Coronavirus بیماران عجله برای پیوستن به درمان مطالعات: ‘من می خواهم ثبت نام خانواده من در یک ضربان قلب’

جدید کروناویروس ساخته شده دکتر Jag سینگ یک بیمار در بیمارستان. او زنگ خطر بزرگ به عنوان او را دیدم یک X-ray از خود ذات الریه-خفه ریه ها و همکاران خواسته خواسته های خود در مورد حمایت از زندگی در حالی که wheeling او را به عمومی ماساچوست را به واحد مراقبت های ویژه.

هنگامی که آنها به او پیشنهاد یک فرصت برای کمک به تست remdesivir یک داروی آزمایشی است که نشان داده شده وعده در مقابل برخی دیگر coronaviruses “آن را حتی عبور از ذهن من یک بار برای گفتن ‘نه’ گفت: Singh, یک متخصص قلب.

Coronavirus بیماران در سراسر جهان شده اند عجله برای پیوستن به remdesivir مطالعات که باز در بیمارستان ها در چند هفته گذشته.

علاقه شده است آنقدر بزرگ است که ایالات متحده موسسه ملی سلامت در حال گسترش است مطالعه آن است که تقریبا به آن هدف اوليه از 440 بیماران. دارو ساز کالیفرنیا مبتنی بر علوم جلعاد است که به سرعت ramping تا مطالعات خود را بیش از حد.

“من می خواهم ثبت نام خانواده من در یک ضربان قلب” اگر این نیاز به وجود آمد گفت: دکتر لیبی Hohmann که قرار داده شده سینگ و نزدیک به 30 نفر دیگر در NIH یکی در جرم به طور کلی. به هیچ تایید دارو برای COVID-19 در حال حاضر این است که “نوع وحشتناک,” او گفت:.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم است که می تواند شامل تب و سرفه اما گاهی اوقات نیاز به پنومونی بستری در بیمارستان. خطر مرگ بیشتر است برای افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات سلامتی دیگر.

Remdesivir داده شده است از طریق یک چهارم. این طراحی به تداخل با یک آنزیم است که بازتولید ویروسی مواد ژنتیکی است.

در آزمایش های حیوانی در برابر سارس و MERS بیماری ناشی از شبیه coronaviruses این دارو باعث جلوگیری از عفونت و کاهش شدت علائم هنگامی که داده های اولیه به اندازه کافی در این دوره از بیماری است. آن دورتر همراه در تست نسبت به بسیاری از دیگر پتانسیل درمان و مطالعات فعلی می تواند منجر به تصویب قانونی.

‘بیماران بسیار علاقه مند’

جلعاد داده است remdesivir به بیش از 1700 نفر در یک مورد اضطراری, اساس, اما بیشتر مردم در نهایت کمک خواهد کرد اگر شرکت می کند مورد نیاز مطالعات به اثبات ایمنی و اثربخشی اجرایی دن o’day نوشت: در نامه اخیر به مردم است.

“بسیاری از مردم به جلعاد به مدافع برای دسترسی به remdesivir از طرف دوستان و عزیزان. من فقط می توانید تصور کنید که چگونه باید آن را احساس می کنید در این وضعیت است,” او نوشت. “ما در حال گرفتن اخلاقی مسئول رویکرد است.”

در نامه دیگری در شنبه o’day گفت: این شرکت 1.5 میلیون دوز است که می تواند به معنای بیش از 140,000 دوره درمان بسته به چه مدت درمان نیاز به آخرین. این شرکت ارائه دارو به صورت رایگان در حال حاضر است و هدف از ساخت 500,000 درمان دوره های اکتبر و بیش از یک میلیون نفر تا پایان سال است.

جلعاد عرضه remdesivir برای دو مطالعه در چین انتظار می رود به نتایج تا پایان ماه. آن را نیز راه اندازی دو مطالعه برای بیماران بستری در آمریکا و آسیا و اروپا و جاهای دیگر. یکی در به شدت بیمار بیماران آزمایش پنج در مقابل 10 روز از درمان است. دیگر در حد متوسط افراد بیمار در مقایسه با این دو گزینه به مراقبت استاندارد به تنهایی.

“وجود دارد خیلی اضطراب در مورد این بیماری است که بیماران بسیار علاقه مند” و هیچ یک از ارائه این شانس را دارد رد کرد و گفت: دکتر آرون Sanyal مطالعه رهبر در دانشگاه مشترک المنافع ویرجینیا در ریچموند.

اولین بیمار او ثبت نام کرده بود که قبلا سالم مرد میانسال که به خارج از کشور بازدید کننده چند روز قبل از شروع علائم. چه آغاز شده به عنوان خفیف بیماری تشدید و عميق تنگی نفس نیاز به اکسیژن اضافی.

در بیمارستان دانشگاه کلیولند مرکز پزشکی دکتر فضل McComsey است ثبت نام تقریبا نیمی از بیماران.

“ما در حال دیدن بیشتر و بیشتر در افراد جوان مانند 30 واقعا بیمار,” او گفت:.

NIH مطالعه دقیق ترین تست. آن در مقایسه با remdesivir به دارونما تزریق و نه بیماران و نه پزشکان می دانند که آنچه تا پایان مطالعه. علاوه بر این ایالات متحده آن را در ژاپن و کره جنوبی و سنگاپور.

در شیکاگو 89-مرد آمد و شمال غربی بیمارستان یادبود اولین شرکت کننده و “خانواده بسیار هیجان زده بود” به او گنجانده شده است گفت: بیماری های عفونی ارشد دکتر Babafemi Taiwo.

در دانشگاه کالیفرنیا در ایروین دکتر Alpesh امین است ثبت نام چند نفر. همه در حال گرفتن استاندارد مراقبت حتی اگر آنها باد شدن یک دارونما به جای remdesivir امین گفت.

بوستون متخصص قلب و عروق سینگ گفت که او مایل به گرفتن این فرصت برای پیشبرد علم حتی اگر او شخصا بادها تا با بهره گیری. او در حال حاضر دوره نقاهت را در خانه پس از گذراندن یک هفته در بیمارستان است.

“کلمه” دارونما “انجمن های برخی از مردم” اما آزمایش های دقیق مورد نیاز است برای جلوگیری از دادن امید کاذب و یا با استفاده از چیزی نا امن. هنوز هم آن را به سختی به چهره بیماران با وجود درمان در حال حاضر Hohmann گفت.

“بدترین چیز این است که واقعا از دیدن بعضی از افراد جوان که واقعا بیمار” مانند 49-در سال حمایت از زندگی که دارای سه فرزند جوان او گفت:. “این خیلی افتضاح است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>