Coronavirus به روز رسانی: آنچه شما نیاز به دانستن جمعه, مارس 20

این داستان به روز خواهد شد در طول روز با آخرین در ساراسوتا-گاو دریایی و در سراسر فلوریدا.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن اشتراک در ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ما خواهد شد به روز رسانی این داستان در طول روز با آخرین اخبار در مورد کوروناویروس و اثرات آن در ساراسوتا-گاو دریایی و در سراسر فلوریدا.

2:03 بعد از ظهر: دولت در بخش بهداشت و درمان می پرسد ارائه دهندگان برای ‘منابع’

دولت اضطراری مرکز عملیات درخواست عمومی و خصوصی ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی برای یک لیست از منابع در دسترس برای حمایت از دولت “در هنگام فلوریدا آغاز می شود تجربه پزشکی خروش” با توجه به نامه پنج شنبه.

این ACHA اداره فلوریدا پزشکی برنامه مجوز و تنظیم بیش از 44,000 امکانات مراقبت از بهداشت و 53 برنامه های بهداشتی و منتشر مراقبت های بهداشتی اطلاعات و آمار جامع ،

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

1:28 بعد از ظهر: رایگان ضد عفونی کننده در درون دم در برادنتون

ساکنان محلی به دنبال ضد عفونی کننده به سادگی نیاز به جلو و به محله خود را آبجوسازی.

داروین دم شرکت واقع در سراسر از LECOM پارک در برادنتون ارائه شده است رایگان شش بسته از ضد عفونی کننده. آبجوسازی که آن هم فروش خود را برنده جایزه آبجو در شش بسته growlers و crowlers است باز تا 5 بعد از ظهر امروز. آنها یک چادر مجموعه پشت entryway که در آن مردم دستور به رفتن برای ضد عفونی کننده آبجو یا هر دو.

12:46 بعد از ظهر: رستوران ها می تواند مجوز تعلیق باید آنها را نقض COVID-19 فرمان اجرایی

رستوران ها و کافه ها و کاباره ها که مطابق با محدودیت در فرمانداری COVID-19 فرمان اجرایی ممکن است مجوز تعلیق با توجه به فلوریدا بخش از کسب و کار و حرفه ای قوانین و مقررات.

کافه ها و کاباره ها در سراسر کشور است که مشتق بیش از 50 ٪ از درآمد ناخالص از فروش مشروبات الکلی ملزم به متوقف کردن فروش الکل تحت سفارش.

12:38 بعد از ظهر: 2 مورد جدید در ساراسوتا بیمارستان یادبود

ساراسوتا بیمارستان یادبود مقامات جمعه اعلام کرد که بیمارستان درمان جدید کروناویروس مبتلا و در حال حاضر ممنوعیت تمام بازدید کنندگان از این بیمارستان به جز در “موارد خاص.”

“موقت تغییر است و بخشی از نظام سلامت است تلاش برای کمک به کاهش سرعت گسترش COVID-19 و حفاظت از سلامت بیماران و خانواده ها کارکنان و جامعه” بیمارستان گفت: از هیچ ملاقات سیاست.

دو مورد جدید در حال یک فرد در 60 و یک فرد در 70s به.

12:01 بعد از ظهر: 88 جدید فلوریدا موارد جمعه 520 کل

فلوریدا وزارت بهداشت اعلام کرد 88 جدید کروناویروس موارد جمعه صبح – آوردن ایالت مجموع به 520 – و دیگری مرگ.

مرگ در Broward شهرستان از COVID-19 بیماری ناشی از این coronavirus 10 در دولت است.

در میان فلوریدا موارد 103 افراد نیاز به بستری شدن در بیمارستان.

11:38 صبح: جواهر کافه تعلیق عملیات در مرکز شهر ساراسوتا

یکی از معروف ترین رستوران در ساراسوتا است توقیف به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

جواهر کافه و متعلق به اداره شده توسط Knaggs خانواده از سال 1986 اعلام کرد صبح روز جمعه که آن را به طور موقت بسته شده است.

“گسترش سریع coronavirus مجبور است ما را به فوری اقدامات احتیاطی لازم برای حفاظت از سلامت و ایمنی ما مهمانان و کارکنان” صاحبان Jean-Pierre, Shay و جفری Knaggs در بیانیه ای گفت.

10:22 صبح: ونیز منطقه ای Bayfront بهداشت بسته به بازدید کنندگان

ونیز منطقه ای Bayfront بهداشت به حالت تعلیق در بازدید از ساعت در بیمارستان موثر 6 صبح جمعه.

آماده بیانیه ای که توسط سخنگوی جولی بیتی اشاره کرد که این حرکت ساخته شده برای به حداقل رساندن غیر ضروری قرار گرفتن در معرض ابتلا به بیماری است.

آن گفت: بیمارستان غربالگری بيماران به COVID-19 عوامل خطر.

9:12 صبح: ساراسوتا کانتی پرس در جلسه عمومی

بر خلاف همتایان خود در شهر ساراسوتا که لغو جلسات عمومی به دلیل رمان coronavirus شهرستان پنج کمیسیون دیدار خواهد کرد در روز سه شنبه.

این خواهد بود که اولین بار, هیئت ملاقات از فدرال و مقامات دولتی و شهرداری ها اطراف آن را صادر کرد اضطراری اعلان. چرا که دولت باز سوابق قوانین جلوگیری از کمیسیون از صحبت کردن با یکدیگر به صورت جداگانه در مسائل دولت این احتمال وجود دارد که آنها را مورد بحث تلاش های مداوم برای مبارزه با گسترش coronavirus.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

7:26 صبح: در طول شب و روز گذشته

• 104 موارد جدید پنج شنبه, مجموع 432

• فصل های احیا برای coronavirus بحران

• ساراسوتا کانتی نمایشگاه برای برگزاری حراج جمعه و شنبه

• مراکز مراقبت از کودکان از دست دادن بچه ها از دست دادن پول تعطیل

• ساراسوتا محدود کردن فروش الکل در رستوران

• Coronavirus فلوریدا داستان: زندگی در طول ویروس برای معلمان, دانش آموزان, دوره نقاهت بعد معتادان

• ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان بسته شدن سواحل

• با مرز کانادا به نزدیک snowbirds خانه پرواز

• Asolo هرزه لغو نجومی از جمله برتر جهان

• ساراسوتا مراکز بسته شدن موقت

• Publix, Winn-Dixie ارشد مجموعه خرید ساعت

• ساراسوتا پلیس ایجاد تلفن واحد پاسخ

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

در حال بارگذاری…

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>