Coronavirus به روز رسانی: آنچه شما نیاز به دانستن سهشنبه, مارس 10

این داستان به روز خواهد شد در طول روز با آخرین در ساراسوتا-گاو دریایی و در سراسر فلوریدا.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن اشتراک در ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ما خواهد شد به روز رسانی این داستان در طول روز با آخرین اخبار در مورد کوروناویروس و اثرات آن در ساراسوتا-گاو دریایی و در سراسر فلوریدا.

امروز جمعه است

همانطور که از پنج شنبه شب 16,826 مردم در فلوریدا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 در حال 371 مرگ و میر. شما همچنین می توانید آهنگ coronavirus موارد توسط کد پستی در ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان.

دیروز و یک شب

– ویژگی های دانشجویان چپ: با بسته و مطب های دندانپزشکی فقط برای روش اورژانس به عنوان دولت هایش با COVID-19 بیماری ناشی از coronavirus گاو دریایی ویژگی های دانشجویان در حاشیه سمت چپ.

– IMG آکادمی تبدیل به شهر ارواح: IMG آکادمی است که به طور معمول شلوغ در این زمان از سال با بازی بیس بال, چوگان سرپهن, بازیکنان, دو و میدانی ورزشکاران و بازیکنان تنیس حد عالی رساندن مهارت های خود را. که نه مورد این سال است.

– ونیز اجازه می دهد کامیون مواد غذایی به کار: رستوران ها ممکن است بسته برای ناهار خوردن-اما کامیون مواد غذایی مجاز به کار در شهر ونیز به لطف یک فرمان اجرایی را امضا مارس 9.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

– شما می توانید گلف … اما وجود دارد کشت و دستورالعمل را دنبال کنید: تالار تابستان گلف کارت شرکت در دوره های گاو دریایی, ساراسوتا و شارلوت شهرستان باز هستند برای بازی و پیروی از دستورالعمل های در محل به صورت “امن گلف.”

– ساراسوتا بیمارستان یادبود آزمون جدید COVID-19 درمان: تحقیقات در حال انجام در ساراسوتا یادبود بیمارستان می تواند کمک به توسعه درمان برای مردم مبارزه با COVID-19. بیمارستان شروع به شرکت در دو ملی COVID-19 بالینی این هفته است.

– Suncoast خون می شود اولین نقاهت پلاسما از دکتر دهنده: SunCoast مراکز انتقال خون تا به حال اول خود را بهبود COVID-19 بیمار اهدا آنچه که به نام نقاهت پلاسما است که می تواند خون به مردم با تهدید کننده زندگی coronavirus عفونت است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

– یکی دیگر از 170,000 کارکنان دولت پرونده برای رفع بیکاری: مدعیان اولیه بیکاری در فلوریدا بالغ بر حدود 170,000 هفته گذشته شواهد دیگری که coronavirus همه گیر است walloping اقتصاد در ساراسوتا-گاو دریایی در منطقه و در سطح ایالت. نزدیک به یک و نیم میلیون فلوریدا کارگران در حال حاضر زمینه برای مزایای بیکاری در مدت سه هفته اخیر وزارت کار ایالات متحده گزارش در روز پنج شنبه.

– ونیز منطقه ای پذیرش ماسک های خانگی: ونیز منطقه ای Bayfront سلامت قرار دادن یک درخواست تجدید نظر به صورت خانگی ماسک صورت به عنوان آن را همچنان به آماده شدن برای یک پتانسیل سربازان ارتش در COVID-19 بيمار.

– پاک کردن از کاغذ توالت? در اینجا به همین دلیل: خبر خوب: همه چیز آرام, حداقل در ایالات متحده پس از یک ولگردی و قانونی شکنی خرید در اواسط ماه مارس. اما هنوز روشن نیست که — اگر تا کنون — عادات خرید خواهد شد به حالت عادی بازگشت.

– رستوران در اخبار برای ساراسوتا برادنتون-ونیز پنج شنبه, آوریل 9: Takeout ویژه گزینه های تحویل موقت تعطیل و بیشتر در مورد رستوران ها و کارخانه های لبنی کامیون های مواد غذایی و کافی شاپ در پاسخ به coronavirus همه گیر در ساراسوتا گاو دریایی و شارلوت شهرستانهای استان است.

– نیش تیم ملی ارائه الکل تحویل: نیش تیم ملی روز پنجشنبه گفت که آن را در حال حاضر می تواند ارائه آبجو و شراب به فلوریدا سنین 21 و مسن تر که محل غذا سفارش از طریق پلت فرم آن است. پس از سفارش تحویل داده شده است راننده را تایید مشتری سن درخواست شناسایی نام در سفارش و نام در شناسه مطابقت داشته باشد.

– گاو دریایی کلانتر کارکنان و زندانیان را و اهدای ماسک: با توجه به کلانتر, یکنواخت واحد تولید در گاو دریایی شهرستان از زندان در حال ساخت حدود 100 ماسک هر روز از مواد است که به طور معمول مورد استفاده برای ساخت ورق های تخت و فیلتر پارچه استفاده می شود به عنوان گلدوزی پشتیبان گیری.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

– 16,364 موارد 354 کشته و پنج شنبه: فلوریدا اضافه شده 666 جدید تایید موارد COVID-19 پس از چهارشنبه شب با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت صبح روز پنج شنبه به روز رسانی. فلوریدا در حال حاضر 16,364 افرادی که آزمایش مثبت برای COVID-19. وجود دارد دو مرگ و میر گزارش شده در گاو دریایی شهرستان.

