Coronavirus منجمد اولیه و تنظیم مجدد برای 2016: چگونه برنی سیاسی انقلاب هنوز هم می تواند به عقب بر گردیم در مسیر

برنی گناه اصلی بود که خود را متعهد صمیم قلب به حزب دموکرات پس از حمایت هیلاری کلینتون و امتناع از اجرا به عنوان یک کشور مستقل در سال 2016. داشتن پیوست صفوف رهبری او مجبور شد به یکی از شرکت کنندگان در معکوس حواس او را پرت یعنی Russiagate, مولر و استیضاح در حالی که به طور همزمان آماده سازی خود برای یک سال 2020 مبارزات انتخاباتی مبتنی بر خلوص از ایده ها. او به طور یک جانبه خلع سلاح خود در برابر غیر مستقیم ترین استراتژی های مستقر در مقابل او با DNC اوج ترازو به شدت به آن علاقه استقرار نامزد کمک رای دهندگان سرکوب و حتی بیشتر آشکار و گسترده تر در سال 2016.

چگونه می توانم شما را در پیشبرد یک انقلاب سیاسی پس از موقعیت خود را به عنوان یک عضو برجسته این حزب است که نقطه مقابل انقلاب ؟

Coronavirus یک مداخله الهی است که می تواند در عین حال کمک به برنی راست خود را ، آن را در مجموع تنظیم مجدد در یک حرکت سریع دوره زمانی که یک کمپین نیاز به دوباره اختراع خود را چندین بار در همان چرخه. مغلوب ساختن پیشی جستن ماهرانه زد حداقل سه کمپین های مختلف را به نفع خود و در عین حال برنی اجرا شده است, همان, یک, با تمرکز بر به حداکثر رساندن مشارکت از به طور معمول و بدون حق رأي جمعیت. که مبارزات انتخاباتی قطعی به پایان رسید در سه شنبه, هر چند هشدارها وجود دارد حتی در اوایل متحده زمانی که روستایی سفید رای دهندگان رفت و برای Buttigieg در آیووا برنده حاشیه در نیوهمپشایر به شدت فرسوده از سال 2016 و بایدن در آمد دوم در نوادا است. برخی از حوزه ها مانند جوان Latinos بودند به طور چشمگیری مستحکم همراه با جوان رای دهندگان به طور کلی در حالی که دیگران—از جمله آمریکایی های آفریقایی تبار و سفید رای دهندگان و رای دهندگان روستایی—میآوردند ،

به هیچ وجه این کمپین بیش از نه توسط یک شات طولانی. بر خلاف coronavirus یک متعالی فرصت را به نهایت قرار دادن ساندرز کمپین از سه سال گذشته پشت سر ما (تا زمانی که بخش هایی از آن را می توان احیا برای انتخابات عمومی) و به آتش هدف به طور مستقیم در کسانی که مسئول اقتصادی آخرین تصادف وحشتناک سوء مدیریت پیامدهای آن.

و در جو بایدن برنی کامل فویل. قبل از coronavirus تشدید بایدن به بیرون درز جیمی Dimon نام به عنوان امکان پذیر است وزیر خزانه داری. Dimon یکی از همه زمان بزرگ وال استریت کلاهبرداران با جی پی مورگان چیس بانک او سر جریمه 13 میلیارد دلار برای بی نظمی منجر به سقوط. بایدن را coziness با Dimon متبلور را رسوا تبانی از حزب دموکرات با plutocratic منافع. این نشان می دهد که استقرار همچنان به ماندن در قدم اهسته با fomenters از بحران هایی که خراب کردن کار و زندگی مردم است.

فوری استراتژیک وظیفه در حال حاضر به توقف مقدماتی جایی که آنها ایستاده استقرار فراتر از منابع رسمی روند انتخابات در خشن برابری بین ساندرز و بایدن. چگونه می توانید بعدی مقدماتی مسابقات در آریزونا و فلوریدا و ایلینوی و اوهایو احتمالا رفتن به جلو هنگامی که لوئیزیانا انتخاب کرده است نه به جلو بروید و بعد متحده احتمالا سقوط در خط ؟ ما به معنای رفتن را از طریق با half-hearted, ورزش, مبارزه داشتن اصل به پایان رسید ؟ خواهد این حزب بود به عنوان مشتاق به اتصال کوتاه اولیه اگر coronavirus بحران رخ داده بود دو هفته قبل زمانی که برنی بالا رونده بود?

