Coronavirus Q&A: 17 چیزهایی که می دانیم

Coronavirus’ علائم شایع است که به نظر می رسد دو تا 14 روز پس از قرار گرفتن در معرض شامل تب و سرفه و تنگی نفس.

1. چه coronavirus?

کروناویروس یک نوع ویروس است که می تواند باعث علائم شبیه سرماخوردگی و یا در بیشتر موارد شدید بیماری تنفسی. در حالی که وجود دارد بسیاری از انواع coronaviruses در جهان یکی در گردش در حال حاضر است شدید تر است و نه شناخته شده در انسان قبل از در حال حاضر.

2. چه علائم کروناویروس?

از موارد گزارش شده, علائم باید در محدوده خفیف تا شدید باشد. علائم شایع است که به نظر می رسد دو تا 14 روز پس از قرار گرفتن در معرض شامل تب و سرفه و تنگی نفس. در بیشتر موارد شدید می تواند منجر به مرگ شود.

3. است وجود دارد یک واکسن برای coronavirus?

هیچ وجود دارد در حال حاضر هیچ واکسن یا درمان خاصی برای کوروناویروس.

4. که در آن است coronavirus?

شده اند وجود دارد 87,137 تایید موارد coronavirus در 59 کشور, با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

در ایالات متحده وجود دارد که 43 مورد تأیید و هشت تأييد مرگ و میر ناشی از کروناویروس در سراسر 10 متحده است. وجود اضافی 27 presumptive موارد مثبت که بدان معنی است که بهداشت عمومی آزمایشگاهی نشان داد یک نتیجه مثبت است اما آنها در حال انتظار برای تایید تست توسط CDC.

5. وجود دارد coronavirus موارد در فلوریدا?

بله یکشنبه فلوریدا وزارت بهداشت اعلام کرد دو وجود دارد presumptive موارد مثبت coronavirus در منطقه خلیج تمپا است. هر دو نفر در حال حاضر در انزوا.

اولین بیمار ندارد سفر تاریخچه به کشورهای مشخص برای محدود سفر توسط CDC و دوم فرد دارای سابقه سفر به ایتالیا. هر دو باقی خواهد ماند و در انزوا تا پاک توسط مقامات بهداشت عمومی.

این FDOH گفت: با وجود این موارد به طور کلی تهدید فوری به مردم است که هنوز هم کم است.

6. چگونه بسیاری از افراد آزمایش شده اند در فلوریدا?

همانطور که از صبح روز دوشنبه 26 نفر آزمایش شده است برای کوروناویروس. دو مثبت بودند و 15 نفر منفی و هشت در حال انتظار با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت.

علاوه بر 184 نفر در حال حاضر تحت نظارت بر سلامت زیرا آنها در بازگشت از چین در سال گذشته 14 روز و یا آنها ممکن است در معرض ویروس.

یک مادر و پسر از ساراسوتا آکادمی نظامی بودند قرنطینه دوشنبه پس از آمدن به تماس با یکی از بیماران که تست presumptive مثبت است.

Coronavirus: DeSantis اعلام وضعیت اضطراری در دو ساکنان فلوریدا آزمون ‘presumptively’ مثبت

7. آیا شما مجبور به پرداخت برای coronavirus آزمون ؟

با توجه به FDOH وجود دارد هیچ هزینه آزمایش coronavirus.

8. چه کار کنم اگر من فکر می کنم من باید coronavirus?

تماس خود را محلی ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی اگر شما احساس بیمار با تب و سرفه یا تنفس مشکل شده اند و در تماس نزدیک با یک فرد شناخته شده به کروناویروس و یا اگر شما در زندگی می کنند و یا به تازگی از سفر به یک منطقه با یک جریان گسترش coronavirus.

9. شما می توانید آزمایش در بیمارستان ؟

هالیفاکس سلامت می کند توانایی برای تست coronavirus تست نیاز به تایید شده توسط وزارت بهداشت و حمل به دولت آزمایشگاه برای تست. هیچ کس در هالیفاکس سلامت تست شده برای ویروس.

10. آیا بیمارستان های محلی انجام می دهند ؟

هالیفاکس بهداشت در حال انجام سفر نمایش در تمام بیماران و افزایش کارکنان آگاهی از coronavirus. علاوه بر این هر کسی که می رود به بیمارستان با علائم تنفسی داده خواهد شد و یک ماسک.

