Coronavirus داستان: حساب شخصی چگونه همه گیر اتحادش را تغییر در فلوریدا زندگی می کند

ما خواسته ساراسوتا-گاو دریایی خوانندگان که چگونه همه چیز تغییر کرده برای آنها پس از وقوع. در اینجا این است که دسته دوم از داستان های خود را دریافت مارس 17.

این که آیا شما در تماس با ویروس و یا نه همه چیز تغییر کرده است پس از وقوع این رمان coronavirus. ما از خوانندگان خود خواست به ما بگویید که چگونه زندگی روزانه خود را تغییر داده شده است با این بیماری همه گیر از کار در خانه به کار ضرر و زیان از دست کمک به نگرانی در مورد عزیزان.

ما می خواهیم به شنیدن از شما به عنوان به خوبی. رفتن به heraldtribune.com/coronavirus-stories برای ارسال داستان خود را و ببینید که بیشتر از آنچه که خوانندگان باید بگویم در مورد زندگی در طول coronavirus.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

“من هرگز قادر به دریافت این قیمتی روز بازگشت’

مادر من است که در پایان مرحله COPD شده در بخش مراقبت ويژه پس از نوامبر به دلیل شدید تشدید نشانه های او (نه COVID-19 مربوط). او به پایان رسید تا داشتن یک tracheostomy, انجام, میخکوب کردن محکم کردن لوله قرار می گیرد و پس از به پایان رسید تا با یک سوراخ در معده است. او بسیار جنگنده است و داده نشده است. او در آستانه در حال نقل مکان به یک دراز مدت مراقبت حاد امکانات, اما, وجود دارد بوده است COVID-19 بیمار بستری در بیمارستان او را. آنها دیگر پذیرش بیمار بازدید کنندگان است. من سفر کرده اند او را 4-5 بار در هفته از ماه نوامبر و تبدیل دور در روز دوشنبه.

بازدید با مامان در آنچه که می تواند آخرین روز شده ارزشمند است و به من اجازه داد تا به دفاع از خود او را تشویق کنند و فقط او را دوست دارم. او قادر به صحبت کردن و مهارت و چابکی خود را در دست او محدود است بنابراین من باید به بستگی به کارکنان پرستاری برای کمک به او با من تماس بگیرید از طریق مسنجر/FaceTime. احساس قادر به دیدار او تنها می تواند نسبت به احساسات عزادار برای یک دوست کسی است که گذشته است. من درک می کنم نیاز به حفاظت از خود, خودم و دیگران; با این حال من هرگز قادر به دریافت این قیمتی روز بازگشت. من امیدوار هستم و ادامه دعا که او را نگه داشتن ذهن و بدن خود را قوی در طول هفته زیر است.

— TB (Starke)

“من تعجب می کنم که چقدر من سلامت روانی بدتر خواهد شد’

من 63 و داروهای سرکوب کننده سیستم ایمنی. من آخرین بار در بود جمعه به مواد غذایی. من خیره در گالن شیر در یخچال و می دانم که روز جمعه آن را خواهد رفت. من عینک ماسک گرد و غبار به فروشگاه در تلاش به خودم احساس بهتری شناخت کامل به خوبی آن را واقعا نمی خواهد از من محافظت. من دچار افسردگی شدید و تعامل اجتماعی شده و راه کاهش آن به سطح قابل کنترل. من زندگی با یک سگ خدمات آنها من را به مواد غذایی به عنوان من می ترسم او را دریافت ویروس در پوست است. من نگران نباشید اگر من مریض که مراقبت از او را ؟ چه کسی می خواهید برای آمدن به خانه و بازیابی یک سگ از کسی که COVID-19? سعی کنید و نگه داشتن من سلامت عقل ما افزایش یافته است ما از یک بار در روز به دو برابر است. من در استخر بخاری و خودم بیرون رفتن وجود دارد و شنا کردن کمی و نشستن در آفتاب و بخوانید. من تعجب می کنم که چقدر من سلامت روانی بدتر خواهد شد طی هفته های آینده و ماه.

— دا (Dunedin)

‘این زمان ما با هم تا به حال یک اثر شفا برای ما هر دو’

مادرم به تنهایی زندگی می کند و در حال رفتن به 80 سال در این ماه. من تمام وقت پرواز راهنمای ماهیگیری و ساخته شده اند تصمیم به مراقبت از او را تا زمانی که این بیماری همه گیر عبور می کند. من نگه داشته از او جدا شده و در خانه او نگردند تا در دلیل بر مواد غذایی و لوازم دیگر. ما ماندن با هم قرار داده! چه مطلق هدیه آن است که به صرف این زمان با من, مامان در حال حاضر! ما در حال پخت و پز غذای خوشمزه با هم و تماشای فیلم است. من به طور مستمر او را قانع کند که ما نمی توانیم از رفتن به اماکن عمومی و او را به طور کامل درک شدت از آنچه در مورد به آشکار شدن در فلوریدا در روزهای آینده. من بیشتر از گوش دادن صحبت کنید و سعی کنید برای کمک به او روند و او ترس و نگرانی در مورد کوروناویروس.