Sanders کمپین باید شناور ایده تعویق انداختن تمام باقی مانده مقدماتی به یک ماه قبل از کنوانسیون ملی اولیه روز است. این مهم است به درخواست برای این قبل از روز سه شنبه به مقدماتی پیش بروید و اجازه می دهد به هر حال این حزب این فرصت را به قبل از موعد مقرر پایان روند.

در ضمن ساندرز کمپین اقدام درخشان در اجازه آشکار side-by-side تضاد توسعه بین مغلوب ساختن پیشی جستن اولیه MAGA پاسخ به “خارجی” ویروس و بایدن را به زانو حرکت تند و سریع نئولیبرالی تکیه بر مسئولیت شخصی که هر دو کاملا ایستادگی در برابر برنی بی تردید پیام شفقت مندرج در شادابی تعهد به کالاهای عمومی و ارزش ها.

این ممکن است کمک کند اگر ساندرز کمپین به انتشار نه تنها اولویت خود را برای معاون رئیس جمهور اما پتانسیل اعضای کابینه و همچنین استقرار همه آنها را بیش از امواج رادیو و تلویزیون در چه نیاز به تبدیل شدن به یک طولانی مدت دیجیتال کمپین برای سه ماه آینده. آنها می توانند همه دفاع از ساندرز فلسفه رفاه اجتماعی که coronavirus را فراهم می کند ایده آل تست مورد.

قبل از coronavirus تشديد من پیشنهاد Tulsi Gabbard به عنوان ساندرز معاون رئیس جمهور برای تزریق برخی از مقدار مورد نیاز درخواست تجدید نظر به سفید روستایی و طبقه کارگر رای دهندگان برخی از آنها شاید از دست داده است و به طور دائم به مغلوب ساختن پیشی جستن. ضد جنگ پیام قوی بود بخشی از ساندرز 2016 درخواست تجدید نظر اما آن کمرنگ شده چون از نزدیک وابستگی حزبی. Gabbard هنوز هم باید بخش مهمی از رهبری و در عین حال کسی مانند ایالت اورگان Jeff Merkley مناسب بیل خیلی بهتر در حال حاضر. مترقی با bona fides برای مبارزه با انواع وال استریت فروشگاه ما به احتمال زیاد برای دیدن بیشتر از مغلوب ساختن پیشی جستن و بایدن و همچنین تحمل به اطمینان برون شهری و روستایی رای دهندگان Merkley می تواند یک جانشین قدرتمند. قبل از سه شنبه من می خواهم که توصیه می شود تشکر. باربارا لی کالیفرنیا, اما در این زمان که به نظر می رسد که گذشت.

Merkley و Gabbard همراه با تشکر. عیسی “چوی” گارسیا یا تشکر. رائول Grijalva به عنوان نقطه بالقوه مردم برای هماهنگی در ترکیب سلامت و امنیت, بحران, باید کمک به بازگشت دعوت به خود را بیشتر تشدید 2016 پیام. برای گوش دادن در حال حاضر به مناظره با هیلاری کلینتون است که برای تحقق بخشیدن به نحوه های مختلف ساندرز برای تلفن های موبایل امروز. با تماس های خود را برای مبارزه با فساد وضع مالی مبارزات انتخاباتی اصلاحات, اعتراض به تاثیر بزرگ, پول, ایجاد 13 میلیون شغل جدید در بازسازی زیرساخت های اجرای پرداخت خانواده و مرخصی استعلاجی شکستن بانک های بزرگ و ایجاد شغل, مشاغل, مشاغل و با ذکر دموکراتیک سوسیالیسم ساندرز صدا بیشتر شبیه به یک معمولی مترقی آمریکایی ها می دانند که از تاریخ ما است. او صدا بیشتر شبیه الیزابت وارن که به سرقت برده است که خط از او برای سال 2020 از امروز اشتباه هزاره سوسیالیست.

