واشنگتن – میسوری شد اولین دولت به شکایت دولت چین با استناد به “هولناک کمپین فریب” مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

مدنی طرح دعوی در دادگاه روز سه شنبه در دادگاه فدرال با توافق دولت دادستان کل اریک اشمیت ادعا مقامات چینی هستند “مسئول این مرگ و رنج و زیان های اقتصادی به آنها تحمیل شده در جهان از جمله Missourians.”

“دولت چین به دروغ جهان در مورد خطر و مسری طبیعت COVID-19, سکوت, خبرچین, و آیا کمی برای جلوگیری از گسترش این بیماری گفت:” اشمیت است که به دنبال خسارت.”آنها باید پاسخگوی اعمال خود است.”

اشمیت گفت: مقامات چینی و دیگران از جمله آزمایشگاه ها و چین و حزب کمونیست بودند و همه “مشغول نادرست و پنهان و تلافی برای پنهان کردن گرانش و جدیت COVID-19 شیوع از بقیه جهان است.”

تعداد میسوری مرگ و میر در ایالت رز سهشنبه به 215 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. تعداد موارد افزایش به 5,963.

“در میسوری تاثیر ویروس بسیار واقعی – هزاران نفر آلوده شده اند و بسیاری از آنها درگذشت و خانواده ها از هم جدا شده اند از مرگ عزیزان, کسب و کارهای کوچک در حال بستن درهای خود را و کسانی که زندگی به چک چک در حال تلاش برای قرار دادن مواد غذایی بر روی میز خود را,” اشمیت گفت.

طرح دعوی در دادگاه علاوه بر این متهم به دولت چین از ساخت COVID-19 همه گیر بدتر از “احتکار” تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک.

جاناتان Turley یک قانون اساسی استاد دانشگاه جورج واشنگتن که تنها شاهد به نام جمهوریخواهان قبل از قوه قضائیه کمیته در استیضاح درخواست به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توضیح داد که “چنین دعاوی فوق العاده دشوار” به عنوان چین محافظت شده با حق حاکمیت.

“خارجی مستقل مصونیت عمل 1976 گسترش پتو ایمنی به کشورهای از بسیاری از پرونده های حقوقی در ایالات متحده,” او نوشت. “استثنا هستند و نه باریک و به ندرت پذیرفته شده توسط دادگاه های آمریکا که خواندن این اساسنامه به وضوح انتقال به قصد دلسرد کردن چنین دعاوی است.”

‘همه چیز مهم تر از زندگی’: عربستان تگزاس سرهنگ رژیم صهیونیستی. هل برای بازگشایی دولت

علاوه بر این به دنبال خسارت, طرح دعوی در دادگاه به دنبال نگه داشتن دولت چین رسما پاسخگو برای “هولناک کمپین فریب پنهان misfeasance و انفعال توسط مقامات چینی انداخته این بیماری همه گیر.”

“در طول بحرانی هفته اولیه شیوع مقامات چینی فریب عمومی را سرکوب اطلاعات حیاتی بازداشت خبرچین را تکذیب کرد-انسان به انسان انتقال در صورت نصب شواهد نابود بحرانی تحقیقات پزشکی مجاز میلیون ها نفر از مردم را در معرض ویروس و حتی احتکار تجهیزات حفاظت شخصی – نتیجه باعث همه گیر جهانی است که غیر ضروری بود و قابل پیشگیری” کت و شلوار گفت.

میسوری را به حرکت در می آید و پس از نزدیک به دو دوجین توافق قانونگذاران خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به حرکت در برابر چین در دادگاه بین المللی دادگستری در روز دوشنبه. آنها می گویند چین نقض 2005 مقررات بین المللی بهداشت با سرکوب اطلاعات حیاتی در مورد شیوع بیماری و بیماری.

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de