Coronavirus داستان: چگونه شیوع بیماری در حال تغییر است زندگی مردم, مارس 16

ما خواسته ساراسوتا-گاو دریایی خوانندگان, چگونه زندگی خود را تغییر داده اند به دلیل coronavirus. در اینجا این است که دسته اول از داستان, دریافت, مارس 16.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. لطفا برای حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک در ساراسوتا هرالد تریبون.

که آیا آنها در تماس با ویروس و یا نه زندگی مردم یکسان نیست پس coronavirus. ما از خوانندگان خود خواست به ما بگویید که چگونه همه گیر اتحادش را تغییر زندگی روزانه خود و پاسخ خود را از محدوده سپاسگزار بودن برای دوستان و خانواده به رنج و اضطراب در مورد چگونه به پرداخت صورتحساب.

ما می خواهیم به شنیدن از شما به عنوان به خوبی. وجود دارد یک فرم در پایان این داستان شما می توانید با استفاده از برای ارائه یک داستان در مورد زندگی خود را و یا شما می توانید رفتن به heraldtribune.com/coronavirus-stories و ارسال داستان خود را وجود دارد.

در اینجا خوانندگان داستان در مورد زندگی در طول coronavirus برای مارس 16:

“ما با هم خواهد بود به حمایت از یکدیگر’

“من یک بازنشسته حرفه ای پزشکی از شیکاگو و حومه در اینجا برای این فصل است. شوهر من است بازنشسته شده است و رفتن به عقب و جلو بین اینجا و “خانه”. او در میانه 50s. به نظر می رسد مناسب و سالم است. اما او یک ديابتی نوع II. خود قند خون را به طور موفق هست در حال حاضر. آنها در حال تنظیم خود دارو. ما از تجربه می دانیم که بیماری واقعا می تواند تحت تاثیر قرار خود را از قند خون. او در یک پرواز در حال حاضر به اینجا با من! من فراتر از آن خوشحال است که اگر هر کدام از ما می شود coronavirus ما با هم خواهد بود برای حمایت از هر یک از دیگر.”

— اس اس, ساراسوتا

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

‘چگونه ما محافظت از کسانی که ما هنگامی که ما می تواند آنهایی که صدمه زدن به آنها را?’

“مادر من و من در حال حاضر مراقبت سالمندان مادر بزرگ (82) و ارائه خدمات مراقبت در منزل برای او. او نمی تواند به تنهایی زندگی می کنند و ما هرگز نمی خواستم او را به رفتن به خانه سالمندان. او بهترین دوست ما است و منبع ثابت از خنده اما به تازگی شده است یک منبع ثابت از وحشت. من دست شستن هر دو دقیقه من پوشیدن دستکش زمانی که من آماده سازی مواد غذایی خود را, من Clorox تمام درب و دستگیره و سوئیچ نوری او را به گوشی خود از راه دور — حتی گاهی اوقات او خواندن ، آن را وحشتناک, هر روز نگرانی در اگر من یا مادر من خواهد بود که به معرفی این ویروس به. من فکر می کنم دولت شده است هوشیار در حفاظت از خانه های سالمندان, اما آنچه در مورد هزاران نفر از در خانه مراقبان? چگونه ما محافظت از کسانی که ما هنگامی که ما می تواند آنهایی که صدمه زدن به آنها را؟”

— KB تمپا

‘من هیچ درآمد و هنوز هم مجبور به پرداخت اجاره من اما چه کار کنم که ؟

“من برای اولین بار شروع به احساس بیمار حدود یک هفته پیش. من فرستاده خانه از محل کار و نمی تواند بازگشت برای چهارده روز. من به نام دکتر من برای پیدا کردن که اگر با معیارهای شما نمی توانید تست شده است. من همه این بیماری مورد نیاز به جز من نبوده و خارج از کشور است. بنابراین من نمی تواند تست شده است. در حال حاضر ما چهار نفر از شش نفر را در خانه من بیمار است. من هیچ درآمد و هنوز هم مجبور به پرداخت اجاره, اما چگونه است که من انجام? وجود دارد هیچ پاسخ و در عین حال از هر کسی.”