من خیلی سپاسگزار قادر به صرف این زمان با مادر من در حال حاضر. راستش من نمی دانم اگر من تا به حال این فرصت را به صرف این مقدار زمان و با او به تنهایی اگر آن را برای این تاسف رویداد جهانی است. یکشنبه گذشته ما ساخته شده خوشمزه و تا حدودی معروف سس اسپاگتی با هم! من باید اعتراف که او ساخته شده است این خانه سس برای من بیش از 40 سال گذشته و این اولین بار است که ما آن را با هم. ما همچنین تمیز, خانه, هم, و, وای, او را متمایل به ریاست مابی و بسیار خاص در مورد چگونه به نگه داشتن یک خانه تمیز. من نیمه به یاد داشته باشید همه از راه های جالب و چگونه او می کند همه چیز از دوران کودکی من اما اینکه یک فرد بزرگسال با خانواده خود من می دهد … یک چشم انداز کاملا متفاوت است که کاملا در حال حرکت است.

من دوست دارم که با او و نگاه به جلو به های جدید مکالمات و از دست خاطرات دوران کودکی است که ظاهر شده اند چرا که ما صرف زمان با هم و لذت بردن از صحبت کردن در مورد برخی خوب و برخی نه چندان خوب. پدر من گذشت 3 سال پیش و ما هر دو او را از دست ندهید. در این زمان ما با هم تا به حال یک اثر شفا برای ما هر دو.

— FP (لوئیزیانا, فلوریدا, کلرادو)

‘چگونه ما محافظت از کسانی که ما هنگامی که ما می تواند آنهایی که صدمه زدن به آنها را?’

“مادر من و من در حال حاضر مراقبت سالمندان مادر بزرگ (82) و ارائه خدمات مراقبت در منزل برای او. او نمی تواند به تنهایی زندگی می کنند و ما هرگز نمی خواستم او را به رفتن به خانه سالمندان. او بهترین دوست ما است و منبع ثابت از خنده اما به تازگی شده است یک منبع ثابت از وحشت. من دست شستن هر دو دقیقه من پوشیدن دستکش زمانی که من آماده سازی مواد غذایی خود را, من Clorox تمام درب و دستگیره و سوئیچ نوری او را به گوشی خود از راه دور — حتی گاهی اوقات او خواندن ، آن را وحشتناک, هر روز نگرانی در اگر من یا مادر من خواهد بود که به معرفی این ویروس به. من فکر می کنم دولت شده است هوشیار در حفاظت از خانه های سالمندان, اما آنچه در مورد هزاران نفر از در خانه مراقبان? چگونه ما محافظت از کسانی که ما هنگامی که ما می تواند آنهایی که صدمه زدن به آنها را؟”

— KB (تمپا)

‘ما باید هرگز فراموش نکنید که ما همه در این با هم’

Coronavirus به ارمغان آورده است بهترین مردم اما متاسفانه بدترین. من را دیده اند و خواندن داستان وحشتناک مبارزه اتفاق می افتد در سوپر مارکت ها بیش از موارد غیر ضروری منجر به حضور پلیس در این مکان است. من نیز دیده می شود مردم در کمک به یکدیگر با ارائه به بیرون رفتن خرید برای کسی و یا فقط تماس و چک کردن در دوستان/همسایه. ما باید هرگز فراموش نکنید که ما همه در این با هم. تنها راه برای دریافت از طریق این است که احترام دیگران نیازها و احساسات است.

— SB (فلوریدا)

‘من هیچ درآمد و هنوز هم مجبور به پرداخت اجاره من اما چه کار کنم که ؟

“من برای اولین بار شروع به احساس بیمار حدود یک هفته پیش. من فرستاده خانه از محل کار و نمی تواند بازگشت برای چهارده روز. من به نام دکتر من برای پیدا کردن که اگر با معیارهای شما نمی توانید تست شده است. من همه این بیماری مورد نیاز به جز من نبوده و خارج از کشور است. بنابراین من نمی تواند تست شده است. در حال حاضر ما چهار نفر از شش نفر را در خانه من بیمار است. من هیچ درآمد و هنوز هم مجبور به پرداخت اجاره, اما چگونه است که من انجام? وجود دارد هیچ پاسخ و در عین حال از هر کسی.”

– DR (ونیز)

‘به … آشفتگی برای کسانی از ما در رستوران ترسانده است.’

“من کار در صنعت خدمات در دو رستوران های محلی و در حال حاضر در روند ترک یک شغل دیگر. اما تعادل شکننده در حال حاضر برنامه از مدرسه و کار دو شغل کافی است به استرس هر کسی خارج است. اضافه کردن کوتاه فصل گردشگری در این سال با توجه به coronavirus این surmounting آشفتگی برای کسانی از ما در رستوران ترسانده است. چگونه پرداخت خواهد شد ما برای زنده ماندن به غذا خوردن نگه داشتن سقف بر سر ما بدون عموم مردم معاشرت و بیرون رفتن برای شام ؟ با هفته از ذخیره مواد غذایی در بسیاری از خانه خانواده که قادر به ارائه آن دسته می توان گفت برای ماه های بعد دولت را بهبود تدریجی?”

— TS (Englewood)

‘مجبور به کار’

“مجبور به کار: من در یک رستوران کار است که نمی خواهد دید تا/مگر اینکه دولت خواستار آن است. اگر من ترک من نمی بیکاری است. بنابراین من اینجا هستم — افشای خودم و عزیزان من هر روز به دلیل از افرادی که حاضر به طور جدی از این و در ادامه به بیرون رفتن برای غذا خوردن. من عمیقا و شخصا درک مفاهیم کسب و کار, اما آن است که واقعا ارزش آن را دارد؟”

— BT (ساراسوتا)

در حال بارگذاری…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>