکه و وحشت پزشکان درمان coronavirus بیماران در سراسر جهان – لخته شدن خون در سراسر بدن پیچیده است که در حال حاضر سخت به درمان بیماری است.

“بيمارانی که ضد انعقادها را بهتر از کسانی که نمی,” دکتر والنتین Fuster پزشک ارشد در بیمارستان با سی ان ان گفت.

اول یخ بازداشت شدگان می میرد از coronavirus در مرکز کالیفرنیا

یک زن 57 ساله که برگزار می شد در یک مهاجرت فدرال بازداشتگاه در سن دیگو درگذشت صبح روز چهارشنبه از coronavirus به گفته دکتر اریک مک دونالد San Diego County سلامت و خدمات انسانی سازمان است.

مرد به نظر می رسد برای اولین بار از بازداشت شدگان در بازداشتگاه های ایالات متحده مهاجرت و گمرک به مرگ از COVID-19. او در بیمارستان بستری شده بود از اواخر ماه آوریل مک دونالد گفت. یخ تایید نشده مرگ به ایالات متحده آمریکا امروز شبکه.

این بازداشتگاه تا به حال بزرگترین COVID-19 شیوع در میان هر یخ تسهیلات در کشور با 132 مورد تأیید یا حدود 19% از مجموع 705 موارد – همانطور که از بعد از ظهر چهارشنبه با توجه به یخ.

– Autism_today پالم اسپرینگز (کالیفرنیا.) آفتاب صحرا

متحده بازگشایی: هاوایی, میشیگان مونتانا را گام به گام به سوی عادی

هاوایی و میشیگان در زمان قابل توجهی را نسبت به بازگشایی در روز پنج شنبه; برخی از مراکز خرید باز دوباره در آلوها دولت و ساخت و ساز و املاک و مستغلات عملیات از سر گرفته و در دریاچه های بزرگ دولت است.

همچنین پنج شنبه, مونتانا اجازه خواهد داد مدارس به سر در کلاس درس تدریس در اختیار مدارس محلی تخته. جمعه را پایان ایالتی اقامت در خانه سفارشات در پنسیلوانیا و رود آیلند. پیدا کردن آخرین اخبار از دولت خود را.

Gap Inc. برنامه ای برای بازگشایی تا 800 فروشگاه در پایان این ماه

Gap Inc. برنامه ای برای بازگشایی صدها نفر از فروشگاه ها در این ماه از جمله برخی به عنوان به زودی به عنوان این آخر هفته, نشانه دیگری است که اقتصادی موجب توقف توسط coronavirus ممکن است به آرامی شروع به گرم شدن.

خرده فروش گفت: آن را در نظر دارد به بازگشایی تا 800 مکان خود را تحت مارک های مختلف از جمله نیروی دریایی قدیمی, موز جمهوری و شکاف در پایان ممکن است.

تعداد کمی از فروشگاه ها در تگزاس خواهد بود در کسب و کار در این آخر هفته. مانند بسیاری از شرکت های شکاف توقیف فروشگاه خود را در میان ایجاب میکند که همه اما ضروری کسب و کار نزدیک به ترافیک پا برای کمک به کاهش سرعت گسترش coronavirus.

– Charisse جونز

  

ایالات متحده آمریکا امروز پیگیری: بیش از 10 ، 000 COVID-19 موارد در بسته بندی گوشت می آمد گیاهان

این بسته بندی گوشت می آمد صنعت آمار ترسناک یک نقطه عطف این هفته با تعدادی از coronavirus موارد به شیوع بیماری در آن محاصره گیاهان رسیدن به بیش از 10 ، 000 با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز و میانه مرکز خاطر گزارش های تحقیقی ردیابی است.

حداقل 170 گیاهان در 29 متحده تا به حال یک یا چند کارگر تست مثبت برای coronavirus. برخی از این کارگران نیز آلوده دیگران است که شامل تعداد. حداقل 45 کارگران کشته شده اند. شیوع اند باعث بسته شدن حداقل 40 گوشت کشتار و فرآوری گیاهان – پایدار در هر نقطه از یک روز تا چند هفته پس از شروع بیماری همه گیر.

از خاموش شدن ناگهانی موجب کمبود گوشت در برخی از نقاط کشور و موجب فرمان اجرایی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حفظ گیاهان باز است. اما بیش از یک هفته پس از مغلوب ساختن پیشی جستن, سفارش, تعطیلی ادامه دارد, رسانه ها رسانه ها یافت می شود.

— آسمان Chadde و کایل Bagenstose

  

دولت فدرال است و هزاران نفر از فن های بانک ملی

هزاران نفر از طرفداران زندگی-صرفه جویی در ماشین آلات در عرضه محدود در طول مراحل اولیه این بیماری همه گیر در ایالات متحده در حال ریختن به دولت فدرال رزرو. این هفته آخرین مهلت برای اولین بار مجموعه هواکش که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اجبار شرکت های تولید پس از استناد به دفاع تولید عمل در 2 آوریل. این حرکت پس از coronavirus زده بیماران هولناک بیمارستان ها و منابع خود را شنود گذاشته.

بیش از 4,400 از دستگاه تنفس به حال تولید شده برای مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری استراتژیک ملی ذخایر با توجه به استفانی Bialek یک سخنگو برای وزارت بهداشت و خدمات انسانی. در همه دولت دستور داد 187,000 از نه شرکت هایی که در آن انتظار برای دریافت در دسته در طول سال.

– ارین منسفیلد

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesKamagraelf bar 1500bigger bass bonanza oynapragmatic slotlarıgates of olympus oynagreat rhino oynaCialisbomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynaaviator oynatombala oynatropical tiki oynagreedy wolf oynablackbull oynashining hot oynaaviator oynacasinoslot girişbahisnow giriştaphaber.combeylikdüzü korsan taksibuy stripe accountMaltepe EscortVan Escortinstagram gizli hesap görmeMobil Ödeme BozdurmaLcd ekranVozol 10000bağlama büyüsürekorbetbetboo giriş