Coronavirus تهدید ناهمواری طریق ساراسوتا اقتصاد گردشگری

حدود 60 درصد از هتل ها در ساراسوتا کانتی تا به حال برخی از سطح از لغو, با توجه به بازدید ساراسوتا کانتی.

مارس است که معمولا در فصل بالا در مسافرخانه در رزرو در شمال تمیمی دنباله. دنج مهمان خانه هنگامی که بخشی از جان Ringling املاک و معمولا اشغال شده برای یک ماه یا بیشتر در هفته منتهی به عید پاک.

اما در این سال متفاوت است.

قبل از لیگ اصلی بیس بال لغو بقیه بهار, آموزش NCAA به نام جنون مارس و والت دیزنی جهانی گفت: آن را تعطیل خود پارک برای بقیه از این ماه کسب و کار در حال حاضر در مسافرخانه بخشی از ساراسوتا املاک که شامل رستوران شمال و جنوب و 14th Street Bar.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

مالک کیم Cressell گفت که او تا به حال برای لغو بقیه مارس و اوایل ماه آوریل از جمله یکی برای monthlong بماند.

ضرر و زیان مالی آمار پنج شکل علامت این هفته, او گفت:. خوشبختانه که شده جبران قوی هفته در رستوران اما Cressell گفت: او و او را شریک کسب و کار جسیکا سیمونز در حال پیدا کردن راه هایی برای انطباق با این محیط جدید.

“ما امیدوار, اما ما فکر می کنیم این است که ابتدا از یک زمان به چالش کشیدن برای کسب و کارهای کوچک در فلوریدا و در سراسر کشور در نظر کسانی که به گردشگری وابسته به مانند ما” Cressell گفت. “ما که بزرگ نیست. برای آن را به ما ضربه سخت است که به سرعت آن را تنظیم کردن زنگ از نگرانی است.”

به عنوان ترس در مورد سفر در طول بیماری همه گیر کوروناویروس رفت و برگشت کشور و کسب و کار در ساراسوتا کانتی شروع به در نظر گرفتن چگونه باید آنها را تنظیم کنید.

در روز پنج شنبه, Major League Baseball اعلام انصراف از آن باقی مانده بهار آموزش بازی ها, بازی دو هفته قبل از فصل برنامه ریزی شده بود به پایان رسید. در طول هفته کسب و کار محلی ارسال ایمیل انفجار به مشتریان با اطلاعات در مورد چگونه آنها در پاسخ به نگرانی در مورد شیوع. و ساراسوتا-منطقه هتل ها فیلدینگ خواستار لغو در یک زمان از سال که معمولا قابل اعتماد قوی برای گردشگری است.

افزایش جوش از تعطیلی در فلوریدا لگد این هفته زمانی که رژیم صهیونیستی. ران DeSantis اعلام وضعیت اضطراری و گفت فلوریدا به بهانه ای خود را از حضور در تجمعات با 250 نفر و یا بیشتر.

حدود 60 درصد از هتل ها در ساراسوتا کانتی تا به حال برخی از سطح از لغو ویرجینیا هیلی رئیس جمهور از بازدید ساراسوتا کانتی گفت. این رقم را شامل نمی شود چگونه بسیاری از هتل ها شده اند قادر به دوباره پر کردن آن اتاق او گفت:.

هنوز خواب نیمروز کلیدی صدف نوار شده است از گرفتن تماس های تلفنی از مردم در شمال شرقی پرسیدن اگر رستوران باز است. آنها شکل چرا که نه بیا پایین اگر مدرسه بسته است صاحب بث اوون-Cipielewski گفت.

“ما در حال بسته شدن SKOB مگر اینکه کسی در می آید و باعث می شود ما نزدیک است اما ما در حال بسته شدن است.” “ما کارکنان سخت کوش در مورد پاکیزگی در حال حاضر. ما می خواهیم مردم را به راحت می شود که می توانید آنها را در درب راه رفتن و نه نگرانی در مورد بیماری است.”

Sandy Allen, یک خریدار برای تحویل مواد غذایی برنامه Instacart در ساراسوتا کانتی روز جمعه گفت که او اجرا می شود به فروشگاه مانند Publix و Costco مصرف شد دو بار به عنوان طولانی به عنوان معمول است.

