Coronavirus تست هزینه های جرقه تماس به صورت کامل دولت پوشش

این مقاله در ابتدا در ظاهر رویاهای مشترک.

بهداشت عمومی طرفداران کارشناسان و دیگران خواستار آن است که دولت فدرال پوشش coronavirus تست و تمام هزینه های مربوط پس از چندین گزارش مفصل چگونه آمریکایی ها در هفته های اخیر شده اند زین با گزاف صورتحساب های پزشکی زیر ارزیابی.

سارا Kliff از نیویورک تایمز گزارش روز شنبه که در پنسیلوانیا بومی فرانک Wucinski “یک توده ای از صورتحساب های پزشکی” در مجموع $3,918 در انتظار او و او سه سال بعد از آنها منتشر شد از دولت موظف به قرنطینه در Marine Corps Air Station در میرامار در کالیفرنیا.

“سوال من این است که چرا ما در حال شارژ برای این می ماند اگر آنها اجباری و ما تا به حال هیچ چاره ای در این موضوع پرسید:” Wucinski بود که تخلیه توسط دولت ایالات متحده در ماه گذشته از ووهان, چین, کانون شیوع کروناویروس.

“من فرض این بود که برای پرداخت” Wucinski گفت: بار. “ما یک انتخاب است. وقتی صورتحساب را نشان داد تا آن را فقط یک گودال در معده مانند ” چگونه پرداخت کنم برای این کار؟'”

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) است نه صدور صورت حساب بیماران برای coronavirus تست با توجه به کسب و کار خودی. “اما وجود دارد اتهامات دیگر شما ممکن است مجبور به پرداخت توجه به طرح بیمه یا عدم آن” خودی کسب و کار اشاره کرد. “بستری در بیمارستان به خودی خود می تواند پرهزینه و شما به احتمال زیاد مجبور به پرداخت برای آزمون برای ویروس های دیگر و یا شرایط.”

لارنس Gostin استاد بهداشت جهانی حقوق در دانشگاه جورج تاون گفت: بار است که “قانون مهم بهداشت عمومی است که برای به دست آوردن همکاری جمعیت است.”

در مورد Wucinskis, Kliff گزارش داد که “آمبولانس شرکت حمل و نقل [آنها را] متهم خانواده $2,598 دفاع کند گرفته شد برای گرفتن آنها را به بیمارستان.”

“اضافی $90 در اتهامات آمد از رادیولوژیست که خواندن بيماران X-ری اسکن و انجام کار برای بیمارستان” Kliff اشاره کرد.

CDC کاهش یافته است به پاسخ زمانی که Kliff پرسید که آیا دولت فدرال را پوشش هزینه های برای بیماران مانند Wucinskis.

رهگیری‘s رابرت Mackey نوشت: جمعه گذشته که Wucinskis’ وضعیت را نور افکن “چگونه دولت آمریکا در پاسخ به بهداشت عمومی اورژانس مانند تلاش برای مهار یک پتانسیل coronavirus اپیدمی می تواند معلول با تکیه بر یک سیستم ساخته شده در اطراف بیمارستان های خصوصی و انتفاعی بیمه بهداشت و درمان ارائه دهندگان.”

هفته گذشته میامی هرالد گزارش داد که Osmel مارتینز Azcue “دریافت اطلاع از شرکت بیمه خود را در مورد ادعای $3,270” او پس از بازدید از یک بیمارستان محلی از ترس این که او قراردادی coronavirus در طول یک سفر کاری به چین است.

“او رفت و به یادبود جکسون در بیمارستان که در آن او گفت که او قرار داده شده در یک بسته کردن اتاق” با توجه به هرالد. “پرستاران در محافظ سفید مناسب اسپری نوعی از مواد ضد عفونی کننده دود در زیر درب قبل از ورود Azcue گفت. سپس کارکنان بیمارستان اعضا به او گفت که او می خواهم نیاز به یک CT اسکن به صفحه نمایش برای coronavirus اما Azcue گفت: او خواست از آنفولانزا آزمون اول است.”

Azcue آزمایش مثبت برای آنفولانزا و مرخص شد. “Azcue تجربه نشان می دهد پتانسیل هزینه آزمایش برای بیماری که اپیدیولوژی ترس ممکن است به یک بحران بهداشت عمومی در ایالات متحده و” هرالد اشاره کرد.

سناتور. برنی ساندرز (I-Vt.), یک سال 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد برجسته Azcue مورد در یک صدای جیر جیر جمعه گذشته است.

“Coronavirus به ما یادآوری می کند که ما همه در این با هم” ساندرز نوشت. “ما نمی توانیم اجازه می دهد آمریکایی ها به جست و خیز بازدید دکتر بیش ظالمانه صورتحساب. همه باید مراقبت های پزشکی آنها را بدون نیاز به باز کردن کیف پول خود را—به عنوان یک ماده از عدالت و سلامت عمومی است.”

هفته گذشته به عنوان رویاهای مشترک گزارش ساندرز استدلال کرد که شیوع کروناویروس نشان می دهد که نیاز فوری برای مدیکر برای همه است.

تعداد تایید coronavirus موارد در ایالات متحده رسید و بیش از دو دوجین بیش از آخر هفته آوردن مجموع تا 89 به عنوان برگ برنده دولت همچنان به عموم تطهیر شدت شیوع.

دکتر مت مک کارتی کارکنان پزشک در نیویورک–Presbyterian Hospital گفت: در ظاهر در CNBC‘s “Squawk Box” صبح روز دوشنبه که برای تست coronavirus است که هنوز هم به طور گسترده ای در دسترس است.

“قبل از اینکه من به اینجا آمد امروز صبح من در اتاق اورژانس دیدن بیماران” مک کارتی گفت. “من هنوز هم یک تست تشخیصی سریع در دسترس من است.”

“من اینجا هستم تا به شما بگویم در حال حاضر در یکی از شلوغ ترین بیمارستان در کشور من لازم نیست که آن را در انگشت من راهنمایی” اضافه مک کارتی. “من هنوز هم به من در مورد درخواست برای آزمایش مردم است. این خوب نیست. ما می دانیم که وجود دارد 88 موارد در ایالات متحده است. وجود دارد در حال رفتن به صدها نفر توسط اواسط هفته. وجود دارد را به هزاران نفر در هفته آینده. و این یک تست موضوع است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>