در Shabu خانه در هوستون چینی, اسیایی, مواد غذایی راحتی در منو جمله گلدان بخار سوپ پر از مشتری انتخاب گوشت و سبزیجات است.

پس از coronavirus شروع به گرفتن عناوین رستوران شده است حداقل نیمه خالی. و Shabu خانه تنها نیست.

“تقریبا تمام رستوران در کل ما خرید پلازا (پایین) در هر نقطه از 50 درصد به 75 درصد بسته به روز می گوید:” دبی چن یکی از Shabu خانه صاحبان. “این بسیار چالش برانگیز برای همه ما است.”

جدید کروناویروس, همچنین شناخته شده به عنوان COVID-19 تا بیمار دهها هزار نفر عمدتا در چین و باعث حداقل 1,775 دفاع کرد گرفته شد مرگ و میر. کسب و کار و مبارزه در میان ترس از شیوع بیماری از جمله رستوران ها در محله چینی ها محله های سراسر ایالات متحده آمریکا.

در یین Ji Chang مرداب یک رستوران در منهتن چینی کسب و کار کاهش یافته است 30 ٪ تا 40 ٪ از موارد برای اولین بار از coronavirus گزارش شده در نزدیکی شروع سال.

شیب قابل توجه است “به خصوص در موقع ناهار,” مدیر استیو Ip می گوید.

نه تنها خود را در رستوران از دست داده و کسب و کار به دلیل کمتر گردشگران چینی بازدید از ایالات متحده, او می گوید, اما دانش آموزان چینی در کالج ها استفاده می شود که به جمعیت رستوران جداول نیز از دست رفته است.

“هواپیمایی لغو همه پروازها” Ip می گوید. “در طول سال نو چینی (دانشجویان) بازگشت به چین و در حال حاضر آنها نمی توانند دوباره به مدرسه.”

Coronavirus موارد تایید شده در هفت متحده

در ایالات متحده آمریکا مورد تایید شده اند در هفت متحده و صدها نفر از مردم قرار داده شده اند و تحت قرنطینه.

کسانی که قرارداد این ویروس از سفر خارج از کشور و یا تماس با کسی که انجام داد و آن این است که “در حال حاضر در جامعه در ایالات متحده” با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

هنوز نگرانی در مورد بیماری یک اثر موج دار شدن در صنایع و کشورهای. بزرگترین تلفن همراه نشان می دهد تجارت قرار بود به اتفاق در اسپانیا در این ماه اما این مراسم لغو شد پس از tech غول مانند Facebook سونی و آمازون تصمیم خود را برای حضور در.

دلتا ایالات و خطوط هوایی آمریکا لغو پرواز به چین در تلاش برای متوقف کردن گسترش ویروس. Airbnb اجازه می دهد تا برخی از مهمانان به لغو رزرو خود را بدون اتهام اگر آنها رهبری به مناطق آسیب دیده از وقوع. مک دونالد و استارباکس توقیف صدها مکان در چین است.

در هوستون مشتریان شده اند می ترسم به دور از برخی از کسب و کار.

“وجود دارد نادرست و شایعات رفتن در اطراف در رسانه های اجتماعی” چن می گوید. “وجود دارد یک شایعه صحبت کردن در مورد یکی از فروشگاه های مواد غذایی محلی که آنها کشف می خواهم (ویروس) وجود دارد و … کسب و کار رفت و تقریبا 80% بلافاصله.”

او chalks واکنش به نگرانی در مورد ناشناخته و شاید در برخی از موارد تعصب.

“اگر شما گوش دادن به تمام اخبار و گزارش مردم از ترس” چن می گوید. “ممکن است برخی از نکات از بیگانه ستیزی. … اما در همان زمان من فکر می کنم که برای برخی از مردم آن را فقط ممکن است جهل و ترس و ممکن است مردم قرار دادن همه چیز را بدون فکر کردن در مورد چگونه آن را اثرات کار مردم است.”

قانونگذاران کسب و کار سعی کنید به ساقه ترس

در پایان ماه ژانویه در کنگره Al سبز D-هوستون برگزار شد یک کنفرانس خبری با رهبران جامعه و مقامات بهداشت عمومی برای اطمینان بخشیدن به کسانی که ممکن است اجتناب از محله چینی ها کسب و کار.

“ما نباید استوک هر بلندی ترس یا کلاله در اطراف این مسئله بهداشت عمومی” سبز در بیانیه ای گفت. “Houstonians نباید تردید از تراورس هر قسمت از شهر است که آنها به طور معمول و مکرر با توجه به این ویروس است.”

صنعت رستوران به عنوان یک کل دیده است و نه یک قطره در مشتری بازدیدکننده داشته است پس از COVID-19 به نظر می رسد می گوید دیوید Portalatin معاون رئیس جمهور و صنایع غذایی و مشاور برای NPD Group یک شرکت تحقیقات بازار.

“من نمی شود شگفت زده اگر شما در حال دیدن برخی از جدا شده اثرات” از coronavirus در برخی از کسب و کار Portalatin می گوید.

چن می گوید: کاهش مشتریان در Shabu خانه بدتر از آنچه که او تجربه کرده در پی طوفان هاروی که ویران هوستون در سال 2017.

او فقط تلاش برای نگه داشتن همه کارگران شاغل.

“من اساسا پرداخت از جیب خود من به مطمئن شوید که کارکنان من است … قادر به ایجاد صورتحساب خود را, اما من می دانم که نیست هر رستوران است که قادر به انجام این کار” چن می گوید. “من در تلاش برای چسبیدن بدون اجازه دادن به هر کسی است.”

Ip تا به حال به کاهش کارکنان شیفت.

رستوران استفاده می شود بنابراین مشغول مشتریان تا به حال به خط کردن و منتظر یک جدول.

“در حال حاضر” Ip می گوید: “ما در حال انجام تحویل.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im