Coronavirus گسترش دهید تغذیه به بریده بریده نرخ در حرکت

واشنگتن — در یک حرکت فدرال رزرو کاهش نرخ بهره خود را با ملاحظه نیم درصد روز سه شنبه در تلاش برای حمایت از اقتصاد در مواجهه با گسترش coronavirus.

رئیس جروم پاول گفت: در یک کنفرانس خبری که ویروس “مطمئنا وزن در فعالیت های اقتصادی هر دو در اینجا و خارج از کشور برای برخی از زمان.”

این بود که فدرال رزرو در اولین حرکت از سال گذشته آن کاهش می یابد کلیدی آن در کوتاه مدت نرخ سه بار. آن را نیز برای اولین بار بانک مرکزی کاهش نرخ بین سیاست جلسات پس از بحران مالی 2008 و آن را بزرگترین کاهش نرخ پس از آن. این حرکت که فدرال ریزرو سیاست کمیته حمایت به اتفاق آراء کاهش آن معیار رای دادن به طیف وسیعی از 1 درصد به 1.25%.

میانگین صنعتی داو جونز شده بود را به پایین تا آنجا که 356 امتیاز در مدت کوتاهی قبل از اینکه فدرال ریزرو اعلام در ابتدا شروع به پریدن کرد و در خبری که در آن اعلام شده بود در ساعت 10 صبح به وقت شرق آمریکا. افزایش کوتاه بود. در اوایل بعد از ظهر داو پایین بود حدود 600 امتیاز است. هنوز در دوشنبه داو تا به حال فلک کشیده و تا حدود 1,300 امتیاز — بزرگترین بدست آوردن درصد از سال 2009.

!function(e,i,n,s){var t=”InfogramEmbeds”,d=e.getElementsByTagName(“script”)[0];if(window[t]&&window[t].initialized)window[t].process&&window[t].process();else if(!e.getElementById(n)){var o=e.createElement(“script”);o.async=1,o.id=n,o.src=”https://e.infogram.com/js/dist/embed-loader-min.js”,d.parentNode.insertBefore(o,d)}}(document,0,”infogram-async”);

عملکرد 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید لمس یک رکورد کم از 1.05%. سرمایه گذاران در سراسر جهان پیشنهاد قیمت اوراق قرضه — که در جهت مخالف حرکت از بازده — به عنوان آنها به دنبال ایمنی از بازار سهام را در آشفتگی.

فدرال ریزرو اعلام شیب تند کاهش نرخ نشانه های آن نگرانی رو به رشد است که coronavirus که افسرده فعالیت های اقتصادی در سراسر جهان به شمار افزایش تهدید و می تواند باعث یک رکود است.

پاول گفت که از هفته گذشته هنگامی که چندین تغذیه مقامات گفتند که دیدم هیچ نیاز فوری به نرخ برش “ما شاهد گسترده تر گسترش ویروس.”

“بنابراین ما شاهد یک خطر برای اقتصاد ما تصمیم به عمل,” او اضافه شده است.

در همان زمان پاول به دنبال تعادل کسانی که نگرانی های, و اشاره کرد که اقتصاد ایالات متحده باقی مانده جامد با نرخ بیکاری پایین و هزینه های مصرف کننده جامد.

“اقتصاد همچنان به خوبی انجام,” او گفت:. “ما را از رسیدن به طرف دیگر از این.”

فدرال رزرو در بیانیه اعلام نرخ آن قطع گفت که این امر “عمل به عنوان مناسب برای حمایت از اقتصاد” که اقتصاددانان را دیدم به عنوان یک نشانه آن را متمایل به سمت اضافی کاهش نرخ شاید در آینده برنامه ریزی شده سیاست جلسه در دو هفته. اضطراری مانند کاهش جمعه را در طول تاریخ شده است به دنبال کاهش بیشتر به زودی پس از آن.

در روز سه شنبه, استرالیا, بانک مرکزی اعلام کرد که آن را برش نرخ رسمی خود را با یک چهارم نقطه به رقم 0.5% و اشاره به کروناویروس’ “اثر قابل توجهی” در اقتصاد به عنوان دلیل.

در این میان اعضای کنگره در حال نهایی یک $7.5 میلیارد اضطراری لایحه به صندوق دولت در پاسخ به شیوع کروناویروس در یک عمل نادر از همکاری دو حزبی. این قانون را با سرعت توسعه coronavirus واکسن, سرمایه گذاری, آمادگی دولت و محلات کمک به کشورهای دیگر در مبارزه با شیوع بیماری و به دنبال اطمینان حاصل شود که واکسن مقرون به صرفه است که آن را آماده است هر چند که می تواند یک سال است.

اقتصاددانان هشدار داده اند که کاهش نرخ بهره توسط فدرال رزرو به طور مستقیم نمی تواند در حل مشکلات این ویروس باعث شده است که از تعطیل کارخانه های برای لغو سفر کسب و کار را مختل شرکت زنجیره تامین.

