Coronavirus به یاد آمریکایی که در جستجوی خوشبختی به جمعی خوب

در هسته ی اصلی آن ایالات متحده, اعلامیه استقلال معتقد است که همه انسان ها باید “unalienable حقوق.” این شامل حق زندگی ، آزادی و پیگیری خوشبختی است.”

این حقوق اعمال می شود به تمام انسان ها است و نمی توان با توجه به دور.

چه تر است, این بیانیه می گوید که “برای تضمین این حقوق دولت ها برقرار در میان مردان است.” به عبارت دیگر هدف اصلی دولت این است که به استطاعت شهروندان این فرصت را به اعمال این حقوق; سمت راست به سمت چپ به تنهایی و به طور رایگان به دنبال خود خوشبختی است.

این ایده – که همه مردم حق دارند آزادانه خود را دنبال کنند و منافع خود و این که دولت نگران است در درجه اول با دفاع که راست نشان می دهد که ایالات متحده صحبت فلسفی بسیار لیبرال جامعه است.

من شده اند تحقیق سوال در مورد آمریکا فلسفه سیاسی از آنجایی که من یک دانشجوی کارشناسی ارشد مشغول به تحصیل اخلاق اجتماعی در 1990s و این سوالات هنوز اشغال تحقیقات من. با ظهور این بیماری همه گیر کوروناویروس یک سوال خاص پدید آمده است به عنوان جلو و مرکز:

یک جامعه تاسیس در اصول لیبرال قادر به حفظ خود در هنگام مواجهه با یک تهدید وجودی مانند بیماری همه گیر کوروناویروس?

این است که لیبرالیسم کافی?

با پایان جنگ سرد کمونیسم به سبک شوروی تبعید شد به آنچه که رئیس جمهور رونالد ریگان به نام “خاکستر پشته از تاریخ است.” چندین کشور در سراسر اتحاد جماهیر شوروی و سراسر جهان, در آغوش آرمان های حقوق مدنی, سرمایه گذاری آزاد و دموکراتیک و برابری.

این تسلط لیبرالیسم غربی نیز منعکس شده در آمریکا فلسفه سیاسی. در 70s و 80s سیاسی نظریه پردازان مانند جوزف راز رابرت Nozik و جان رالز همه به دنبال اصلاح این ویژگی ها و مفاهیم لیبرال فکر می کردم.

برای مثال جان رالز به نظر من مهم ترین فیلسوف سیاسی آمریکا از این زمان استدلال کرد که جامعه لیبرال مورد نیاز آزادی به اندازه و به مقدار مساوی توزیع منابع به عنوان امکان پذیر است. هر گونه نابرابری و یا محدودیت حقوق تنها قابل قبول زمانی که از آن ساخته شده جامعه بهتر است.

اما نه رالز و نه هیچ یک از این نظریه پردازان برجسته مورد سوال این ایده که لیبرالیسم بود و بهترین راه برای سازماندهی جامعه است.

در واقع علوم سیاسی فرانسیس فوکویاما معروف استدلال برای لیبرالیسم و گفت که این سوال در مورد چگونه مردم باید با هم زندگی می کنند به طور موثر ،

اما در آن زمان نیز وجود ظهور یک گروه از دانشمندان که سوال کفایت از لیبرالیسم. سیاسی فیلسوفان Michael Sandel چارلز تیلور و جامعه شناس Amitai Etzioni همه آمد به عنوان Communitarians.

آنها به این باور است که حقوق فردی نمی شد کافی مقدماتی است که برای ساخت و حفظ خوب جامعه است. Communitarians توافق با ارسطو عبارت معروف: انسان ها موجوداتی هستند “حیوانات سیاسی.” به عبارت دیگر جامعه است بیش از فقط یک مجموعه ای از افراد است.

آن را در مورد حقوق فردی

این بحث فلسفی در نظر من به طور ناگهانی بسیار مناسب دوباره.

به عنوان coronavirus اسپرد تجدید نظر در مورد اجتماعی فاصله شستن دست یکی و مانند آن به نظر می رسد با تمرکز در درجه اول در فرد منافع خود از سقوط بیمار است.

تجدید نظر می رسد به خوبی با لیبرالیسم و تمرکز خود را بر حقوق فردی است.

اما این بیماری همه گیر است که در همان زمان نشان می دهد که این نوع از درخواست تجدید نظر به اندازه کافی نیست. فقط چند روز پیش برای مثال امروز پدر و مادر مجله زیر را ارائه مشاوره در مورد چگونه به صحبت کردن با کودکان در مورد کوروناویروس و شستن دست های خود را: “آنها اطمینان می دهم که بچه ها نمی تمایل به دریافت به طور جدی بیمار با آن از دیگر افراد جامعه بیشتر در معرض هستند و آنها می توانند انجام دهند این چیزی که به دیگران کمک کند سالم بماند.”

داده است هنوز هم ناقص است اما به نظر می رسد که برای افراد جوان و مير ناشی از کروناویروس است که بسیار متفاوت از آنفولانزای فصلی. اما آنها هنوز هم می تواند در انتقال این ویروس به کسانی که بیشتر در معرض خطر – به خصوص افراد مسن و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی.

همچنین افرادی هستند که خواست به بار ضد عفونی کننده دست و فولاد ماسک. نه این کاملا ضروری است برای نگه داشتن فرد به طور متوسط از ابتلا به ویروس.

اما آنها ممکن است بسیار مفید برای شخص دیگری – متخصصان مراقبت های بهداشتی برای مثال نیاز بیماران خود را به پوشیدن ماسک بنابراین آنها نمی تواند آلوده. به دلیل تکرار و تعامل با کسانی که همان افراد بیمار آنها در بیشتر نیاز مکرر از ضد عفونی کننده دست نیز هست.

تعهدات به یکدیگر

این بحران باعث می شود آن همه بیش از حد روشن است که خویش به دنبال منافع خود است نه به اندازه کافی. در حالی که هر یک از ما دارای حق قانونی برای خرید به عنوان بسیاری به عنوان ضد عفونی کننده دست ما می توانید پیدا کردن در صورتی که همه ما فکر می کنم در مورد رفاه دیگران و جامعه خود را در معرض خطر هستند.

مانند Communitarians از 30 سال پیش آمریکایی ها باید برای به چالش کشیدن این ایده که هر کس فقط به دنبال شادی خود را به عنوان افراد است. هنگامی که ما با هم زندگی می کنند در جامعه ما بستگی دارد در هر یک از دیگر. و بنابراین ما باید تعهدات به هر یک از دیگر.

[دانش عمیق, روزانه. ثبت نام برای گفتگو در خبرنامه.]The Conversation

کریستوفر Beem مدیر عامل از McCourtney موسسه دموکراسی شرکت میزبان از دموکراسی کار می کند, پادکست, دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا

این مقاله چاپ از مکالمه تحت Creative Commons. خواندن این مقاله.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>