Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: با 2 تریلیون دلار محرک در نزدیکی تجمع سهام به رغم رکورد نرخ بیکاری; تلفات در نیویورک

در یک روز زمانی که مدعیان شکست یک رکورد و مرگ و میر در ایالات متحده رسید گذشته 1,100 به عنوان coronavirus محکم گرفتن آن در آمریکا و چشم انداز یک بسته محرک اقتصادی به زودی تبدیل شدن به واقعیت کمک سوق دادن یک سوم متوالی بازار سهام رالی پنج شنبه.

وزارت کار در اعلام تعداد مدعیان بیکاری در هفته گذشته گفت: آنچه که آمریکایی ها در حال حاضر می دانستند – که اخراج آمار هتلداری و صنایع غذایی خدماتی به خصوص سخت است. دیگر صنایع است که تلاش شامل مراقبت های بهداشتی و کمک های اجتماعی, هنر, سرگرمی و تفریح, حمل و نقل و انبارداری و صنایع تولیدی کار گفت.

کنگره در تلاش برای عرضه یک امید. خانه برنامه ریزی شده است را به مجلس سنا-گذشت 2 تریلیون دلار کمک های اضطراری پیشنهاد جمعه. عبور سریع از انتظار بود – پس از اولیه معوق بسته پرواز از طریق مجلس سنا در شب چهارشنبه با رأی 96-0. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ابراز تمایل به ثبت نام در اندازه گیری.

محرک می آید به عنوان تایید coronavirus موارد در امریکا پیشی گرفته 80,000 منجر به 1,136 مرگ و میر. بیشتر تأیید انتظار می رود که ایالات متحده در رمپ تا تست. جهانی مرگ و میر بیش از 23,000; و در مجموع مورد تأیید رفت و گذشته 523,000 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد.

رکورد 3.3 میلیون نفر درخواست برای مزایای بیکاری

تعداد آمریکایی تشکیل پرونده اولیه برنامه های کاربردی برای مزایای بیکاری شروع به پریدن کرد و تقریبا twelvefold به رکورد 3.3 میلیون در هفته گذشته وزارت کار گفت: ارائه واضح ترین شواهد در عین حال از coronavirus گسترده آسیب به اقتصاد است. در کل خوب بود در بالای 1.5 میلیون ادعاهای اقتصاددانان پیش بینی کرده بود با توجه به متوسط برآورد از کسانی که در نظر سنجی بلومبرگ.

این بیماری همه گیر است و مجموعه ای خاموش ترین ناگهانی نزدیک به خاموش شدن اقتصاد در تاریخ است. بسیاری از رستوران ها و مغازه ها و سینما عرصه ورزش و دیگر جمع آوری لکه های بودند مجبور به بستن درهای خود را و یا مقیاس خدمات – و اخراج کارکنان.

– Paul Davidson

افزایش شاخص سهام برای 3 روز در یک ردیف

سهام ایالات متحده بریده خود را سه روز متوالی در شش هفته در امیدوار است که کنگره را به سرعت تصویب coronavirus بسته نجات برای اقتصاد در حالی که شیوع این بیماری در چین به نشان دادن نشانه هایی که از آن شده است تا حد زیادی موجود است.

میانگین صنعتی داو جونز صعود 1,351.62 امتیاز و یا 6.4 درصد در 22,552.17. آبی تراشه متوسط تا پیشرفته بیش از 20 ٪ بیش از سه روز گذشته بزرگترین آن سه روز پس از به دست آوردن 1931. استاندارد & ضعیف است 500 اضافه شده 6.2% به پایان برساند در 2,630.07.

دستاوردهای آمد با وجود دلهره آور تعداد ادعا می کند پس از یک موج اخراج از coronavirus بیماری همه گیر.

“رکورد بیکاری وحشتناک است, اخبار, اما ما آن را می دانستند بود و وحشتناک گفت:” جو Conroy, بنیانگذار مریلند بر اساس Harford بازنشستگی برنامه ریزان. “بسیاری از افراد معتقدند که ما در رکود است. چه چیزی کمک کرد تا سرپا نگه داشتن بازار نشانه هایی است که چین شروع به حاوی ویروس است.”

— جسیکا مانتون

تلفات در نیویورک

یک صد نفر در ایالت نیویورک درگذشت جمعه از coronavirus دولت تک مرگبارترین روز پس از این ویروس در مرکز جهانی همه گیر برای اولین بار آمار رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت. افزایش مرگ و میر تحت فشار قرار دادند نیویورک مجموع به تعداد 385 نفر از آغاز ماه مارس زمانی که دولت آن یافت می شود اولین مورد تایید شده از COVID-19.

نیویورک باقی مانده کانون ایالات متحده شیوع کروناویروس با 37,258 موارد تایید شده – تقریبا نیمی از ملی مجموع از پنج شنبه بعد از ظهر. کومو گفت: شیوع اوج در دولت است که هنوز هم حداقل دو هفته دور, و دولت بود مبارزه به اتاق را در بیمارستان ها و به دست آوردن هواکش.

