گرفتن در امروز, آخرین اخبار در مورد COVID-19 بیماری همه گیر.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن اشتراک در ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ما خواهد شد به روز رسانی این داستان در طول روز با آخرین اخبار در مورد کوروناویروس و اثرات آن در ساراسوتا-گاو دریایی و در سراسر فلوریدا.

امروز دوشنبه است

همانطور که از یکشنبه شب 31,528 مردم در فلوریدا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 و وجود داشته است 1,074 مرگ و میر. شما همچنین می توانید آهنگ coronavirus موارد توسط کد پستی در ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان.

دیروز و یک شب

– ون Wezel به نظر می رسد به جلو به بازگشت از برادوی کلاسیک و رقص را نشان می دهد: پس از تماشای پایان فصل دور همراه با بیش از 2 میلیون دلار در پتانسیل فروش بلیط ون Wezel, مدیر اجرایی, مریم Bensel تلاش شده است به تمرکز بر روی آینده است.

– با مدارس بسته کودک آزاری گزارش کاهش: معلمان و رانندگان اتوبوس راهنمايي مشاوران متولیان — همه می دانیم که اگر آنها مشکوک یک کودک مورد آزار قرار گرفته, آنها ملزم به ارائه گزارش آن. اما با مدارس بسته از مارس 13 با توجه به COVID-19 گیر این گروه از کودکان و خانواده های تلفن های زنگ به عنوان اغلب به عنوان آنها به طور معمول انجام دهد.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

– SEIDMAN: مرگ به بازگشت به ساحل در ساراسوتا کانتی: هفته گذشته در یک روز زمانی که فلوریدا نوشته شده در آن دومین COVID-19 تلفات (61 در 24 ساعت); هنگامی که مجموع مرگ و میر در کشور verged در شکستن به چهار شکل خاک; و هنگامی که محلی از موارد coronavirus شد و هنوز هم در حال افزایش است — ساراسوتا کانتی کمیسیون به اتفاق آرا توافق کردند که برای بازگشایی شهرستان سواحل که بسته شده اند و برای بیش از یک ماه است.

– نظر: به چالش کشیدن یک راه به پرتاب برخی از سازمان های غیر انتفاعی حمایت در تلاش تایمز: یک روز بسیار ویژه اتفاقات این هفته — در حال اجرا از ظهر به ظهر مارس 28 تا 29 و نه یک رویداد ورزشی به عنوان شما باید به خوبی بدانید. اما آن چیزی است که بسیاری از ما در زندگی امروز ما با دوستان و خانواده و همکاران: آن را مجازی. آن را به چالش یک رویداد آنلاین که در جنوب غربی فلوریدا استفاده کرده است و در طی شش نفر از این تلاش ها از سال 2012 به نشان دادن آن زیاد سخاوت به میزان 40 میلیون دلار.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

– Asolo هرزه تلاش می کند فن آوری های جدید در طول خاموش کردن: یک ویروس ممکن است مجبور تئاتر را تعطیل اما فن آوری است که اجازه می دهد آنها را به کشف راه های جدید از آموزش انجام و ارتباط با مشتریان و آموزگاران و دانش آموزان و هر یک از دیگر.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

راه های شما می تواند کمک به

اگر شما منابع مالی پایدار هستند و شما می خواهید برای کمک به دیگران در منطقه هستند که به عنوان خوش شانس, در اینجا فقط سه تا از بسیاری از راه های شما می تواند به عقب:

~ فصل های دوباره فعال شده است برای کمک به مردم در ساراسوتا, گاو دریایی, دسوتو و شارلوت شهرستانهای شده اند که تحت تاثیر این بیماری همه گیر. به علاوه وجود دارد کمک های مالی مطابق بنابراین هر گونه کمک مالی شما به احتمال زیاد دو برابر شده است.

~ سواحل خلیج فارس بنیاد جامعه و چارلز & Margery Barancik بنیاد ایجاد کرده اند ابتکار عمل را به هدف گرسنگی کمک بی خانمان خدمات و مراقبت های بهداشت روانی.

~ اولیه هدیه $500,000 از یک اهدا کننده ناشناس این گاو دریایی جامعه بنیاد تاسیس گاو دریایی شهرستان COVID-19 جامعه پاسخ صندوق برای حمایت از نیازهای در حال تحول سلامت و خدمات انسانی سازمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im