Coronavirus به روز رسانی: آنچه شما نیاز به دانستن دوشنبه, مارس 13

گرفتن در امروز, آخرین اخبار در مورد COVID-19 بیماری همه گیر.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن اشتراک در ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ما خواهد شد به روز رسانی این داستان در طول روز با آخرین اخبار در مورد کوروناویروس و اثرات آن در ساراسوتا-گاو دریایی و در سراسر فلوریدا.

امروز دوشنبه است

همانطور که از یکشنبه شب 19,895 مردم در فلوریدا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 در حال 461 مرگ و میر. شما همچنین می توانید آهنگ coronavirus موارد توسط کد پستی در ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

دیروز و یک شب

– گاو دریایی کلانتر نمایندگان حزب پرتاب به یاد داشته باشید: مقاله نویس کریس اندرسون می نویسد: در مورد چگونگی گاو دریایی شهرستان کلانتر دفتر ساخته شده 8 سال تولد ویژه رانندگی در گذشته خانه خود را در طول شیوع کروناویروس.

– Farmworkers درخواست تجدید نظر برای بیمارستان صحرایی در ایممکلی: با unharvested فلوریدا سبزیجات فاسد به دلیل کاهش تقاضا, درخواست آغاز شده توسط سازمان farmworkers جذاب به رژیم صهیونیستی. ران DeSantis برای ایجاد یک بیمارستان صحرایی در مناطق روستایی ایممکلی قبل از coronavirus می توانید رفت و برگشت صفوف خود و به طور بالقوه مختل مواد غذایی-زنجیره تامین است.

– مرکز علوم راه اندازی ساراسوتا پروژه برای حفاظت از کارکنان مراقبت های بهداشتی: بیش از 100 داوطلب در حال کار برای دوختن ماسک صورت, ساخت, صورت, سپر, ارائه منابع و جمع آوری و توزیع تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی در جنوب غربی فلوریدا.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

– Carryout وعده های غذایی ارائه یک حس راحتی و عادی در عید پاک: برای داروین بارکر اولین عید پاک در فلوریدا مختل شد توسط coronavirus بیماری همه گیر. پس از حضور مجازی خدمات کلیسا با همسر خود, دو مشترک carryout غذا از گرو رستوران در لیکوود در مرتع پرورش احشام در حالی که بقیه خانواده خود را در مینه سوتا است.

– بیکاری اعداد پنهان داستان پر از نا امیدی: فلوریدا بیکاری سایت شده است پاسخ تنها 2 درصد از هزاران نفر از تماس آن را دریافت و با صبر بار به طور متوسط بیش از شش ساعت است.

– مقامات منتخب آب گرفتگی با تماس از مبارزه ترکیبات: کنگره ایالات متحده Vern Buchanan خدمت در کنگره برای 14 سال اما او هرگز شاهد چیزی شبیه به آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر. توصیف سیل از جان گذشته تماس های تلفنی که به دفتر بوکانان به نظر می رسد مبهوت از شماره بیرون آمدن از دهان او.

– بهترین HT Preps نشان جوایز تعیین شده برای ژوئن 18: هرالد تریبون در حال تغییر است سالانه آن بهترین HT Preps جوایز نشان می دهد از یک رویداد فیزیکی در اصل برنامه ریزی شده برای مارس 20 به یک ستاره نکردم جوایز نشان می دهد که در دسترس خواهد بود بدون پرداخت هزینه در ژوئن 18 در 6 p. m.

– نظر: تمام بحث هیچ اقدام در coronavirus برای حفاظت از ساراسوتا بی خانمان: مقاله نویس کری Seidman می نویسد که چگونه شهر ساراسوتا و ساراسوتا کانتی نمی تواند توافق بر سر برنامه برای کمک به بی خانمان ها در طول بیماری همه گیر.

– مشاوره از ساراسوتا له کوردی: مطمئن شوید که شما دریافت آخرین خنده های دیرین باشگاه کمدی مالک می گوید.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

راه های شما می تواند کمک به

اگر شما منابع مالی پایدار هستند و شما می خواهید برای کمک به دیگران در منطقه هستند که به عنوان خوش شانس, در اینجا فقط سه تا از بسیاری از راه های شما می تواند به عقب:

~ فصل های دوباره فعال شده است برای کمک به مردم در ساراسوتا, گاو دریایی, دسوتو و شارلوت شهرستانهای شده اند که تحت تاثیر این بیماری همه گیر. به علاوه وجود دارد کمک های مالی مطابق بنابراین هر گونه کمک مالی شما به احتمال زیاد دو برابر شده است.

~ سواحل خلیج فارس بنیاد جامعه و چارلز & Margery Barancik بنیاد ایجاد کرده اند ابتکار عمل را به هدف گرسنگی کمک بی خانمان خدمات و مراقبت های بهداشت روانی.

~ اولیه هدیه $500,000 از یک اهدا کننده ناشناس این گاو دریایی جامعه بنیاد تاسیس گاو دریایی شهرستان COVID-19 جامعه پاسخ صندوق برای حمایت از نیازهای در حال تحول سلامت و خدمات انسانی سازمان.

رشد COVID-19 مورد در فلوریدا
Infogram

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de