– دکتر ونیز

‘به, تاریخ, من می دانم که هیچ یک با این ویروس. اما من می دانم که بسیاری از مردم وحشت زده.’

“ما snowbirds را تغییر داده بسیاری از برنامه های و فعالیت و فعل و انفعالات در طول این دوره از نگرانی و احتیاط. من و همسرم در حال Bostonians. ما مارس برنامه شامل پرواز به سالت لیک سیتی بود و با خانواده ما لغو شد. ما انتظار می رود به بازگشت به بوستون اواسط ماه آوریل است. در حال حاضر ما برنامه ای برای ماندن در قایق داخل کشتی بازرگانی کلید محل سکونت به طور نامحدود.

زندگی ما در اینجا در قایق داخل کشتی بازرگانی کلید در بازنشستگی شامل خوشحال دور از سخنرانی ها و کلاس های تئاتر و کنسرت و خرما شام در رستوران ها و خانه های. همه چیز لغو شده است!

شوهر من یک پزشک سابق; شاید او فوق العاده دقیق. خود را برای دیدار با سخت ضوابط و توصیه ها از CDC ما محدود ما در زندگی اجتماعی تنها به چند نفر از دوستان و همسایه ها که به اعتقاد ما به طور مشابه به احتیاط در عادات خود را. (برادر من — که سبک زندگی بیشتر free wheeling از معدن — و من توافق کرده اند که برای اقامت در تماس از طریق تلفن. یکی دیگر از از دست دادن… خواهر من و شوهرش snowbirds همچنین بازگشت خود را به گردن بزرگ خانه و کل قرنطینه.)

البته ما شستن دست ما و احتمالا سطوح آلوده زیادی است. ما مقدار زیادی پیاده روی. من شنا. ما صرف ساعت بیشتر خواندن و رسیدن به دوستان از طریق ایمیل و تلفن. خشکشویی و تمیز کردن بیشتر وسواسی نسبت به قبلا. فقط امروز شروع کردم آنچه که من امیدوارم که خواهد بود گروه e-ایمیل به دوستان بازگشت به خانه. یکی این است که من در دراز مدت باشگاه کتاب دیگر من در دراز مدت مادربزرگ” ، من امیدوار به ایجاد و ادامه البته در یک فرم جدید حس جامعه آنلاین در میان افرادی که چهره به چهره “در آغوش گرفتن دوستان” برای چند دهه. این را نباید از دست داد اما مجددا در خط تکرار.

تا به امروز من می دانم که هیچ یک با این ویروس. اما من می دانم که بسیاری از مردم وحشت زده.”

— EJ, قایق داخل کشتی بازرگانی کلید

“مردم نیاز به آرامش TFD.’

“من رفتن به ماهیگیری با خودم تقریبا هر روز. من ماندن در هوای تازه و نور آفتاب به عنوان طولانی به عنوان من می توانم. کارفرمای من هنوز باز است و ما مشغول هستند. در طول هفته من با شتاب کایاک پس از کار و سر دریاچه. در تعطیلات آخر هفته من صرف بیشتر از روز وجود دارد. من اجتناب از مردم به طور کلی به جز در محل کار. ما ماندن اجتماعی دور از یکدیگر. وحشت است که ایجاد شده است بسیار ترسناک است. مردم نیاز به آرامش TFD.”

— EA ساراسوتا

‘به … آشفتگی برای کسانی از ما در رستوران ترسانده است.’

“من کار در صنعت خدمات در دو رستوران های محلی و در حال حاضر در روند ترک یک شغل دیگر. اما تعادل شکننده در حال حاضر برنامه از مدرسه و کار دو شغل کافی است به استرس هر کسی خارج است. اضافه کردن کوتاه فصل گردشگری در این سال با توجه به coronavirus این surmounting آشفتگی برای کسانی از ما در رستوران ترسانده است. چگونه پرداخت خواهد شد ما برای زنده ماندن به غذا خوردن نگه داشتن سقف بر سر ما بدون عموم مردم معاشرت و بیرون رفتن برای شام ؟ با هفته از ذخیره مواد غذایی در بسیاری از خانه خانواده که قادر به ارائه آن دسته می توان گفت برای ماه های بعد دولت را بهبود تدریجی?”