– شمال بندر مجلسی ارائه بیکاری اشکال: شمال منطقه بندر اتاق بازرگانی راه اندازی ایستاده در خارج از دفتر خود بودند و مردم می توانند انتخاب کنید تا نسخه های سخت از reemployment کمک اشکال.

– ضد Coronavirus فلوریدا: حیوانات از باغ وحش ها و پارک ها در سراسر کشور: نیاز به یک استراحت از همه گیر? نگاهی به این حیوانات شاد.

– یکی دیگر از 6.6 M آمریکایی فایل برای مزایای بیکاری به عنوان اخراج نشان می دهد هیچ letup: متناوب 17 میلیون یا بیشتر آمریکایی ها در حال حاضر به دنبال بیکاری در سه هفته گذشته. هفتگی چهره های کوتوله رکورد قبلی از 695,000 هفتگی بیکاری برنامه های کاربردی در یک رکود عمیق در اکتبر سال 1982.

– آمریکایی ها می تواند شروع به دریافت محرک چک شروع در مارس 9: بسیار در انتظار محرک های نقدی آغاز خواهد شد جاری شدن سیل به میلیون ها نفر از حساب های بانکی هفته آینده در اولین موج از پرداخت به ساحل تا ملت کیف پول. گروه اول – برآورد پوشش 50 میلیون به 60 میلیون آمریکایی – شامل افرادی که در حال حاضر با توجه به اطلاعات حساب بانکی به سرویس درآمد داخلی.

– ساراسوتا-گاو دریایی رستوران خدمت به عید پاک صبحانه از دور: یکشنبه عید پاک یکی از بزرگترین روز سال برای بسیاری از رستوران ناهار خوری خوب. با ناهار خوردن در رستوران صندلی بسته و با توجه به COVID-19 گیر رستوران های محلی در حال پیدا کردن راه های جدید برای جشن عید پاک یکشنبه با مشتریان خود را.

– آنتی ویروس ZONE — باغ وحش میامی نشان می دهد ابری پلنگ بچه گربه ها: ارائه دقیقا همان چیزی است مورد نیاز در این تلاش بار باغ وحش میامی به اشتراک گذاشته شده است تصاویر دو توله پلنگ تیره و ابر آلود.

– فلوریدا سبزیجات غیر منتظره قربانی COVID-19: هزاران هکتار از میوه ها و سبزیجات رشد در فلوریدا در حال کشت و زرع و یا بیش از چپ به پوسیدگی چرا که کشاورزان نمی توانند به رستوران و پارک و یا مدارس سراسر کشور که بسته اند به دلیل coronavirus.

– کاپیتان برایان غذاهای دریایی در ساراسوتا در پاسخ به همه گیری: در 36 سال او را متعلق به رستوران و بازار ماهی کاپیتان برایان غذاهای دریایی, برایان Bochan دارای اب و هوای چند رکود قرمز جزر و مد و سایر ناملایمات. در عین حال Bochan که فارغ التحصیل از ریورویو دبیرستان و مشغول به کار به عنوان یک تجاری ماهیگیر و کاپیتان قبل از باز کردن کاپیتان برایان گفت: او هرگز در برخورد با هر چیزی مانند coronavirus.

– شانس دوم-آخرین فرصت دارد اضطراری و توزیع مواد غذایی: شانس دوم-آخرین فرصت (SCLO) جامعه حمایت سازمان برگزار شد, اضطراری, مواد غذایی سادگی در ظهر روز چهارشنبه در مرکز آن در مارتین لوتر کینگ جونیور راه و Dixie Ave. در ساراسوتا.

– شمال بندر حقوقی برای خرید ناهار برای 150: 150 عنوان بسیاری از مردم می تواند به توقف توسط Olde World رستوران در روز جمعه بین ساعات 11 صبح و 3 بعد از ظهر و انتخاب کنید تا یک گرم رایگان, ناهار, حسن نیت ارائه میدهد از Boohoff قانون است.

راه های شما می تواند کمک به

اگر شما منابع مالی پایدار هستند و شما می خواهید برای کمک به دیگران در منطقه هستند که به عنوان خوش شانس, در اینجا فقط سه تا از بسیاری از راه های شما می تواند به عقب:

~ فصل های دوباره فعال شده است برای کمک به مردم در ساراسوتا, گاو دریایی, دسوتو و شارلوت شهرستانهای شده اند که تحت تاثیر این بیماری همه گیر. به علاوه وجود دارد کمک های مالی مطابق بنابراین هر گونه کمک مالی شما به احتمال زیاد دو برابر شده است.

~ سواحل خلیج فارس بنیاد جامعه و چارلز & Margery Barancik بنیاد ایجاد کرده اند ابتکار عمل را به هدف گرسنگی کمک بی خانمان خدمات و مراقبت های بهداشت روانی.

~ اولیه هدیه $500,000 از یک اهدا کننده ناشناس این گاو دریایی جامعه بنیاد تاسیس گاو دریایی شهرستان COVID-19 جامعه پاسخ صندوق برای حمایت از نیازهای در حال تحول سلامت و خدمات انسانی سازمان.

رشد COVID-19 مورد در فلوریدا
Infogram

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>