Costco خارج شد کاغذ توالت و حوله کاغذی روز پنج شنبه در گفت و مشتریان با قرار دادن سفارشات برای کالاهای کنسرو شده. آلن گفت که او را ندیده ضد عفونی کننده دست در Publix در بیش از یک هفته.

مشکل با آیتم هایی که خارج از بورس گفت: این است که معمولا در نتیجه در کاهش پرداخت هزینه برای Instacart خریداران.

“اکثر مشتریان نکته یک درصد است. بنابراین زمانی که ما هزینه آن را کاهش می دهد ما پرداخت. من دیروز به خاطر چه مقدار از آن پرداخت می شود. دو دسته ای. آن را به پایان رسید تا با پرداخت 10 دلار کمتر از آنچه در آن ارائه شد به من در به دلیل بازپرداخت” آلن گفت.

هنوز آلن گفت: بسیاری از مشتریان شده اند سپاسگزار از کار او را انجام می دهند. او گفت که او تا به حال یک مشتری که در خطر از اعضای خانواده با یک خطر بیافتد سیستم ایمنی بدن با تشکر از او به صورت بالقوه خطر سلامت خود را.

اما Instacart خریداران تنها کسانی نیستند که در فروشگاه ها.

هر زمان که وجود دارد عمده اعلام خواهم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شنبه شب آدرس به کشور وجود دارد به نظر می رسد افزایش ترافیک پا در Detwiler مزرعه بازار شرکت رئیس جمهور سام Detwiler گفت.

“چهارشنبه شب زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن به دفتر بیضی گفتار ما تا به حال یک دست انداز از آن است. دوباره می توان آن را واقعا سخت و شاید همه واقعا گرسنه است. اما به نظر نمی رسد مانند یک تصادف” Detwiler گفت.

که در تاریخ همتراز با سال گذشته در Detwiler اما برخی از بخش های این فروشگاه مانند بهداشت و سلامتی به عنوان یک بزرگتر افزایش می دهد. اقدامات پیشگیرانه مانند شستن مکرر دست ها و سبد خرید مطابق با اصول بهداشتی در حال حاضر در محل در Detwiler را برای مدتی Detwiler گفت. اما کارکنان هستند که فوق العاده آگاهانه از انجام آن چیزهایی که در حال حاضر.

“به عنوان ویروس اثرات ایالات متحده, ما نیاز به درمان به طور جدی به آن, اما یکی از چیزهایی که ما در حفظ و رفتن به این است که ما نیز نیاز به درمان آنفولانزا را جدی بگیرید,” او گفت:. “آن احساس می کند مانند اساسا همه رو آنفولانزا و ما در حال تلاش برای متوقف کردن آن را در یک زمان. من احساس می کنم تا حدی همه ناجور و ما نیاز به شنیدن از رهبری این کشور است.”

تاد مورتون صاحب مورتون را لذیذ بازار در سوتهسید ایجاد کرد و خواب نیمروز کلید گفت که فروش در سرعت با سال گذشته در هر دو بازارهای اگر چه این شرکت چند غذا گیگابایت است. در سوتهسید ایجاد فروشگاه ترافیک به نظر می رسد که لاغر شده اما فروش هنوز جامد گفت: احتمالا به دلیل شرکت انتخاب گسترده ای از غذاهای آماده.

“من می دانم که همه را تحت تاثیر قرار. من پیش بینی است که ما هنوز در حال رفتن به رفتن قوی با غذاهای آماده,” مورتون گفت. “مردم هنوز هم به خوردن آنها در حال رفتن به وب سایت خود را در داخل برای همیشه.”

اگر مردم در واقع تصمیم به تعطیل خود را در داخل Cressell گفت: بانک آماده شده است.

“من فکر می کنم بزرگترین چیزی که تا کنون به جای فکر خودمان را به عنوان خالص تجربه ناهار خوری, مردم ممکن است مایل به در خانه برای مدتی. ما به شما گزینه های تحویل. که ممکن است بخش عمده ای از کسب و کار ما را برای چند ماه آینده در حالی که این می رود,” او گفت:. “ما امیدواریم که برای بهترین, اما برنامه ریزی حالات مختلف بر اساس مدت از این است.”

کسب و کار صدمه دیده توسط coronavirus می تواند به دولت و کسب و کار ارزیابی آسیب نظرسنجی در https://floridadisaster.biz/ کمک خواهد کرد که وزارت فلوریدا فرصت های اقتصادی و بررسی تاثیر این بیماری پس از آن می توانید اقدام کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>