Coronavirus معنی اواخر شب برای متولیان در ساراسوتا مدارس

متولیان خواهد شد مشغول به کار اضافه کاری به عنوان Sarasota County School District رهبران به دنبال جلوگیری از گسترش یک ویروس باعث بیماری به نام COVID-19 معمولا به عنوان coronavirus.

جودی دوما این منطقه رئیس عملیات افسر گفت ساراسوتا اعضای هیئت مدیره مدرسه در جلسه روز شنبه که کارکنان منطقه اقامت دیر به پاک کردن سطوح از جمله درب دستگیره ها و میز ها.

دوما گفت: این منطقه تا به حال از نزدیک با های محلی و ایالتی و فدرال مقامات بهداشت در مورد چگونه به نگه داشتن جامعه آگاه است.

“این کسب و کار به طور معمول در حالی که در پشت صحنه ما در حال مدیریت این فرایند” دوما گفت.

در این منطقه راه اندازی یک آدرس ایمیل برای اعضای جامعه که به نگرانی در مورد ویروس.

آغاز روز شنبه منطقه خواهد بود در پاسخ به ایمیل های فرستاده شده به [email protected] دوما گفت: اکثر ایمیل را دریافت کنید یک پاسخ خودکار با لینک به منابع مفید اما او گفت که این منطقه را با استفاده از سوالات و نگرانی های آنها دریافت به پیگیری از آنچه که جامعه نیاز به دانستن.

چاک هنری یک افسر بهداشت با فلوریدا وزارت بهداشت ساراسوتا کانتی با تاکید بر نیاز منطقه به صحبت با یک صدا و به طور مداوم مراجعه پدر و مادر نگران به مجاز منابع مانند فدرال مرکز کنترل بیماری. او با تشویق خانواده به احتیاط اما به نمی افتاد.

“ما مهم ترین پیام این است که تلاش برای آرام باقی می ماند به عنوان یک جامعه” هنری گفت. “اگر وجود دارد این است که بیماری ما می خواهیم همه در خانه بمانند و خود را جدا کنند.”

نیاز به منسجم پیام ساخته شده بود آشکار مدت کوتاهی قبل از این دیدار زمانی که یک ایمیل از کاج نظر مدیر مدرسه Stephen پنهانی رفت و به کاج مشاهده پدر و مادر گفتن آنها وجود دارد در حال حاضر هیچ موارد گزارش شده از Coronavirus در فلوریدا و نه به وحشت افتادند.

ایمیل موجب سردرگمی و سوالات که چرا این اصل در تناقض با گزارش های رسمی که دولت در حال حاضر دارای دو موارد تایید شده. Covert گفت: کاج مشاهده سهوا ارسال منطقه پیام از Feb. 26 قبل از موارد گزارش شده بود و او گفت که او به دنبال آن با یک ایمیل به توضیح.

هنری گفت: به طور مداوم در حال تغییر ماهیت ویروس ساخته شده است آن را دشوار برای مقامات به صحبت با یک صدا.

“بزرگترین چالش ما این است که اطمینان وجود دارد و معتبر مطابق اطلاعات در خارج وجود دارد,” هنری گفت. “این یک تحول ویروس جدید….اطلاعات به طور مداوم به روز شده است.”

سرپرست جستجو

مدرسه مدیره تصویب یک “تهاجمی” جدول زمانی برای استخدام جدید سرپرست در سه شنبه, تیر اندازی به اعلام رهبر جدید مدارس در ماه ژوئن 22.

برنامه تماس برای هیئت مدیره برای تبلیغ موقعیت درخواست جامعه, ورودی, مصاحبه با نامزد و انجام علت سعی و کوشش بیش از سه ماه آینده. در حالی که برنامه شتاب اعضای هیئت مدیره امیدوارم که این به معنی وجود یک سرپرست در محل در اوایل ژوئیه درست زمانی که منطقه خواهد بود منتطر 2020-21 سال تحصیلی.

“من می خواهم برای دیدن جدول باقی ماندن به عنوان نزدیک به این را به عنوان امکان پذیر است چرا که ما خواهید بود برای آماده شدن برای مدرسه به شروع” عضو هیئت مدیره جین گودوین گفت. “…من فکر می کنم این است که شاید تهاجمی اما نه خیلی.”

فلوریدا انجمن انجمن جست و مشاور لایحه Vogel – در یک زمان مدعی بالا به صورت موقت سرپرست موقعیت در حال حاضر برگزار شد Mitsi کورکوران – راه می رفت هیئت مدیره از طریق جدول که شامل چندین انجمن و ورودی از یک هیئت مدیره-منصوب شهروند کمیته.

هیئت مدیره خواهد بود تنظیم حقوق و دستمزد در مارس اما در این مرحله به طور کلی محدوده از $195,000 به $255,000.

از جمله جستجوهای گذشته را به همراه داشت بیش از 50 داوطلبان علاقه مند. یک شهروند کمیته مشورتی کمک خواهد کرد که محدود کردن زمینه و به طور معمول ارائه یک لیست از فینالیست در هر نقطه از چهار به 10 توصیه می شود متقاضیان است. هر عضو هیئت مدیره مدرسه را به معرفی پنج عضو به کمیته مشورتی.

کمیته حسابرسی

این منطقه به تازگی مونتاژ کمیته حسابرسی برای اولین بار ملاقات نمود سهشنبه بعد از ظهر انتخاب به دنبال عمیق تر ممیزی از منطقه ساخت و ساز, خرید و قرارداد انطباق فرآیندهای.

این کمیته در نظر گرفته شده است به منظور توسعه توصیه هایی برای هیئت مدیره مدرسه و ارائه جهت به منطقه است و در عین حال-به-می شود-استخدام حسابرس مستقل.

کمیته دریافت یک ارزیابی ریسک انجام شده توسط تمپا مبتنی بر حسابرسی شرکت RSM. این گزارش گسترده بود, فهرست مناطق 10 در هیچ منظور خاص است که می تواند یک خطر برای سازمان های بزرگ و شامل مناطق مانند حقوق و دستمزد و تهیه.

“گنجاندن آنها معنا نیست که موضوع و یا نگرانی در حال حاضر وجود دارد اما نه که در معرض خطر ماهیت عملکرد به گونه ای است که بالقوه وجود دارد برای مسائل مربوط به توسعه” در این گزارش اعلام کرد.

عضو هیئت مدیره اریک رابینسون که منصوب خود را به این کمیته گفت: این لیست از 10 مناطق آنقدر کلی است که آن را به هر منطقه در فلوریدا تصور تصریح کرد توسط کورکوران.

“من فکر می کنم این بالا 10 لیست برای فقط در مورد همه” کورکوران گفت. “این است که منحصر به فرد به ساراسوتا کانتی.”

این کمیته موافقت کردند که ساخت و ساز, خرید و قرارداد انطباق ارائه شده بزرگترین خطر برای منطقه است.

منطقه کارکنان خواهد شد قرار دادن یک درخواست برای پیشنهاد به شرکت های حسابرسی با تخصص در این مناطق در هفته های آینده و هیئت مدیره به احتمال زیاد انتخاب یک یا چند شرکت برای آغاز عملیاتی ممیزی این بهار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>