11. چگونه می توانم محافظت از خودم در برابر coronavirus?

بهترین راه برای جلوگیری از گرفتن coronavirus است برای جلوگیری از در معرض بودن به آن است. هر روز اقدامات برای جلوگیری از گسترش بیماری های تنفسی عبارتند از:

اجتناب از تماس با افرادی که بیمار هستند
اجتناب از دست زدن به چشم و بینی و دهان
ماندن در خانه هنگامی که بیمار
پوشش سرفه و عطسه با دستمال
تمیز و ضد عفونی اغلب لمس خانگی تمیز کردن سطوح با استفاده از اسپری و یا با دستمال مرطوب کننده, آمونیاک یا الکل
دستهای خود را با آب و صابون به مدت حداقل 20 ثانیه

12. می توانم coronavirus از حمل کالا از چین ؟

با توجه به CDC وجود دارد پایین خطر ابتلا به کروناویروس از محصولات یا بسته بندی که در حال حمل بیش از چند روز یا چند هفته در درجه حرارت محیط. شده اند وجود دارد هیچ مورد در ایالات متحده در ارتباط با کالاهای وارداتی است.

13. من باید با استفاده از ماسک برای جلوگیری از coronavirus?

CDC توصیه نمی با استفاده از یک ماسک برای جلوگیری از coronavirus. آنها تنها باید مورد استفاده توسط متخصصان مراقبت های بهداشتی و افراد مبتلا به این ویروس به دیگران جلوگیری از بیمار شدن.

14. چه Volusia/Flagler مدارس شهرستان انجام برای آماده سازی ؟

کالج ها و دانشگاه ها خواسته شده برای کمک به دانش آموزان بازگشت به مدرسه از مناطق پر خطر با 14 روز خود انزوا.

Flagler County School District – همچنان در تماس با بخش بهداشت محلی و اگر تماس برای نگه داشتن دانش آموزان را از کلاس بیرون می آید آنها روش در محل.

دانشگاه چینی hong کنگ – دارای یک جامع بیماری های عفونی پروتکل است که آماده است تا فعال شود اگر لازم است. کالج بهداشت و درمان دفتر خدمات متصل به AdventHealth می دهد و آنها را از دسترسی به پشتیبانی و منابع است. این دانشگاه خواستار دانشجویان اعضای هیات علمی و کارکنان به منظور بررسی برنامه های سفر برای شکستن بهار.

دیتونا کالج ایالتی – در ادامه به نظارت بر وضعیت و وجود روش در محل برای پاسخ به دانشجویی دانشکده و کارکنان نیاز دارد باید این وضعیت را تغییر دهید. آنها همچنین تشویق دانش آموزان به اقدامات احتیاطی با بهار سفر.

Embry-Riddle هوانوردی دانشگاه تاسیس شده است یک واقعیت مبتنی مستقیم رو به جلو و ارتباطات برنامه ریزی به طوری که دانشگاه جامعه دریافت منظم پیشگیری راهنمایی و به روز رسانی بر اساس رسمی بهداشت و مشاوره های مسافرتی. پردیس ایمنی خدمات درمانی و دیگر پرسنل داده شده است آموزش ویروس.

15. چه پناهگاه های محلی انجام برای آماده سازی ؟

دولند محله مرکز – اجرای اضطراری خود اقدام به برنامه ریزی برای شیوع بیماری های همه گیر و فشار داخلی سلامت, شیوه های مدیریت با پناهگاه جمعیت فعلی.

16. چه خانه های سالمندان انجام برای آماده سازی ؟

خانه های سالمندان و امکانات مشابه خواسته شده است که به بررسی و احتمالا تغییر خود بازدید کننده سیاست برای حفاظت از سالمندان ساکن هستند که بیشتر در معرض خطر عوارض جدی از coronavirus.

17. خواهد coronavirus تاثیر دوچرخه سواری هفته ؟

منطقه هتلداران می گویند ترس از coronavirus را قرار نیست یک دمپر در رزرو هتل. شده اند وجود دارد چند با لغو بسیاری از هتل ها محلی و ارائه رایگان فسخ برای کسانی که با احتیاط از ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>