آن ساندرز تصمیم به طوری وفادار به حزب که اجازه ظهور الیزابت وارن که کپی برخی از 2016 پلت فرم و در عین حال به شدت رقیق آن را با اضافه کردن نئولیبرالی آزمایش به معنی عناصر به ساندرز شناخته شدهاند. هنوز راه روشن در حال حاضر به بازگشت به یک ضد جنگ و طرفدار آزادی های مدنی زبان که مخالفت شدید مردم به رای دهندگان سرکوب است که قطعا بخش عظیمی. ساندرز به حال ایده های مشابه در سال 2016 به عنوان او می کند در سال 2020 اما plainspokenness گاهی اوقات از دست داده است و به یک مد سوسیالیسم محبوب شهری hipsters.

Coronavirus باید به راحتی بازی را به این ایده که بایدن نیست electable Sanders, بهترین شرط خود را مورد. او باید به صراحت رد این ایده است که بایدن است electable نه فقط نشان می دهد که او بیشتر electable. ساندرز وفاداری به حزب در راه رفت اما او باید همه را به استدلال می کنند که زمانی که بایدن معاون رئیس جمهور دولت bungled پاسخ به بحران اقتصادی و بایدن در حال حاضر نشان می دهد که هر نشانه ای از تکرار خطا و حتی قلمزن عواقب.

هیچ کس بیشتر از نزدیک در ارتباط با منفور وال استریت یونان از سال 2008 و پس از آن که درگیر با توجه به ممیزی خواستار Sanders, $16 تریلیون دلار در راز وام به جای سرمایه گذاری در بازسازی امریکا است. به دلیل بایدن شور و شوق برای حمله به عراق تریلیون سرمایه گذاری شد در جنگ بیهوده به جای تقویت امریکا ظرفیت پاسخگویی به سلامت و بحران اقتصادی است. بایدن مادام العمر پشتیبانی مالی زدایی انداخته وال استریت بر مردم فقیر ایجاد نابرابری و بدهی که مطمئن سقوط است که به نظر می رسد اتفاق می افتد دوباره. ناکافی پاسخ در قالب یک دل داد-فرانک بیل که در حال حاضر شده است eviscerated با مغلوب ساختن پیشی جستن و رفتن نیست تقریبا به اندازه کافی برای جلوگیری از یکی دیگر از, و حتی بیشتر, سقوط. و قانون مراقبت مقرون به صرفه است کمبود دقیقا در ملاقات با یک بحران مانند coronavirus خروج از 27 میلیون نفر به بیمه و 87 میلیون بیشتر underinsured.

در طول دوره چه خواهد شد امیدوارم تبدیل به یک مدت طولانی فرصت را به یک نگاه تازه در این دو باقی مانده نامزدها در حالی که زمان واقعی بحران آشکار Sanders, باید همچنان امیدوار کننده تضمین مراقبت های بهداشتی برای همه آمریکایی ها به عنوان به زودی به عنوان او طول می کشد ، او باید سوگند به آن را اولین سفارش خود را از کسب و کار به دلیل کارشناسان خود را در حال حاضر نمیفهمد چه مقدار از آن هزینه خواهد شد و خواهد شد که برای آن پرداخت—یعنی مردم بسیار بایدن می خواهد به اجرا در عین حال یکی دیگر عملا دیوار خیابان دولت.

Coronavirus نوع مداخله الهی آوردن همه چیز را به زمین است. Sanders حرکت بود متاسفانه تبدیل به بیش از حد سرمایه گذاری در خیالی اصطلاحات به جای تکیه بر زبان ساده از محبت و مراقبت و عشق بود که همیشه قدرت خود را قطعا در سال 2016 زمانی که استقرار heartlessness قرار گرفت. برای تبدیل شدن به درگیر در اهریمنی مغلوب ساختن پیشی جستن است که حزب دموکرات کل علت وجودی برای چهار سال گذشته است sidetracked ساندرز از توسل به رای دهندگان که باید واقعا هنوز هم خود را نه بایدن ،

به توقف اولیه که در آن می ایستد در نماینده رسمی برابری و برای تمدید مسابقه تا زمانی که کنوانسیون را فراهم می کند ساندرز این فرصت را به مورد که coronavirus و اقتصادی ممکن است سقوط هستند و دقیقا به همین دلیل ما نمی توانیم افراط در تقلا جعلی نوستالژی بایدن نشان دهنده. ساندرز مردمی انقلاب سیاسی در گذشته فرصتی برای بازی کردن در زمان واقعی با واقعی و نه لفظی سهام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>