Coronavirus: مادر و پسر در ساراسوتا آکادمی نظامی تحت قرنطینه

آنها نشان داده نمی شود هر گونه علائم آمد اما در تماس با یک بیمار که آزمایش “presumptively مثبت” مدارس می گوید.

ساراسوتا — یک مادر و پسر از ساراسوتا آکادمی نظامی شده اند قرنطینه پس از آمدن به تماس با یک بیمار که آزمایش “presumptively مثبت” برای coronavirus پزشکان در بیمارستان گزارش های مدرسه.

مادر آمد در تماس با بیمار در “حرفه ای نقش” با توجه به پست در ساراسوتا آکادمی نظامی رسمی Facebook صفحه.

“ما دانش آموز و مادر خود را در حال حاضر نشان دادن هیچ نشانه است و در سلامت خوب و ارواح” این پست را می خواند. “ما را حفظ خواهد کرد شما را و خانواده خود را به روز رسانی با وضعیت خود. لطفا به یاد داشته باشید به طور مداوم و به طور کامل شستن دست های خود را.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

“ما در حال ادامه برای ضد عفونی کردن تمام کلاس های درس و زمینه های مشترک همانطور که ما قبلا انجام داده با توجه به فصل آنفولانزا. ما ادامه خواهد داد به کار با منطقه و ساراسوتا کانتی وزارت بهداشت برای advisement پس از 11 صبح کنفرانس تماس بگیرید.”

مقامات از ساراسوتا کانتی و امکانات مراقبت های بهداشتی در سراسر منطقه هستند و همچنین شرکت در فراخوان به بحث در مورد واکنش اضطراری برای coronavirus, یک رمان تنفسی ویروس های منتقل شده بین مردم و حیوانات است که باعث بیماری COVID-19.

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis صدور یک فرمان اجرایی از اواخر یکشنبه شب اعلام بهداشت عمومی اورژانس پس از دو ساکنان فلوریدا — یک گاو دریایی شهرستان و یکی دیگر از Hillsborough County آزمایش “presumptively مثبت است.”

مرتبط با: آنچه که در مورد کوروناویروس (COVID-19), از علائم تا درمان

اینها تنها دو مورد تأیید در فلوریدا. اما فلوریدا وزارت بهداشت گزارش های وجود دارد که هشت دیگر موارد در حال بررسی و 15 نتایج منفی در سطح ایالت. وجود دارد 184 افراد زیر نظارت بر بهداشت عمومی.

دولت جراح عمومی دکتر اسکات Rivkees گفت که بیمار در گاو دریایی شهرستان که در دهه 60 و در شرایط پایدار. یک Hillsborough County زن در 20s خود را که به تازگی از ایتالیا نیز پایدار است.

این گاو دریایی شهرستان مرد در بیمارستان بستری شد برای ارزیابی و درمان پنومونی با توجه به دولت جراح عمومی گفت. معلوم نیست چگونه او در معرض coronavirus. افرادی که ممکن است در تماس با تحت انزوا و یا نظارت توسط وزارت بهداشت.

مسافران بازگشت از جهانی “بالا” شیوع مناطق چین, کره جنوبی, ایران, ایتالیا و بخش هایی از ژاپن با کاهش علائم تنفسی در حال نظارت از نزدیک.

“اگر شما نگاه کنید که چگونه این ویروس باز شدن مردمی که میانه سنی جوانتر و سالم تمایل به آب و آن را خوب” Rivkees گفت. “این گرایش به بیشترین اثر مضر بر روی افراد با شرایط بهداشتی اساسی و یا افرادی که مسن هستند.”

او گفت: باید “رفتن در مورد کسب و کار عادی خود” و خطر از coronovirus است “پایین.”

بیمارانی که به اعتقاد آنها نشانه COVID 19 خواسته به تماس قبل از آنها می آیند برای پزشکان و گروه های بیمارستان یا مراقبت های فوری و مراکز برای جلوگیری از گسترش این ویروس به دیگران است.

کیم نجات, سخنگوی ساراسوتا یادبود سیستم مراقبت های بهداشتی گفت: ساراسوتا بیمارستان یادبود عامل به طور معمول اما پله تا تلاش برای پاسخ به یک پتانسیل گسترش ویروس در جامعه است.

“حتی اگر شده است وجود دارد بدون تایید ما می رویم به فرض آن است که در اینجا,” او گفت:. “ما در حال رفتن به برداشتن گام های اضافی برای ما کارکنان و جامعه در راه آنها می تواند امن باشد.”

SMH.com ایجاد یک وب سایت توسط پایان روز با اطلاعات خاص به کروناویروس و تعداد کلی مردم می توانند با تماس برای سوالات. این صفحه در حال حاضر فعال است.

“در واقع ما می خواهیم مردم را به vigilante اما نه پاچه” Savage گفت. “ما می خواهیم افرادی که بیمار هستند به ماندن در خانه و تماس با دکتر خود و دریافت مشاوره در هنگامی که و که در آن و اگر آنها نیاز به مراقبت های پزشکی. ما نمی خواهیم آنها را برای آمدن به بیمارستان و افشای مردم بی ارزش.”

وحشی می گوید کسانی که با یک پزشک مراقبت های اولیه باید تماس بگیرید برای اولین بار به تعیین اگر آنها را می توان در خانه درمان می شود. اگر علائم شدید آنها را دریافت دستورالعمل به مراقبت. ممکن است ارائه شود در اتاق اورژانس.

“اگر آنها لازم نیست که یک دکتر آنها باید تماس بیمارستان جلوتر از زمان به آمده در به دست آوردن هدایت” وحشی می گوید.

این FDOH است که به طور فعال نظارت بر تمام افراد تحت بررسی برای coronavirus برای یک دوره حداقل 14 روز و یا تا زمانی که تست منفی منظور اجرایی متحده است.

دولت در بخش بهداشت و درمان در حال حاضر قادر به استراحت برای این ویروس در فلوریدا در آزمایشگاه در تمپا جکسون و میامی است. این اجازه می دهد تا نتایج آزمایش در دسترس خواهد بود در عرض 24 تا 48 ساعت قبلا در آن زمان مرکز کنترل بیماری پنج روز برای نتایج.

“آنها (CDC) بسیاری از تست به انجام” Rivkees گفت.

علاوه بر این دولت در حال کار با کمک امکانات زندگی و خانه های پرستاری — افرادی که نمی بالاترین خطر از coronavirus — برای اطمینان از آنها در حال گرفتن اقدامات کافی.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان در مورد کوروناویروس

“همانطور که در حال حاضر ما در حال تکرار پیام و دریافت ما از دولت” ساراسوتا کانتی سخنگوی Brianne گرانت می گوید. “آنها در حال بدست گرفتن رهبری که. ما در حال کار با ما وزارت بهداشت و درمان در سطح محلی است.”

گرانت می گوید ساراسوتا کانتی شرکت در تماس با مقامات بهداشتی دولت صبح روز دوشنبه.

“این خواهد بود بسیار شبیه به پیام برای نزدیک شدن به طوفان و یا در مقیاس بزرگ رویداد” گرانت می گوید. “ما فعال ما حادثه تیم مدیریت و برنامه ریزی تماس با مقامات بهداشتی دولت.”

هرالد تریبون خبرنگار زک اندرسون کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>