Coronavirus به روز رسانی: آنچه شما نیاز به دانستن دوشنبه, مارس 20

گرفتن در امروز, آخرین اخبار در مورد COVID-19 بیماری همه گیر.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن اشتراک در ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ما خواهد شد به روز رسانی این داستان در طول روز با آخرین اخبار در مورد کوروناویروس و اثرات آن در ساراسوتا-گاو دریایی و در سراسر فلوریدا.

امروز دوشنبه است

همانطور که از یکشنبه شب 26,314 مردم در فلوریدا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 و وجود داشته است 774 مرگ و میر. شما همچنین می توانید آهنگ coronavirus موارد توسط کد پستی در ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان.

7:31 a. m.: برادنتون منطقه یک نقطه داغ برای COVID-19 خانه سالمندان مرگ و میر

گاو دریایی شهرستان دارای یکی از بالاترین COVID-19 مرگ عوارض در دولت برای ساکنان خانه های سالمندان زندگی کمک و امکانات دیگر در دراز مدت مراقبت از جوامع است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

دیروز و یک شب

– فلوریدا شناسایی خانه های پرستاری با مثبت ساکنان و یا کارکنان: فلوریدا منتشر شد نام 303 خانه های سالمندان که در آن کارکنان و یا بیماران آزمایش شده اند مثبت برای coronavirus. هفت صفحه فهرست منتشر شده شنبه شب نام خانه های پرستاری و مراقبت طولانی مدت امکانات در 45 ایالت 67 شهرستانهای استان است.

– گاو دریایی شهرستان سوم در دولت برای رای مثبت آزمون: گاو دریایی نیز چهارم در دولت برای تعدادی از موارد مربوط به تسهیلات مراقبت دراز مدت با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

– SEIDMAN: زمانی که این بیماری همه گیر مانع از خداحافظی: از دست دادن یک بستری عزیزان به COVID-19 است دردناک برای اعضای خانواده و کادر پزشکی که باید در خدمت به عنوان واسطه.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

راه های شما می تواند کمک به

اگر شما منابع مالی پایدار هستند و شما می خواهید برای کمک به دیگران در منطقه هستند که به عنوان خوش شانس, در اینجا فقط سه تا از بسیاری از راه های شما می تواند به عقب:

~ فصل های دوباره فعال شده است برای کمک به مردم در ساراسوتا, گاو دریایی, دسوتو و شارلوت شهرستانهای شده اند که تحت تاثیر این بیماری همه گیر. به علاوه وجود دارد کمک های مالی مطابق بنابراین هر گونه کمک مالی شما به احتمال زیاد دو برابر شده است.

~ سواحل خلیج فارس بنیاد جامعه و چارلز & Margery Barancik بنیاد ایجاد کرده اند ابتکار عمل را به هدف گرسنگی کمک بی خانمان خدمات و مراقبت های بهداشت روانی.

~ اولیه هدیه $500,000 از یک اهدا کننده ناشناس این گاو دریایی جامعه بنیاد تاسیس گاو دریایی شهرستان COVID-19 جامعه پاسخ صندوق برای حمایت از نیازهای در حال تحول سلامت و خدمات انسانی سازمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>