“من نمی خواهم به sugarcoat وضعیت” کومو گفت. “این وضعیت آسان نیست. اما آسان بار نمی جعل شخصیت. این بار دشوار است که جعل شخصیت.”

در همین حال مقامات دولتی از شهرهای شمال ایالت که در آن نیویورک-ساکنان منطقه را خانه دوم به شدت ترغیب آنها به سفر وجود دارد.

– یوسف Spector

13 میرند در 24 ساعت در یکی از بیمارستان نیویورک

حداقل 13 نفر کشته در 24 ساعت در یک بیمارستان در شهر نیویورک در حال حاضر کانون ایالات متحده شیوع. Elmhurst بیمارستان بخشی از شهر سکس در بیمارستان, سیستم گفت: 13 مرگ و میر شد سازگار با تعداد واحد مراقبت های ویژه بیماران بیمارستان درمان شد در زمان.

مرگ و میر رخ داده است از شنبه تا چهارشنبه در کوئینز بیمارستان. این شهرستان دارای تایید بیش از 20,011 موارد منجر به 280 مرگ و میر. “المهرست است که در مرکز این بحران” سخنگوی بیمارستان کریستوفر میلر گفت. “این اولویت شماره 1 از ما سیستم بیمارستان در حال حاضر.”

– Ryan W. Miller

خانه به رای تاریخی 2 تریلیون دلار بسته محرک

خانه انتظار می رود که برای رای جمعه در بسته محرک. نکات برجسته شامل پرداخت های مستقیم تا 1200 $برای اکثر افراد و $2,400 برای بسیاری از زوج های متاهل تشکیل پرونده به طور مشترک با اضافی $500 برای هر کودک. در اینجا چگونه شما می توانید محاسبه مقدار محرک پولی كه خانواده شما می توانید انتظار.

مزایای بیمه بیکاری خواهد بود گسترش داد افزایش حداکثر سود توسط 600 دلار در هفته به مدت چهار ماه. مزایای در دسترس خواهد بود به کارگران که بخشی از زمان خود اشتغالی و یا بخشی از اجرای اقتصاد است. افرادی که هنوز پس از بیکار منافع دولت پایان می تواند اضافی 13 هفته از کمک. کمک های غذایی برنامه ها را افزایش دهد و مالکان با فدرال حمایت رهن خواهد بود محافظت از سلب حق مالکیت برای زمانی که 180 روز. دانش آموزان با وام های فدرال می تواند تعلیق پرداخت تا اکتبر.

– مورین Groppe و Ledyard پادشاه

شهردار شیکاگو: 40,000 بستری شدن در بیمارستان می رود

شهردار لری Lightfoot التماس شیکاگو ساکنان به “اقامت در خانه, صرفه جویی در زندگی” در یک آدرس به این شهر هشدار وجود دارد می تواند ده ها هزار نفر از بستری شدن در بیمارستان در هفته های آینده.

“ما می تواند انتظار بیش از 40,000 بستری شدن در بیمارستان در هفته های آینده,” Lightfoot گفت. “نه 40,000 موارد اما 40,000 افرادی که نیاز به مراقبت حاد در محیط بیمارستان. این تعداد خواهد شکست ما سیستم بهداشت و درمان.”

جمعیت صدها نفر از مردم دیده شده است تجمع در امتداد شهر lakefront در روزهای اخیر که آتشین Lightfoot به نام “نقض آشکار” ایلینوی اقامت-در-خانه سفارش. او هشدار داد در آینده متخلفان دستگیر شده و روز شنبه بسته در شهرستان لیک فرانت دنباله 606 دنباله و Riverwalk همراه با مجاور پارک ها و سواحل است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه به تصویب یک فاجعه بزرگ اعلام ایلینوی آزاد بودجه فدرال.

— فضل Hauck

تسلا به هواکش; هاکی کلاه شرکت به صورت ماسک

مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk گفت: این شرکت خورشیدی-پانل کارخانه در بوفالو, نیویورک, امید به آغاز ونتیلاتور تولید “را به عنوان به زودی به عنوان مثل انسان ممکن است.” مشک توییتی که “ما هیچ چیز را در قدرت ما برای کمک به شهروندان نیویورک.” New York در واقع سرمایه گذاری $750 میلیون دلار برای کمک به ساخت کارخانه است. کومو گفت: دولت که در حدود 12,000 پنکه ممکن است نیاز به عنوان بسیاری از 40,000 در چند هفته آینده به عنوان coronavirus شیوع نژادها نسبت به اوج آن در دولت است.

و بائر, هاکی تجهیزات تولیدی شرکت گفت: این تغییر تمرکز خود را به محصولات مانند ماسک و محافظ برای حرفه ای پزشکی.

