گرفتن در امروز, آخرین اخبار در مورد COVID-19 بیماری همه گیر.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن اشتراک در ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ما خواهد شد به روز رسانی این داستان در طول روز با آخرین اخبار در مورد کوروناویروس و اثرات آن در ساراسوتا-گاو دریایی و در سراسر فلوریدا.

امروز جمعه است

همانطور که از پنج شنبه شب 23,340 مردم در فلوریدا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 و وجود داشته است 668 مرگ و میر. شما همچنین می توانید آهنگ coronavirus موارد توسط کد پستی در ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان.

دیروز و یک شب

بوکانان خوش بینانه در مورد اقتصاد باز بعد در مه: در کنگره ایالات متحده Vern Buchanan ابراز امیدواری کرد که اقتصاد hobbled اجتماعی فاصله الزامات مورد نیاز برای مبارزه با COVID-19 می تواند شروع در برخی از نقاط به عنوان به زودی به عنوان ممکن است — با این نکته که این بستگی به این دارد که چگونه به خوبی این ویروس شده و موجود در مناطق محلی از دولت و کشور است.

CORONAVIRUS-منطقه آزاد | جدید Mooney آگهی توسط یک گربه با پنجه: کسی که پا در سال گذشته به کفش کهنه کاردینال Mooney مدیر ورزشی لایحه Donivan می داند معامله. زنان و مردان جوان نمی شوند Cougars صرفا به عنوان “دانش آموز-ورزشکار” ضمیمه شده به نام خود را. لری Antonucci متوجه دو و میدانی صرفا بخشی از یک فرد بالا-تجربه مدرسه. هنوز هم …

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

Coronavirus مانع دیگری در یک زندگی پر از سختی: جان Stransky زندگی شده است یک مبارزه است. یک ویروس مرگبار از دست داده و از کار افتادگی نیست ساخت آن را آسان تر است.

‘نور’ جنبش افتخارات سالمندان: Out-of-درب آکادمی و لیمو خلیج بالا بودند دو تا از مدارس منطقه که روشن خود را در این زمینه پنج شنبه شب به افتخار خود را سالمندان به عنوان بخشی از “نور” جنبش ملی.

اولین کمک های مالی اعطا شده از گاو دریایی بنیاد COVID-19 صندوق گاو دریایی جامعه پایه و اساس خود را اعلام کرد اولین دور از کمک های مالی از گاو دریایی شهرستان COVID-19 جامعه پاسخ صندوق.

سلبا کوره مجموعه به بازگشایی در مرکز شهر ساراسوتا: Selva کوره محبوب ناهار خوری مقصد پس از سال 2002 به طور موقت بسته شده در مارس 20 همان روز رژیم صهیونیستی. ران DeSantis دستور رستوران ناهار خوری مناطق بسته در سراسر کشور با توجه به COVID-19. در اوایل این هفته پرو رستوران اعلام کرد این امر بازگشایی برای منظقه به رفتن وعده های غذایی در شام شروع جمعه.

ساراسوتا خانه گرفته شده در بازار به قیمت نگه دارید: COVID-19 منجر به تعداد بی سابقه ای از خانه که خارج لغو و یا به طور موقت گرفته شده بازار در ساراسوتا کانتی اما قیمت ها در خانه هایی که فروخته شده باید ثابت برگزار شود با توجه به تجزیه و تحلیل از یک ساراسوتا املاک و مستغلات شرکت.