رئیس اذعان کرد که محدودیت هایی وجود دارد به تغذیه را تحت تاثیر قرار. اما او گفت: نرخ پایین تر می تواند کمک به حفظ اعتبار جریان به خصوص برای کسب و کار مبارزه لادن در حال حاضر با بدهی که در غیر این صورت در صورت افزایش هزینه های استقراض. و او پیشنهاد کرد که فدرال ریزرو مداخله خواهد افزایش مصرف کننده و کسب و کار, اعتماد به نفس و ارائه “معنی دار افزایش به اقتصاد است.”

پاول همچنین اشاره کرد که “راه حل نهایی برای این چالش را از دیگران مهمترین بهداشت حرفه ای.”

بسیاری از اقتصاددانان فراموش دیدن برخی از سود از بانک فدرال حرکت می کند.

“فدرال رزرو بدیهی است که نمی تواند آدرس این ویروس خود به خود با کاهش, نرخ, اما آنها می تواند امید به مدار کوتاه بالقوه برای پاسخ منفی در بازارهای مالی است که می تواند تاثیر اقتصادی این ویروس حتی بدتر” گفت: Eric Winograd ارشد اقتصاد در AB.

در سراسر جهان کسب و کار رو به کاهش است و در برخی از مکان های توقف در مجموع به عنوان یک نتیجه از ویروس. کارخانه ها در چین تلاش شده به سخت کار کردن به آرامی به زندگی است. بسیاری از تعطیلات اروپا مقصد شده اند اما در خلوت به عنوان تفریح و سفر شرکت کاهش یافته است. و شرکت های بزرگ در سراسر جهان نیروبخش برای خطر است که چشم انداز اقتصادی می تواند بدتر از قبل آن را بهبود می بخشد.

در واقع پاول اشاره کرد که “شما در حال شنیدن نگرانی های مردم در سفر, کسب و کار, کسب و کار هتل و چیزهایی مانند آن.”

“ما انتظار داریم که ادامه خواهد داد و احتمالا رشد خواهد کرد” او گفت:.

گوگل گفته خود 8,000 تمام وقت کارکنان و پیمانکاران در مقر اروپايي در دوبلین به کار از خانه شنبه ، ایرلندی, گزارش های خبری گفته اند که یک کارمند گوگل در حال آزمایش است برای کوروناویروس. اما این شرکت صادر شده تنها یک بیانیه کوتاه که گفته شد در ادامه به اقدامات احتیاطی برای حفاظت از سلامت و ایمنی نیروی کار خود را.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که بارها و بارها با حمله به تغذیه و پاول به طور خاص برای برش نرخ بیشتر به شدت دو برابر را در یک صدای جیر جیر جدید پس از تغذیه در اطلاعیه ای گفت: “بیشتر کاهش و برش!”

پاول گفت: بانک مرکزی متمرکز شده است هدف خود را حمایت از اقتصاد و گفت: “ما هرگز به در نظر گرفتن هر گونه ملاحظات سیاسی ندارند.”

در اوایل روز شنبه هفت اقتصادهای بزرگ تا به حال متعهد به استفاده از “همه ابزارهای مناسب” برای مقابله با گسترش coronavirus اما اعلام کرد هیچ فوری اقدامات است.

گروه عمده صنعتی کشور به عنوان مراجعه کننده G-7 گفت: آن را “آماده به اقدامات از جمله اقدامات مالی که در آن مناسب برای کمک به پاسخ به این ویروس و حمایت از اقتصاد است.” در این بیانیه مشترک از ایالات متحده, ژاپن, آلمان, انگلیس, فرانسه, ایتالیا و کانادا به دنبال اضطراری کنفرانس تلفنی میان وزرای دارایی و رؤسای بانک های مرکزی به رهبری پاول و وزیر خزانه داری ایالات متحده استیون Mnuchin.

G-7 صادر کرده است شبیه بیانیه مشترک در طول دوره از آشفتگی بازار مانند حملات یازدهم سپتامبر ، 11, 2001 حملات تروریستی و بحران مالی 2008.

در هفته گذشته شاخص Dow سقوط 14 درصد از اوج اخیر خود بدترین هفته از سال 2008 بحران مالی جهانی.

سازمان جهانی نشان داده اند این هفته که وجود خواهد داشت قابل توجه اقتصادی به عنوان ویروس گسترش می یابد.

روز دوشنبه سازمان همکاری و توسعه اقتصادی گفت که coronavirus که برای اولین بار شناسایی شده در کشور چین است اما در حال حاضر به 60 کشور در اروپا و ایالات متحده در آمریکای لاتین و دیگر نقاط آسیا می تواند اقتصاد جهان به کوچک شدن این سه ماهه برای اولین بار پس از بحران مالی بین المللی بیش از یک دهه پیش.

OECD کاهش پیش بینی های خود برای رشد اقتصاد جهانی در سال 2020 با نیم درصد به 2.4% — و گفت: این رقم می تواند به عنوان کم به 1.5% اگر شیوع پایدار و گسترده است. نشانه هایی وجود دارد که شیوع شروع به افول در چین است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>