Coronavirus: مایو کلینیک راه اندازی پیشرفته مراقبت در خانه در جولای

مایو کلینیک خود را آغاز “پیشرفته مراقبت در منزل” برنامه در جولای 6, را قادر خواهد ساخت که بیماران مبتلا به کوتاه شدن در بیمارستان باقی می ماند و هنوز هم مراقبت از آنها نیاز به در خانه های خود را از طریق نظارت بر زمان واقعی و ارتباط با ارائه دهندگان خدمات.

کلینیک مایو آغاز خواهد شد ارائه پیشرفته “مراقبت در منزل” برنامه ماه آینده است که در آن بیماران بستری در بیمارستان مرخص می تواند روز های اولیه برای ادامه درمان و بهبود بر اساس مجازی در خانه های خود را با برخی از فن آوری بالا کمک کند.

در همکاری با پزشکی از بوستون یک تکنولوژی را فعال کنید شرکت خدمات مایو را ارائه دهندگان قادر خواهد بود برای مراقبت از بیماران که نیاز نیست بیشتر تهاجمی جراحی و یا روش های دیگر که نیاز به بیهوشی, اما هنوز هم نیاز بیشتر نقاهت.

از دست به کروناویروس: “ما او را به نام Crocodile Dundee,’ دوست می گوید از globetrotting ساکن فلوریدا

بیماران باید بررسی شود در صفحه اصلی از طریق یک فن آوری پلت فرم که شامل یک تبلت از Wi-Fi گوشی و ابزار است که اندازه گیری علائم حیاتی در زمان واقعی است. آنها را دریافت پاسخ فوری از یک پرستار زمانی که آنها ضربه یک دکمه و پرستار خواهد شد یا رسیدگی به یک بیمار موضوع تصویب آن را به یک دکتر.

پوشش کامل | Coronavirus در فلوریدا

بیماران همچنین به دسترسی به یک Lifecall سیستم برای شرایط اضطراری. همه داده های خود را روت از طریق یک سیستم رمزگذاری است که یک نسخه پشتیبان 36-ساعت تامین برق در صورت قطع برق.

اولین بيماران به انتخاب کردن در به صورت داوطلبانه خواهد بود برنامه به خانه فرستاده شده در جولای 6. هدف تا پایان سال به 10 بيمار تحت برنامه کار با اولیه تیم از شش اختصاصی پرستاران اختصاصی چهار پزشک و سه پرستار پزشکان.

هدف نهایی این است که به 30 نفر در هر روز در خانه درمان می شود.

مایو را Eau Claire, Wis., واحد خواهد آمد در خط در ماه اوت است.

این برنامه نیز باز خواهد شد بیشتر اتاق تخت و دیگر منابع به COVID-19 بيمار — اگر چه Michael J. Maniaci یک مایو داخلی است که پزشک سرب در فلوریدا برای این برنامه گفت: از آن شده است در مراحل برنامه ریزی طولانی قبل از coronavirus بیماری همه گیر.

“ما شروع به کار بر روی این مورد در سال پیش,” او گفت:. “این همیشه بخشی از مایو را تا سال 2030 برنامه ریزی استراتژیک برای گسترش مراقبت از مردم در خانه های خود. COVID-19 اعتبار نیاز برای مدل و شتاب آن است.”

Maniaci گفت که اکثر مایو ارائه دهندگان در نهایت می توان در این برنامه و آن را می تواند پوشش بیماران از تقریبا در هر بخش. در ابتدا آن آغاز خواهد شد با کلی پزشکی بیماران است.

“پزشکان و پرستاران تبدیل شدن به یک مجازی کارکنان” Maniaci گفت. “با فشار یک دکمه بیمار را دریافت فوری مراقبت از مرکز فرماندهی. آن را نیز کمک می کند تا ارائه دهندگان. می بینم که خیلی بیشتر بیماران در هر روز است.”

مجازی مراقبت در منزل شامل تزریق پرستاری ماهر داروها آزمایشگاه و تصویربرداری, خدمات سلامت رفتاری و خدمات توانبخشی.

Maniaci گفت: اگر لازم ارائه دهندگان می تواند فرستاده شده به بیمار باید روش یا روش های مراقبت است که می تواند بدون بیهوشی انجام می شود مورد نیاز است.

امی ویلیامز اجرایی دین برای تمرین در کلینیک مایو گفت: این برنامه ترکیبی از تکنولوژی در آینده با از مد افتاده مراقبت.

“عمل پزشکی آینده را دم فناوری و نوآوری با یک انسان لمسی است که به طور مستمر افزایش مراقبت از بیمار, راحتی, قیمت و بهتر را فراهم می کند پاسخ های سریع تر,” او گفت:. “پیشرفته مراقبت در منزل ارائه می دهد توانایی برای پاسخگویی به نیازهای بیماران در راه های جدید است.”

پزشکی صفحه اصلی ساخته شده است این نرم افزار برنامه. شرکت توسعه مالکیت معنوی و تکنولوژی و سیستم عامل های حاد و سریع-پاسخ بالینی خدمات اجازه می دهد تا ارائه دهندگان برای تغییر پیشرفته مراقبت های پزشکی از بيمارستان به بيماران در خانه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>