CORONAVIRUS-منطقه آزاد | املاک با ساراسوتا سیرک سابقه در بازار برای $1.39 میلیون: جان Ringling است گفت: به dined وجود دارد. نوازندگان سیرک تمرین اعمال خود را بر این اساس. خانه ساخته شده در سال 1925 بود یک بار متعلق به اعضای وفادار-Repensky سوارکاری خانواده از جمله سیرک ستاره ژول وفادار و پت Satarelli و بعد توسط Albertina و Aldemaro Catarzi. صفحه اصلی ذکر شده برای فروش برای $1.39 میلیون نفر برتر Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

لیست takeout, تحویل, گزینه های در ساراسوتا برادنتون-ونیز (به روز شده در 4/16): در حالی که رستوران های محلی دستور داده شد تا خود را به اتاق ناهار خوری در ماه گذشته با توجه به COVID-19 گیر بسیاری از در حال ارائه گسترده takeout تحویل و یا منظقه گزینه ها از جمله مواد غذایی وانت. برای کمک به مردمی آگاه باشید از این گزینه های بی شمار ما پیروی راهنمای برای ساراسوتا گاو دریایی و شارلوت شهرستانهای استان است. رستوران های ارائه شده به ترتیب حروف الفبا همراه با میله های لبنی و کافی شاپ که در حال پر کردن به سفارشات مشتریان.

جدید ساراسوتا COVID-19 سایت آزمون برای باز کردن در نامعلومی محل سکونت: North ساراسوتا این منطقه از شهرستان با برخی از بالاترین مثبت COVID-19 موارد گرفتن یک تست سایت در روز جمعه. مقامات این را فاش نمی کند که این تسهیلات خواهد بود انتخاب به جای آدرس بدید که این انتصاب را تایید کرد.

Livestream کنسرت میدارد برای ساراسوتا برادنتون-شارلوت, مارس 16-22: با توجه به سالن های موسیقی بستن درهای خود را و اجتماعی دیگر فاصله اقدامات برای جلوگیری از گسترش بیشتر coronavirus نوازندگان در سراسر جهان در حال تبدیل به livestream مجازی کنسرت در Facebook, Instagram و رسانه های دیگر. در اینجا برخی از آینده مجازی کنسرت توسط نوازندگان که هر دو زندگی می کنند و یا روابط به ساراسوتا-گاو دریایی منطقه است.

24 (یا بیشتر) راه برای دریافت خود را ساراسوتا-گاو دریایی هنرهای رفع آنلاین مارس 16-22: با اجرای برنامه لغو و هنر سالن های بسته به دلیل coronavirus بسیاری از سازمان ها در حال تلاش برای ماندن متصل با حامیان آنلاین. در اینجا برخی از نمونه هایی از آنچه در دسترس است از ساراسوتا منطقه شدند.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

راه های شما می تواند کمک به

اگر شما منابع مالی پایدار هستند و شما می خواهید برای کمک به دیگران در منطقه هستند که به عنوان خوش شانس, در اینجا فقط سه تا از بسیاری از راه های شما می تواند به عقب:

~ فصل های دوباره فعال شده است برای کمک به مردم در ساراسوتا, گاو دریایی, دسوتو و شارلوت شهرستانهای شده اند که تحت تاثیر این بیماری همه گیر. به علاوه وجود دارد کمک های مالی مطابق بنابراین هر گونه کمک مالی شما به احتمال زیاد دو برابر شده است.

~ سواحل خلیج فارس بنیاد جامعه و چارلز & Margery Barancik بنیاد ایجاد کرده اند ابتکار عمل را به هدف گرسنگی کمک بی خانمان خدمات و مراقبت های بهداشت روانی.

~ اولیه هدیه $500,000 از یک اهدا کننده ناشناس این گاو دریایی جامعه بنیاد تاسیس گاو دریایی شهرستان COVID-19 جامعه پاسخ صندوق برای حمایت از نیازهای در حال تحول سلامت و خدمات انسانی سازمان.

!function(e,i,n,s){var t=”InfogramEmbeds”,d=e.getElementsByTagName(“script”)[0];if(window[t]&&window[t].initialized)window[t].process&&window[t].process();else if(!e.getElementById(n)){var o=e.createElement(“script”);o.async=1,o.id=n,o.src=”https://e.infogram.com/js/dist/embed-loader-min.js”,d.parentNode.insertBefore(o,d)}}(document,0,”infogram-async”);

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de