Coronavirus به روز رسانی: آنچه شما نیاز به دانستن جمعه, مارس 27

این داستان به روز خواهد شد در طول روز با آخرین در ساراسوتا-گاو دریایی و در سراسر فلوریدا.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن اشتراک در ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ما خواهد شد به روز رسانی این داستان در طول روز با آخرین اخبار در مورد کوروناویروس و اثرات آن در ساراسوتا-گاو دریایی و در سراسر فلوریدا.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

7:00 صبح: دیروز و یک شب

– فلوریدا همچنان به دیدن یک افزایش بزرگ در coronavirus موارد ساخت آن را یکی از نقاط مهم برای این ویروس در سراسر کشور با 2,484 افراد آلوده از طریق پنج شنبه شب و نصب مرگ و میر از جمله مردی که روز پنج شنبه در ونیز منطقه ای Bayfront سلامت.

– آمریکا رسید گذشته چین و ایتالیا برای تبدیل شدن به ترین سیاره آلوده کشور روز شنبه یک استارک نقطه عطف در coronavirus عصر – و یک یادآوری از آن کشنده, فرهنگ-اثرات تغییر در زندگی آمریکایی.

– فلوریدا, صفحه اصلی به میلیون ها نفر از سالمندان به اندازه کافی ندارد coronavirus آزمون. می تواند از آن به بعد کانون? مقامات بهداشت و درمان را به اتمام 27,000 آزمون تا کنون در فلوریدا در حالی که در نیویورک انجام شده است بیش از 18,000 آزمون در روز است.

– شهر ساراسوتا به موضوع استناد تجمعات از 10 یا بیشتر: اگر شما به طور داوطلبانه مطابق با شهر ساراسوتا اجتماعی فاصله دستورالعمل شما می تواند ذکر شده برای یک درجه دوم بزه.

– یک 82 ساله شد و نفر دوم در ساراسوتا کانتی به مرگ از COVID-19 هنگامی که او درگذشت و صبح روز پنجشنبه در ونیز منطقه ای Bayfront سلامت در ونیز.

– پس از کمک به صنعت فلوریدا مزایای بیکاری سیستم است که در میان stingiest در کشور وزیر بهداشت ، ریک اسکات در حال حاضر در میان گروهی از سناتور جمهوریخواه انتقاد از 2 تریلیون دلار coronavirus بسته کمک مالی ساخت راه خود را از طریق کنگره گفت: 600 دلار هفتگی پرداخت به کسانی که از دست دادن شغل خود را “عامل بازدارنده مردم از بازگشت به نیروی کار است.”

– جدید COVID-19 تست درایو از طریق در حال آمدن است به ساراسوتا کانتی فلوریدا وزارت بهداشت گفت: پنج شنبه. از آن خواهد شد راه اندازی در Twin Lakes پارک واقع در 6700, Clark, جاده, در آغاز پنج شنبه.

– تعداد موارد و مرگ و میر مرتبط با COVID-19 — بیماری های ناشی از رمان coronavirus — به طور چشمگیری افزایش در فلوریدا بحث بر سر چگونه به بهترین حاوی ویروس و نگه داشتن آن از گسترش می رود.

– برای اما Weyant Gracie Weyant, ادیسون Sauickie, Michaela Mattes و Arik کاتز خود رویاهای المپیک شده اند نقش برآب. فقط به طور نامحدود به تعویق افتاد.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

– در اینجا ما پنج شنبه, مارس 26 خلاصه ای از رستوران خبری با takeout تحویل و گزینه های بیشتر برای ساراسوتا گاو دریایی و شارلوت شهرستان در طول COVID-19 همه گیر از جمله اسکله 22 و گرو معرفی مواد غذایی در بازار.

– ساراسوتا کانتی مدرسه منطقه منتشر شد یک پیش نویس از یک برنامه آموزشی برای معلمان یکشنبه پاسخ دادن به بسیاری از دیرینه سوال در مورد چگونه کارکنان انتظار می رود که برای پیاده سازی آموزش مجازی به عنوان مدارس بسته باقی می ماند با توجه به کوروناویروس.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

– زندان در هر دو ساراسوتا و گاو دریایی در نزدیکی کامل. سازمان های اجرای قانون می گویند دستگیری باید ساخته شود اما آنها با استفاده از اختیار با برخی از سطح پایین باشند.

– هرالد تریبون سردبیر اجرایی متی Sauer, مذاکرات در مورد سه چیز است که به او داده اند امیدواریم که در طول coronavirus بحران است.

– ساراسوتا زوج در یک کشتی کروز در سواحل جنوب امریکا مطمئن است زمانی که آنها قادر خواهند بود به خانه آمده است.

در حال بارگذاری…

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>