Coronavirus آمار: مینه سوتا, شهرهای دوقلو در میان پایین ترین در مرگ و میر موارد

ما می توانیم می گویند با فراوانی احتیاط چیزی به اثر “خیلی خوب.”

این COVID پیگیری پروژه است که تدوین بهداشت دولت آمار رسمی از مارس 11, شده, ردیابی هر دو نرخ مرگ و تعدادی از ساکنان تست شده در هر دولت است. BuzzFeed مفید به قرار دادن این با هم به یک سری از خشخاش به دنبال نمودار و مینه سوتا به نظر می رسد خیلی خوب در همه آنها به عنوان دور به عنوان هر چیزی می تواند به نام “خیلی خوب” در حال حاضر.

هنگامی که آخرین اطلاعات به روز شد تست ما نرخ در حدود 322 به ازای هر 100 ، 000 نفر با تنها 3 درصد از این آزمون بیرون آمدن مثبت است. واشنگتن در سر بسته با 913 آزمون در هر 100,00 نفر (8 درصد از آنها مثبت) ویسکانسین در آمد فقط پشت سر ما در 307 (6 درصد مثبت) و در گذشته محل (اگر شما لازم نیست تعداد از مناطق ایالات متحده) شد دلاور در 28 (بدون نتایج مثبت.)

همانطور که برای ما مرگ و میر به ازای هر میلیون نفر از مردم ما نشسته بودند در نزدیکی پایین لیست در نه کل مرگ و میر با تنها 12 ایالت و قلمرو (پورتوریکو) داشتن شانس بیشتر. کارولینای شمالی است که در گذشته تنها با پنج مرگ و میر تا کنون. نیویورک است که در بالا با 965.

در ضمن اطلاعات وارد شده در یکشنبه توسط CityObservatory یک آمار-رانده اتاق فکر مستقر در پورتلند پشت کردن موفقیت ما تا کنون. در یک لیست از 53 عمده مناطق مترو (با یک میلیون یا بیشتر مردم) مینیاپولیس-سنت پل در منطقه در رتبه هشتم را از آن پایین می آید به موارد سرانه (8.7.) بيشترين ميزان بروز گزارش به نیویورک رفت, New Orleans, دیترویت و سیاتل.

ما همچنین نمرات پایین برای ما مورد’ نرخ رشد نشان promisingly آهسته گسترش coronavirus در شهرهای دوقلو. شما می توانید گرفتن ما datapoint در پایین-سمت چپ ربع از این نمودار.

مینه سوتا وزارت بهداشت به روز رسانی آمار ما در روز دوشنبه تداوم ما تا به 576 مثبت نتایج آزمون 18,822 تکمیل آزمون 92 بستری شدن در بیمارستان و 10 مرگ و میر. در طول روز دوشنبه قسط دولت را روزانه در جلسات ویروس, دولت, مقامات بهداشت گفت: حدود 1,100 نمونه تا به حال تست شده در روز یکشنبه و در آنجا بود که “هیچ پرونده” در آزمایشگاه تست.

در یک یادداشت مرتبط: شاید یکی از ناراحت کننده ترین گزارش به ظهور در این جلسه بود که یکی از پنج نفر که تست مثبت در این دولت در حال کارکنان مراقبت های بهداشتی.

همه این آمار و ارقام باید با یک دانه نمک است. به عنوان BuzzFeed با اشاره به برخی از پزشکان و پرستاران نگران هستند ممکن است اشتباهی در مورد چگونه ما در حال شمارش نرخ مرگ و میر, و آن را سخت به دانستن دقیقا چگونه بسیاری از موارد واقعا در خارج وجود دارد با عرضه محدود تست مواد و متناقض پوشش مراقبت های بهداشتی.

اما هنوز هم وجود دارد امید در میان سوتا مقامات بهداشت عمومی است که ما می توانیم “صاف منحنی” و آب و این به عنوان یک دولت – تا زمانی که ما اقامت هوشمند در مورد این. به روز کردن در Walz اخیر اقامت در خانه, منظور, بازدید از این صفحه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>