— TS انگلوود

‘مجبور به کار’

“مجبور به کار: من در یک رستوران کار است که نمی خواهد دید تا/مگر اینکه دولت خواستار آن است. اگر من ترک من نمی بیکاری است. بنابراین من اینجا هستم — افشای خودم و عزیزان من هر روز به دلیل از افرادی که حاضر به طور جدی از این و در ادامه به بیرون رفتن برای غذا خوردن. من عمیقا و شخصا درک مفاهیم کسب و کار, اما آن است که واقعا ارزش آن را دارد؟”

— BT, ساراسوتا

“اگر وجود دارد بیشتر مردم مثل دوست من چلسی…’

“دوست من چلسی W. در فورت مایرز به حال کسی که تحویل برخی از مبلمان به طور تصادفی شکستن یکی از وسایل نور. او به نام این شرکت مرد قرارداد از طریق و از او پرسید برای بازپرداخت و یا جایگزینی ثابت. کارگر مسئول آمد به خانه او را برآورده سازد جایگزینی نور او تا به حال به طور تصادفی شکسته. او خواست اگر او پرداخت شد از منوی view برای ساخت یک اشتباه و شکستن ثابت. او پاسخ داد: “بله.”

این آشفته چلسی بنابراین او پرسید: او را به رئیس خود را در تلفن او و در هنگام صحبت کردن به او گفته شد که سیاست برای پیمانکاران که آسیب دیده و مشتریان اموال شخصی. او گفت: “ما در میان یک بیماری همه گیر و می داند که اگر این مرد در حال رفتن به حتی قادر به کار در هفته آینده و یا ماه. او ممکن است یک خانواده است و او قطعا نیاز به منابع مانند هر کس دیگری در آماده سازی برای ناشناخته است.’

پس از توضیح نگرانی خود را از اینکه چرا این اشتباه بود و به همین دلیل همه ما باید به کمک یکدیگر از او به پایان رسید تماس با شرکت مالک و نوشت: این کارگر که شکست نور او یک چک شخصی به مبلغ 100 دلار و آرزو او را به خوبی از طریق مراحل بعدی این زمان بسیار ترسناک.

من goosebumps زمانی که او به من گفت داستان شب گذشته. اگر وجود دارد بیشتر مردم مثل دوست من چلسی که به فکر دیگران و همچنین خود من خانواده ممکن است لوکس داشتن کاغذ توالت در حال حاضر.”

— JD تیتوسویل

‘در حال حاضر ما همه در حال رفتن به خود قرنطینه با خاطرات بزرگ.’

“ما فقط از ما سالانه زنان آخر هفته در ایالت مین است. هفده اعضای خانواده بدون مردان بدون بچه ها. ما اضافه شده دستمال مرطوب و ضد عفونی کننده دست ما به طور معمول منو از شراب,شکلات,بازی و تعداد زیادی از خنده. در حال حاضر ما همه در حال رفتن به خود قرنطینه با خاطرات بزرگ است.”

— JK, ساراسوتا

“بعد از دو هفته خواهد بود nerve-wracking اما ما را از طریق آن دریافت کنید.’

“ما در بازگشت از ویتنام یکشنبه شب. ما به سختی در آوردم و قبل از سنگاپور قرار دادن اجباری قرنطینه در اثر برای همه مسافران پس از رسیدن از SE کشورهای آسیایی است. ما در حال حاضر تحت self-قرنطینه در خانه. CDC دستورالعمل توصیه می کنند که من و همسرم آزمایش می شود به عنوان اخیر مسافران بین المللی. ساراسوتا COVID-19 تدریس خصوصی در خانه به من گفت امروز صبح ما نمی تواند آزمایش می شود چرا که ظرفیت وجود ندارد برای انجام این کار ما نیست اولویت نامزدها. با تشکر خوبی برای کمک و حمایت از همسایگان ما است. دو هفته آینده خواهد بود nerve-wracking اما ما را از طریق آن دریافت کنید.

— سال مالی ساراسوتا

در حال بارگذاری…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>