– یوسف Spector و کریس Bumbaca

چین بسته مرزها برای حفظ COVID-19 از بازگشت

چین به طور موقت محروم ترین خارجی از ورود به کشور به عنوان آن را به دنبال محدود کردن تعداد وارد coronavirus موارد است. وزارت امور خارجه گفت: حتی اتباع خارجی با اجازه اقامت را مانع از ورود شروع شنبه. دیپلماتیک کارگران معاف خواهد بود و اتباع خارجی از آمدن به چین برای “لازم اقتصادی و تجاری و علمی یا تکنولوژیکی و یا فعالیت های خارج از اورژانس نیازهای انسانی” هنوز هم می توانید برای درخواست ویزا. بسیاری از کشورها را متوقف و یا به شدت پیشتر مسافران بین المللی در یک پیشنهاد برای جلوگیری از این بیماری همه گیر.

Coronavirus پدید آمده در چین در اواخر سال گذشته و قبل از گسترش در سراسر جهان است. شیوع این بیماری در چین شده است تا حد زیادی کنترل می شود و با این حال زندگی بوده و بازگشت به حالت عادی در سراسر کشور است.

2-ماه-پیر Tennessean تست مثبت است علائم خفیف

2 ماهه که آزمایش مثبت برای COVID-19 در نشویل می تواند جوانترین همه گیر بیمار در کشور, مقامات می گویند. شهرستان مقامات بهداشت گفت: مترو نشویل به حال 36 موارد جدید در 24 ساعت. الکس جهانگیر شهر coronavirus وظیفه نیروی صندلی و گفت: این نوزاد دارای علائم خفیف و خانه “به خوبی انجام می دهند.”

کودکان به نظر می رسد در کاهش خطر ابتلا به شدیدترین اثرات COVID-19 نسبت به بزرگسالان با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری, اما آنها نه ایمنی بدن را به این بیماری است.

– Yihyun Jeong

لوئیزیانا کشیش مخالف اجتماعی فاصله; خدمات تساوی 1,000

لوئیزیانا پاستور همچنان به سرپیچی از دولت دستور منع تجمعات بیش از 50 نفر با برگزاری خدمات نقشه کشی بیش از 1000 شرکت کنندگان حدود 15 مایلی شمال شرقی Baton Rouge.

برگرد. تونی طلسم, که ادعا می کند که عبادت در زندگی خیمه کلیسا در مرکز شهر شده اند درمان سرطان و ایدز گفت که coronavirus است “با انگیزه های سیاسی.” املا می گوید churchgoers bused از پنج parishes در لوئیزیانا باید حضور خود را در کلیسا هر یکشنبه با وجود دولت توصیه در برابر تجمع جرم.

“اگر آنها, از هر دری در این شهر پس از آن من خواهد شد من درب” طلسم با سی ان ان گفت. “اما شما نمی توانید می گویند که خرده فروشان ضروری هستند اما کلیسا نیست. که آزار و اذیت از ایمان است.”

– جاشوا Bote

که: جهان ‘حیف و میل اولین پنجره فرصت” برای جلوگیری از شیوع

سازمان بهداشت جهانی مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus بدحجابی رهبران جهان برای اتلاف وقت گرانبها در مبارزه با ویروس. او آن را به نام “دشمن عمومی شماره 1” و خواسته کشورها به دنبال یک سری از پروتکل ها از جمله گسترش آموزش و استقرار کارکنان مراقبت های بهداشتی.

“زمان عمل شد و در واقع بیش از یک ماه پیش یا دو سال پیش” او گفت:. “ما حیف و میل اولین پنجره از فرصت … این دومین فرصت است که ما نباید اسراف و همه چیز را به سرکوب و کنترل این ویروس است.”

خواهر ژان با متفاوت مارس جنون پیام

خواهر ژان دولورس-اشمیت که شد مارس جنون ستاره در سال 2018 در طول لویولا شیکاگو سیندرلا اجرا در مسابقات NCAA ساخته شده یکی دیگر از مارس ظاهر پنج شنبه. در حال حاضر او ستاره در یک PSA تصویری منتشر شده توسط مدرسه ترغیب مردم به ماندن در خانه برای کمک به جلوگیری از این بیماری همه گیر.

“آنچه از ما خواسته شده است به انجام توسط مقامات دولتی و … و دیگران در قدرت است نه چیزی آسان به این کار گفت:” خواهر جان که تبدیل 100 در ماه اوت است. “اما ما باید آن را انجام دهد. ما نه تنها باید آن را انجام دهد اما ما باید آن را به عنوان یک تیم به منظور کمک به ما در عرصه جهانی.”

یکی دیگر از شناخته شده بسکتبال کالج رقم دیرین تلویزیون مفسر, کیر, حیاتی, است که ساخت یک درخواست برای مقامات دولتی برای قرار دادن زندگی پس از بهبود اقتصادی.

– اسکات Gleeson

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>