Coronavirus به روز رسانی: آنچه شما نیاز به دانستن دوشنبه, آوریل 6

این داستان به روز خواهد شد در طول روز با آخرین در ساراسوتا-گاو دریایی و در سراسر فلوریدا.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن اشتراک در ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ما خواهد شد به روز رسانی این داستان در طول روز با آخرین اخبار در مورد کوروناویروس و اثرات آن در ساراسوتا-گاو دریایی و در سراسر فلوریدا.

امروز دوشنبه است

فلوریدا ایالتی مستند است که در اثر بسته شدن همه کسب و کار به جز کسانی که در حال ضروری و محدود کردن آنچه که مردم می توانند انجام دهند. همانطور که از یکشنبه شب 12,350 مردم در فلوریدا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 در حال 221 مرگ و میر.

10:55 صبح: تقریبا 1000 موارد جدید یک شب در فلوریدا

فلوریدا اضافه شده تقریبا 1,000 جدید تایید موارد COVID-19 پس از یکشنبه شب با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت صبح روز دوشنبه به روز رسانی. فلوریدا در حال حاضر 13,324 افرادی که آزمایش مثبت برای COVID-19.

10:45 صبح: قیمت گاز سقوط به عنوان محلی رانندگان در خانه بمانند

قیمت گاز همچنان به افت در سراسر جنوب غربی فلوریدا اما اکثر رانندگان در حال تماشای آن را از اتاق نشیمن خود ویندوز.

10:36 a. m.: آنتی ویروس ZONE – ساراسوتا کلیدی Chorale دریافت افتخار ملی

ساراسوتا کلیدی Chorale است که افتخار برای تعهد خود را به آموزش و پرورش و توسعه جامعه با یک جایزه از کر امریکا است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

10:15 صبح: مالکان صدمه دیده توسط COVID-19 تاخیر می توانید پرداخت وام مسکن اما برخی می گویند که آنها در حال اضطراب و اشتباه در مورد هزینه های واقعی

آمریکایی ها در تلاش برای پرداخت وام مسکن خود را به خاطر آنها از دست داده ایم یک شغل و یا درآمد در طول coronavirus همه گیر می تواند قرار داده است که لایحه تا یک سال با توجه به مراقبت عمل می کنند. اما در حالی که این اقدامات باید ایجاد احساس تسکین بسیاری از وام گیرندگان گذاشته شده اند مضطرب به دلیل گیج کننده پیام از دولت و بانک ها.

9:10 صبح: Coronavirus موارد توسط کد پستی در ساراسوتا-گاو دریایی

ببینید تفکیک COVID-19 موارد در ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان توسط کد پستی.

8:20 صبح: حیوانات غفلت از نگرانی در میان شیوع کروناویروس

به عنوان coronavirus همه گیر در ادامه به تاثیر این کشور در یک سطح عمیق تر هر روز رفاه حیوانات به زودی می تواند تبدیل به یک نگرانی. وجود دارد می تواند مشکل ساز شاخه از ویروس — جنبه های هیچ کس داده مقدار توجه به حال و ایمنی از آسیب پذیر ترین چیزی است آگاه باشند از.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

8:00 صبح: دیروز و یک شب

– 12,350 موارد در فلوریدا در یکشنبه, مرگ و میر بالای 220: فلوریدا اضافه 805 جدید تایید موارد COVID-19 پس شنبه شب با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت را یکشنبه شب به روز رسانی. فلوریدا در حال حاضر 12,350 افرادی که آزمایش مثبت برای COVID-19 بعد از تست در مجموع 115,704 مردم است.

– فلوریدا رییس اورژانس می گوید: دولت آماده برای بیشتر بیماران بیمارستان: فلوریدا تقریبا 6,190 واحد مراقبت های ویژه بیمارستان تخت و پیش بینی شده است که کمبود 860 تخت ICU زمانی که فشار بر روی سیستم مراقبت های بهداشتی از COVID-19 قله اما دولت اضطراری مدیریت مدیر گفت: بیشتر تخت ICU افزوده می شود.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

– COVID-19 بيمار در ساراسوتا یادبود تا 34 یکشنبه: ساراسوتا بیمارستان یادبود یکشنبه اعلام کرد که 34 بیماران در حال درمان برای COVID-19 تا از 32 روز شنبه 28 روز جمعه.

– رستوران در اخبار برای ساراسوتا برادنتون-ونیز یکشنبه, آوریل 5: در اینجا ما پنج شنبه, مارس 5, خلاصه ای از چگونه رستوران های محلی در پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس در ساراسوتا گاو دریایی و شارلوت شهرستانهای استان است.

– فلوریدا بیمارستان بریس برای افزایش COVID-19 بيمار: بیمارستان ها در ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان و در سراسر فلوریدا در حال نیروبخش برای آنچه که انتظار می رود به یک دلخراش دوره بیش از ماه آینده به تعداد به طور جدی بیمار COVID-19 بيمار است پیش بینی افزایش چشمگیری زور زدن سیستم مراقبت های بهداشتی را محدود میکند.

– همه گیر پیچیده ساراسوتا سرپرست جستجو: بحث بر سر زمان جستجو برای یک رهبر جدید از ساراسوتا کانتی مدرسه منطقه ادامه خواهد داد و سه شنبه به عنوان هیئت مدیره مدرسه برای تشکیل اولین جلسه مجازی از مدارس بسته به علت COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

– SEIDMAN: ‘Procrastinator راهنمای به همه گیر’: توصیه های مفید از کری Seidman در مورد چگونه به اجتناب از بهترین نیات در حالی که پناه در محل.

– ساراسوتا کانتی بانک های مواد غذایی اجرا پایین: حضور و غیاب در بانک های مواد غذایی به شدت افزایش یافته از COVID-19 همه گیر باعث شده است که مردم به از دست دادن شغل. بانک های مواد غذایی در ساراسوتا کانتی در حال تلاش برای نگه دارید تا با افزایش تقاضا است.

راه های شما می تواند کمک به

اگر شما منابع مالی پایدار هستند و شما می خواهید برای کمک به دیگران در منطقه هستند که به عنوان خوش شانس, در اینجا فقط سه تا از بسیاری از راه های شما می تواند به عقب:

~ فصل های دوباره فعال شده است برای کمک به مردم در ساراسوتا, گاو دریایی, دسوتو و شارلوت شهرستانهای شده اند که تحت تاثیر این بیماری همه گیر. به علاوه وجود دارد کمک های مالی مطابق بنابراین هر گونه کمک مالی شما به احتمال زیاد دو برابر شده است.

~ سواحل خلیج فارس بنیاد جامعه و چارلز & Margery Barancik بنیاد ایجاد کرده اند ابتکار عمل را به هدف گرسنگی کمک بی خانمان خدمات و مراقبت های بهداشت روانی.

~ اولیه هدیه $500,000 از یک اهدا کننده ناشناس این گاو دریایی جامعه بنیاد تاسیس گاو دریایی شهرستان COVID-19 جامعه پاسخ صندوق برای حمایت از نیازهای در حال تحول سلامت و خدمات انسانی سازمان.

رشد COVID-19 مورد در فلوریدا
Infogram

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>