گرفتن در امروز, آخرین اخبار در مورد COVID-19 بیماری همه گیر.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن اشتراک در ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ما خواهد شد به روز رسانی این داستان در طول روز با آخرین اخبار در مورد کوروناویروس و اثرات آن در ساراسوتا-گاو دریایی و در سراسر فلوریدا.

امروز جمعه است

همانطور که از پنج شنبه صبح 29,648 مردم در فلوریدا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 و وجود داشته است 987 مرگ و میر. شما همچنین می توانید آهنگ coronavirus موارد توسط کد پستی در ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان.

7:00 p. m.: تماشای ساراسوتا یادبود کارکنان خواندن “جاده های کشور” به بهبود بیمار

جشن خود را به یک حرکت کمتر فشرده ward, ساراسوتا یادبود کارکنان بخوان جانباز نیروی دریایی Steve Hefler را به آهنگ های مورد علاقه. Hefler خانواده در حال جمع آوری پول برای قرار دادن شارژر تلفن همراه در بیمارستان ها پس از قرنطینه بیماران می توانید اقامت در تماس با عزیزان.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

دیروز و یک شب

– برادنتون دکتر صفات بازیابی به پلاسما درمانی: coronavirus بیمار در اوایل 40s اعتقاد بر این است که فرد برای اولین بار در گاو دریایی-ساراسوتا کانتی منطقه با موفقیت بازیابی حساب افزایش از COVID-19 آنتی بادی است. و محلی بانک خون که ارائه پلاسما شروع به جلب توجه ملی.

– 23 مرگ و میر در 2 گاو دریایی شهرستان خانه های پرستاری: برادن رودخانه مرکز توانبخشی و ریویرا کف دست Rehabilation مرکز بیش از 100 coronavirus موارد بین دو خانه های سالمندان که متعلق به همان شرکت است.

– برنامه های کاربردی برای ساراسوتا کانتی را وام کسب و کار کوچک برنامه برای باز کردن جمعه نه جمعه: صاحبان کسب و کار کوچک نهفته COVID-19 که مشتاق به استفاده از $4.3 میلیون وام برنامه ساراسوتا کانتی کمیسیون نهایی در روز پنج شنبه باید صبر کنید تا روز دوشنبه به درخواست.

– CoolToday پارک میزبانی رویداد دادن غذای رایگان به اولین پاسخ دهندگان در ساراسوتا کانتی: در روز شنبه بیش از 500 وعده های غذایی ارائه خواهد شد به اولین پاسخ دهندگان معلمان و کارکنان مدرسه و همچنین مراقبت های بهداشتی کارگران و خانواده های آنها در CoolToday پارک در شمال بندر.

– USFSM دانشجویی راه اندازی مجموعه ماسک: هدف خود را برای به دست آوردن 1,000 ماسک برای کمک به گاو دریایی یادبود بیمارستان در برادنتون.

– Publix وعده برای کمک به کشاورزان با خرید مازاد تولید اهدای آن به بانک های مواد غذایی: این طرح را حمایت فلوریدا تولید کشاورزان جنوب شرقی دامداران و تعداد فزاینده ای از خانواده ها به دنبال تغذیه امریکا برای مواد غذایی تازه

– جامعه ارائه بیش از 2 میلیون دلار به فصل های: فصل های بود مجددا در نور از coronavirus و گسترده آن تاثیر و فقط 26 روز پس از اهدا کنندگان در سراسر منطقه به جمع آوری نزدیک به 2 میلیون دلار به سرعت و فعالانه کمک به افراد آسیب پذیر و خانواده های فوری نیازهای اساسی مانند پرداخت برای خدمات مراقبت از کودکان و اجاره.

– فلوریدا موارد در نزدیکی 29,000; مرگ و میر را افزایش 960 روز پنج شنبه: وجود دو جدید مرگ و میر در گاو دریایی شهرستان تایید شده توسط دولت در روز پنج شنبه.

– التون جان به تعویق انداختن وداع نشان می دهد در تمپا را آمالی Arena: The iconic pop-rock نوازنده به تعویق انداخته است او باقی مانده آمریکای شمالی تاریخ در تور خداحافظی خود در این سال از جمله مارس 26 نمایش در تمپا را آمالی عرصه برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

– رستوران مجددا با ابزار تجهیز و بازگشایی در ساراسوتا-برادنتون: چندین بالا مشخصات رستوران در ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان بازگشایی شد برای takeout این هفته پس از تعلیق عملیات یک ماه پیش به دلیل COVID-19.

– ساراسوتا آموزش تابستانی آکادمی ممکن است به قطع بودجه: یک ساراسوتا مدارس برنامه را کاهش می دهد که یادگیری علمی از دست دادن رخ می دهد که در طول تابستان می تواند دولت را سفت بلوک. ساراسوتا در تابستان آموزش دانشکده ها توسط بودجه دولت به عنوان یک آیتم خاص با تکیه به شدت در فروش مالیات بر درآمد — یک منبع رود به طور قابل توجهی کاهش می یابد رکود اقتصادی ناشی از کوروناویروس مستند.

– عکس: ساراسوتا کانتی آماده بازگشایی سواحل: دیدن عکس های از خواب نیمروز کلید ساحل قبل از این شهرستان بازگشایی بسیاری از منطقه سواحل با برخی از محدودیت.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

راه های شما می تواند کمک به

اگر شما منابع مالی پایدار هستند و شما می خواهید برای کمک به دیگران در منطقه هستند که به عنوان خوش شانس, در اینجا فقط سه تا از بسیاری از راه های شما می تواند به عقب:

~ فصل های دوباره فعال شده است برای کمک به مردم در ساراسوتا, گاو دریایی, دسوتو و شارلوت شهرستانهای شده اند که تحت تاثیر این بیماری همه گیر. به علاوه وجود دارد کمک های مالی مطابق بنابراین هر گونه کمک مالی شما به احتمال زیاد دو برابر شده است.

~ سواحل خلیج فارس بنیاد جامعه و چارلز & Margery Barancik بنیاد ایجاد کرده اند ابتکار عمل را به هدف گرسنگی کمک بی خانمان خدمات و مراقبت های بهداشت روانی.

~ اولیه هدیه $500,000 از یک اهدا کننده ناشناس این گاو دریایی جامعه بنیاد تاسیس گاو دریایی شهرستان COVID-19 جامعه پاسخ صندوق برای حمایت از نیازهای در حال تحول سلامت و خدمات انسانی سازمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de