Coronavirus رشته مینه سوتا گردشگران در بهشت

دو ماه پیش او وارد جزیره گرمسیری از سن پدرو, بلیز, تضعیف در یک حوض کشیده و خود را به عقب. در آن زمان او شفا و آماده به حرکت در coronavirus رسیده مرکزی امریکا است.

مرزها و کسب و کار شروع به بسته شدن. یک Belizean شهروند که می خواهم پرواز به لس آنجلس و برگشت تایید شد به COVID-19. سن پدرو رفت و به مستند. فرودگاه بین المللی است که از کمیسیون تا زمانی که ممکن است 4.

Timm را در حال حاضر زندگی می کنند از نزدیک خالی خوابگاه با سه نفر دیگر همه آمریکایی و کانادایی است. او شنا می کند, یوگا فروشگاه برای مواد غذایی.

عکس حسن نیت ارائه میدهد از برنت Timm

هر روز او را به برادر کوچکترش یک معلم در کره جنوبی و پدرش یک مرد زن مرده در مینه سوتا است. آنها به مقایسه یادداشت ها. آنچه برادرش کشور بود رفتن را از طریق یک ماه پیش است چه پدر خود مواجه است در حال حاضر. در ضمن ظاهر جامعه reemerged در کره جنوبی.

ایالات متحده تخمین می زند وجود دارد 50,000 آمریکایی رشته در خارج از کشور به عنوان سازمان ملل به حالت تعلیق پروازهای تجاری. وزارت امور خارجه نمی تواند بازگرداندن همه, است و مشاور وزارت دفاع به ترتیب نظامی پرواز برای کسانی که در راه آسیب است.

“من فقط در تلاش برای سرپا ایستادن پایین” Timm می گوید. “به عنوان کسی که در نسبتا خوب و سلامت, من احساس می کنم این امر می تواند غیر منصفانه و غیر اخلاقی برای استفاده از ایالات متحده منابع زمانی که افرادی وجود دارند که در واقع موجود شرایط پزشکی و یا افراد بیمار که نیاز به خانه خیلی سریعتر از من است.”

علاوه بر این به عنوان یک خانه بدوش او هیچ خانه خود را. اگر او تا به حال به تصویب از طریق چندین فرودگاه به stateside او نمی تواند باقی بماند با 68 ساله ،

به عنوان او منتظر کردن این ویروس Timm را ساخت Instagram داستان ها و فیلم های یوتیوب, تماشای Netflix و بررسی بر روی دوستان است. “فقط تلاش برای نگه دارید و به هر جمعی موضوع را داریم.”

عکس حسن نیت ارائه میدهد از برنت Timm

سارا Lempa فری لنس سفر نویسنده است که به تازگی فارغ التحصیل از دانشگاه مینه سوتا است که کار خود را از بالی اندونزی از ماه فوریه. یک ماه بعد بیش از 100 نفر کشته شده اند از coronavirus در جنوب شرقی آسیا کشور است. شهر جاکارتا که در آن 30 میلیون نفر زندگی می کنند ممکن است به قرنطینه این هفته است.

به عنوان پروازهای تجاری خرد شدن در سراسر جهان در معرض خطر است که Lempa می گیر در برخی پا را از این سفر طولانی بازگشت به مینه سوتا بالا است. هیچ ربطی به اما اقامت قرار داده و صبر کنید. Lempa تماس سفارت ایالات متحده برای کمک به تشکیل یک برنامه پشتیبان گیری در مورد وضعیت در اندونزی بدتر اما شنیده نشده برگشت.

روز خود را در حال حاضر تشکیل شده از تماس های مکرر صفحه اصلی پخت و پز مقدار زشت و ناپسند فلفل قرمز حمام آفتاب و تلاش به مولد. اولین چیزهایی که او را انجام دهد زمانی که او را برمی گرداند به امریکا: او را در آغوش خانواده موتور سیکلت خود را از ذخیره سازی و خوردن مواد غذایی مکزیکی است.

حسن نیت ارائه میدهد عکس از سارا Lempa

“آن بوده است rollercoaster به حداقل می گویند. گاهی اوقات احساس می کنم آرام و خوش بینانه است. گاهی اوقات احساس می کنم مثل من میخوام منفجر شود.”

گردشگری شامل 80 درصد از بالی اقتصاد است. در حال حاضر مسافرانی که از بین رفته اند وهم آور سکوت بوم هر خیابان.

“زمان غیر قابل انکار سختی در اینجا و شما می توانید احساس خاصی غرابت در هوا اما بالی است که هنوز هم لبخند حتی در میان هرج و مرج” Lempa می گوید. “بین دیرینه جامعه مهاجرین و مهربانی از مردم محلی در بالی, من احساس می کنم امیدوارم که ما می تواند فشار بر روی هم. آن را آسان نخواهد بود اما در حال حاضر میشم به اینجا.”

حسن نیت ارائه میدهد عکس از نیکول Gomtomski

نیکول Gomtomski بود در یک سفر در سراسر جهان زمانی که این ویروس تا به او در Queenstown, نیوزیلند. او خوابگاه تعطیل برای دو ماه. او در حال حاضر اجاره یک خانه با 11 دیگر marooned مسافران از ایالات متحده, انگلستان, آلمان, فرانسه, هلند و استرالیا است.

Gomtomski است که مبتلا به آسم است و تا به حال سرماخوردگی است که تبدیل به ذات الریه قبل از. داده او می خواهم به احتمال زیاد در بیمارستان بستری شود اگر او را با COVID-19 او رزرو بلیط صفحه اصلی زمانی که موارد شروع به پخش شده است. اما ویروسی انتقال شد تا تهاجمی و تقاضا برای پرواز بسیار بالا است که اولین بار او می تواند ترک یک هفته دور.

به زودی پس از, نخست وزیر اعلام کرد سخت در چهار هفته مستند. پروازهای داخلی لغو شد. پس از آن کشتی اتصال نیوزیلند جنوبی جزیره که در آن Gomtomski است که به آن شمال خشکی و فرودگاه بین المللی. او را رسما به دام افتاده در یک شهر ارواح.

حسن نیت ارائه میدهد عکس از نیکول Gomtomski

فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها و ایستگاه های گاز تقریبا تنها چیز باز است. تولید کنندگان مواد غذایی و پردازنده—از جمله نیوزیلند بحرانی شراب انگور تاکستان—نیز تلقی خدمات ضروری است. برخی از Gomtomski مشاوره ازدواج و مشاوره را بدست مشاغل چیدن میوه. هر کس شستن دست های خود را و پاک دائما به او می گوید. برخی از خانواده و دوستان ایم که ضربه سخت به خانه برگشت.

به عنوان او سازگار به عجیب و غریب جدید عادی Gomtomski عبور می کند مقدار زیادی از زمان در طبیعت است. Queenstown نشسته در کنار یک دریاچه در دره احاطه شده توسط چشمگیر, ديد کوه. او به یاد خودش که جهان می رود به انزوا و فاصله بین او و خانواده اش است که به عنوان بزرگ به عنوان هر کسی.

“حتی اگر من به خانه من می خواهم خود منزوی در مینیاپولیس مانند هر کس دیگری است. من نمی قادر خواهد بود برای دریافت در تماس با آنها به هر حال” او می گوید. “تنها ارتباط من قادر خواهم بود که با آنها همان چیزی است که ما انجام می دهیم در حال حاضر مهم نیست که اگر ما در نیمه راه در سراسر جهان و یا در همان شهر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>